Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

daducha
16. jan 2010

baby,

cim mame termin ockovania blizsie, tym som nervoznejsia a tym viac sa zmietam medzi ockovat-neockovat.Caka nas tretia Hexa,Prevenar mame posunuty.Chvilu som rozhodnuta ockovat iba cez moju mrtvolu,potom sa ku mne vkradnu tie myslienky co ak maly nieco z tych chorôb schyta a pod.Na druhej strane mam obrovsky strach z moznych neziaducich ucinkov a vedomie,ze mu to môzem spôsobit ja ... .MMR-ku urcite ockovat nedam, ak tak po 10-tom roku.Ostava vyriesit tu nestastnu Hexu.Niekedy mam pocit ze je lepsie nejake veci nevediet a zivot je jednoduchsi.Na druhej strane som rada ze o tom viem.Asi to cele vyzera poriadne chaosom napisane,no taky chaos je aj vo mne.Jedno vsak viem urcite, strasne sa mi prieci pomyslenie, ze necham do maleho napichat nieco, co vzniklo z potratenych embrii,ochutene nejakou tou chemikaliou,premiesane konzervantmi.Niekedy sa mi sniva ze vidim, ako to vsetko vpichnu do jeho nozicky a nici to vsetko okolo seba - obrazne povedane.tak som zvedava co do 26.1.vymyslim.Mame jeden rok a ja dufam, ze dam malemu okrem inych darcekov aj darcek - spravne mamimo rozhodnutie 😉

pammy
16. jan 2010

Daducha, ja mam uplne rovnake pocity... ☹

Cori, kedy idete na tu imunologiu? Idete tej Dr.Cingelovej? My ideme uz utorok.

lucrezia
16. jan 2010

daducha, hovoríš mi z duše...presne, presne, presne moje pocity.... ☹ ☹ ☹

čím viac o tom čítam, tým som zmatenejšia ☹

niekedy si vyčítam, načo som na túto stránku vôbec narazila 😲 oooch, sladká nevedomosť 😔

spevacka
16. jan 2010

no ja sa len pridávam k zmäteným maminám, zatiaľ máme dve hexy, Prevenar nedávam a dalšie očko je ešte ďaleko 😖

ivka144
17. jan 2010

No, to je fakt, s tymi pocitmi...

Cora - na to som nenarazila v tej diskusii, asi som neprecitala vsetko, toto so 4rocnym chlapcom. Inak ty si myslis, ze to malo co znamenat? Co tym podla teba chcel povedat?

Inacej som pocula, ze tie malinke deti maju po hexe take brutalne bolesti hlavy, ze sa idu zosalit a ze z toho je ten neutichajuci a neutisitelny plac. Myslim, ze je to riadne nedokazatelne, ale ani by ma to tak neprekvapilo.
ZIAL!!!

Smutno mi dajak prislo.

atana
17. jan 2010

Viza do Ameriky

Vcera mi pisala priatelka, ktora ma muza misionara povodom z US, 4 deti a striedavo ziju pol (aj viac) roka tu a pol tam:

S tym ockovanim je to tak. Je dobrovalne, ale ked zapisujes deti do skoly musis sa
preukazat ockovacim preukazom Aj ak deti robia homeschooling (domacu skolu). Nikde inde
od nas nepytali ockovaci preukaz, ci su deti zaockovane. Ani odo mna. Nepamatam si, zeby
to odo mna pozadovali na ambasade pri vizach, ani pri detoch, ked sme im vybavovali pasy
a americke rodne listy. Nemysleli oni strednu, alebo juznu Ameriku? 🙂))))
-----------------------------------

...dievcata co tu riesite posledne pocity...je to fakt tazke spravne sa rozhodnut, ale citajte a citajte...akokolvek sa rozhodnete, nebude to len tak, lebo treba....a to je pre vas velke plus, ze sa o to zaujimate...

Ina znama mi vcera vravela, ze jej syn bol ockovany na 6 rokov DTP a minuly rok (teraz ma 8) mal dvakrat cierny kasel. Na jar a na jesen. Minuly tyzden bola u nefrologicky a ta teda nevie pochopit, ako je to mozne, ked bol ockovany.
Chalan chodi do rovnakej skoly ako moja dcera, a zatial nikto z lekarskych kruhov neriesil, ze moze nakazit aj ine deti...ticho, pohoda...
Tak potom preco sa robi take bububu, ze je to nakazliva strasna choroba, ked vobec nesleduju okolie nakazeneho dietata a to chodi v poho do skoly, do druziny, na obedy...

Mi vychadza, ze to nie je asi az taka nakazliva choroba, aby sa muselo proti nej ockovat.

sammy19
17. jan 2010

ahojte, kocky. Tak sa pridavam k zmätenym a uz takmer zufalym maminam, ktore v poslednom case neriesia nic ine len ockovanie.

My este nemame tretiu hexu, a to uz ma mala 20 mesiacov. Teraz sme mali aj alergo-imuno vysetrenia a vysla jej alergia na vselijake pele a roztoce a plesne, a alergologicka nam odporucila ockovanie pocas hospitalizacie v nemocnici.

Rozhodli sme sa aj zmenit dr, ideme tam az vo februari a neviem, co urobim. Stale nie som na 100% presvedcena, ze nedame, ale ked si predstavim, ze by jej to mali pichnut, chyta ma taka panika - sa bojim, ze by som v tej ambulancii asi skolabovala...

normalne zavidim mojej sestre, ta byva v Anglicku a ockovat nemusi... teda, vraj ich normalne volaju na ockovanie a niektori rodicia ani nevedia, ze nemusia, ale nie je to povinne.

Dufam, ze sa rozhodneme spravne...

denduska
17. jan 2010

baby ukludnite sa 😉 Mne sa "paci" ako v CR nahanaju mamicky ze najneskor 6 mesiacov po druhej hexe musi byt tretia (pritom u nas je to tak normalne)..a my mame po druhej hexe vyse roka a nikto nic 😅 nastastie.

ja som si to uz ako tak vyriesila, mala nedostane uz nic, pred skolkou jej dam urobit hladinu protilatok a ak by bola nizka, dam jej zaockovat len Infanrix - teda DTaP (tam nie je ortut, v samostatnej vakcine na tetanus alebo difteria-tetanus, je, aspon sa mi zda) a polio...ak bude mat dost, tak znova zopakujeme protilatky pred skolou.
A druhe babo bude ockovane najskor od roka a to tiez len DTP + polio samostatne. Myslim ze tak sa to da. A konciiiiiiiim s celou sagou ockovania, ako bolo pisane v tej diskusii kde dala link cora, kedze ciastocne budu ockovane, NIKTO mi nemoze povedat ze sa nestaram o dieta, nedajboze ho zanedbavam!!!
Inak sa v tom mozem donekonecna motat a nic nicovate nevyriesim 😔

co sa tyka viz do ameriky a vstupu - moj muz tam bol pred 2 a pol rokom na 5 tyzdnov na stazi v nemocnici - tak oni vyzadovali normalne z labaku titre protilatok na jednotlive ockovania (a este to muselo byt aj anglicky prelozene), neviem uz ci len preto ze ide do nemocnice, to bolo davno.

sammy19
17. jan 2010

denduska, no to my mame este o dost viac a nikomu to nejako neprekaza, len proste ide o to, aby sme tu tretiu davku dali, lebo je zo zakona povinne mat tri a hotovo... ale neviem, netusim...

cora73
17. jan 2010

Ivka,ja som sa na to potom preklikavala cez ine linky,co boli v tej diskusii a to ma hodilo na ine clanky,ak by som to mala vsetko precitat,tak som do rana pri PC.. 😠
ja si myslim,ze male deti reaguju placom na to,ze to nie je v poriadku-samozrejme,ved hovorit nevedia,a my tlacime Espumisany a bohvie co este,aby brusko nebolelo..No a take vacsie dieta ti to uz vie opisat a pomenovat..Mohol by sa najst dobrovolnik,ktory by si dal cele to povinne ocko pre deti napichat ako dospely v prisposobenej davke na hmotnost a on by nam asi tie pocity presne opisal,aj ked vakcina urcite posobi na kazdeho rozne,takze by tych dobrovolnikov muselo byt viacej..Ale aspon by clovek vedel,co a ako,ci dieta trpi-podla mna urcite a tak..
Pammy,my ideme tuto stredu ku Kukovej,v pondelok-zajtra ideme k homeopatke,s tym ekzemom,ku koznej na kortikoidy ma nedotiahnu ani kamionom.. 😠
Atana,ved to je to,pichnu musia pichnut,aj keby "trojicky" padali,ale dalej sa uz vobec nic neriesi,ak nieco je,tak to to nie je,je to nieco ine a hotovo,HLAVNE,ze percenta a grafy v hlaseniach pre WHO su v poriadku... 😠 😠 😠
Vcera som pobehala este po strankach SUKL,no des,ako to maju krasne farebne spracovane,grafy,krivky,percenta..

Baby,ktora viete po anglicky nepozriete sa na toto?
ma to byt oficialny dokument WHO,ze oni po vlastnej studii zistili,ze BCG vakcina je neucinna a netreba v nej pokracovat,a na zaklade tejto spravy v niektorych krajinach prestali BCG ockovat !!!
Tak ked my sa maximalne riadime podla WHO,tak ako je mozne,ze nieco prestanu doporucovat,ale my v tom ficime nadalej???? Myslim,ze Tin007 pisala,ze u nich v Nemecku ta vakcina ani nie je a ani ti ju nepichnu,ked si ju ziadas-iba si poklopkaju po cele... 😕 😠

http://whqlibdoc.who.int/bulletin/1979/Vol57-No...

prosim,dajte vediet...

erikasadek
17. jan 2010

cora mne to nenacitava, stranka sa nenachadza; 😉

erikasadek
17. jan 2010

http://www.gsk.fr/gsk/medicament/mention_legale...
cora nasla osm mam pocit priorix..

nemozem prelozit nespusta mi preklad 😠

erikasadek
17. jan 2010

nahodne som nasla stranku lekarsku, kd esu vsetky vakciny a ich zlozenia ak by niekoho zaujimalo co je v kazdej vakcine;.. je to lekarska stranka.. 😉
http://www.freewebs.com/dangervaccins/Constitua...
zacina sa od 2 strany .. 😉 len si prelozte. niektore.. niektore spoznate hned podla mena;.
presne zlozneie hlinika ainych latok vsetko.. 😉

martinba
17. jan 2010

Cora preložil som úvod. a jednu vetu zo záveru.

Pokus BCG vakcíny v južnej Indii na prevenciu tuberkulózy: report prvý

Prevencia tuberkulózy pokus
Ochranný efekt BCG vakcinácie bol hodnotený v regulovanej skupinovej skúške blízko Madrasu v južnej Indii. Po tuberkulínovom teste, sensitin teste, rádiografickom teste a bakterologickým vyšetreniach, BCG vakcína a placebo boli náhodne pridelený okolo 260 000 jedincom, z ktorých 115 000 boli určite tuberkulín negatívny v čase očkovania. Silno sme sa snažili, v zmysle poctivo mapovať, identifikovať všetky nové prípady tuberkulózy ktoré sa objavili v komunite. Tento report ukazuje zistenia z prvých 7 a pol roka sledovania. Prípadov infekcie bolo veľa v študovanej populácií. Hoci, výskyt bakteriálneho ochorenia bol oveľa frekventovanejší medzi tými korí mali prvotnú tuberkulínovú reakciu, presnejšie medzi staršími ľuďmi, ako medzi tými , ktorý nereagovali z ktorých bola väčšina mladých ľudí. Rozšírenie nových prípadov tuberkulózy medzi neinfikovanými, nepreukázal žiadny dôkaz ochranného efektu BCG vakcín.

Záver, prezentovaná štúdia ukázala že BCG neposkytuje žiadnu ochranu pred prepuknutím bakteriálneho ochorenia

erikasadek
17. jan 2010

http://www.infovaccin.fr/composants.html
este jedna prehada tabulka latok vo vakcinach.. 😉

cora73
17. jan 2010

skusim este raz:

http://whqlibdoc.who.int/bulletin/1979/Vol57-No...

ak to nepojde,skopirujte a zadajte priamo do googla,lebo tak mi to ide,ale pri kliknuti sem nie..

MartinBA,dik 😉 anglicky viem asi len bye... 😀 ,a neviem,ci mi to pojde cez prekladac,potrebovala by som min tyzden,ale pri chode domacnosti s malym dietatom vam nemusim hovorit.. 😀 😀

ale o to mi islo,takze aj WHO to potvrdila,ale tu sa nic nezmenilo,ak by WHO pokracovala v dalsich vyskumoch,asi by toho bolo viac,aj ked nam by to nepomohlo,tu sme nadalej v stredoveku,este ze pred pichnutim deti nemazu nejakou mastou zo zabich slin a netopierych usi... 😠 😠 😠
neviem sa dostat k ziadnym relevantnym studiam a tabulkam o chorobach pred a po ockovani,a ta na SUKL mi nepomoze,tam je len o ucinnosti vakcin..

erika,dik moc 😉 ,utekam sa na to kuknut..som zvedava,dokedy mi bude PC ukladat to mnozstvo udajov 😀 a potom si asi budem musiet zobrat dovolenku z materskej dovolenky 😀 ,aby som to vsetko spracovala a dala do nejakej pisomnej podoby..Boze,tolko som nestudovala ani na skole,na stare kolena zase zacinam pouzivat mozog,co je dost tazke,kedze vlastne druhy rok beham len doma medzi hrncami... 😀

inac,fakt nemam chut cakat,ze sa niekedy zisti a oficialne potvrdi,ze zrovna tie vakciny,co som dala detom pichnut naozaj sposobuju to a to..zaockovat sa da vzdy,ale vratit to naspat nie... ☹

cora73
17. jan 2010
cora73
17. jan 2010
cora73
17. jan 2010

Dobrý deň. Ja som tá matka, o ktorej písal pán Pavlík vo svojom príspevku na aktualne.sk. Potvrdzujem, že všetko je pravda. Vzhľadom k tomu, že som podala trestné oznámenie za ublíženie na zdraví s trvalými následkami, nemôžem nejako komentovať na verejnosti prípad, je to v riešení prokurátora. Dodnes, po roku, ešte nebol ani vypracovaný posudok súdneho znalca. Dokonca ja aj otec Miška musíme ísť na dedičné testy, chcú to obrátiť na genetickú dispozíciu.

Viac o našom prípade na linku

http://www.dakujeme.sk/vyzvy/misko-sa-stal-otro...

S pozdravom Jana Klimková, mama Miška Faláta

erikasadek
17. jan 2010

cora jedno sa ti musim priznat , ja osm mala original, letak s vakciny ktora je stale v ladnicke nepouzita

MMR vax.
atam toho bolo naozaj vela, strasn edlhy letak, a ke dpozeram na nete tak sa nepodoba;. proste je to ine, ale zase co pozeram tak vatscinou je to pre canadu , belgiclko a ni epre original francuzsky trh..
takze j emi luto ale nenachadzam to. 😉

cora73
17. jan 2010

erika 😉 ,ok,vsak si nemohla vediet....
som zvedava,kam je zaradene Slovensko,ci medzi "lepsie vakciny",alebo medzi zaostale rozvojove krajiny,podla toho,aku vakcinu predavaju nam,kedze vidim,ze nieco ine davaju Francuzom,nieco ine Canade a pod....

erikasadek
17. jan 2010

cora osobne si nemyslim ze nas zarazduju medzi , rozvojove krajiny.. 😉
ale vies francuzi maju iny ockovaci kalendar , ako ine staty.. 😉

cora73
17. jan 2010

ach,ja uz nevladzem,tolko citania a stale nic neviem... ☹ ☹ ☹

erikasadek
17. jan 2010

cora tak s anato vykasli a urob si pauzu.. 🙂

cora73
17. jan 2010

prepacte,ze to sem hadzem cele,je to z tej celosvetovej peticie proti ockovaniu a cez prekladac..... ☹

Všeobecná deklarácia odporu voči POVINNÉ vakcinácie

We the undersigned, as Freemen & Freewomen, do not recognize the authority of The World Health Organization (WHO) to mandate general forced vaccinations. My, nižšie podpísaní, ako slobodní občania & Freewomen, neuznávajú autoritu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), aby mandát všeobecné nútené očkovanie. Our bodies are sovereign territory and subject to our exclusive self-determination. Naše telá sú zvrchované územie a predmetom našej exkluzívnej seba-určenia. Any attempted violation of this trust must be construed as a breach of said basic right. Akýkoľvek pokus o porušenie tejto dôvery, musia byť vykladané ako porušenie základných povedal pravdu. We are thus holding our elected Governments accountable in this defense with an issuance of notice: a preemptive Class Action Lawsuit to be served in the event our inalienable rights to choose are forsaken. Sme teda držia našu zvolenej vlády zodpovedné v tejto obrany s vydaním oznámenia: preemptivní hromadná žaloba sa podáva v prípade našich neodňateľných práv vybrať si ich opustili.

WORLD HEALTH ORGANIZATION checklist for influenza pandemic preparedness planning: Section 1.5.1 Legal and ethical issues - Svetová zdravotnícka organizácia kontrolný zoznam pre plánovanie pripravenosti na pandémiu chrípky: Oddiel 1.5.1 Právne a etické otázky --

'During a pandemic, it may be necessary to overrule existing legislation or 'V priebehu pandémie, môže byť potrebné zrušiť existujúce právne predpisy alebo
(individual) human rights. (individuálne) ľudských práv. Examples are the enforcement of quarantine Príkladom je presadzovanie karantény
(overruling individual freedom of movement), use of privately owned buildings for hospitals, off-license use of drugs, compulsory vaccination or implementation of emergency shifts in essential services. (sa zrušenie individuálna sloboda pohybu), využitie v súkromnom vlastníctve budovy pre nemocnice, off-licencie užívania drog, povinného očkovania alebo vykonávanie mimoriadnych smien v základnej služby. These decisions need a legal framework to ensure transparent assessment and justification of the measures that are being considered, and to ensure coherence with international legislation (International Health Regulations). Tieto rozhodnutia musí právny rámec s cieľom zabezpečiť transparentné hodnotenie a zdôvodnenie opatrenia, ktoré sú považované, a zabezpečiť súlad s medzinárodnými právnymi predpismi (International Health Regulations).
http://www.who.int/csr/resources/publications/i... http://www.who.int/csr/resources/publications/i...

There is no forensic evidence showing the H1N1 virus as the direct cause of death in those who have died after contracting the virus (144 to date). Neexistuje žiadny forenznú dôkazy o tom, ako vírus H1N1 priamou príčinou smrti u tých, ktorí zomreli po tom, čo zmluvné vírusu (144 k dnešnému dňu). The majority of deaths are caused by pre-existing complications and auto-immune deficiencies. Väčšina úmrtí je spôsobené pre-existujúce komplikácie a auto-imúnna nedostatky. Countries with low quality of health have the greatest number of fatal cases. Krajiny s nízkou kvalitou zdravia, majú najväčší počet smrteľných prípadov. Based on the Center for Disease Control's own guidelines H1N1 related symptoms are virtually indistinguishable from those of the common seasonal flu, and severity is comparable to mild seasonal flu, Na základe vlastných zásad Center for Disease Control H1N1 spojené príznaky sú takmer na nerozoznanie od tých spoločných sezónnej chrípky, a závažnosť je porovnateľné s miernou sezónnej chrípky,

'The symptoms of this new H1N1 flu virus in people are similar to the symptoms of seasonal flu and include fever, cough, sore throat, runny or stuffy nose, body aches, headache, chills and fatigue. 'Príznaky tohto nového vírusu chrípky H1N1 u ľudí sú podobné symptómy sezónnej chrípky a sú horúčka, kašeľ, bolesť hrdla, nádcha alebo upchatý nos, bolesť tela, bolesť hlavy, triaška a únava. A significant number of people who have been infected with this new H1N1 virus also have reported diarrhea and vomiting. Značný počet ľudí, ktorí boli nakazení týmto novým vírusom H1N1 tiež hlásené hnačka a vracanie. The high risk groups for novel H1N1 flu are not known at this time but it's possible that they may be the same as for seasonal influenza. Vysoko rizikové skupiny, pre nové chrípky H1N1 nie sú známe v túto chvíľu ale je možné, že môžu byť rovnaké ako pre sezónnej chrípky. People at higher risk of serious complications from seasonal flu include people age 65 years and older, children younger than 5 years old, pregnant women, people of any age with chronic medical conditions (such as asthma, diabetes, or heart disease), and people who are immunosuppressed (eg, taking immunosuppressive medications, infected with HIV).' Ľudia na vyššie riziko závažných komplikácií sezónnej chrípke patria ľudia vo veku 65 rokov a staršie deti mladšie ako 5 rokov, tehotné ženy, ľudia akéhokoľvek veku s chronickými zdravotnými podmienok (napr. astma, diabetes alebo ochorenie srdca), a ľudia , ktorí sú imunitou (napríklad pri imunosupresívne lieky, infikovaných vírusom HIV). '
http://www.cdc.gov/h1n1flu/sick.htm http://www.cdc.gov/h1n1flu/sick.htm

GlaxoSmithKline are the major Pharmaceutical developers behind the H5N1 Avian Flu vaccine. GlaxoSmithKline sú veľké farmaceutické vývojári za vakcínu H5N1 vtáčej chrípky. Given the fact the new H1N1 strain is an Avian/Swine/Human hybrid it is likely this component will be used as part of the 3 shot regime, Vzhľadom k tomu, že nový kmeň H1N1 je vtáčí / prasačie / Human hybridné je pravdepodobné, že táto zložka bude použitá ako súčasť 3 shot režime,

'GSK's proprietary adjuvant is called ASO4. 'GSK proprietárnu adjuvantnej sa nazýva ASO4. It contains alum and MPL. Obsahuje kamenec a MPL. MPL stands for monophosphoryl lipid A. The US Army's proprietary (unlicensed) adjuvant developed prior to the first Gulf War for use in a second generation anthrax vaccine was called Tri-Mix or Triple Mix. MPL znamená monofosforyl lipidov A. americkej armády je proprietárne (bez licencie), adjuvans vyvinula pred prvej vojny v Perzskom zálive pre použitie v druhej generácie vakcíny antraxu hovorilo Tri-Mix alebo Triple Mix. Tri-Mix contained MPL (monophosphoryl lipid A) and squalene. Tri-Mix obsiahnutá MPL (monofosforyl lipidov) a skvalén. After the war, Army scientists considered MPL to be too toxic, so they began working with Chiron Corporation of Emeryville, CA to develop an adjuvant that contained squalene and water only ... Po vojne armáda MPL vedci považujú za príliš toxické, a tak začal pracovať s Chiron Corporation v Emeryville, CA vyvinúť pomocné látky, ktorá obsahuje skvalén a vody len ... on the assumption that adjuvant toxicity with Tri-Mix was due to MPL. za predpokladu, že adjuvantnej toxicity Tri-Mix bol kvôli MPL. This assumption also proved incorrect. Tento predpoklad sa aj ako nesprávny. There are more than two dozen animal studies that generated data demonstrating squalene's ability to induce autoimmunity; and there is disputed evidence that nanodoses of squalene in anthrax vaccine sickened countless military personnel who received squalene-tainted vaccine during AVIP. MPL was also a component of the Ribi Adjuvant System. Existujú viac ako dve desiatky štúdií na zvieratách, ktorá vyvolala skvalén údaje preukazujúce schopnosť vyvolať autoimunitné reakcie, a je sporné dôkazy, že nanodoses skvalénu v vakcínu antraxu zle bezpočet vojenských síl, ktorí dostali skvalén-pokazené vakcíny v priebehu AVIP. MPL bol tiež súčasťou ribi Adjuvantná systém. The Ribi Adjuvant System, or RAS, is a derivative of Tri-Mix, which is approved for use in animals only. Ribi Adjuvantná systém, alebo RAS, je derivát Tri-Mix, ktorý je schválený na použitie u zvierat, len. There is no existing data showing whether MPL elicits an immune response specific to it. Neexistuje žiadna existujúce údaje o tom, či MPL vyvoláva imunitnú reakciu na to zvláštne. If MPL is immunogenic, it raises the possibility of a dangerous "cross reaction." Je-li MPL je imunogénna, to zvyšuje možnosť nebezpečnej "krížovej reakcie." The human body is full of lipids. Ľudské telo je plné lipidov. Antibodies and immune cells responding to MPL might also respond to other lipids in the body, thus breaking tolerance for endogenous lipids (those native to the human body) and initiating autoimmunity.' Gary Matsumoto - Journalist/Author of Vaccine A Protilátok a buniek imunitného systému reagovať na MPL by tiež reagovať na ostatných tukov v tele, čím porušujú tolerancie endogénnych lipidov (tie domáce v ľudskom tele) a začatie autoimmunity. 'Gary Matsumoto - novinár / Autor Vakcína
http://www.whale.to/vaccine/secret_adjuvant.html http://www.whale.to/vaccine/secret_adjuvant.html

The risk of a widespread outbreak of Gulf War Syndrome amongst the general population is inevitable - assuming the same H5N1 squaline adjuvant is utilized on H1N1 ( Adjuvants are pharmacological or immunological agents that modify the effect of other agents) . Further the vaccine administered produces little antibody response. Riziko rozsiahly výskyt syndróm vojny v Zálive medzi bežnou populáciou je nevyhnutné - za predpokladu rovnakej H5N1 squaline prísada je používaná v H1N1 (pomocné látky sú farmakologické alebo imunologické látky, ktoré menia účinok iných látok). Ďalšie podaní vakcíny produkuje málo protilátok odpoveď. Therefore it requires 12 times the normal dose in order to be 'effective'. Preto sa vyžaduje 12 krát normálne dávky, aby sa 'efektívna'. Such a gamble where our lives are concerned is non-negotiable. Takýto hazard, pokiaľ ide o naše životy je non-zjednávať.

Pharmaceutical Companies (Baxter International, Novartis among others) stand to reap a huge windfall during such a crisis. Farmaceutické firmy (Baxter International, Novartis okrem iného) stojí žať obrovský dar z nebies počas tejto krízy. We are not willing to wager our safety for Industry profits under any conditions, Nie sme ochotní staviť našej bezpečnosti priemyslu zisk za akýchkoľvek podmienok,

'The swine flu outbreak is going to benefit one of the most prolific and successful venture capital firms in the United States: Kleiner, Perkins, Caufield & Byers. 'Výskyt chrípky ošípaných bude využívať jedného z najplodnejších a úspešnej firmy rizikového kapitálu v Spojených štátoch: Kleiner, Perkins, Caufield & Byers. Share prices have already risen for two of eight public traded companies in the firm's portfolio of Pandemic and Bio Defense investments. Ceny akcií už narástol na dve z ôsmich verejných obchodovaných spoločností v portfóliu firmy na pandémiu a Bio obrany investície. BioCryst, up more than 26 percent, to $2.21 per share, and Novavax, maker of viral vaccines, escalated 75 percent to $1.42 per share on the first announcement of the swine flu outbreak in Mexico.' BioCryst, viac ako 26 percent na 2,21 dolárov za akciu, a Novavax, výrobca vírusové vakcíny, zvyšovať o 75 percent na 1,42 dolárov na akciu v prvom oznámení výskytu chrípky ošípaných v Mexiku. '
http://drtenpenny.com/swine_flu.aspx http://drtenpenny.com/swine_flu.aspx

The lack of sufficient testing on this experimental vaccine raises many concerns. Nedostatok testovania na tejto experimentálna vakcína spôsobuje veľa problémov. There is no criteria on its efficacy or valid statistics to speak of, Neexistuje žiadne kritériá pre jej účinnosti alebo platný štatistiky hovoriť,

'Novavax uses genetic information and "recombinant, virus-like particle technology" to rapidly engineer a vaccine. 'Novavax používa genetickú informáciu a "rekombinantný, virus-like particle technology" rýchlo inžinier vakcíny. Its technology has only been through Phase II clinical trials but might be released prematurely. Jeho technológia bola prostredníctvom klinických štúdiách fázy II, ale len mohol byť prepustený predčasne. Novavax's CEO, Rahul Singhvi announced Friday, "There is an emergency authorization avenue that is available that would allow us to use the vaccine in an emergency without further testing." Novavax, generálny riaditeľ Rahul Singhvi piatok oznámil: "Je tu núdze povolenia alej, ktorá je dostupná, že by nám umožnilo použiť vakcínu v prípade núdze bez ďalšieho skúšania." The Division-E provisions would protect the company from all liability.' Divízia E-ustanovenia by chránila spoločnosť od akejkoľvek zodpovednosti. '
http://drtenpenny.com/swine_flu.aspx http://drtenpenny.com/swine_flu.aspx

H1N1 is an entirely unique strain, never seen before with all the hallmarks of a laboratory-produced designer virus, H1N1 je úplne unikátne kmeň, nevideli so všetkými znakmi laboratória-produkoval návrhára vírus,

'Author of Emerging Viruses: AIDS And Ebola: Nature, Accident or Intentional?, Horowitz says the swine-bird-human flu strain, reported to be found first in Mexico in late-March 2009, could have only come from Dr James S. Robertson and his colleagues in association with the US Centre for Disease Control and vaccine manufacturer Novavax, Inc, which was ready to profit from the release he says. 'Autor vznikajúce vírusy: AIDS a Ebola: Príroda, nehody alebo Úmyselné?, Horowitz hovorí vtáčí mor - ľudský kmeň chrípky, údajne sa nachádza najprv v Mexiku v neskorej-marec 2009, by mohol pochádzať len z Dr James S. Robertson a jeho kolegovia v spolupráci so strediskom USA pre kontrolu chorôb a výrobca očkovacej látky Novavax, Inc, ktorá bola pripravená ťažiť z uvoľnenie hovorí. Nobody else takes H5N1 Asian-flu infected chickens, takes them to Europe, extracts their DNA, combines their proteins with H1N1 viruses from the 1918 Spanish flu isolate, additionally mixes in some swine-flu genes from pigs, then reverse engineers them to infect humans, he said. Nikto iný sa chrípky H5N1 ázijského-infikovaných kurčiat, vezme ich do Európy, výpisy z ich DNA, kombinuje ich proteínov s vírusom H1N1 od roku 1918 španielska chrípka izolovať, navyše miešajú v niektorých ošípaných-chrípka gény z ošípaných, potom sa obrátiť inžinierov je infikovať človeka , povedal.
http://uncensored.co.nz/2009/04/30/dr-horowitz-... http://uncensored.co.nz/2009/04/30/dr-horowitz-...

During the 1976 Swine scare the Swine Flu vaccine itself killed hundreds & sickened countless others, V priebehu roka 1976 mor ošípaných strašenie vakcína proti chrípke sám zabil stovky & zle ako mnohí ďalší,

'Only young Lewis (19-year-old Pvt. David Lewis of Ashley Falls, Mass) died from the swine flu itself in 1976. 'Len mladí Lewis (19-rok-starý Pvt. David Lewis Ashley Falls, omše), zomrel chrípky ošípaných sa v roku 1976. But as the critics are quick to point out, hundreds of Americans were killed or seriously injured by the inoculation the government gave them to stave off the virus.' Ale ako sú rýchle kritici poukazujú, boli stovky Američanov zabitých alebo vážnemu zraneniu očkovanie vláda dala im odvrátiť počítačový vírus. '
http://www.capitalcentury.com/1976.html http://www.capitalcentury.com/1976.html

The United Nations which overseas the WHO has been implicated in the promotion of live viruses & eugenics-type sterilization programs throughout the past, based on verifiable data. Organizácia Spojených národov, ktoré v zámorí, ktorý bol zapletený do pomoci živé vírusy & eugenika-programy typu sterilizácia celej minulosti, založený na overiteľných údajov. We will not be their guinea-pigs any more. Nebudeme sa ich Guinea-ošípané nič viac. We unanimously uphold this decision. Sme jednomyseľne potvrdil toto rozhodnutie. The onus then is on the WHO to prove its own safety record. Dôkazné bremeno je teda na WHO, aby preukázal svoje vlastnej bezpečnosti. Any reports or rebuttals issued by them are subject to an independent investigation by council of our choosing, Akékoľvek správy alebo vyvrátenie dôkazov nimi vydávaných sú predmetom nezávislého vyšetrovania rada nášho výberu,

National Security Council Document 20506: Implications of Worldwide Population Growth for US Security and Overseas Interests - Národnej bezpečnostnej rady Dokument 20506: Dôsledky svetovej populácie rast v USA pre bezpečnosť a zámoria záujmy --
This 1974 memorandum drafted by Henry Kissinger led directly to the unleashing of experimental vaccines on the unsuspecting public. Toto memorandum 1974 vypracoval Henry Kissinger viedla priamo k rozpútaniu experimentálnych vakcín na nič netušiaci verejnosti. It sighted countries as targets for "initial population reduction experimentation to be implemented around the year 2000". Je zrakovo postihnuté krajiny ako ciele pre "počiatočné experimentovanie zníženie počtu obyvateľov, ktoré majú byť vykonané okolo roku 2000". They identified India, Bangladesh, Pakistan, Nigeria, Mexico, Indonesia, Brazil, Philippines, Thailand, Egypt, Turkey, Ethiopia & Columbia for study. Sú určené India, Bangladéš, Pakistan, Nigéria, Mexiko, Indonézia, Brazília, Filipíny, Thajsko, Egypt, Turecko, Etiópia & Columbia k štúdiu. 3 million Filipinos ages 12-48 were given a test vaccine that ruined their health. 3 milióny Filipínci veku 12-48 dostali skúšobnú vakcínu, ktorá zničila ich zdravie. North American Black & Native American Women were each given the same vaccine resulting in sterility rates of 25% & 35% respectively. North American Black & indiánske ženy bolo každý má rovnakú vakcínou vedie k neplodnosti sadzby o 25% & 35%, resp. The directive came from the WHO and was directly tied to Kissinger's report. Smernica prišiel z WHO a ktorá bola priamo viazaná na správu Kissingera.
http://www.scribd.com/doc/6474391/Henry-Kissing... http://www.scribd.com/doc/6474391/Henry-Kissing...
http://www.danielestulin.com/ver.php?id=160 http://www.danielestulin.com/ver.php?id=160
http://www.danielestulin.com/ver.php?id=161 http://www.danielestulin.com/ver.php?id=161

It followed a 1972 report (Bulletin #47) issued by the World Health Organization which referred to an immune virus requested which would selectively destroy the Human T Cell System, to be distributed in conjunction with a Nationwide vaccination program "to observe the results". To nasleduje správa 1972 (Bulletin # 47), vydané Svetovou zdravotníckou organizáciou, ktorá podľa vírusu imúnna požiadal, ktorý by selektívne ničí ľudské T bunky systém, ktorý bude distribuovaný v spojení s programom vakcinácie Nationwide "sledovať výsledky". This coincided precisely with the extensive Small Pox vaccination program in central Africa - shortly preceding the outbreak of Aids in Africa, America & elsewhere. To súvisí práve s rozsiahlymi Malé program očkovania kiahne v strednej Afrike - krátko pred vypuknutím AIDS v Afrike, Amerike & inde. The determining factor most common in Aids victims is the breakdown of the T Cell System in the body. Určujúcim faktorom najčastejšie u obetí AIDS je zrútenie systému T bunky v tele. Another coincidence. Ďalším náhoda.

In the event that mandatory vaccinations are legislated under conditions of a supposed/genuine Pandemic we are calling for independent research of the vaccines - by a team of licensed health care professionals of our choosing, before delivering them to the distribution centers. V prípade, že povinné očkovanie legislatívno za podmienok predpokladá / skutočnú pandémiu apelujeme na nezávislý výskum očkovacích látok - tím licencovaných zdravotníkov našej voľby, pred ich doručenie do distribučných centier. All vaccines will be tested for contamination & safety. Všetky vakcíny budú testované na kontamináciu & bezpečnosť. Ongoing monitoring of those vaccinated will be kept in an up-to-date data system. Priebežné monitorovanie týchto očkovaných budú uložené v up-to-date data systému. If the WHO or their distributors are discovered to be willfully spreading a toxic product they will be prosecuted to the fullest extent of the Law. Ak sa Svetovou zdravotníckou organizáciou alebo ich distribútori sú objavený byť zámerne šíri jedovaté produkt sa bude stíhaný plnom rozsahu zákona. We will mandate a public investigation to root out those responsible & justice will be served. Budeme mandát verejné vyšetrovanie vykoreniť osoby zodpovedné & súdnictva bude doručená. In this respect we will also hold our own Governments fully accountable. V tejto súvislosti sa tiež drží naša vlastná vláda plne zodpovedný.

We, the undersigned, stand united in support of this Petition. My, nižšie podpísaní, spoja na podporu tejto petície.

LIST OF VACCINE FILLERS : Officially administered by design with every vaccine provided to the public - ZOZNAM vakcíny VLOŽKY: Oficiálne spravuje dizajn s každú vakcínu poskytované verejnosti --

In addition to the viral and bacterial RNA or DNA that is part of the vaccines, here are the fillers: Okrem vírusovej a bakteriálnej RNA alebo DNA, ktorá je súčasťou vakcín, tu sú výplne:
aluminum hydroxide hydroxid hlinitý
aluminum phosphate hliník fosfát
ammonium sulfate síranu amónneho
amphotericin B amfotericín B
animal tissues: pig blood, horse blood, rabbit brain, živočíšne tkanivá: bravčové krvi, krvný kone, králika mozog,
dog kidney, monkey kidney, psie obličky, opice obličky,
chick embryo, chicken egg, duck egg kuracích embryí, slepačie vajcia, kačacie vajcia
calf (bovine) serum teľa (hovädzí dobytok) sérum
betapropiolactone betapropiolactone
fetal bovine serum plodovej sérum hovädzieho dobytka
formaldehyde formaldehyd
formalin formol
gelatin želatína
glycerol glycerol
human diploid cells (originating from human aborted fetal tissue) ľudských diploidných bunkách (pochádzajúce z ľudského tkaniva potrat plodu)
hydrolized gelatin hydrolyzované želatíny
monosodium glutamate (MSG) Glutaman sodný (MSG)
neomycin neomycín
neomycin sulfate neomycín sulfát
phenol red indicator fenolová červeň indikátor
phenoxyethanol (antifreeze) fenoxyetanol (nemrznúca zmes)
potassium diphosphate fosforečnan draselný
potassium monophosphate draslík monofosfátový
polymyxin B polymyxín B
polysorbate 20 polysorbát 20
polysorbate 80 polysorbát 80
porcine (pig) pancreatic hydrolysate of casein ošípané (ošípaná) pankreasu hydrolyzát kazeínu
residual MRC5 proteins zostatkovej MRC5 proteíny
sorbitol sorbitol
sucrose sacharóza
thimerosal (mercury) Thimerosal (ortuť)
tri(n)butylphosphate, tri (n) butylphosphate,
VERO cells, a continuous line of monkey kidney cells VERO bunky, kontinuálne línie buniek opičie obličky
washed sheep red blood cells prané ovčej červené krvinky

*This data is available via: www.mercola.com * Tieto údaje sú k dispozícii na internetovej stránke: www.mercola.com
http://articles.mercola.com/sites/articles/arch... http://articles.mercola.com/sites/articles/arch...

These additives are given without public knowledge or consent. Tieto prísady sú uvedené bez verejnej vedomia alebo súhlasu. Merck, the monster pharmaceutical giant in the US produces the vast majority of vaccine supplies & are protected from prosecution by Federal Statutes imposed under the former Bush administration. Merck, monštrum farmaceutický gigant v USA produkuje väčšina vakcíny materiál a sú chránené pred stíhaním Federal stanov uložených v rámci bývalého Bush administráciu.

Analysis of vaccine fillers: Analýza vakcíny plniva:

1) ALUMINUM (two variants) - directly linked to Alzheimer's Disease 1) ALUMINUM (dve varianty) - priamo spojené s Alzheimerovou chorobou

2) AMMONIUM SULFATE - an inorganic chemical compound used a fertilizer and "protein purifier"; known to cause kidney & liver damage, gastrointestinal disfunctions 2) síranu amónneho - anorganické chemické zlúčeniny používané hnojivo a "proteín čistič"; známe, že spôsobujú & obličiek, poškodenie pečene, tráviace disfunctions

3) AMPHOTERICIN B - an "antifungal disinfectant", damages the urinary tract, bowels, heart functions 3) amfotericínu B - "fungicídne dezinfekčný prostriedok", poškodzuje močové ústrojenstvo, črevá, srdcové funkcie

4) RE-CYCLED ANIMAL TISSUE (multiple) - the building blocks of Mad Cow Disease 4) RE-koloval živočíšnych tkanív (viac) - stavebných blokov, choroby šialených kráv

5) FORMALDEHYDE - used as "a preservative & disinfectant", known to cause cancer, chronic bronchitis, eye irritation when exposed to the body's immune system 5) Formaldehyd - používa sa ako "konzervant & dezinfekčný prostriedok", často spôsobuje rakovinu, chronická bronchitída, podráždenie očí, keď je vystavená na imunitný systém

6) MSG - now known to cause cancer in humans, also linked to obesity 6) MSG - teraz známe, že spôsobujú rakovinu u ľudí, tiež spojená s obezitou

7) PHENOL - a highly toxic disinfectant dye, attributed to liver, kidney, heart & respiratory damage 7) fenol - vysoko toxické dezinfekčné farbivo, ktoré sa pripisujú na pečeň, obličky, srdce, poškodenie dýchacích ciest &

8) PHENOXYETHANOL (ANTIFREEZE) - proven to have extreme neurotoxic side effects 8) Fenoxyetanol (ANTIFREEZE) - preukázané, že extrémne neurotoxické vedľajšie účinky

9) THIMEROSAL (MERCURY) - a neurotoxin linked to psychological, neurological & immunological problems. Nervous system damage, kidney disease, birth defects, dental problems, mood swings, mental changes, hallucinations, memory loss, nerve damage and inability to concentrate can occur. 9) Thimerosal (Freddie Mercury) - neurotoxín spojené psychologické, neurologické & imunologických problémov. Poškodenie nervového systému, ochorenia obličiek, vrodené chyby, zubné problémy, zmeny nálady, psychické zmeny, halucinácie, strata pamäti, poškodenie nervov a neschopnosť sústrediť sa môžu vyskytnúť . Symptoms also include tremors, loss of dermal sensitivity, slurred speech and, in rare cases, even death and paralysis. This additive alone was the catalyst for another recent Class Action Lawsuit organized by mothers of children born with Autism & the many related behavioral disorders associated with it. Symptómy tiež tras, strata citlivosti kože, poruchy artikulácie a vo vzácnych prípadoch dokonca ochrnutie a smrť. Táto doplnková sama bola katalyzátorom pre ďalší posledný hromadná žaloba organizované matiek narodených detí s autizmom & veľa ďalších súvisiacich porúch správania spojených s ním. Autism is now occurring at levels never seen before in history, 1 in 67. Autizmus je teraz objavuje na nevídané úrovne v histórii, 1. v 67. The average used to be 1 in 20,000. Priemerná býval 1 20.000.

Safe Alternatives to Vaccines Bezpečné alternatívy k Vakcíny

Colloidal Silver - super natural antibiotic, aids in prevention of Morgellans Disease, counters barium damage from chem-trails Koloidné striebro - super prírodné antibiotikum, pomáha v prevencii chorôb Morgellans, pulty bárnatý poškodenie chem-chodníky
http://www.rense.com/CS/cs1.htm http://www.rense.com/CS/cs1.htm

Organic Oil of Oregano - counters harmful bacteria Organický olej Oregano - pulty škodlivé baktérie
http://www.rense.com/general38/fight.htm http://www.rense.com/general38/fight.htm

Organic Coconut Oil - natural detoxifier, anti fungal agent Organický kokosový olej - prírodný detoxifier, protiplesňové agent
http://www.naturalnews.com/z026433_coconut_oil_... http://www.naturalnews.com/z026433_coconut_oil_...

Noni Juice - amazing product, life giver, restores the Pineal Gland neutralized by exposure to Fluoride Noni Juice - úžasný produkt, darcu života, obnovuje epifýza neutralizuje expozície Fluoridy
http://www.consumerhealth.org/articles/display.... http://www.consumerhealth.org/articles/display....

Elderberry Juice - similar benefits to Noni juice Bazy čiernej Juice - podobné výhody Šťava noni
http://www.raysahelian.com/elderberry.html http://www.raysahelian.com/elderberry.html

Amlodipine - anti-viral, anti-Anthrax Amlodipín - anti-vírusové, anti-Anthrax
http://www.pharmacy-and-drugs.com/reviews/Amlod... http://www.pharmacy-and-drugs.com/reviews/Amlod...

Colostrom - counters Hermoragic Fever/Flu Colostrom - pulty Hermoragic Fever / chrípka
http://www.lifescript.com/Health/Alternative-Th... http://www.lifescript.com/Health/Alternative-Th...

Organic Apple Cider Vinegar - reduces high blood pressure, restores alkaline balance in body Organické jablčného octu - znižuje vysoký krvný tlak, obnovuje alkalickú rovnováhu v tele
http://www.rense.com/1.mpicons/acidalka.htm http://www.rense.com/1.mpicons/acidalka.htm

Organic Probiotic Yogurt - rebuilds bacteria lost in process of cleansing Organické Probiotické Jogurt - rekonštrukcia baktérie stráca v procese čistenia

Organic Garlic - anti fungal agent Organické Cesnak - proti hubovým agent

Comfry - nature's best restorative for cuts, liesons, rashes & sub cutaneous infections Comfry - prírodný regeneračný pre najlepšie kusy, liesons, kožné vyrážky, kožné infekcie & sub

Tea Tree Oil - topical, add drop to your Tom's Fluoride free toothpaste to eradicate bacterial build-up in mouth, also good for the hair Tea Tree Oil - aktuálne, pridá kvapka fluoridu vášho Tom to zadarmo zubná pasta na odstránenie baktérií budovať-do úst, tiež dobré pre vlasy

Star Anise - natural anti viral protection Badyán - prírodná ochrana proti vírusovej
http://news.nationalgeographic.com/news/2005/11... http://news.nationalgeographic.com/news/2005/11...

Culevit - cancer fighter/natural treatment alternative to chemotherapy, best used in conjunction with Noni Juice Culevit - rakovina bojovník / prírodnej liečby alternatíva k chemoterapii, najlepšie v spojení s Noni Juice
http://healing.fit-leader.com/catalogue/drugs_1... http://healing.fit-leader.com/catalogue/drugs_1... # 3
http://www.cancerprev.org/Meetings/2004/Symposi... http://www.cancerprev.org/Meetings/2004/Symposi...

Astaxanthin - miracle antioxidant and anti-inflammatory nutrient/ Astaxantín - zázrak antioxidačné a anti-poburujúce živín /
king of the carotenoids kráľom karotenoidov
http://www.naturalnews.com/026325.html http://www.naturalnews.com/026325.html
http://www.naturalnews.com/023177.html http://www.naturalnews.com/023177.html
http://www.naturalnews.com/book_Natural_Astaxan... http://www.naturalnews.com/book_Natural_Astaxan...

4 THIEVES VINEGAR: home remedy (Natural antiseptic/anti-fungal/anti-bacterial topical) 4 ZLODĚJI OCOT: domáce liek (prírodné antiseptikum / anti-hubové / anti-bakteriálne aktuálne)

COMBINE INGREDIENTS- Lavender, Rosemary, Sage, Thyme, Rue & Peppermint COMBINE ZLOŽKY-levanduľa, rozmarín, šalvia, tymián, Rue & Peppermint
ADD- Organic Apple Cider Vinegar ADD-organické jablčného octu
Marinate mixture in glass jar for 6 weeks, then strain contents. Marinovať zmes do pohárov po dobu 6 týždňov, potom kmeň obsah. Voila. Voila.

CAYENNE PEPPER OINTMENT: Natural Pain Reliever Kajenský korenie masť: prírodný liek proti bolesti

ADD- pinch Cayenne Pepper 1 ounce Bees Wax or lard ADD-štipka paprika 1 oz včelí vosk a bravčová masť
BLEND in hot water, apply contents on sore area topically BLEND v horúcej vode, sa obsah na bolesť v oblasti lokálne

Water Filter Info Vodný filter Info
http://www.nutrimedical.com/products.jhtml?meth... http://www.nutrimedical.com/products.jhtml?meth...
http://infowars-shop.stores.yahoo.net/belithclw... http://infowars-shop.stores.yahoo.net/belithclw...
http://www.rense.com/general79/lex.htm http://www.rense.com/general79/lex.htm

The Vaccine Resistance Campaign has received a strong endorsement from Professionals throughout the Medical Industry & alternative Media. Vakcína proti odporu kampaň získala silnú podporu od odborníkov na celom zdravotnícky priemysel a alternatívne médiá. Some of our supporters: Niektoré z našich fanúšikov:

Dr. Leonard Horowitz DMD, MA, MPH Dr Leonard Horowitz DMD, MA, MPH
http://www.fluscam.com/HOME.html http://www.fluscam.com/HOME.html

Dr. Sherri Tenpenny Dr Sherri Tenpenny
http://www.pandemicfluonline.com/ http://www.pandemicfluonline.com/

Dr. William R.Deagle MD, ABFP, AAPM, SSPM, ACOEM, CIME, ACO - www.nutrimedical.com, www.clayandiron.com Dr William R. Deagle MD, ABFP, AAPM, SSPM, ACOEM, CIME, ACO - www.nutrimedical.com, www.clayandiron.com
Injunction Against Forced Vaccinations Príkaz proti nútenej Očkovanie
http://mail.google.com/mail/?ui=1&view=att&th=1... http://mail.google.com/mail/?ui=1&view=att&th=1...

Dr. Christopher Shaw BS (Calif) M.Sc., Ph.D. Dr Christopher Shaw BS (Calif), M.Sc., Ph.D. (Hebrew U. of Jerusalem) Assistant Professor Ophthalmology, Physiology, and Experimental Medicine (Hebrejsky U. Jeruzalema), odborný asistent Oftalmológia, fyziológie a experimentálnej medicíny

Dr. Andrew Moulden PhD, BA, MA Creator of Brainguardmd.com, Leader of Class Action Suit Against Vaccine Manufacturers Dr Andrew Moulden PhD, BA, MA stvoriteľ Brainguardmd.com, vodca Class Action Suit Against výrobcov očkovacích látok

Dr. Mayer Eisenstein MD, JD, MPH, Author of 'Don't Vaccinate Before You Educate!' Dr Mayer Eisenstein MD, JD, MPH, Autor 'Nechcem očkovať, ako sa rozhodnete Vzdelávať!'

Dr. Barbara Minton, Natural Health Editor of 'Natural News' Dr Barbara Minton, Natural Health Editor 'Prírodné Novinky'
http://www.naturalnews.com/z026496_NaturalNews_... http://www.naturalnews.com/z026496_NaturalNews_...

Joyce Riley, host of The Power Hour/Genesis Network Joyce Riley, hostiteľ Power hod / Genesis sieť
http://www.thepowerhour.com/news.htm# http://www.thepowerhour.com/news.htm #

Alex Jones Alex Jones
http://jonesreport.com/article/06_09/24mandator... http://jonesreport.com/article/06_09/24mandator...

David Icke/David Icke.com David Icke / David Icke.com
http://www.davidicke.com/content/blogcategory/3... http://www.davidicke.com/content/blogcategory/3...

We also proudly carry the signatures of current & former Armed Service Members and countless other patriots throughout the world community who have joined together in support of this campaign. Tiež sme hrdo niesť podpisy súčasných ozbrojených Service & bývalých členov a nespočetných ďalších vlastencov celé svetové spoločenstvo, ktorí sa spojili pri podpore tejto kampane.

This petition is a rally cry to all those in favor of exercising our inherent right to self-determination. Táto petícia je rally volania všetkým tým v prospech výkone našej prirodzené právo na seba-určenia. Please join our brave campaign which will ultimately enable us to challenge our elected Governments to defend our inherent right to choose. Prosím, pripojte sa k našej odvážne kampane, ktorá bude nakoniec nám umožní napadnúť naše zvolenej vlády, aby chránili naše prirodzené právo si vybrať. Thank you all!!! Ďakujem vám všetkým!

UPDATE: The evidence is mounting to suggest we have on our hands a mutating virus in Swine that was specifically designed to resist any vaccine put on the market. UPDATE: Pribúda dôkazov o tom, máme na našich rukách vírus zmutuje do ošípaných, ktorý bol špeciálne navrhnutý tak, aby odolať akúkoľvek vakcínu uvedenie na trh. Further the catalyst to spur on the infection may very well be the new vaccine about to be distributed & forced on the general public. Ďalšie katalyzátor, ktorá by podnietila infekcia sa môže veľmi dobre byť nová vakcína má byť distribuovaný & nútení na širokú verejnosť. What does this mean for us? Čo to znamená pre nás? A very short time frame in which to get our resistance campaign in high gear. Veľmi krátkom časovom období, v ktorom sa dostať náš odpor kampaň v plné obrátky.

TAG TEAM APPROACH: We can't expect the World Health Organization to recognize the validity of this Petition alone. TAG TEAM PRÍSTUP: Nemôžeme očakávať, že Svetová zdravotnícka organizácia uznať platnosť tohto Petícia sama. Similarly our elected Governments & Courts routinely refute online Petitions. Rovnako aj naši volení Vlády a súdy bežne vyvrátenie on-line petície. That is why I believe we have to adopt an alternate approach to ensure our voices are heard - Traditional hand-to-hand signed Petitions verifiable in any Court of Law. To je dôvod, prečo som, že máme prijať alternatívny prístup na zabezpečenie naše hlasy sú počuť - Tradičné ručne-to-hand podpísanej petície overiteľné v každom súde. We need to work collectively to achieve our goal on schedule. Musíme pracovať spoločne na dosiahnutie svojho cieľa podľa plánu. Is this asking too much? Je to žiadajú príliš veľa? I hope not. Dúfam, že nie. Can everyone paste a clean copy (copies) of the Petition and get it out there. Každý môže vložiť čistú kópiu (kópie) petície a dostať ju tam. You'll also require a tally sheet for multiple signatures. Budete tiež vyžadovať overovací list pre niekoľko podpisov. Just copy & paste via the links provided below. Len copy & paste cez odkazy nižšie. It should be pretty straightforward. Malo by byť veľmi jednoduché. There are many locations in which to get this Petition seen & signed: coffee rooms, cafeterias, bulletin boards, events, all around the office, libraries, churches, synagogues, school campuses, hospitals, gyms, bookstores, fence posts. Existuje veľa miest, v ktorých sa dostať to videl petíciu podpísanú &: káva izieb, jedální, nástenky, akcie, všade okolo kancelárie, knižnice, kostoly, synagógy, školské areály, nemocnice, telocvične, kníhkupectvá, plotové stĺpiky. Please make certain you are present during the signings to discourage pranksters and be consistent by keeping track of the numbers tallied. Prosím vás uistiť sa počas podpisania odradiť vtipálci a byť v súlade s tým, sledovanie čísiel vypočítaných. We'll have to decide on a central depot to receive all these forms once we have the numbers accumulated. Budeme sa musieť rozhodnúť, centrálny sklad pre príjem všetkých týchto formách, akonáhle máme nahromadené čísla. Totals will be re-circulated back to you to serve to your respective Representatives. Súčty budú re-do obehu späť k vám slúžiť do príslušných zástupcov. In the end we can answer all the typical naysayers, cynics & inevitable Government bureaucracy with an overwhelming resounding response from every country around the world. V závere sme schopní odpovedať na všetky typické odporcov, cynikové & nevyhnutnej vládu byrokracie s drvivou rezolútne odpovede zo všetkých krajín celého sveta. An event to rival the climax of 'Mr.Smith Goes To Washington' in which Petitions flooding in from ordinary citizens changed history. Akcia súperiť s vyvrcholením 'Mr.Smith Goes To Washington', v ktorom petície povodní z bežných občanov zmenil históriu. I do believe we can truly change history with an historic show of proactive peaceful force. Myslím, že môžeme naozaj zmeniť histórie s historickou show proaktívnej mierové sily.

PLEASE PRINT OUT THESE DOCUMENTS AND HELP US GET ENOUGH SIGNATURES TO CONVINCE OUR GOVERNMENTS TO DO THE RIGHT THING. Prosím vytlačiť tieto dokumenty a HELP US dostatok podpisov, presvedčiť svoje vlády, aby urobili správnu vec. THEY WILL ALSO HOLD CREDENCE IN ANY COURT OF LAW. Budú tiež HOLD Credence u akéhokoľvek súdu PRÁVA. WE HAVE TO MAKE THIS OUR REVOLUTION FOLKS & SHOW THE WORLD WE ARE UNITED. Musíme TOTO naša revolúcia ľudia & ukázať svetu, sme jednotní. MIGHT I ASK YOU TO GO THAT EXTRA MILE AND BEGIN CIRCULATING THE FORMS WHEREVER YOU CAN AND SHARING THEM WITH FAMILY, FRIENDS, NEIGHBORS, COHORTS AT WORK & STRANGERS? Smiem sa opýtať, aby ste išli, že kúsok ďalej a začať OBĚHOVÁ FORMULÁRA KAMKOLIV MÔŽETE a ich zdieľanie s rodinou, priateľmi, susedmi, kohorty pri práci a cudzinci?

THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU ALL!!! Joel/founder VRM ĎAKUJEME, ĎAKUJEME, ĎAKUJEME, ĎAKUJEME, ĎAKUJEME, ĎAKUJEME, ďakujem vám všetkým! Joel a zakladateľ VRM

PETITION PRINTOUT: A UNIVERSAL DECLARATION OF RESISTANCE TO MANDATORY VACCINATIONS PETÍCIE výtlačku: Všeobecná deklarácia odporu voči POVINNÉ vakcinácie
http://www.mediafire.com/file/2modgnzezud/A UNIVERSAL DECLARATION OF RESISTANCE TO MANDATORY VACCINATION5 - final.pdf http://www.mediafire.com/file/2modgnzezud/A Všeobecná deklarácia odporu voči ZÁVÄZNÝCH VACCINATION5 - final.pdf

SIGNATURE TALLY SHEETS PODPIS TALLY LISTOV
http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey... http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey...

"We can do this the easy way or we can this the hard way but it's going to have to get done." "Môžeme to urobiť jednoducho a môžeme to po zlom, ale to bude musieť dostať urobiť." - Glenn Ivey/Prince George's County State's Attorney/Maryland,USA on new mandatory Vaccination Legislation imposed on Gr.5 - Gr.10 students to have Chicken Pox & Hep B Vaccines - Glenn Ivey / Prince George ministrom spravodlivosti County štátu / Maryland, USA na nové povinné očkovanie Legislatíva uložené Gr.5 - Gr.10 študenti mali ovčie kiahne & Hep B Vakcíny

"When we give government the power to make medical decisions for us, we, in essence, accept that the state owns our bodies." "Keď sme dať vláde právomoc, aby sa lekárske rozhodnutie pre nás, sme v podstate s tým, že štát je vlastníkom nášho tela." US Representative Ron Paul Americký predstaviteľ Ron Paul

'There is no pandemic potential unless mass vaccinations are carried out to weaponize the flu under the guise of protecting the population. 'Nie je možné pandémiu hromadné očkovanie, ak sa uskutočňujú na vyzbrojenie chrípky pod rúškom ochrany obyvateľstva. There are reasonable grounds for believing that the mandatory vaccines will be purposely contaminated with diseases that are specifically designed to cause death.' Existuje dôvodné podozrenie, že povinné očkovanie budú zámerne kontaminované s chorobami, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby príčiny smrti. ' Natural News/Journalist Files Charges against WHO and UN for Bioterrorism and Intent to Commit Mass Murder Prírodné News / Novinárska Files Poplatky proti WHO a OSN pre bioterorizmus a úmyslom spáchať masové vraždy
http://www.naturalnews.com/026503_pandemic_swin... http://www.naturalnews.com/026503_pandemic_swin...

Interview with Jane Burgermeister - Journalist Files Charges against WHO and UN for Bioterrorism and Intent to Commit Mass Murder Rozhovor s Janou Burgermeister - novinár Files Poplatky proti WHO a OSN pre bioterorizmus a úmyslom spáchať masové vraždy

https://www.youtube.com/watch?v=PhGoubc2ygg

https://www.youtube.com/watch?v=PhGoubc2ygg


https://www.youtube.com/watch?v=FcwNp2ejJLk

https://www.youtube.com/watch?v=FcwNp2ejJLk


https://www.youtube.com/watch?v=nVc2vtWgAus

https://www.youtube.com/watch?v=nVc2vtWgAus


https://www.youtube.com/watch?v=cXi1EFSUIiU

https://www.youtube.com/watch?v=cXi1EFSUIiU

NUREMBERG CODE: LAW #10 - VOLUNTARY CONSENT NORIMBERK KÓD: PRÁVO # 10 - dobrovoľný súhlas

1. 1. The voluntary consent of the human subject is absolutely essential. Dobrovoľný súhlas ľudský orgán, je absolútne nevyhnutné.

This means that the person involved should have legal capacity to give consent; should be so situated as to be able to exercise free power of choice, without the intervention of any element of force, fraud, deceit, duress, over-reaching, or other ulterior form of constraint or coercion; and should have sufficient knowledge and comprehension of the elements of the subject matter involved as to enable him to make an understanding and enlightened decision. To znamená, že daná osoba by mala mať právnu spôsobilosť udeliť súhlas, musia byť umiestnené tak, aby bol schopný vykonávať elektriny bez výberu, bez zásahu akékoľvek prvky sily, podvod, lest, nátlakom, ako-dosiahnutie alebo iné ulterior formu obmedzenia alebo nátlaku, a mal by mať dostatočné vedomosti a porozumenie prvkov predmetu zúčastnené, aby mohol vykonať pochopenie a osvietené rozhodnutie.

This latter element requires that before the acceptance of an affirmative decision by the experimental subject there should be made known to him the nature, duration, and purpose of the experiment; the method and means by which it is to be conducted; all inconveniences and hazards reasonably to be expected; and the effects upon his health or person which may possibly come from his participation in the experiment. Tento druhý prvok vyžaduje, aby pred prijatím kladného rozhodnutia o experimentálny objekt by mal byť známy ho charakteru, trvania a účel experimentu, metódy a prostriedky, ktorými má byť vykonaná, všetky nepríjemnosti a nebezpečenstvo rozumne očakávať, a jeho účinky na zdravie, alebo osobe, ktoré mohli pochádzať z jeho účasti v experimente.

NUREMBERG CODE: LAW #10 excerpts NORIMBERK KÓD: PRÁVO # 10 zostrihu

2. 2. The experiment should be such as to yield fruitful results for the good of society, unprocurable by other methods or means of study, and not random and unnecessary in nature. Experiment by mal byť taký, aby výnos plodné výsledky pre dobro spoločnosti, unprocurable inými metódami alebo prostriedkami štúdia, a nie je náhodné, a zbytočne sa v prírode.

3. 3. The experiment should be so designed and based on the results of animal experimentation and a knowledge of the natural history of the disease or other problem under study that the anticipated results will justify the performance of the experiment. Experimentu by mali byť navrhnuté a na základe výsledkov pokusov na zvieratách a znalosti prírodopisu choroby alebo iného problému na základe štúdie, ktorá sa očakávané výsledky odôvodňujú vykonanie experimentu.

5. 5. No experiment should be conducted where there is an a priori reason to believe that death or disabling injury will occur; except, perhaps, in those experiments where the experimental physicians also serve as subjects. Žiadny experiment by mal byť vykonaný, ak existuje dôvod domnievať sa, že smrť alebo zranenie vypnutiu dôjde;, snáď s výnimkou v tých pokusoch, keď experimentálne lekári slúži aj ako predmety.
http://www.know-vaccines.org/nuremberg.html http://www.know-vaccines.org/nuremberg.html

MODEL STATE EMERGENCY HEALTH POWERS ACT: MODEL ŠTÁTNA pohotovostnej zdravotnej PRÁVOMOCI ACT:
Section 603 - Vaccination and treatment. Oddiel 603 - Očkovanie a liečba.
During a state of public health emergency the public health authority may exercise the following emergency powers over persons as necessary to address the public health emergency. Pri stave ohrozenia verejného zdravia v oblasti verejného zdravia orgán môže vykonávať tieto mimoriadne právomoci nad osobami podľa potreby na riešenie ohrozenia verejného zdravia.
(a) Vaccination. (a) Očkovanie. To vaccinate persons as protection against infectious disease and to prevent the spread of contagious or possibly contagious disease. K očkovanie osôb proti infekčným ochorením a pre zabránenie šíreniu infekčných alebo možno nákazlivou chorobou.

(1) Vaccination may be performed by any qualified person authorized to do so by the public health authority. (1) Očkovanie možno vykonať akúkoľvek kvalifikovaná osoba oprávnená k tomu verejnej zdravotnej správy.

(2) A vaccine to be administered must not be such as is reasonably likely to lead to serious harm to the affected individual. (2), ktorá má byť podávaná vakcína nesmie byť také, ako je v rozumnej miere viesť k vážnemu poškodeniu postihnutého jedinca.

(3) To prevent the spread of contagious or possibly contagious disease the public health authority may isolate or quarantine, pursuant to Section 604, persons who are unable or unwilling for reasons of health, religion, or conscience to undergo vaccination pursuant to this Section. (3) Aby sa zabránilo šíreniu nákazlivej alebo snáď nákazlivej choroby verejnej zdravotnej správy môže izolovať alebo karantény, v súlade s § 604, osoby, ktoré sa nemôžu alebo nechcú z dôvodu ochrany zdravia, náboženstva alebo svedomia podstúpiť očkovanie podľa tohto oddielu.

(b) Treatment. (b) liečba. To treat persons exposed to or infected with disease. Na liečbu osôb vystavených alebo nakazených chorobou.

(1) Treatment may be administered by any qualified person authorized to do so by the public health authority. (1) Liečba môže byť podané v akejkoľvek kvalifikovanej osoby oprávnené k tomu verejnej zdravotnej správy.

(2) Treatment must not be such as is reasonably likely to lead to serious harm to the affected individual. (2) Liečba nesmie byť také, ako je rozumne môže viesť k vážnemu poškodeniu postihnutého jedinca.

(3) To prevent the spread of contagious or possibly contagious disease the public health authority may isolate or quarantine, pursuant to Section 604, persons who are unable or unwilling for reasons of health, religion, or conscience to undergo treatment pursuant to this Section. (3) Aby sa zabránilo šíreniu nákazlivej alebo snáď nákazlivej choroby verejnej zdravotnej správy môže izolovať alebo karantény, v súlade s § 604, osoby, ktoré sa nemôžu alebo nechcú z dôvodu ochrany zdravia, náboženstva alebo svedomia podstúpiť liečbu podľa tohto oddielu.

Section 604 - Isolation and quarantine. Oddiel 604 - izolácie a karantény.
(a) Authorization. (a) oprávnenie. During the public health emergency, the public health authority may isolate (consistent with the definition of %u201Cisolation%u201D in Section 103(h)) or quarantine (consistent with the definition of quarantine in Section 103(o)) an individual or groups of individuals. Pri ohrozenia verejného zdravia, môžu izolovať verejnej zdravotnej správy (v súlade s definíciou% u201D% u201Cisolation v § 103 (h)) alebo karantény (v súlade s definíciou v karanténe v § 103 (o)) jednotlivca alebo skupiny jednotlivcov. This includes individuals or groups who have not been vaccinated, treated, tested, or examined pursuant to Sections 602 and 603. To zahŕňa jednotlivcov alebo skupiny, ktorí neboli očkované, ošetrené a testované, alebo preskúmať podľa § 602 a 603. The public health authority may also establish and maintain places of isolation and quarantine, and set rules and make orders. Verejné zdravotné správy môže nadviazať a udržiavať miesta izolácie a karantény, a stanoviť pravidlá a príkazy. Failure to obey these rules, orders, or provisions shall constitute a misdemeanor. Nedodržanie týchto pravidiel riadiť, objednávky, alebo predpisy tvoria priestupok.

(b) Conditions and principles. (b) Podmienky a princípy. The public health authority shall adhere to the following conditions and principles when isolating or quarantining individuals or groups of individuals: Verejného zdravia, orgán dodržiavať tieto podmienky a zásady pri izolácie alebo karantény jednotlivci alebo skupiny jednotlivcov:

(1) Isolation and quarantine must be by the least restrictive means necessary to prevent the spread of a contagious or possibly contagious disease to others and may include, but are not limited to, confinement to private homes or other private and public premises. (1) izolácie a karantény musia byť tým najmenej reštriktívne prostriedky nevyhnutné, aby sa zabránilo šíreniu nákazlivej alebo snáď nákazlivej choroby na iné osoby a môže zahŕňať, ale nie sú obmedzené na pôrod na súkromných domoch alebo iných súkromných a verejných priestorov.

(2) Isolated individuals must be confined separately from quarantined individuals. (2) izolovaných jedincov musí byť obmedzená oddelene od jednotlivca v karanténe.

(3) The health status of isolated and quarantined individuals must be monitored regularly to determine if they require isolation or quarantine. (3) zdravotný stav izolovaných a karanténe jednotlivci musia byť pravidelne kontrolované, aby rozhodli, či požadujú izolácie alebo karantény.

(4) If a quarantined individual subsequently becomes infected or is reasonably believed to have become infected with a contagious or possibly contagious disease he or she must promptly be removed to isolation. (4) Ak v karanténe individuálne následne nakazí, alebo rozumne veril, že sa nakazí infekčnou infekčnou chorobou alebo možno on alebo ona musí byť okamžite odstránené do izolácie.
http://www.publichealthlaw.net/MSEHPA/MSEHPA2.pdf http://www.publichealthlaw.net/MSEHPA/MSEHPA2.pdf

NATIONAL EMERGENCY: BETWEEN THE LINES - 'It allows authorities to bypass certain federal requirements (enabling Martial Law, quarantine) in order to deal more effectively with emergencies (Gov't staged False Flag crisis). Vnútroštátne núdze: medzi riadkami - 'It orgánom umožňuje obísť niektoré federálne požiadavky (umožňujúce stanné právo, karanténa), aby bolo možné účinnejšie riešiť mimoriadne situácie (vlade naštudoval falošnou vlajkou krízy). The aim of the directive is to remove bureaucratic hurdles (the Constitution, Bill of Rights), allowing sick patients to receive treatment (eugenics) more quickly and giving health-care providers more flexibility in providing it (license to kill).' Cieľom smernice je odstrániť byrokratické prekážky (Ústava, Listina práv), čo umožňuje chorým pacientom na liečenie (eugenika), rýchlejšie a poskytovanie zdravotnej starostlivosti-viac flexibility pri jeho (licencie na zabíjanie). '

VACCINE RESISTANCE MOVEMENT VAKCINÁCIE hnutia odporu
http://www.vaccineresistancemovement.org/ http://www.vaccineresistancemovement.org/
http://www.facebook.com/group.php?gid=100535026404 http://www.facebook.com/group.php?gid=100535026404

cora73
17. jan 2010

uf,dychate este? 😀 😀 😀 😀

tak som teraz podpisala tu celosvetovu peticiu a mam krasne cislo 50.700-sta som... 😀 😀
je tam dost ludi podpisanych zo SR a CR...

a o tu knihu nemate zaujem?

cora73
17. jan 2010

zase tu pisem len ja? 😀 😀 😀

z jedneho blogu:
Cituji bez komentáře jednu známou pražskou imunoložku a alergoložku: „Očkováním proti některým chorobám je imunitní systém pouze vystavován určité změně a přestává být trénován, což se následně projeví na zdravotním stavu člověka. Během let své lékařské praxe sleduji u dětí obrovský nárůst nemocí jako astma, alergie i vznik nádorů. Nikdy nebylo tolik případů rakoviny u dětí, jako je teď. Je třeba, aby se věda zamyslela nad tím, co se na této smutné skutečnosti podílí."

Co můžete udělat pro změnu současného stavu vy? Především se začněte zajímat o problematiku očkování sami. V novinách se toho moc nedočtete, pátrání vám vezme mnoho hodin času, ale snad vám za to vaše děti stojí. Při vašem rozhodování o očkování je pak třeba si klást otázky: Vyskytuje se tady ta nemoc? Může ji dítě dostat? Dá se ta nemoc vyléčit? Kdy u nás byl třeba naposledy záškrt nebo obrna? Žloutenka typu B se přenáší pohlavním stykem a krví, proč by tedy měla být v povinném očkování pro kojence?

petot
17. jan 2010

denduska: Najprv som nechápal, načo chceš dávať ročnému dieťaťu vakcínu čierneho kašľa. Potom som pochopil, že kvôli tomu, že samotná DT obsahuje ortuť a tej sa chceš vyhnúť. Nuž, naozaj neviem, čo je horšie: ortuť alebo pertussis toxoid. Prašť jak uhoď. 🙄

O obrne si myslím svoje (vďaka Klennerovým článkom z prelomu 40. a 50. rokov).

petot
17. jan 2010

cora73: Ten návrh ohľadom preočkovávania dospelých (záškrt,tetanus) ma v jednom bode priam nadchol. Že očkovať hlava-nehlava vo vymedzenom čase, bez ohľadu na to, či medzitým človek dostal alebo nie nejaké adhoc preočkovanie (po úraze apod). Inými slovami, pohodlie a prehľadnosť je dôležitejšie, než možnosť, že pacient úplne zbytočne dostane dávku vakcíny, z ktorej mu hrozia potenciálne nežiadúce účinky.