• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Má vaše dieťa nejaké následky po očkovaniach?

27. apríla 2016 
dieta alergik-znizena imunita,kazde ockovanie najprv otestoval a odobril imunoalergolog, nikdy ziadne komplikacie.
28. apr 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po tbc sme museli ist na kalmetizaciu so zapalenym ramenom. Po prvej hexe 3 dni dieta spalo, potom 3 dni nespalo, teplota a hrozny plac, po druhej hexavakcine exem, mmr chcem zatial odlozit, dufam, ze sa podari
28. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic zavazne sme nemali, ak tam neratam klasiku ako su zvysene teploty ci hnacka, placlivost, nespavost :unamused: co sa tyka alergii tak to mi nik nedokaze ci sme ich podedili alebo ziskali ockovanim (na brezu)...
28. apr 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spätne si uvedomujem, že u troch z mojich štyroch detí som si všiimla nasledovné: Všetky tri ako dvojmesačné krásne džavotaly a v troch mesiacoch, kedy boli zaočkované úplne prestali a nanovo sa rozrozprávali až po niekoľkých mesiacoch.
29. apr 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne, v pohodě, po povinných i prevenaru :wink:
29. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samko ma od druhej davky prevenaru stale problemy s prieduskami a plucami, hned po prevenare dostal do tyzdna zapal pluc musel brat atb 25dni! a tri mesiace po dobrati mal zapal priedusiek a zase atb :angry: sa preklinam ze som mu to dobrovolne dala pichnut.
29. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po prvej hexe som si vsimla suchu pokozku na lytkach a po druhej davke ma v sucasnosti na lytkach skaredy ekzem, ktory sa mu rozsiril aj na predlaktia :frowning2:
29. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano,to zabrzdenie rozprávania sme mali aj my,najhoršie po 3.hexe,to sa zosypalo všetko a nejaka chronicka unava k tomu :cry:
29. apr 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,nasho maleho pred par dnami ockovali,mal tri mesiace,mal jeden den a noc teploty,potom dobre ale po par dnoch,teda vcera,z nicoho nic az tak hystericky plakal,asi pol hodinu,nechuti mu az papat,dost grcka a je nespavy...a to z ockovania? :astonished: a co teraz? :astonished:
29. apr 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a čo iné by napísali roasha?
29. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roasha • 1d • Včera o 10:18

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš dieta alergik-znizena imunita,kazde ockovanie najprv otestoval a odobril imunoalergolog, nikdy ziadne komplikacie.

Tak to by som velmi chcela vediet, ako to ten uzasny a jedinecny imunoalergolog kazde ockovanie najprv otestoval :grinning: :grinning: :grinning: - mohol by si to dat patentovat :sunglasses: ( nejaký farmaceutický gigant typu GSK by to iste rád zafinancoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) urcite by potom chnapla siroka imunoalergologická lekárska obec.

A z čohože je tá znížená imunita? Žeby slabá obranyschopnosť organizmu?
29. apr 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predpokladám, že tvoje dieťa malo alergiu už ako trojmesačné pred prvým očkovaním roasha a už v tých 3 mesiacoch bolo otestované ako píšeš. Alebo sa nebodaj prejavila až s tom prvom očkovaní?
29. apr 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blovitc,o alergickej genetickej predispozicii si uz pocula ?:wink: :grinning:
nie,predstav si,ze moje dieta ATB nebralo do 4rokov/co ma prekvapuje,ked ostatne mamicky uz rocnym detom davali ATB niekolko krat/ :sweat_smile: :grinning:
jej imunita dostala zabrat po nastupe do kolektivu,medzi usoplenymi detmi,ale to je normal,ved tak sa buduje imunita. :wink:
29. apr 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dievcata, prosim, prejdite sa o tomto rozpravat do temy o ockovani, alebo ip :wink: :zipper_mouth:
dakujem krasne :dizzy_face:
29. apr 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
geneticka predispozicia viac ako 75%,ani ma nenapadne vyhovarat sa na ockovania :wink: :grinning:
http://www.stallergenes.sk/som-alergik/co-je-alergia/rizikove-faktory.html :wink:
29. apr 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťa sorry, môj posledný príspevok mimo témy. Ty inak rada z ľudí robíš volov roasha, však? Každý tvoj príspevok srší iróniou, otázkami, či ľudia počuli o to a tom,čo ty máš samozrejme v malíčku, tvojou bezhraničnou múdrosťou, oháňaš sa linkami a si odborník na všetko. Predstav si, že je tu kopa vzdelaných báb. Nemusím menovať. Takže si už pri narodení dcéry vedela s istotou, že bude alergik, no super. Predispozícia nie je všetko. Moja sestra je silný astmatik, má alergiu asi na všetko na svete aj ekzém, jej manžel je rovnako astmatik, síce nie silný a má alergiu na mačky a ich 10-ročná dcéra je ÚPLNE zdravá bez akýchkoľvek príznakov alergie. Možno náhoda, že žijú v Rakúsku? Kde nie je povinné očkovanie. A končím s debatou mimo témy. A práve som pozrela do svojej zdravotnej karty a zistila som, že sa mi prejavil atopický ekzém ako bábätku po prvom očkovaní. Volala som mame a potvrdila mi to. Že ju to nikdy nenapadlo, ale keď spomína, je to tak.
29. apr 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dcéra nemala žiadne reakcie na očkovania, akurát spala lepšie ako bežne, je to rodený nespavec. Po hexách len prvú noc, po trivivac-u spala 7-9 deň poobede 2-2,5 hod. namiesto bežnej 1,5 :wink:. Nie som fanynkou očkovania, takže len tie povinné.
S tým autismom je to ťažké rozhodnúť, mám kamarátku so synom autistom. Od narodenia bol iný ako jeho staršia sestra, ale diagnóza autizmus sa potvrdila až okolo 3 roku, a podľa dr. ktorá sa v Prahe zaoberá alternatívnou liečbou, k "poškodeniu" mozgu došlo už v prenatálnom vývoji, možno ako reakcia prekonanej virózy matky. Autizmus sa nedá vyliečiť :pensive:
29. apr 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prvú hexu mala v 6m
29. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

branusko mal hroznu reakciu na 3 hexu velmi vysoke teploty ktore trvali nekonecnych 7 dni a plsu odvtedy mava take krce ze robi ako keby mostik,robi to vzdy v noci zo spania...lekra povedal ze je dost mozne ze to ma z toho.uz nikdy viac ho zaockovat nedam.... :rolling_eyes:
29. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
o tom mostiku som pocula ale preco to robia taky mostik? :astonished: :frowning2:
29. apr 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska a prve dve hexy ako prebiehali..? :confused:

baby radsej uz nic nepiste :pensive:
29. apr 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denduska preco nemame pisat?
29. apr 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, piste piste, to som myslela len tak ze tu citam coraz horsie veci :confounded:
29. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska, 1)hexu mal teplotu 39 2 dni,bolo mi povedane ze je to normalne
2)hexu sme mali teplotu 40 3 dni a ta 3 nam dala zabrat najviac :frowning2: ja len dufam ze uz nic ine okrem mostikovania sa nam neprejavi

ejusaaa naozaj si uz pocula o tom mostikovani lebo ja som bola z toho v takom hroznom soku ,on je uplne mimo vtedy :frowning2:
29. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked píšete o tých mostíkoch,tie sme tiež niekolko krat mali v noci,len hrozny ukrutny plač,mostik akoby krč a bola som z toho vyklepana do rana,nikdy ma nenapadlo že to je nejaka "choroba"som myslela že to ma nejaky taky nočny des,vtedy som aj o tom vela čítavala a že z toho desu je proste taky "v krči" a plače a plače
29. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali problém s mostíkmi, samozrejme, absolútne ma nenapadlo spájať to s očkovaním. Bolo to po prvej dávke hexy. neurologický nález bol, ja som to spájala s tým, že bol nedonosený, ale pravda je, že do očkovania nič také nerobil.

inak, keď si teraz uvedomím, že naTBC mi malého na 6.deň zaočkovali ako nedonosené dieťa so silnou žltačkou a váhou 2200g, je mi z toho zle. :frowning2: ramienko nemal zahojené ešte ani v pol roku..stále sa mu tam robil hnis, síce maličký, ale stále tam niečo bolo, až teraz môžem povedať, že je rana zahojená a to má vyše 9 mesiacov.
29. apr 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a mostiky ešte robi? pod do temy očkovania debatovať
30. apr 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkulka1: Citala si tieto clanky? Su tam celkom zrozumitelne opisane priznaky a suvislosti autizmu v suvislosti s MMR vakcinou:
http://rizikaockovania.sk/dok/vran/MMR_regresivny_autizmus_1-3.pdf
http://rizikaockovania.sk/dok/vran/MMR_regresivny_autizmus_4-6.pdf
1. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok