Mali ste nejaké povinné očkovanie v 9.mesiaci?

jespera
13. aug 2010

Maminy,
boli vase deturence ockovane v 9.mesiaci? Ja som bola teraz na poradni a doktorka chcela dcerku ockovat ze - to co minule a teraz tretia davka, /predpokladam ze hexa + pneumok./ lenze ako lustim net tak lustim vsade vidim 11- 12 mesiac...Pritom som sa pytala ze ci teraz a ona suverejne ze ano teraz..tak sme sa dohodli o dva tyzdne.....co vy na to?

mirka907
13. aug 2010

@jespera my sme mali tretiu davky hexa zaciatkom 10teho. Tiez sa mi to zdalo skoro, no nechala som to na doktroku. Ockovanie dopadalo ok.

deina
13. aug 2010

Je to skoro, urcite pockaj na ten 11.mesiac. Kam sa ta lekarka ponahla? Ved tretia hexa sa dava najskor v 11.mesiaci a moze sa davat aj neskor, ale ze skor?

veronikapp
13. aug 2010

asi chce mať doktorka čím skôr založenú kartu...

nikollette
13. aug 2010

Ešte som nepočula, že by 3 dávku očkovali v 9tom mesiaci 😕
Nás očkovala pekne na 12. mesiac 😉

brisilda
13. aug 2010

my mame 3 ockovanie v 10 mesiaci 😉

prevenar
9. sep 2012

- nie.
- odmietli sme vsetky dalsie po tom prvom ockovani . po ktorom nase krasne zdrave dietatko dostalo atopicky ekzem . mimochodom to ockovanie o par mesiacov zrusili, lebo uz zrazu nebolo potrebne a uz jeho neaplikovanie neohrozuje "verejne zdravie" a cely prilahly vesmir. ..a k stastiu nam skutocne staci atopicky ekzem , nepotrebujeme mat doma este aj autizmus, cukrovku ,alebo rakovinu k tomu.

hajanka
10. sep 2012

cim neskor tym lepsie, alebo vobec 🙂

lalinko2010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moon1979
10. sep 2012