Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dobrovoľné očkovanie - internetová petícia

veronique_1
3. aug 2011

Pamatate si na tu internetovu peticiu, ktora vznikla, ked oznamili, ze znizia rodicovsky prispevok pracujucich mamiciek? Vovelmi kratkom case sa vyzbierali desattisice podpisov a bola aj ciastocne uspesna. Tym, ktore uz poberali, nechali a ostatnym zvysili a predlzili matersku.
Je tu niekto taky, kto by vedel a chcel urobit taku peticiu za dobrovolne ockovanie?
Zaujemcov na podpisy by bolo dost, pozrite
https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-ockovat/ste-za-to-aby-ockovanie-deti-bolo-dobrovolne/

tanja61
11. aug 2011

@sorciera24 no kazdy si moze povedat svoj nazor a ty sa vsade len rozdrapujes ohladne ockovania co tak nechat si kazdeho rozhodnut a nie takymi utokmi ved pockaj ked tvoje dieta.. 😒 je to otrasne ako utocis na mamicky ktore maju iny nazor na ockovanie ako ty ale zaklad ze si stihla dodat nikomu nic zle neprajem....citaj za sebou clanky bez urazky 😉 a si zodpovedna za svoje dieta a nie za vnucovanie a osocovanie ostatnych tak vynechaj to so svojich clankou dakujem

sorciera24
11. aug 2011

@tanja61 no nehnevaj sa, len som jej napisala, ze ju k tomu nikto nenuti....a ona tu zacala prva......a ano, ved pisem, nech sa kazdy rozhodne podla svojho uvazenia...ale to aj ja mozem brat, ze niekto osocuje mna, ked mna nuti ockovat a akladie mi doraz na to, ze je bezpecne...ked ja mam inu skusenost....ja si mozno na rozdiel od tych ammiciek nieco nastudujem a popravde, je mi jedno, ako sa rozhodnu tie mamicky, je to ich dieta a ich zodpovednost...a to ze pridam pravdive fakty?.....pozri kolko tam ma laikov....ale zas som sa len presvedcila o com tento MK je....niekto si vyjadrit nazor moze, iny nie.......myslim, ze tu som skoncila.....

kaja73
11. aug 2011

@tanja61 nehnevaj sa ,ale nechapem tvoj prispevok-ved sociera neutocila,ale ty teraz na nu ano-takže????? A tento nazor ma aj dost ludi čo za nu lajkovalo.

tanja61
11. aug 2011

@sorciera24 nehnevam sa, ide o to ze som citala od teba viac prispevkov a viacmenej nepriamo utocis, je to na kazdej matke co urobi a co ona zacala?ja myslim ze len si povedala co si mysli a ty sa opakujes stale o tom istom,citala som aj o ockovani ale to neznamena ze kazdeho kto ma opacny nazor zotriem.viacmenej su tu matky ktore su proti ockovaniu alebo tie ktore maju zle skusenosti chapem, ale najdu sa aj take ktore maju opacne skusenosti a ine nazory a ako si vsimam tie ktore su proti ockovaniu stritne ako ty tak len napadaju tie ktore maju opacny nazor,mne je to jedno ja som reagovala na to co som citala....a pises ze pravdive fakty?citala som vela ale nebudem tu stale vnucovat svoje ale ked je ti to tak jedno ako pises tak mozno bude lepsie pomoct matkam ktore nevedia o ockovaniach vela a poslat im podlozeny clanok, ako pisat ved pockaj ked tvoje dieta a bla bla ,tak prepac ak sa ta moj nazor na tvoj prispevok urazil nemala som to v plane 🤐
@kaja73 ano vela ludi ma taky isty nazor ako sorciera ale ja ho nemam tieto diskusie ohladne ockovania niesu diskusie ale skor boje kto s koho 😉a nepochopila som....ked vela ludi lajkovalo tak si nemozem povedat co si myslim lebo ma tu zotriete? 😉na MK chodim sa poradit s inymi mamickami ked si neviem rady ale s nikym sa nepretekam v nazoroch,ako v diskusii o ockovani casto 😒 je malo tych ktore su za ockovanie a tie ktore su proti skratka zvalcujete nepriamym osocovanim ,pravdepodobne tie ktore deti davaju ockovat su nezodpovedne a hrozne matky 🤐 sorry baby toto je len moj postrech co som vsetko citala nemusite reagovat nechcem sa s nikym hadat tu.... 😲

kaja73
11. aug 2011

@tanja61 Konkretne tato tema nie je o tom či si ,alebo nie si za očkovanie 😉 Toto je o peticii a ako s nou dalej postupovat.To akoby si maminam v teme o UM hovorila ,že len kojenie je to prave,alebo naopak do fora o kojeni davali linky na rozne druhy UM.Tu riesme peticiiu,nie debatime o nazore na očkovanie.Ten kto je proti, sem ani nemusi chodit,proste nech to odignoruje 😉 Tem na debatu a vymenu nazorov o očkovani je na MK dost.Myslim, že len to chcela sociera povedat svojim prispevkom na babu, čo tu sla riešit spravnost pov.očkovania.Nehovoriac o tom že sociera MA PRAVDU v tom,že ked ma tvoje dieta vedlajsie nasledky po očkovani,tak od teba da každy ruky prec,alebo suvislost ani omylom nepriznaju-prežili sme to,tak viem 😔

tanja61
11. aug 2011

@kaja73 ano vsimla som si ze je to o peticii ale vsimla som si aj nazory na ockovanie tak som reagovala nic viac.... 😉 samozrejme ked je nejaky problem tak kazdy dava ruky prec,ja nenarazam co ste prezili alebo prezivate ja neprajem nikomu nic zle a musi to byt strasne ☹

kukujka
29. dec 2012

sa neskutocne bavim medzi prvymi prispevkami je moj nazor ako som obhajovala ockovanie.no jak som taku kravinu mohla napisat som asi nemala rozum 😀 😀 😀 a teraz samozrejme ze mmr mame odmietnute a ani dalsie ockovania sa uz konat nebudu 😀 😀

ivana08
2. jan 2013

uz trochu starsia tema, ale chcela by som sa opytat, da sa este pridat niekde moj podpis k peticii? 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli