Linky, videa a články o ne/očkovaní, prirodzenom imunitnom systéme

mariuskaa
25. aug 2012

Ahojte chcela by som aby sme všetky informácie ohľadne ockovanie/neockovania, imunitneho systemu, knihy, videá články linky, ..... dali všetko pekne sem. Aby sa nič nemuselo hľadať v tisíckach stránkach. Keby ste boli takí dobrí a uverejnovali len to. Všetko bude pekne v jednej téme. Veľa veci som videla čo má zaujimali na MK ale neviem to nájsť, myslela som si vsak sa k tomu vratim a otvorim si to neskor, ale nepodarilo sa a teraz uz ani neviem v ktorej téme co bolo a nemám toľko času to luskať všetko znovu. Linky a odkazy môžu byt aj inej svetovej reči pokial ešte nebol preklad niekde.
Niekto spomenul link na študentov medicíny koľko sa malo učia o problematike a neviem to nájsť to je len príklad.
Tu je link na video/ profesionalny dokumentarny film, ktorý mne otvoril oči. Je v anglickom j. Ale odporúčam. Nazor aj lekarov, rodicov postihnutych deti, neurologov.
Ak má niekto otázky ako fungujú lekári v zahraničí, vyber doktora, otázky na "nábožensku výnimku" a prijatie dieťaťa do školy konkrétne USA sem.
Prosím toto nie je téma aby sa tu hamdrkovali obidve strany pre a proti. Len informácie, linky, videá a odkazy. Možno by bola lepšia otázka a nie diskusia ale ak niekto niečo zabudol stále chcem aby mal príležitosť to dodať v dlhšom príspevku preto to otváral ako diskusiu aj keď je to otázka. Ďakujem všetkým a prajem čo najmenej chorôb a veľa šťastia.

mariuskaa
autor
28. jún 2013

Tu je najlepšie video pripravuje sa dokument na kojenie. Ake je to dôležité a ako sa v dnešnom svete pozerá na prsia ako viac sexuálne 🙂 reklamy, marketing, sexuálny objekt. A keď sa vidí kojacia (zakryta) matka je to poburujuce.
Film je len ukážka a pripravuje sa cely dokument na ktorý sa veľmi teším. Sú tam známe osoby ako Alanis Morissette, Minnie Driver, and Carrie-Anne Moss. Nádherne spracovana téma.

Tu máte link.
http://thestir.cafemom.com/baby/156487/new_star...

mariuskaa
autor
3. aug 2013

A je to tu!
Americký sud potvrdil ze MMR vakcínu spôsobuje autizmus.

http://www.whiteoutpress.com/timeless/courts-qu...

mariuskaa
autor
18. aug 2013

Dakujem
@sia86 Velmi dobre

sia86
18. aug 2013

🙂