Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

maggie2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
algida
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petot
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
algida
16. aug 2010

@manof Ďakujem Ti veľmi pekne za toľko námahy, je to dosť zaujímavé. Ja pri mojej malej potvorke sa dostanem k pc až večer, aj to na chvíľku. Mám v okolí študujúcu právničku, skúsim jej to predhodiť, ako sa k tomu vyjadrí - no, myslím z "ich" pohľadu. Aj tak je to celé na zamyslenie a som zvedavá, kam to moju kamošku povedie....Ešte raz vďaka

algida
16. aug 2010

@tina_ moc sa mi páčil tvoj príspevok, máš asi podobné skúsenosti ako ja. Tiež som sa pred rokmi pustila "alternatívnou" cestou a ostala som prekvapená, prečo sa tak veľmi liečime liekmi, prečo je toľko reklám na lieky a pod. A došla som k záveru, že ide najmä o zisk. Čím menej som v chorobe brala antibiotiká, tým rýchlejšie som vyzdravela. A potom neochorela. Máš pravdu, veľa "roboty" v našom organizme odmaká zdravá strava. Ja to kombinujem so zeleninovými šťavami a reflexnou terapiou chodidiel, a naozaj lekárov nepotrebujem.
Inak napadlo už niekoho, čo by asi robili lekári, keby sme boli zdraví? A čo farmaceutické firmy? Od známeho, ktorý študoval reflexnú terapiu v Číne som počula, že tam to v minulosti fungovalo tak, že ste si platili paušálne lekára za to, že ste zdraví, a keď človek ochorel, pozastavil mu peniaze do doby, pokiaľ ho lekár nevyliečil....Ja osobne by som to brala....

tina_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petot
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pifina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
divoska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manof
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manof
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pifina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manof
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manof
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pifina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manof
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manof
17. aug 2010

"Správne zdravotníctvo"
http://www.sloboda-v-ockovani.sk/news/spravne-z...

Je to pojednanie o tom, čo sú zač ľudia odmietajúci očkovanie, a o tom, ako sa z modernej medicíny stalo náboženstvo. Začína to veľmi trefným citátom Dr. Roberta S. Mendelsohna, autora knihy "Jak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékaři" ( http://www.dary-zivota.sk/products/jak-pecovat-... )

maggie2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maggie2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pifina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pifina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hviezdickazuzka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz