Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

prevenar
17. aug 2012

@pectore nie, nie, nie ... nic mi uz nehovor. celkom stacilo co si napisala do teraz ^^ seriozne .. 😕 😕 😕

eaka
17. aug 2012

@pectore prvá v rade bez mozgu si Ty, čo keby si tu konečne prestala otravovať?

pectore
17. aug 2012

@sorciera24 no to mas celkom stastie ze mam rovnaky nick... hejze? Inak by si ani nemala co napisat... snad som sa pekne ospravedlnila za preklep... zrejme ty si neomilna .... Presne tak ako si napisala : Ako vies ktory lekar ma pravdu a ktory nie??? Tvoja odpoved bude mojou....teda pokial nevymslis nejaku upnu sprostost.

pectore
17. aug 2012

@eaka co keby si pisala k teme a nie vtakoviny na moju adresu... sak mozes byt ticho..pis si s niekim kto o tvoje "rady" stoji... Co ja teda s toho co uz si ni vsetko popisala...NIE...tak sa mi zbytocne nenut...

keziah
17. aug 2012

@moniaak potom recept preposli aj mne 😉
@janano dakujem 🙂

eaka
17. aug 2012

@pectore že "sa mi nenúť" Ty si ftipná, však to Ty sa sem stále vnucuješ, čo Ťa sem tak ťahá?
Ale v jednom máš pravdu, škoda času na odpovede Tebe.. snáď Ťa tá potreba nám tu vypisovať svoje múdrosti čoskoro prejde..

Prajem pekný víkend všetkým!

alenka600
17. aug 2012

@eaka potreba vypisovat sem ju prejde, ked jej tu dlho nebude nikto odpovedat a samomluva ju vecne bavit nebude 😀 😀 😀 😀 😀
Ludia vazne, nerieste ju uz, ved nevidite ako sme ju naposledy rozniesli na kopytach, ked sa chytila do sieta vlastnej nevedomosti, dva dni zbierala energiu a studovala a teraz zas striela jak z gulometu a tesi sa, ze ma s kym pokecat

alenka600
17. aug 2012

@eaka to nebolo len pre Teba, ale aj pre inych, Tebe bola urcena len prva cast 😵

didulka85
17. aug 2012

@pectore ty co si zac? Mas ty vobec nejake dieta alebo muza? Konicky?

sorciera24
17. aug 2012

@pectore kedze ty neodpovedas na otazky, nebudem ani ja.....len tolko, nie nie som neomilna....som omYlna...ako kazdy 😉 bohaca, uz ma ta tvoja gramatika pekne stve, neverim, ze s takouto mas VS....(sorry, ale moji studenti nespravia tolko chyb ako ty!....prepac, choroba z povolania 😀 )

sorciera24
17. aug 2012

@alenka600 presne si to vystihla 😀 😎

pectore
17. aug 2012

ja to dobre viem...ale naco to potrebuju?? Vsak sa predsa nemilia...ODBORNICI! ... Mne ide o to ze odbornik nieje ani jeden...akurat tak vedia prekladat vtakoviny. Hlavne ze tu blbnu ludi

ano pisu to lekari polovica homeopatov... psychologovia.. viac menej vsetko zahranicny...( je to len prelozene , povitahovane, poupravovane...zo zdrojov na urovni samotnej slobody ockovani...vsetko su to stranky kde moze poslat clanok hoc jaky fanatik...nemaju ziaden vlastny vyskum... ) a osobny utok myslis tym ze som ich vymenovala??...vsak to maju v podmienkach...ze mozem ked uvediem zdroj 😀 tak som este aj zdroj ako chceli uviedla.... Ja neutocim na nich ako na osoby ...ja utocim na to ze nesu lekarmi a kazu o tak zavaznej teme ako je ockovanie...

aduskatt
17. aug 2012

@sorciera24 no, co ja viem, tak na zaverecnej diplomovej praci sa zrazaju body aj za gramatiku a dava sa prepracovat....

pectore
17. aug 2012

@manof ...ja to dobre viem...ale naco to potrebuju?? Vsak sa predsa nemilia...ODBORNICI! ... Mne ide o to ze odbornik nieje ani jeden...akurat tak vedia prekladat vtakoviny. Hlavne ze tu blbnu ludi

ano pisu to lekari polovica homeopatov... psychologovia.. viac menej vsetko zahranicny...( je to len prelozene , povitahovane, poupravovane...zo zdrojov na urovni samotnej slobody ockovani...vsetko su to stranky kde moze poslat clanok hoc jaky fanatik...nemaju ziaden vlastny vyskum... ) a osobny utok myslis tym ze som ich vymenovala??...vsak to maju v podmienkach...ze mozem ked uvediem zdroj 😀 tak som este aj zdroj ako chceli uviedla.... Ja neutocim na nich ako na osoby ...ja utocim na to ze nesu lekarmi a kazu o tak zavaznej teme ako je ockovanie...

aduskatt
17. aug 2012

@pectore aky vlastny doveryhodny vyskum k prospechu ockovania maju lekari?

molka
17. aug 2012

Moja 11 ročná dcéra nerobí toľko gramatických chýb ako "inteligentná" pectore. 😝
Svojimi príspevkami sa len sama zhadzuje, splieta piate cez deviate a ešte sa robí najmúdrejšia. Mám dosť! 🙄

pectore
17. aug 2012

@eaka je to snad sukromne forum... nieje tak sa proste stym zmier ze tu ludia pisu...a ked nevies niektore nazory predychat...tak si daj nejake homeopatika na ukludninie

prevenar
17. aug 2012

@pectore riesenie je jednoduche ..staci to necitat, ist na nejake odbornejsie stranky a nerobit si tu nasilie . nikto ti za to pokutu 320e neda ^^ my sme tu ludia nenarocni a staci nam aj takato nizka kvalita ..co ti dufam neprekaza. ved preco by aj malo, predsa co maju cudzi ludia z nejakeho fora spolocne s tvojim zivotom ,ze ..

pectore
17. aug 2012

@didulka85 to je mimo temy .... ale mam rodinu

aduskatt
17. aug 2012

@pectore mimo temy aj Tvoj suhlas s povinnym ockovanim

pectore
17. aug 2012

@sorciera24 sak v poho..ja tu gramatiku tak trochu odfakujem schvalne...proste sa ani len nesnazim... je to tiez taky zlozvik... Ta otazka co si polozila bola moc vystizna...az tak moc ze sa na nu neda odpovedat... ale je kazdopadne hodna zamyslenia.

sorciera24
17. aug 2012

@pectore nie, toto nie je odflaknuta gramatika schvalne;) urcite nie!....som sa pytala nielen to, ale aj co mas za skolu napr.? okrem toho, vraj utocis na tych, co kazu o ockovani a nie su lekari....ty tiez nie si lekar a prisla si tu kazat o ockovani.....hmmm 😉 😎 a podla mna aj ta druha otazka bola ok.....ci comu veris...alebo podla coho/koho si tvoris tvoj nazor na ockvoanie??? ci len tak z brucha?....ked tolko o tom citas, tak chcem vedeit, co su pre teba doveryhodne zdroje?

sana15
17. aug 2012

@keziah o tom poslednom chorom na prave kiahne sa zmienoval Buchwald: Ockovani obchod se strachem. Ale ci bol ockovany,to si napamatam,knihu som pozicala

olifcek
17. aug 2012

@pectore Ty to mas tu ako brigadu, ci si dcerou nejakeho zaryteho ockovanca?

si tvrdym zastancom ockovania a to ratam, ze nemas viac info, nez od lekarov, kedze net v tomto zatracujes... ci? ti, co na nete pisu len klady o ockovani uz pravdu maju a tych treba citat i uznavat?

pectore
17. aug 2012

@aduskatt to su strasne alibisticke otazky... to iste sa mozem pitat aj ja teba... co za vyskum maju ty co vravia neockujte...hlavne ked su to IT ?

pectore
17. aug 2012

@aduskatt drz sa tu za ruku skym chces... a nesuhlas s nesuhlasom nieje od temy ale k teme ...z ineho uhlu pohladu...

didulka85
17. aug 2012

@pectore zevraj tato tema je tvoj konicek. Naplna ta to?

martinba
17. aug 2012

Jeej, tu to zije! Clovek tu chvilu nie je a uz pribudne par sto stranok.
Zdravim vsetkych starych aj novych bojovnikov s veternymi mlynmi 🙂 !
O par tyzndov sa nam narodia dvojicky a tak sa nam zacne tortura s uradnikmi. Musim vas sem chodit znovu citat, aby som vedel o vsetkych novych zbraniach na tych nasich uradnickov 🙂

pectore
17. aug 2012

@sorciera24 doverihodny zdroj je zivy clovek z mäsa a kosti, ktory ma medicinu a dlhorocnu prax... a je hlavne dobry rodinny priatel. No isto doverihodny zdorj nieje sloboda ockovani 😀 😀 😀

olifcek
17. aug 2012

@pectore je to sloboda V ockovani...