Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

evicka_po
17. nov 2012

@kolostrum fiha, ta si sa dobre oprel/a do diskusie...

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evicka_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pectore
17. nov 2012

@anjelicek26 to ze ma niekto niekde nechce nieje dovod aby som niekde nebola ..hlavne ked je to verejna tema...co keby ste prestali byt zatazeny na moju osobu a venovali sa skor tomu o co tu ide....a reagovali max. na nazory...a nie polemizovali kto kde koho chce a nechce... co je uplne nepodstatne v tomto virtualnom verejne pristupnom svete.

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manof
17. nov 2012

Kto by chcel namiesto diskusie o kohosi osobných (ne)kvalitách diskutovať k téme "Nesúhlas s povinným očkovaním", je tu súkromná diskusia na túto tému.

@prevenar vás tam všetkých rád pridá, pravda, s výnimkou trollov, čo píšu stále mimo tému, resp. ktorých drvivá väčšina príspevkov sú osobné útoky a nie vecné príspevky k téme.

Projekt sa úspešne osvedčil - až sa divím, že to nikoho nenapadlo skôr a že k tomu bolo nutné až týždňové zamknutie tejto verejnej témy.

racerunner
17. nov 2012

@kolostrum Zbytečné nervy...tady jen málokdo stojí objektivitu. Zde byla jakákoliv diskuze vždy považovaná za nežádoucí, tohle forum je obdoba mediální masáže vakcinologických firem, jen v opačném smyslu... na několika stranách v kuse se tu kšeftuje s vitaminem D, což od tématu "nesúhlas s povinným očkováním" asi neodbíhá, ale jakmile nesdílíš protiočkovací konspiraci v celé její kráse, jsi vypuzen. Já už dlouho pozoruji jen z povzdálí, protože každý , kdo sem přijde diskutovat, je třídní nepřítel. A přitom právě maminky, které nejsou zatím rozhodnuté a hledají svojí cestu, by jistě ocenily spíše tu diskuzi, než jednostranný fanatismus ( tedy aspoň ty inteligentní)....
Je to škoda, protože spousta z nás, kteří jsme byli dosud skálopevně přesvědčeni o prospěšnosti očkování, by rozumnou diskuzi na úrovni uvítalo a například v mém případě šlo zároveň o cestu, jak se dostat k informacím antivakcinologů a jakožto lékař ( jo, taky jsem byla opakovaně označena za vraha...😀 ) , kterého toto dilema jednou v ordinaci čeká, poté umět pochopit lépe právě lidi, kteří své děti odmítají očkovat...Jenomže zde se "víra" šíří za každou cenu a jakmile dojdou argumenty, je lepší označit protivníka za trolla a zamknout se před ním 😀

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evicka_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
17. nov 2012

nechal som tu odkaz na europ.cancer research... je to stránka kde je véééééééééélmi podrobne rozobrané nádor. ochorenie v europe, zahraujuc rusko-- nikto nikto na to nereflektoval, nikto nereflektoval nato že škandinávske krajiny suv popredí lymfomov a leukémii.... čsko a slovensko v kolorektalnom karcinome, francuzksko rakusko v......nikto nič

racerunner
17. nov 2012

@kolostrum ta otázka je opravdu složitá a svá velká úskalí očkování fakt má (a ač se v tom babrám podrobně už tak 6m, zdaleka zatím nemám jasný názor...). Ale třeba mě tady to forum pomohlo už jen k tomu, že jsem začala pátrat sama. Stejně jako musíš filtrovat informace podávané výrobci vakcín ( a zároveň lékaři, kteří pod finančním vlivem těchto firem pracují), musíš také filtrovat články předkládané zde...A když pak začneš argumentovat, autor těch článků se zřekne zodpovědnosti, protože on je "jen" jejich překladatelem a konec diskuze o tématu. A jsi troll.

manof
17. nov 2012

@kolostrum
@prevenar je miestami ostrejší, než je vhodné, a pár jeho príspevkov som dokonca nahlásil adminovi, ale rozoznať trolla od netrolla vie ozaj dobre, to mu musím uznať. 🙂

@racerunner
Táto téma je už v plnej miere aj Tvoja, pokojne si tu diskutuj, koľko chceš a veselo aj mimo tému "Nesúhlas s povinným očkovaním" (len aby to bolo aspoň trochu o očkovaní), pretože adminovi to v rámci "objektivity" očividne vôbec nevadí. Už som Ti vysvetľoval, že táto diskusia z definície nie je a ani nemôže byť objektívna, ale Tvoja nechápavosť je zrejme programová. Nuž ale keď Ťa to tak baví... 🙂

P.S.: Vitamín D je bezpečnejšia a účinnejšia alternatíva k očkovaniu (nielen) proti chrípke. To je ten súvis, ktorý Ti zrejme uniká.

P.P.S.: Moje ďalšie odpovede na vaše príspevky v tejto téme už nečakajte. Ako som už písal predtým, nebudem na otázky/námietky, položené v tejto diskusii, odpovedať. Toto bola vzácna výnimka.

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
racerunner
17. nov 2012

@manof Ano, to tě naučila Dr. Eleková, která na svých stránkách nabízí jednu hodinu homeopatie za 900 Kč, to je taky liška podšitá... 😀...
Můj milý, Tvůj problém byl, že pokud já chtěla dikutovat o očkování, dělal jsi ty mrtvého brouka a já rozhodně profit od farma firem nepobírám, takže mě prevenar přidá? 😀

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hajanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
17. nov 2012

@hajanka očkovala si dieta???

kolostrum
17. nov 2012

@hajanka milá hajanka dala si zaočkovat dieta?

pectore
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dankakk
17. nov 2012

@kolostrum OT ... Ked tu toľko píšeš o rakovine, asi o nej vies viac ako bežný clovek. Prosím, napis mi čo si myslíš o metabolickej liečbe a B17...

miskakyska
17. nov 2012

@pectore
@kolostrum Vám hrabe? 😠 😠 😠 😠 😠 😠
@hajanka je odolná voči takým ako vy! 😝 😝 😝

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dankakk
17. nov 2012

@kolostrum a čo nie je blud? Riadis sa podľa novej germanskej medicíny? Či čo je účinne na rakovinu?

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prevenar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dankakk
17. nov 2012

@kolostrum ja neviem! Preto sa pýtam. Mala som pocit, že ty o tom vies viac...

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
racerunner
Odpoveď bola odstránená
Zobraz