Kalmetizácia v Podunajských Biskupiciach. Kedy robia? Ako prebieha?

violetka1
18. jan 2009

AHojte baby, poradte mi, ktora ste absolvovali, pľúcne v Poddunajských Biskupiciach v BA je na Krajinskej ulici, no zabudli sme, kedy robia kalmetizáciu- myslim, ze to bol len pondelok? A ako to prebieha vlastne?? Kde to pichnu dietatu -ruka, pleco??
Diky.

danu
18. jan 2009

violetka kalmetizacia sa picha do pleca

violetka1
autor
19. jan 2009

tak Danu, neviem, ako pichali Tvojmu, no malej dnes urobili kalmetiz. do praveho predlaktia pod kozu a o 72 hod. sa mame dostavit na odcitanie vysledkov.

greeny
8. nov 2011

ahojte kocky, tak mi sme dnes po poradni mam presne 6000g a 60 cm 🙂 toto sme pochvaleni, ze pekne priberame ale pedina ma zdrbala, ze nemam odsavat lebo pridem o mlieko... ale ja o neho nepridem som sa rozhodla 🙂 vsak su aj baby ktore dokazali odsavat 9 mesiacov... pre mna je to pohodlnejsie ako si odsavat to predne mlieko pred kojenim aby nestriekalo a pocuvat jej revy ze je hladna 🙂 ale tak v noci a vecer sa chytame na prso v pohode, len cez den strajkujeme 🙂

ale pedina sa zhrozila ze co to ma za abces po ockovani a poslala nas na cistenie do podunajskych biskupic... ako netusim ako sa tam dostanem... ze to ma zle a ze tam bude mat velku jazvu... no ale podla mna ked jej to tam rozrezu a vycistia tak to bude este horsie s tou ranou... pockam do nedele a uvidim... je to dost opuzdrene a neche sa to ani vstrebat ani ist von... mozno skusim nejake babske recepty, ze natierat bravcovou mastou alebo tak, aby to vyhnisalo na povrch... podla mna to zase az take hrozne neni.. ako taky velky bedar na ksichte 😀 chudiatko moje male

kbeata
10. dec 2011

@greeny kedze ma malicka taku reakciu po bcg vakcine,tak v najblizsej buducnosti nech ta nenapadne ockovat ☹ ,maly mal po tej nestastnej vakcine jacmene na ocku,a to je uz vyse roka 😒
odvtedy neockujeme,ale to len na moju ziadost,inac v takom stave by ho zaockovali aby dodrzali ockovaci kalendar 😒