Je bolesť svalov reakcia po očkovaní Infanrix Hexa a Prevenar 13?

danillka
26. nov 2011

mamičky, všimli ste si niečo také pri vašich bábätkách? dcérka mala v noci teplotu, idú jej zúbky tak som to spájala stým,ale strašne plakala pri akomkoľvek pohybe aj pri dvíhaní na ruky, teploty ustúpili, ale cez deň inak veľmi pohyblivé dieťa ,len posedávala a pri pokuse o lozenie, alebo postavenie sa na nožičky veľmi plakala,a tak ma napadlo či to nemá súvis s očkovaním ,očkovaná bola pred 12 dňami a mala v ten deň len trocha zvýšenú teplotu a bolestivú nožičku cca 2 dni.

sisinka76
26. nov 2011

mila danillka, podla mna to je na 100% sposobene ockovanim ☹ ak si pozries na stranky rizikaockovania alebo slobodavockovani, tak tam dokonca najdes aj podobne pribehy, s velmi podobnymi priznakmi ☹
ale PROSIM, v kazdom pripade hlas vsetky tieto neziaduce ucinky pediatricke a tŕvaj na tom,aby to aj nahlasila.

vefi89
27. nov 2011

@danillka ja nechápem, prečo si dala očkovať so zvýšenou teplotou?? 😕 😕 to nie je dobrá kombinácia ☹ ale rozhodne súhlasím s tým, čo napísala @sisinka76 ...
za pediatrom, a vydupať, aby to nahlásil aj on!

abbie
27. nov 2011

Ockovat sa nema pri zvysenej teplote a ani pri malej nadchce i ked lekari vtedy s radostou ockuju!

piacere
27. nov 2011

baby, ale ja som to pochopila tak, že dieťa malo v deň očkovania PO očkovaní zvýšenú teplotu... či? Čiže nebolo zaočkované s teplotou... ale možno to chápem zle, neviem...
Myslím si, že je to reakcia na vakcínu, ale žiadny lekár ti to neprizná....

držte sa

skeptik
27. nov 2011

To vyzera na nejaku beznu virozu, je normalne, ze pri teplote je unavena a mrzuta, ze jej nejde robit to, co si zaumieni.
To, co si popisala, je bezna bezprostredna reakcia na ockovanie tymito vakcinami, to maju skoro vsetky deti, akonahle tato ustupila uz to s tym nema nic spolocne. Nie ze 12 dni nic a po 12 dnoch zase ina reakcia.

zuzka1008
27. nov 2011

skor sa priklanam k niakej viroze, nez ockovanie. to by začalo hned a nie po 12 dnoch