Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pectore
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskakyska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskakyska
17. nov 2012

@kolostrum ja a riťolez? 😀 😀 😀 😀 nezdržala som sa normálne smiechu 😀 😀 😀 😀 ale ako povieš 🙂

pectore
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
17. nov 2012

@pectore - pravdu neumlcis. Ak zavru jednu temu, vzniknu dve nove. Ludia nie su ovce, budu sa pytat. Nastastie.

Admin sa tu zajtra namaka, moje nervy 😖

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pectore
17. nov 2012

@anjelicek26 nikto nechce nikoho umlcat ja tu tiez cely cas bojujem za pravdu....akurat je problem v tom ze kazdy mame tu svoju.... a niesme ochotny ju tolerovat....co uz ale nebol moj problem.

anjelicek26
17. nov 2012

@kolostrum - mne nejde o vodcu, sliepky, v podstate netusim, o co tu ide, mne vadi, ked sa nieco nazve temy - nesuhlas s povinnym ockovanim - teda tu ludia nesuhlasia - a chce sa tu diskutovat pre a proti (?) Ved mi z toho logicky vyplyva, ze je to pre ludi, co uz su proti... na co sa tu chodit bit do prs za ockovania? Na to su tu ine temy... s toho vzniknu hadky a ludia, co sa chcu docitat odpovede na svoje otazky ich v tej horde - osobnych urazok - ani nemaju sancu najst :(

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
17. nov 2012

@anjelicek26 vvieš pán inžinier ktorý hodinu venuje prekladu nejakeho članku ho vždy preloží tak by sedelo do jeho schémy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelicek26
17. nov 2012

@kolostrum - pre mna je to jednoznacne tema - nesuhlasim s povinnym ockovanim. Co sa tam da inak pochopit? Su tu temy ockovat alebo neockovat, pozitiva a negativa ockovani, tam sa diskutuje pre a proti...

Siel by si do temy o kojeni propagovat umele mlieko a jeho blahodarne ucinky, viedol by si reci o slabom mlieku a ako sa krasne po umelom mlieku spinka a pribera? Ved to je scestne... kazda tema ma svojich ludi, ktorym "sadne" a nemusi byt v kazdej boj, rozumny clovek sa nazorovo opacnym dokaze vyhnut a nebit sa v zapomysich vojnach, ktore ked druhy den po sebe precita, tak sa bude len chytat za hlavu, ze o com to cele bolo 😖 Lebo ja to citam uz treti krat a neviem, o com tu tocite 😖

xlucia
17. nov 2012

@anjelicek26 kasli na to. vysvetlovali to tu uz mnohi, ale zadubenci nechapu. a ani admin.... takze nie je o com

pectore
17. nov 2012

@anjelicek26 a ako si poradis so situaciou ze nesuhlasim s povinnym ockovanim..ale rovnako nesuhlasim s tvrdou neockovacou propagandou..... ked moj nesuhlas je umierneny a pristupny diskusii ci kompromisom??? Ako mam postupovat v prezentacii takeho nazoru??? Tu to nebolo mozne a bola som oznacovana za trolla...ale pritom s povinnym ockovanim nesuhlasim....

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xlucia
17. nov 2012

@kolostrum juj mojko, ty to mas v hlave uz uplne prazdne. take ze niekto ma svoj nazor a nemusi hned na vsetko pritakavat nepoznas?

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xlucia
17. nov 2012

@pectore ty menis nazory ako vietor fuka.... a pleties si dojmy s pojmami 😎

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kolostrum
17. nov 2012

@xlucia no na tomto fore to isto tak nefunovalo., preto muselo vzniknut sukromné... pre neschopost akceptovat fakty... tak frontin a spinkat

pectore
17. nov 2012

@xlucia o tom to ale cele je...to ze mal niekto iny nazor a hned neprikivoval na vsetko co tu bolo mainstreamom ho dostalo v momente na poziciu trolla ..a to robil len to co pokladas za spravne... 😉

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pectore
17. nov 2012

@xlucia ja nazory menim podla kvality argumentov....

xlucia
17. nov 2012

@pectore tak to bol hlod. najprv rozmyslaj potom pis.