Je očkovanie detí nebezpečné?

otrivinkajanka
18. jún 2008

Ahojte baby v pondelok som na markize pozerala palbu a davali tam reportaz o ockovani deti ake je to nebezpecne som z toho v pomykove a v soku co sa vsetko moze detom stat ked ho zaockuju hovorili tam matky deti co im ockovali deti,ze dostali z toho cukrovku a podobne a hovorili tam lekari a odbornici,ze je to riziko a ze kazdym ockovanim nastava v tele reakcia a opuch mozgu ze je to len trik na rodicov vytiahnut nam z penazeniek peniaze aj proti pneumokokom,ze to tu nikdy nebolo a ze to je dosledok ockovania 8 jula idem s dcerkou na ockovanie v druhom roku,ale mam z toho zmiesane pocity 😒 co si o tom myslite vy?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka7887
25. mar 2017

@adsumus TREBA CITAT CELE CLANKY A NIE SA CHYTAT TOHO CO VAM VYHOVUJE. AKOSI VAM POINTA CLANKOV UNIKA.

lauritka
25. mar 2017

Europske stredisko pre prevenciu a kontrolu nakazlivych ochoreni - http://ecdc.europa.eu/en/healthtopics/measles/e.... Measles-osýpky. mozte si pozriet tabulky a čísla.
porovnanie pripadov nakazy osypok v jednotlivych EU krajinach- SK zatial 0 -
Všimnite si Rakusko, Nemecko, Taliansko... UK. krajiny kde je nizsia zaočkovanost..
mozte si pozriet kazdy rok.. napriklad v roku 2015 malo Nemecku dost rozsiahlu epidemiu osypok v Bayerne- kde sa to odrazilo aj na čislach za cely rok.
Rumunsko malo za rok 2015 len 7 pripadov... v roku 2016 pozrite čisla.

adsumus
25. mar 2017

@zdenka7887 ako vieš že som to nečítala celé? čítala článok tvrdí, že neočkovane deti neohrozuju kolektívnu imunitu, pretože zaočkovansoť je na slovensku 60%, zvyšok populácie je imunny kvoli tomu, že v detstve prekonal osypky. autor ale asi nevie, že 95% zaočkovanosť sa uvádza ako hranica pre vyskyt epidemie, ale týka sa detí zaokčovaných v tom ktorom ročníku, ak je vela ročníkov, kde sa táto preočkovanosť znižuje, v krajinach vznikaju epidemie.

zdenka7887
25. mar 2017

@adsumus ved vravim,ze len to co Vam vyhovuje a pointa unika.AUTOR DOBRE VIE O COM PISE. vy to,prekrucate a robite zbytocne dohady.

adsumus
25. mar 2017

@zdenka7887 ty mi vykaš či čo? v čom prekrucam?

malymyis
25. mar 2017

Baby a vy zaockovame ste ? Je vam nieco ? Kedysi boli ake tie vakciny. Neviem moc sa v tejto teme nejdem vrtat necitala som ine komentare, dufam ze tu do mna niekto neskoci 😀 30 ideme ockovat 👍

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
26. mar 2017

...a predava potravinový doplnok 😉 http://www.jigsawhealth.com/dr-blaylock/

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
26. mar 2017

@peter952 to je zničujuce napísať, že človek predáva nejaké doplnky? zhodou okolnosti je proti očkovaniu? aka fajnová reklama, ludia to šíria, ty asi zadarmo. 😂

adsumus
26. mar 2017

@peter952 k tomu poslednemu hoaxu, ktorý tu šíriš

http://www.snopes.com/medical/disease/cdcwhistl...

lauritka
26. mar 2017

@peter952 pan doktor si na tom krasne založil svoj biznis s vyživovymi doplnkami 😀
to že tu davaš bombasticke titulky na presvedčenie ti nepomože. dufam, že ludia ešte nestratili zdravý rozum, internet znesie vela 😝

zdenka7887
26. mar 2017

OČKOVANIE DETÍ JE NEBEZPEČNÉ!!!

prevenar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
norulakp
27. mar 2017

@zdenka7887 ale ludska blbost je este nebezpecnejsia.

katkabg
27. mar 2017

Ja som zaockovana,muz tiez a moja uz 7 r.dcera tiez......neviem nevidim v tom problem 🙂 by ma velmi zaujimalo kto zacal tento neockovaci osial

katkabg
27. mar 2017

Suseda minule dala ockovat maleho,a vecer mi ona vola s histeriou ze mali sa nevie vyprdkat......ze to ma urcite z ockovania :D tak prosim ockovanie je vsetkemu na vine :D vsetky kamosky so zdravym rozumom ju vysmiali a pytali sa jej ze kde to pocula....odpoved ze citala na nete :D

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka7887
27. mar 2017

@norulakp Ano bola som aj ja hlupa,ze som prve dieta dala zaockovat

norulakp
27. mar 2017

@zdenka7887 jasne a potom si dostala na Vianoce pripojenie na internet, otvorila si si stranku Zem a vek a vtedy ta osvietilo. A uz ked sme pritom, co take hrozne sa stalo tvojmu dietatu, ked si ho dala zaockovat?

lauritka
27. mar 2017

@katkabg pozor, očkovanie spôsobuje aj homosexualitu 😀 😉

katkabg
27. mar 2017

@lauritka vidis zas nieco nove som sa dozvedela :D vsetko podla mna celi tento osial vznikol....moja kamaratka povedala.....a takto to sa zacalo dalej skrit ako medzi sliepkami....nevadi nech neockuju....som len zvedava co knam vsetko dovlecu migranti,potom im nepomoze uz ani neviem aka rychla vakcinacia

lauritka
27. mar 2017
katkabg
27. mar 2017

Zeny menej surfujte po nete a hlavne konikou a viac si vychutnavajte zivot a myslite pozityvne.Nie kazdy hovadinu googlit,studovat a lustrovat