Kto z Bardejova nedal očkovať dieťa?

lenka1989
31. aug 2013

Je tu niekto z Bj kto nedal ockovat a kolko platil pokutu a ku ktorej lekarke chodite ?

prevenar
1. sep 2013

ak tu nikoho nenajdes , tak skus v tejto skupine - https://www.modrykonik.sk/skupina/1799/ zdruzuju sa tam neockujuci rodicia 🙂

lenka1989
autor
1. sep 2013

@prevenar dakujeeem

jazminn
1. sep 2013

ja som nedala zaočkovať proti hepatitíde na 6 rokov a nič som neplatila...

marmartinka
2. sep 2013

Ahoj, presne toto riesime aj my. Zatial sme dali odklad na mesiac, no otom asi budeme musiet zmenit pediatricku, kedze nasa je dost neoblomna.

trescinka
1. okt 2013

ahoj ja som z okolia Bj.a a teraz v tomto období ma trapi ako presvedčit detsku aby nám nezaočkovala dceru.moja dcera 6 a pol mesiaca, narodila sa mi predčasne v 31t.t.,bola na tom zle, ale bojovala a je tu, takže sa ju bojim aj pre to neočkovat.zatial sme mali odklad na 6 mesiacov, čo nám odporučila neurologička, ale ked som bola na poslednej kontrole, že prečo sa tak bojím očkovat, ved to treba a a bla bla..takže si to musím vykonzultovat s detskou...takže ktovie ako na mna bude pozerat...

jamgurmi
1. okt 2013

nie sme sice striktne proti, ale urcite potrebujem viac casu na studium a zaroven na konzultaciu s nasimi priatelmi medzi ktorymi su aj dr. a ludia z fachu. a poviem ze tiez nie su jednoznacny v nazore. zajtra budem vediet aspon ako reaguje nasa dr. ...

entuferus
2. okt 2013

@trescinka ked ta trapi len to ako ju presvedcit, tak by si mala vediet, ze ty ju nemusis presviedcat nijak, staci ze jej povies ze malu nechces ockovat. Ona proti tvojej voli nemoze robit nic.

vecernica_katka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katharines
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katharines
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katharines
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trescinka
26. jún 2018

@vecernica_katka moja dcera ma 5 rokov a neni zaockovana vobec a nelutujem....lebo ktovie ci by som jej viac neuskodila kedze sa mi predcasne narodila....doktorka ma nenahlasila videla ze ma neurologicke problemy a povedala ze sa boji take dieta zaockovat..

vecernica_katka
27. jún 2018

@trescinka Super, ďakujem za odpoveď a držím palce nech je dcérka zdravá ☺️

katharines
27. jún 2018