Hľadám pediatra v Bratislave, ktorý súhlasí s neočkovaním

lu_cinuska
22. jan 2013

Ahojte dievcata, o par tyzdnov budem rodit a hladam si pediatra v BA. (Najlepsie, stare mesto, kramare, ale kvoli dobremu lekarovi budem aj dochadzat) Hladam lekara/ku, ktorá nebude automaticky predpisovať atb (ja som si ich v detstve uzila dost) a bude pristupna ku komunikacii k ockovaniu, resp. k neockovaniu. Je tu vela diskusii na temu dobry lekar v BA ale nikde nie je napisany lekar, ktory ma nebude nutit ockovat. Ak nechcete svojho lekara "natret" verejne napiste mi mailik. 😉

alexandramaria
15. mar 2017

@majkabambulik ty mas odkial tie hovadiny o neockovani deti do 10 rokov v japonsku? Ludia, co vam sibe?

Medzi autizmom a vakcinaciou nebola preukazana ziadna suvislost. Casova suvislost sa nerovna kauzalna. Po ktorej ockovacej latke ochorel?

angd
15. mar 2017

@alexandramaria čo za pi..viny tu píšeš, aké dezinformácie? ????Pokuta bola taká ako som napísala a ked si taká múdra, kto tu písal o BA???????
Baba síce hľadá pediatra v BA,ale pytala sa aj na skúsenosti s pokutou,ja som sa vyjadrila k tomu,nenapisala som,že je to v BA .A čo sa týka tej komisie,sa to ideme hrať o slovíčka? ???
Ta baba vie,čo som tým myslela.Je mi a aj ostatným jedno,či to je komisia alebo priestupkove konanie......Bol tam stôl, za ktorým sedelo pár ľudí a on oproti.Tak som to nazvala Komisia!!!
AČo tu pliakas, že neoponovali.Takže lebo. ....a policajti tiež nedávajú kázanie. Sedeli tam vyše hodiny a diskutovali o očkovaní .Keby že sú ako policajti, dajú pokutu a nesedia tam hodinu .
A tebe nikto nič nepísal, tak neraguj na mňa.A už keď sa tu hráš na premudrelu,tak nabudúce kapito napis správne!
Zbožňujem takýchto, čo sem chodia len vyryvat!
Absolútne dezinformujes......bla bla bla........

alexandramaria
16. mar 2017

@angd ver tomu, že viem o čom hovorím.
Nikto nevyrýval, tak nechápem, čo si precitlivená.

slavka1307
23. nov 2017

@luckalucka83 Dobrý deň. Čítala som tu starší príspevok, že musíte prejsť k dr. do Rakúska. Ja len prosím o radu, k akému dr. chodíte ? Kamarátka potrebuje dobrého detského doktora v okolí Freistadtu či St. Leonhard. Ďakujem.

shiny_finy
30. dec 2017

Ja by som potrebovala opacneho - takeho ktory neakceptuje neockovanie, resp. odklad ockovania. Takze ak vas niektory pediater poslal s poziadavkou neockovat prec, odporucte mi ho, prosim. V celej BA. Idealne ak by mal samostatnu ambulanciu a nie na spolocnej chodbe niekde v nemocnici. Dakujem 🙂

majkabambulik
3. jan 2018

Ahoj Shiny takeho nepoznam. Akurat som sa rozpravala s kamaratkou, detskou zdravotnou sestrou, ktora nastupovala do detskej ambulancie po sestricke, kotra odisla na dochodok. Pytala sa jej na ockovanie a ci teda nema nejake negativne skusenosti pocas rokov praxe. Povedala len, ze bude do smrti myslient na dnes uz 8 rocneho chlapceka, ktoremu po ockovani sa prebudila rakovina. Detsky lekar to inac kazdej mamicke hovori, ze ak je tam nejaka predispozicia tak to ockovanie to spusti a s tym nikto nic nespravi. Ci je to diabetes, alebo nieco ine. Inac to babetko, co zomrelo v Nedelu po ockovani uskutocnenom v Piatok (dedinka pri Modrom Kameni) dopadlo asi najhorsie. Ale to je na kazdej mamicke ci podstupi Rusku ruletu s babetkom , alebo nie 🙂

aristka
4. jan 2018

@majkabambulik mas pitevnu spravu na co zomrelo dietatko v Modrom Kameni...a mala si sa sestricky opytat ci by choroba nespustila rskovinu ,ked ju spusti mrtvy antigrn ,dokonca jeho cast a s pridavnymi latkami na mna nechod ,kedze dieta dostava do seba vsetko uz vo vnutromaternicovom vyvine....ze vas bavia tieto av dristy....

aristka
4. jan 2018

Inak zas duplicitna tema ....

monie_e
1. feb 2019

@shiny_finy ahoj ja prave zhanam opacneho ako ty a povedala som si ze ak sa niekto venuje aj homeopatii, pravdepodobne bude mat volnejsi pristup k neockovaniu. Bohuzial, jeho sestricka ma sklamala: zevraj neockovane deti neberie a zevraj vsetci homeopati su za ockovanie 😀. Vola sa mudr branislav chrenka a je na pavlovicovej 3 ba

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monie_e
2. feb 2019

@teegreen dik ze su si dala namahu 😊 tiez sa mi zdalo ze asi moc homeopaticky nebude s tymto pristupom..