Jazvička po očkovaní

myreason
7. nov 2011

ahojte. malý bude mať už pol roka a stále má na ramienku jazvu po očkovaní TBC; kedy to má zmiznúť úplne?? nemá to už hnisavé,už len takú červenú ranku a trošku chrastičku.

hoogy
7. nov 2011

@myreason ta ranka mu prejde do normalnej jazvycky a ta mu uz zostane na ramienku.ale neni to az ta vidiet.

myreason
autor
7. nov 2011

@hoogy som sa zlakla,lebo som tu čítala,že baby chodili s tým na plucne, že uzliny sa mu môžu tvorit,atd...a ja so netušila,že to môže byt nejak nebezpečné. pediatrička mu k tej ranke ani nič nehovorila, tak dúfam,že to má v poriadku ☹

hoogy
8. nov 2011

@myreason ale to by ste museli mat hnisave. takze sa neboj susiaca sa ranka je v pohode.

myreason
autor
8. nov 2011

@hoogy dakujem za ukludnenie! 🙂 presne ako píšeš-je to taká sušiaca sa ranka.

vejinka
8. nov 2011

bude to mat stale pozri sa na svoje rameno.

diridonda
8. nov 2011

@myreason suhlasim s vejinkou, pozri sa na svoje rameno, mame to vsetci... moj maly ma 5 mesiacov a ma taku ranku tiez, je taka cervena, ale nehnisa....neboj, je to v poriadku!

luciferkax
8. nov 2011

ja patrím k tým šťastnejším,ja jazvu nemám po očkovaní, ani jednu 🙂

vejinka
8. nov 2011

@luciferkax tak teba potom neockovali lebo to ma kazdy kto je ockovany tbc

luciferkax
8. nov 2011

@vejinka očkovali ma 🙂 len mi to asi nevidieť... 🙂

katka3012
8. nov 2011

pozri sa na svoje rameno,bude to mat stale

vejinka
8. nov 2011

@luciferkax aj ja som si myslela ze to mi to nevidiet no je to ockovane tak sproste ze si to ty nevidis ale spytaj sa muza...urcite to tam mas 😉

luciferkax
8. nov 2011

@vejinka fakt sme sa o tom bavili prednedávnom, kvôli tomu, že manžel má jazvisko hlboké 🙂 🙂 hladali to na mne dvaja 🙂 aj na ruke, aj tam vzadu na ramene, nič...