Nechutenstvo po očkovaní

nada84
19. nov 2018

Zdravím. V piatok bola dcéra ockovana-3 mesiace, prvé. Od soboty vecera malo papa a s placom. Dnes Od desiatej nechce nic pit. Ak to bude pokracovat do siedmej idem s nou na pohotovosť. Po ockovani mala len chvilku zvysenu teplotu a prvú noc dobre nespala. Stretli sme sa s tým niektorá?

beky1813
19. nov 2018

A prečo su nesla k obvodnej doobeda

nada84
autor
19. nov 2018

@beky1813 pýtam sa ci s tym ma niekto skúsenosť... S nechutenstvom po ockovanim.

dzulli1980
19. nov 2018

@nada84 Ahoj, áno my máme skúsenosť ... naša dcérka po každom očkovaní, ktoré absolvovala veľmi slabo papala cca týždeň, potom sa to vrátilo do normálu.

prevenar
19. nov 2018

@nada84 ,,to je relativne bezna reakcia dietata na ockovanie a je to jedno z tych mensich problemov ..deti zvyknu na cas ochrnut (2-3 dni) , zastavy sa psychicky rozvoj, dostanu tazke autoimunitne ochorenia a pod.

odporucam prezriet si nieco o rizikach ockovania - https://www.modrykonik.sk/group/1799/

nada84
autor
19. nov 2018

@dzulli1980 ok, dik. Nemôžem sa nikde o tom dočítať. Len že je to veľmi častý vedľajší ucinok. Už mi vytiahla 110ml. Tak aspoň niečo. Nepapala 5 hodín a nebola ani hladna. Zajtra dám vediet i doktorovi... Myslím ze mi povie že sa to stáva...

kikuska3567
19. nov 2018

@prevenar boze chlape uz sa konecne ukludni a netlac vsade svoje nazory druhym do zaludka ....ty uz si fakt posadnutý

prevenar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz