Je očkovanie detí nebezpečné?

otrivinkajanka
18. jún 2008

Ahojte baby v pondelok som na markize pozerala palbu a davali tam reportaz o ockovani deti ake je to nebezpecne som z toho v pomykove a v soku co sa vsetko moze detom stat ked ho zaockuju hovorili tam matky deti co im ockovali deti,ze dostali z toho cukrovku a podobne a hovorili tam lekari a odbornici,ze je to riziko a ze kazdym ockovanim nastava v tele reakcia a opuch mozgu ze je to len trik na rodicov vytiahnut nam z penazeniek peniaze aj proti pneumokokom,ze to tu nikdy nebolo a ze to je dosledok ockovania 8 jula idem s dcerkou na ockovanie v druhom roku,ale mam z toho zmiesane pocity 😒 co si o tom myslite vy?

irenkask
10. sep 2014

@veriiii A ty si ako dovolíš určovať alebo predpisovať čo má v tele byť a čo nemá, vidno že o tom nemáš ani šajnu. To sú akože nejaké tvoje pravidlá a deti sú snáď vyrábané niekde v továrni ako rovnaké kusy alebo majú byť ako sliepky .
Ty fakt nevieš ani ako laik že každý človek je prísne individuálny tvor?
A tak sa má ku každému dieťaťu aj pristupovať.
Aj ty ješ také jedlo ktoré ti nechutí len preto že ho dajú druhému na stôl, alebo si vybereš podľa jedálneho lístka také ktoré ti chutí a vyhovuje po každej stránke.
Ak áno tak ale nemôžeš do toho nútiť nikoho druhého .
Fakt trepeš čo ti slina prinesie. Bez logiky bez efektu.

polystyren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veriiii
10. sep 2014

@irenkask ja nic neurcujem ,urcuje to medicina.. 😕 a vyskumy. 😨 . mala som na mysli konkretnu diagnozu...nie vseobecne..
Alebo budeme teraz tvrdit, ze je normalne ,ze sa ludia maju rodit s 3 rukami?absurdny priklad ,ako tvoj absurdny prispevok.. 😖

veriiii
10. sep 2014
veriiii
10. sep 2014

no pekne, pekne sa to tu zvrhava-to je uroven niektorych ludi tu......poprosim @mariosmykal

irenkask
10. sep 2014

@veriiii
Svoju medicínu si praktizuj na sebe a tvojej rodine a výzkumy si na nej rob tiež a vieme všetci že medicíne a výzkumom nerozumieš , nieto detskej imunite a príčinám chorôb a taktiež aj príčinám reakcií po očkovaní.
Teoretické bludy bez praktických vedomostí.
A budeme ešte aj to tvrdiť, že dieťa ktoré reaguje na vakcínu nežiadúco a prudko práve také vyvinulo dobrú a žiadúcu imunitnú odpoveď a správne reaguje , zdravo , lebo telo sa snaží vakcínu vypudiť z tela pretože je to neznáma chemická otravná látka a je to správna reakcia .
Nie ako dieťa ktorého telo príjme hocijaké chemické svinstvo a nereaguje vôbec alebo o niekoľko rokov neskôr smrteľnou chorobou a potom sa všetci lekári len čudujú a čudujú ako je to možné keď ani v rodine to nie je dedičné.

veriiii
10. sep 2014

@irenkask 😀 ftip roka zasa🙂

stastenka42
10. sep 2014

prave som vstupila do tejto diskusie s tým že sa dozviem niečo o očkovani ,ale žienky ja som zhrozená...ved vy sa tu hadate uplne zbytočne...idem pozriet inu temu kde sa dočítam naozaj o pre a proti očkovaniu,lebo tiež nechcem davat všetky očkovania tak som myslela že najdem nejake rozumne nazory 😒 😒 😒 😒 skoda...

jarhal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarhal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veriiii
10. sep 2014

@jarhal no, este ty sem pridaj do tohto ohnika,nech je z toho vatra😀

jarhal
10. sep 2014

sa ti cudujem...je to nekonecny boj...tu nie je nikto diskusiechtivy....
@veriiii

veriiii
10. sep 2014

@stastenka42 no, bohuzial, zle si nahliadla :-/ teda do zlej temy.... t u si kazdy hundre svoje-niekto slusne,niekto slusnejsie, niekto neslusne..este,ze to tu je anonymne, asi by sa poniektori cervenali...co uz,sme rozni,uvidim co na to @admin @mariosmykal...
zeny, ak si chcete nieco medzi sebou,a nechcete aby sa vam do toho niekto plietol v otvorenej teme --,nato je IP...@bralilienka..veci sa kludne daju povedat aj inak, napr," zle si pochopila,myslela som to tak ci onak"--a nie,ze treba s prstikom po slabikach atd..
len tak vseobecne--ak neviem odpoved, su po ruke aj pseudo nadavky, pseudo urazanie atd.. 🙄

veriiii
10. sep 2014

@jarhal ano,mas pravdu

adsumus
11. sep 2014

@stastenka42 Ahoj, ak by ťa zaujímali otázky okolo očkovania bez zavádzania, klamania, nátlaku, strašenia a urážania, v atmosfere pokoja a slušnosti, je tu skupina Očkujuce mamičky, budem rada ak sa pridáš.
https://www.modrykonik.sk/group/6646/

polystyren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
11. sep 2014

@polystyren Tak toto, čo si tu napísal so zdavým rozumom nemá nič spoločné. Dúfam, že sa aspon niekomu otoria oči o pravej podstate antivaxerskej kampane, ak si prečítaju tvoj príspevok.

stastenka42
11. sep 2014

@polystyren no dakujem za prispevok a pouzivam zdravy rozum, hoci aj my sme boli ockovani ....

polystyren
11. sep 2014

@stastenka42 Norimberský súd založili tí ktorí porazili nacizmus. Ten však nebol porazený úplne a v tichej podobe existuje dodnes. http://www.reformy.cz/zpravy/nacisticke-koreny-...
Očkovanie, amalgámy, chemtrails, mikrovlny... sú určené na vyhladzovanie národov, tak ako to povedal Fuhrer pred trištvrte storočím.

polystyren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariosmykal
11. sep 2014

Ahojte @polystyren @bralilienka @jarhal @nikimax .

Pozeral som si vaše príspevky a dlhodobo v nich urážate, provokujete, alebo odsudzujete ľudí s opačným názorom, ako máte vy. Určite ste si všimli, že takáto diskusia nevedie k vzájomného porozumeniu, ale k hádke či nezhode. Ak chcete s niekým diskutovať, rešpektujte ho, počúvajte ho a zamýšľajte sa, inak to bude len váš monológ, ktorý osloví len tých, ktorí s vami súhlasia. Ak chcete prispievať pre tých, ktorí s vami súhlasia, využite skupiny vo fotoblogoch, ktoré majú rovnaký názor ako vy. Pre pokračovanie v tejto diskusii zvoľte však inú komunikáciu a snažte sa každému porozumieť. Možno zistíte, že sa to nedá, vtedy však treba diskusiu ukončiť a pestovať si vlastný názor osamote. V prípade, že budete v nevhodnej komunikácii pokračovať, čaká vás trojmesačný zákaz prispievať do fóra.

Trojmesačný zákaz prispievať do fóra má oddnes @bralilienka, ktorá bola na nevhodné vyjadrovanie v minulosti už upozornená. V prípade porušenia zákazu jej bude zablokovaný celkový prístup na stránku. Verím však, že to nebude potrebné.

Ďakujem za porozumenie.

Pekný deň prajem 🙂

Mário Šmýkal
Modrý koník Team

polystyren
11. sep 2014

@mariosmykal Môžeš mi dať aj 10 mesačný zákaz, s obhajovateľmi doktora Mengeleho nebudem nikdy súhlasiť.

bralilienka
11. sep 2014

@mariosmykal ach bože, môj život bez modrého koňa nemá zmysel 😀 asi sa zbláznim 😀 čo budem robiť? že by venovať sa svojej rodine? skúste to aj vy. a vy admini, nájdite si chlapskú prácu. 😀 prajem, aby ste všetci otvorili oči a vašou zatemnenosťou netrpeli vaše deti. pá. čo mám teraz robiť? bravíčko, poraď 😀

polystyren
11. sep 2014

@bralilienka haha, trefné 😀

veriiii
11. sep 2014

@mariosmykal dakujem.

mariosmykal
11. sep 2014

@bralilienka @polystyren Som rád, že máme na koňa a diskutujúcich všetci svoj názor. Pokojne ho šírte ďalej, no u nás priestor už nedostane. Nech sa darí 🙂

bralilienka
11. sep 2014

aj tebe @mariosmykal . prajem tebe a iným adminom modrého koníka aby konečne prevýšila výška mužských hormónov pred ženskými. lebo z vás bude taká "obyčajná mama" 😀 😀

polystyren
11. sep 2014

@mariosmykal Na priestor ti kašlem, a naopak ja ti nebudem zvyšovať úroveň fóra. Daj si tu reklamu na ebolu, to ti pasuje. 😀

mariosmykal
12. sep 2014

@polystyren Aby si nemal nutkanie zvyšovať úroveň fóra, tak práve ti začal trojmesačný zákaz prispievať do fóra. Ozvi sa 12.12.

polystyren
12. sep 2014

@mariosmykal neozvem