Má vaše dieťa nejaké následky po očkovaniach?

martina46
25. apr 2009

zakladam tuto temu iba cisto ako anketu, preto pripadne otazky alebo rozpisovanie sa, mozte hodit do tejto temy 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

pre zaujimavost alebo viac informacii mozte nakuknut na tieto stranky:

http://rizikaockovania.sk/
http://ockovanie.org/
http://www.rozalio.cz/

nejedna sa o bezne reakcie, ako su teploty alebo zacervenanie, ale o nejake podozrive zmeny zdravotneho stavu dietata, ktore ste spozorovali po nejakom ockovani.
napiste prosim, o ake ockovanie islo, a ake boli (su) problemy - nasledky.
dakujem 🙂

drack
24. apr 2013

ja 32 rocny sa pripojim svojou skusenostou... mam atopicky ekzem .. od pol roka svojho zivota.. nikdy som doteraz nerozmyslal preco mam alergie, cely rok sople, smrkam nonstop a ze sa skrabem.. ze ma vsetko svrbi.. a ze nemozem poriadne sportovat lebo kombinacia potu a prachu pre ekzem je to najlepsie.. pomarance, citrony cokolada, orechy, madle a xyz veci ktore nemozem ... pamatam si to ako teraz .. "mamicka to sa v puberte spravi same".. nespravilo.. 26rokov ma mazali kadecim, ked som bol v skolke tak ma privezovali aby som sa cez obedne schrupnutie nedoskrabal do krvi a nezaniesol infekciu do rany.. zozral som tolko tabletiek na alergiu a potlacanie svrbenia ze kamion je malo.. a hadajte ci ma vyliecili .. nic.. to iste.. a preco som dostal vraj dedicnu chorobu po pol roku?.. ja vam poviem preco..pre ockovanie.. pre nic ine.. takze ja som zasadne za nie.. citam tuto problematiku az polsedny po rok lebo sa nam ma narodit dcerka.. doteraz nebol dovod a nikto vam pravdu nepovie.. musite si ju najst sami.. ako so vsetkym.. pre neveriaich nech skusia NWOO.. pre ostatnych sme konspiratori, pre tych co "vidia" hlasame pravdu....tak je to aj s ockovanim.. je to len velky biznis a kym je to v ramci "normy" a ludia to budu dalej konzumovat co ponukaju ani s tym neprestanu, vsak maju z toho neskutocne peniaze.

zdravy sedliacky rozum vam povie co je dobre a co zle... vsak co moze byt dobre na tom ked vam niekto pichne xzy chemikalii ktorej kombinacia sa v prirode nevyskytuje.. a stale co citam som NIKDE nevidel dokaz, ktory by tvrdil ze ockovanie je dobre.. ak ano tak sa neskor zistilo ze boli vysledky zmanipulovane .. uz do sameho zaciatku klamal Louis Pasteur vo vysledkoch testoch na zajacoch v roku 1885...

prevenar
25. apr 2013

@drack kvieta s pol s.r.o ti dodaju tolko "dokazov" ze sa z toho pos... 🙂 ..to musela byt nahoda, ktora sa sice pravidelne opakuje po milionoch, ale to z toho samozrejme nerobi mensiu nahodu . 😉

inak dopadol som podobne , aj ked nakoniec som sa z toho nejak vysekal ..mal som viac stastia ☹ ak mas zaujem o nieco ohladom rizik ockovania , tak sa mrkni sem > https://www.modrykonik.sk/skupina/1799/

kvieta
25. apr 2013

😀 😀 😀

sirinka
25. apr 2013

@drack juj, velmi podobne som na tom bola. Tazko sudit takto spatne, ja som mala silny ekzem v dojcenskom veku, okolo druheho roka sa vytratil... Naplno sa vratil v case, ked nas preockovavali proti TBC a ked ma ockovali proti Hep B, tak v tom roku som skoncila v takom zlom stave, ze ma kvoli ekzemu museli hospitalizovat.... Mne sa stav upravil v tehotenstve... Dufam, ze uz mi to aj vydrzi....

kreativna
21. júl 2013

nemám na to dokazy je to len podozrenie okolo 20 22 mesiaca začali zmeny v 2,5 roku už to bolo vditelne a 3,5 roku nam diagnostikovali autizmus, to by bolo na dlhe opisovanie ale ked si to premietnem spat zapada mi to že je tu velka pravdpodobnosť že to bolo sposobene očkovaním a niektorých mamičiek ktore maju autistické deti bolzačiatok približne rovnajy ako u mojej dcerky,človek premýšla hlada príčiny nedostáva odpovede a ak by to aj bola pravda že spúšťačom bolo očkovanie neda sa to zatial dokázať a orgány kompetentné to zametu pod koberec a ak sa aj najde lekár ktorí neoficialne potvrdí nasledok očkovania nepostaví sa verejne predsa nebude riskovať kariéru peniaze a biela mafia su mocnejšie a čo to je ludský život oproti závratnym finančným ziskom ved ako sa hovorí na bojisku sa so stratami počíta

irenkask
21. júl 2013

@kreativna Tak to si píš že je to z očkovania z hociktorého, pretože za prvé , vakcíny vyrába firma GSK ktorá má toľko kauz na svedomí a prúserov ohľadne výroby vakcín ako žiadna iná na svete.
Za druhé , každé očkovanie je neprirodzený zásah do organizmu a spôsobuje ťažký šok pre imunitu ktorá reaguje buď prudko hneď alebo nie hneď a zrazu deti majú cukrovku, autizmus, rakovinu a iné autoimunitné ochorenia.
Nikdy never tým čo povedia môjmu dieťaťu nič nie je.
Ver tomu že raz bude. Pretože očkovanie je časovaná bomba v tele a raz si budú tie matky ktoré toto ignorujú trhať vlasy že očkovali vôbec niekedy.
Ja som si všimla napr. že je veľmi veľa rakoviny kostí a potom amputovaných dolných končatín u detí okolo 11 a 15 rokov, pretože v tom období približne sa aplikuje BCG vakcína a tá to spôsobuje.

bralilienka
22. júl 2013

@kreativna ešte ťa nezmazali? mňa za podobné názory ako tu píšeš mažú o sto šesť. to vieš, biela mafia je aj na modrom k...i

očkovanie je zabíjanie detí. niektoré pomalšie, niektoré rýchlejšie. kto si ktoré vyžrebuje. my sme mali nešťastný žreb

kreativna
22. júl 2013

už nebudem prispievať radšej všetok čas a energiu dam svojej dcerke nepači sa mi toto forum a može to tu byť aj nebezpečné želam všetkým nech sa darí a su zdravý zaočkovaný aj nezaočkovany

dasqia
10. jan 2014

@koran2 Aj my máme zatial 3 hexavakcíny a som už zúfalá, lebo neviem čo je to spať aspon tri hodiny v kuse...MOja mala je asi z nich hrozen hyperaktívna, nechce jesť, a budí sa mi každú hodinu, aj pol hodinu. Máme dostať teraz koncom januára poslednú HExu ale asi ju odmietnem..Pred tým mi krásne spinkala, aj papala, kedže ju stále kojím...a viem ,že hladná spať nejde, lebo síce nechce papať ale nasilu do nej niečo musím dosťať a dostanem ☹ MMR odmietam. KEdže máme doktorku pediatričku v CZ v Hodoníne, tak neviem ako bude reagovať...Neviete či môžem odmietnuť aj tuto poslednú štvrtú HExa vakcínu?? aký to má zmysela očkovat to malé babo až 4x ???

marika39
10. jan 2014

@briketa že? človek tu má pocit, že tu píšu samé doktorky

alikaa
10. jan 2014

@dasqia Mozes sa odvolat na Slovensko, ktore ma len 3x Hexu a nie 4x ako v CR.

dasqia
10. jan 2014

@applede Pekný článok..len mi nejde do hlavy, že má viac rokov ako já a v tej dobe sa vakcínou mums, osípky neočkovali...som iba na rubeolu..podla mna je to čistý článok napísaný pre ludí, ktorý nechcu očkovať aby spravil bububu..môj názor..a viac vecí mi z toho článku nesedia...zaujímavé, že pochytala všetky choroby, proti ktorým sa teraz lobuje proti očkovaniu...Trošku scifi nie??? Ani moji rodičia nemaju toko vakcín a naši predkovia, čo chcu teraz aby sme sa nimi očkovali a su tu živí a zdraví....Môj názor..

Ak by v mojom okolí neboli prípady ohladne nežiaducich účinkov, tak sa tým ani nezačnem zaoberať..ale je ich tolko, že už to stojí za preštudovanie..Poznám prípady na SK, CZ a dokonca v CH (švajčiarsku ) ☹

sara2515
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelita02
10. jan 2014

Prosím vás, mali vaše deti nejaké zmeny aj po preockovani v 5tom - 6tom roku? Čím presne sa v tomto veku ockuje? Ďakujem VEEELMI pekne...

dasqia
11. jan 2014

@alikaa dakujem za info...tiež ma to napadlo sa na to odvolať, len som chcela vedieť, prečo na SK len 3x a v CZ 4x..Ved ta Hexa je rovnaka..ako to že si samy od seba zvoluju plán a počet vakcín tej istej rázie??? Alebo obsahuje niečo iné? Ked som čítala príbalové letáky tak su rovnkaé..len v zahraničných je tých látok uvádzaných až 16 a u nás len 9? mylsím???

alikaa
11. jan 2014

@dasqia No ved spytaj sa vasej dr. preco je to tak? Co viem, tak v zahranici sa tiez pouziva hexa 3x a nie 4x. V CR s ockovanim zacinate skor, tak asi preto. Ale urcite by som ziadala vysvetlenie od dr. A nie su to ine vakciny, su uplne rovnake, len nie v kazdej krajine musia v letaku uvadzat vsetky zlozky vakciny.

@sara2515 A ako by si vysvetlila mamicke tvoju teoriu, ktora v rodine nema ziadne geneticke vady, ani ziadne vazne choroby a jej dieta sa do MMR ockovania vyvijalo podla tabuliek a po tomto ockovani zacne upadat, strati ocny kontakt, strati rec, dlhodobo zacne mat v noci neutisitelny plac a prestane reagovat na meno?

monika111111
11. jan 2014

http://rozalio.cz/index.php?option=com_content&...

Úbohé dieťatko, následky po očkovaní - smrť! Zomrelo len pred pár dňami. Dokedy budú ešte nevinné deti zomierať? Kedy sa zobudia kompetentní?

shiroitora
18. feb 2016

Aj moj syn aj dcerka. Syn mal stav sids.u mala som stastie ze som nespala do 24 hodin po ockovani. Zastava dychania, s ozivovanim. Mali sme stastie. Nasledne dmo, autizmus, cell ids, pmr, vsetky intolerancie, alergie, astma. Atd.....

spinoscapularnabeta
18. feb 2016

@shiroitora to mi je velmi luto

sensen12
27. apr 2016

no des co tu citam,a teraz viem,ze zaockovat moze uz len doktorka svoje koleno!!!! mna moje deti teda nie!!!!dakujem

egresiatko
25. nov 2019

@vroni moj syn po dobrovolnom ockovani proti kl.encefal. silne bolesti hlavy...potom vysetrenia a vysledok 2 loziska demyelinizacne v hlave.