Epidémie a prípady očkovaním preventabilných ochorení

Táto téma má slúžiť očkujúcim aj neočkujúcim rodičom na výmenu informácií o infekčných ochoreniach, ktoré sa vyskytujú na Slovensku aj vo svete. Nie je určená pre šírenie antivakcinačnej propagandy, ani na diskusiu o očkovaní či neočkovaní. Ide o ochorenia ako je obrna, osýpky, meningitída, pneumokokové infekcie, mumps, ružienka, hepatitída, čierny kašeľ, záškrt a všetky ostatné, ktoré sa dajú ošetriť očkovaním. Ďakujem za všetky informácie a prosím o uvádzanie zdrojov, aby nedochádzalo k šíreniu nepravdivých alebo neoverených informácií.
zigzag
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanapeta
2. nov 2013
@adsumus
http://www.modrykonik.sk/blog/adsumus/
Viac mi netreba. Hold, nech si spraví názor každý sám. Fanatizmus ti nič nevraví? Ty aj žiješ reálny život prosím ťa? asi ťažko. 🙂 Normálne neveríííím. 😃

a toť ďalšia http://www.modrykonik.sk/blog/pectore/
🙂)
something
2. nov 2013
@kbeata uplne najlepsie je radit sa o ockovani na modrom konikovy 😃
adsumusautor
2. nov 2013
@tanapeta Mačičky sa ti nepáčia alebo moje koláčiky? Bez srandy teraz....fakt toto je vážna téma, ja viem, že vás naučili, že choroby neexistujú a ak náhodou aj niekde existujú treba zvýšiť príjem cečka, ale snažne vás prosím, toto je diskusia pre tých, čo tieto blbotiny nespapkali aj s navijákom (asi ten vás ťaží v žalúdku) a majú rešpekt pred ochoreniami a chcú sa im vyhnúť, ak sa bude dať.
zigzag
2. nov 2013
@something no u lekara sa radit nema zmysel, kezde tam je to povinne,,, ziadna debata sa nepripusta...

pectore
2. nov 2013
@zigzag ja sa necudujem ze si rozvedena... 😉
@tanapeta samozrejme ze som platena ,tak veeeeeeeeeeeelmi ze uz tie mercedesi pred mojou vilou ani nepocitam.... to mi hadam uz verit bude,s viac nez to ze platena za to ozaj nie som... tak ako je niekto proti ockovaniu a siri "svoju "pravdu - nezistne... rovnako to mozem robit aj ja s druheho brehu - nezistne... nedava to zmysel? znie to neuveritelne?.... nezistne to robia len neockujuci??, .... potom je ale chyba v metry kory na vec mas.
zigzag
2. nov 2013
@adsumus kto nas naucil ze choroby nie su? o com tocis? vy vsade rozpravate ze choroby nie su,lebo su vakciny.... dobre rano teta...
zigzag
2. nov 2013
@pectore lepsie ako byt lesba 😉
tanapeta
2. nov 2013
@pectore pokračuj ďalej v tvojej pracovnej náplni, aj keď časom s čoraz menej počtom ovečiek 🙂
pectore
2. nov 2013
@zigzag to neviem...ale aspon by si sa mala skym hadat.... ja mojmu muzovi ako lesba nepripadam... a co ty
@adsumus ty tvojmu pripadas ako lesba?.... 😃 😃 😃 😃
pectore
2. nov 2013
@tanapeta alebo viac... 😉
tanapeta
2. nov 2013
@pectore bude väčší bonus, čo 😃
zigzag
2. nov 2013
@pectore tak ked sa tu oslovujete, ze zlaticka, tak to znie ako by ste boli lesby, ale ved preco nie, 😃 ja vam nezavidim, nemusite to skyvat, mne to nevadi, aj tak to kazdy vie 🙂
pectore
2. nov 2013
@zigzag normalne mi prides akoby si bola na urovni 13 -14 rocneho decka ... " beeee....beeeee aj tak to kazdy vie... " ... 😃 😃 😃 😃 no nic ...
something
2. nov 2013
@zigzag no radit sa na mk je uplne najlepsie...ved co tu sledujem, co tu ludia prevadzaju. to je katastrofa...Ja by som sa neradila ani o ranajkach, nie este o ockovani..preboha, kam svet speje, ze cudzi ludia na nete, sa radia o veciach o ktorych cudzichu ludi do toho nic. ach jaj
zigzag
2. nov 2013
@something no monentalne je to tak...suhlasim, ale nebolo to vzdy tak....
zigzag
2. nov 2013
@pectore no tak naklonost madzi vami dvoma je znama kazdemu, a v dnesnej dobe aj 14 rocne decko vie co je lesba...
adsumusautor
2. nov 2013
@pectore Ono sa nenadarmo hovrí, že hladný bľaboce o chlebe. Mimochodom, ked sme pri tematike, homosexuálov poznám, všetko vzdelaní, inteligentní a vtipní ľudia, niektorých mám dokonca veľmi rada a čuduj sa svet, ani za ohrozenie mojej rodiny ich nepovažujem, aj deti im mať doprajem. Dúfam, že ma zasa nerozžuje za názor táto zigzag. 😃
abbey1
2. nov 2013
@aristka Ja som nazvala cudzincov zloduchov ironicky, ale to ty zrejme nevnímaš, to som si všimla už dávnejšie. Nikdy nereagujem na gramatické chyby, ale keď niekto napíše urážlivý príspevok na cudzincov a on sám má problémy s gramatikou, tak už napísať musím.
Tí cudzinci, ktorí k nám zavítajú majú poväčšinou životnú úroveň, akú si mnoho našincov ťažko dokáže predstaviť. Napriek tomu sa tu niekto o nich vyjadrí ako o hrozbe, ktorá nám sem prináša choroby.
Ja som vždy bola presvedčená, že sa ľudia delia na zdravých a chorých bez ohľadu na rasu, či náboženstvo. Až tu ma niekto poučí, že to tak nie je.
Čítaj pozorne s porozumením a potom reaguj.
zigzag
2. nov 2013
@adsumus kludne im dovol adoptovat svoje dieta, 😉 mne to nevadi
aristka
2. nov 2013
@abbey1 no možno cudzincov návštevníkov Piešťan ,ale či je úroveň taká alebo taká vírusy ako je napr.pri osýpkach kľudne donesú a môžu cestovať v inkubačnej dobe a ďalej treba sa pozrieť aj na cudzincov z nižším štandartom ,ktorý sem utekajú pred biedou vo svojich krajinách a sú tu akože ako turisti s nákazlivými inf.chorobami ..inak čo sa hrubiek týka ,stojím si za tým čo som napísala a fakt ani učiteľ nevie gramatiku a mám tých príkladov dosť ...a dupľom ak ma ide niekto kritizovať ,že
@zigzag a robí chyby sám ...toto nie je téma o gramatike a asi by sme mali rešpektovať o o čom téma je ,takže to nechajme 😉
abbey1
2. nov 2013
@aristka Vidíš, za sa otáčaš. V tom príspevku sa konkrétne jednalo z vašej strany o návštevníkov Piešťan ako pacientov. A už to otáčate, ako sa vám páči. Aké nezvyklé u vás. PS: To je irionicky, aby sme sa pochopili. 😉
adsumusautor
2. nov 2013
@aristka Zachvíľku aj známky dostaneme, morálne profily už vypracovali, najnovšie už aj našu sexuálnu orientáciu. Teraz tu provokujú, aby admini stopli temu, to je celé.
zigzag
2. nov 2013
@aristka nezlahcuj,,, 8-( duplom sa nepozuva, je to zastarale, my sme chodili po duple v jedalni na zs 😃
zigzag
2. nov 2013
@adsumus to mi nenapadlo,,, ]-( a s dovernostami si tu prisla ty ....ze "zlatko" tak sa kontroluj...
aristka
2. nov 2013
@abbey1 čo otáčam ,bola som v Piešťanoch v kúpeľoch a samý nemec a ženy v čiernych habitoch s mužmi ,čo tam otáčam a prinesú choroby ,aj ty si môžeš zo zahraničia hocičo doniesť a do zahraničia priniesť a nakaziť domácich ...veď to je normálne šírenie chorôb nič nové...
aristka
2. nov 2013
@zigzag ty máš asi nejaký problém ..keď chodíš len vyrývať :-S
zigzag
2. nov 2013
@aristka ja som zila v anglicku 7 rokov a chodili tam tiez zeny v ciernom a nic som si nepriniesla, BUBUBU nezastasuj tu ludi a nesir rasovu nenavist...
aristka
2. nov 2013
@adsumus tiež si myslím ,ono celé vyčínanie takto slaboduchej osoby a jej podobným je o odstavení ,aby mali plac len pre svoje múdrosti ....inak myslím
@zigzag a zvyšok nebudem menovať lebo tu nie sú ....
abbey1
2. nov 2013
@aristka Ja nechápem, kde sa vo vás berie tá zaujatosť voči iným národom v súvislosti s chorobami. To "biela" pleť je zárukou zdravia, či treba k tomu aj kresťanstvo?
Tí pacienti v kúpeľoch sú tí zaostalí cudzinci hľadajúci tu útočište?
Znovu si nadiaľku posúdila, že tie "osýpky" sem priniesol nezaočkovaný moslim?
Vaše príspevky sú nepochopiteľné. Tak hor sa na izolovaný ostrov, zaočkovať sa a postaviť si skleník, aby vám tam náhodou niečo nenafúkalo.

Začni písať odpoveď...

Odošli