MMR očkovanie - za a proti

silviq8
21. sep 2017

Dobrý deň mamičky,

Prosím povedzte mi Váš názor na MMR očkovanie-( očkovať alebo neočkovať? ) prípadne aké boli reakcie s týmto očkovaním u vašich detičiek.

stanka2612
24. apr 2018

@sonah toto asi patrilo pre @xxxena 😊

sonah
24. apr 2018

@xxxena ahoj, alergiu na vajcia pri zjedeni uz nema vyrastol z toho, len stale ma mierne zvysene hodnoty v krvi ,ako aj nam povedala ze uz ho mozme dat zaockovat ked toleruje vajcia, ale doteraz mal to ockovanie stale odlozene....zatial stale neni zaočkovany, lebo stale nejake bacile sa na nas lepia....takze asi tak

xxxena
24. apr 2018

@sonah a koľko ma malý? Naša 16nasy mesiacov. Predtým očkovaním man veľmi rešpekt

sonah
25. apr 2018

@xxxena moj malý ma 4,5roka a od 6mesiacov chodime na alergiologiu,nakolko od 4m ako som začala s príkrmami,tk mal silnu alergiu na zemiak z ktorej vyrstol až po 2och rokoch a zaroven na vajce ,najskor mal iba na bielok,neskor aj na žltok,ale už toleruje aj varene vajičko,aj vajičkový chlebik spapa a nič mu to nerobí ale mohol to zjesť asi až po 4rokoch ale v krvi ma ešte minimalne zvyšenia alergie,každým rokom mu ta hodnota klesa,ale zasa sa nam objavuju ine alrgie ako na pele travy a pele stromy a objavila sa nam aj alergia na ambroziu,.....takže mame narok na kupele a ideme tento rok do lučivnej, dcerka ma 2roky a ta nema nič žiadne alergie aspon zatial a ma všetky očkovania aj mmr a pri nej ani nepipla ani neviem že ju očkovali,ani len nezaplakala,....

lenka123321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mischell333
18. dec 2021

@silviq8 ja ako lekár som za toto očkovanie