Máte skúsenosti s Emla náplasťami?

janina77
3. jan 2008

Maminky, mate niektoraa skusenosti - pozitivne aj negativne s EMLA naplastami? Pouzivaju sa na znecitlivenie miesta kde bude dietatko ockovane.

Dakujem za vsetky vase nazory a postrehy.

veverica
1. okt 2012

Sammy dnes som ich kupila v Kittsee, cena 12€ (bez receptu) ;)

elly111
10. jan 2013

Ahojte podarilo sa niekomu zohnať náplaste aj na Slovensku, kto je výrobca? Ďakujem

schatzinkaschatzinko
10. jan 2013

Emla je vyborna vec. Ale ako tu niketo spominal, castokrat deti placu, uz len z celeho stresu okolo. Ale mam s nou tiez pocizivne skusenosti. Jedine, co moze byt problem, je, ze jej ucinkom sa zily mozu viac stihanut, cim sa vlastne uz dost mala zilka este viac zmensi, co moze byt niekedy problem trafit. inak doporucujem.

pipka
10. jan 2013

na SK sa nepredavaju, my sme ich mali z Ciech, ale teraz uz naplaste myslim nemaju, uz len Emla mast ci krem 🙂 na SK neboli schvalene ale presny dovod neviem. Ja na ne nedam dopustit, vsetky ockovania bez placu 😉

nikuska265
13. feb 2013

ahojte, nemáte prosím informácie, či je možné kúpiť tieto náplaste teraz u nás? ďakujem

deisinka1
14. apr 2013

ahojte, ak by mal niekto záujem predám EMLA náplaste,zostalo nám 10ks ale predám aj jednotlivo,zakúpené boli v Rakúsku,expirácia je 09/2014, cena za ks/5€, môžete ma kontaktovať aj na deisinka@gmail.com

kingstonka
25. jún 2013

aj mna by zaujimalo odkial by som si tieto naplaste mohla zohnat...dakujem

sylvia2012
21. júl 2013

@pipka ahoj chcem sa spytat mozu naplaste ci kremiky Emla aj malinke deticky mala ma 2 mesiace ale budu ju za mesiac ockovat tak preto sa pytam

pipka
21. júl 2013

@sylvia2012 my sme krem pouzivali od narodenia , okrem prveho ockovania, co dostal malý este v porodnici sme tu masticku pouzivali stale a klop klop uplne bez problemov a ani nevedel, ze ho ockuju 😉 Pri starsej dcerke sme pouzivali naplaste ale teraz uz naplaste nemaju, len krem, tak pri mladsom sme pouzivali krem 😉
Ale nemaju to u nas, my sme kupovali bud v Rakusku alebo v Cechach 😉

janulik979
29. júl 2013

my to chodime kupovat do rakuska...maly dostava specialne injekcia kazde 3 mesiace, hlboko ku kosti a preto mu davame emlu....som max spokojna...nalepim doma a ideme na kramare - najlepsie, ked to môze mat nalepene tak hodinku, dve. Na ockovanie ju nedavame...

evkafi
4. okt 2013

@deisinka1 ahoj mas este tie naplaste? dik

deisinka1
5. okt 2013

@evkafi ahoj ešte nejaké mi zostali,koľko by si potrebovala?

evkafi
8. okt 2013

@deisinka1 kolko mas? za aku cenu? dik 🙂

deisinka1
17. okt 2013

Emla náplaste už nemám, takže môj príspevok vyššie už nie je aktuálny ☹ ďakujem

leusko4
5. okt 2016

Ja si Emlu neviem vynachváliť, Pouzili sme ju uz 2x pri oboch očkovaniach (syn ma teraz 8mesiacov) a takmer bez plaču bez bolesti, ziaden opuch, ziadne cervene miesta po vpichu. Urcite odporucam kazdej mamicke