Ľutujete, že ste nedali zaočkovať?

kvietok2021
15. okt 2013

je niekto taky?

culia1
9. jan 2014

@womankc Ahoj, ja by som si pozrela toto

https://vimeo.com/38935330
womankc
9. jan 2014

@fra no práve takto nejak mi to popísala aj moja lekárka , ďakujem už len toto som asi potrebovala počuť 🙂 a utvrdiť sa ,že by to nemalo efekt

lukra
9. jan 2014

@kacena4 jej Kacenka, kolko deticiek mas 😵 obdiv, uz som davno nestretla taku mnohopocetnu rodinku

kacena4
9. jan 2014

@lukra dakujem som profesionalny rodic doma mame LEN 4 deti 😉 😉 ale ostatne sa postupne vystriedali pozri datumi

lukra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea_l
10. jan 2014

@zuzulka558 Veď mumps nie je smrteľná choroba..🙂

zuzulka558
10. jan 2014

@andrea_l ale je o starost viac 😉

maminai
11. jan 2014

môj syn má 8 rokov a očkovaní nebol v 6 rokov ale nie preto že by som nechcela ale preto že to jeho zdravotný stav nedovolí mali sme rakovinu a čakáme kedy sa budeme môcť dať zaočkovať tiež sa spolieham na to že ostatné zdravé detičky v jeho kolektíve sú zaočkované tak nám nič nehrozí. Ja so sestrou sme dvojičky sme boli očkované na čierny kašeľ ale aj tak sme ho dostali lekári povedali že sme mali šťastie že sme boli zaočkované lebo že by nie tak by to malo ťažší priebeh museli sme chodiť aj na liečenie, teraz sme obidve v poriadku neviem ako by to dopadlo keby že nie sme očkované, ja som za očkovanie.

monika111111
11. jan 2014

http://rozalio.cz/index.php?option=com_content&...

Rodičia tohto dieťatka asi nikdy neprestanú ľutovať, že dali zaočkovať. Bohužiaľ už je neskoro, len pred pár dňami zomrelo. Kedy sa poučíme? Koľko detí ešte musí zomrieť až sa kompetentní zobudia?

andrea_l
11. jan 2014

@zuzulka558 Lepšie, keď to prekoná v detstve, ako v puberte alebo v dospelosti.. My sme mali všetci traja súrodenci mumps, aj osýpky a ja aj rubeolu a v pohode.. 🙂

zuzkacal
30. jan 2014

Staci jedno dieta s autizmom, druhe si poskodit nedam!!! Mladsi ma uz 5 rokov a vzivote nebol dlhsie chory ako 2-3 dni, vzivote neprehltol ziadne lieky, Syn ma fantasticku imunitu. Starsi byval nenormalne chory a obaja boli kojeni 2.5 r.