Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

tean
12. júl 2011

@maggie2
@manof
lenze ak by mala STV prijem iba z reklamy, tak by neboli odvysielane ani relacie ako Fokus a Cesty nadeje.
Proste nic

To s tymi koncesionarskymi som teda asi nepochopil, ale na druhu stranu to ani nedavalo logiku.
Ved aky je rozdiel platit STV z konces. poplatkov alebo platit ich z dani.
Ved je to to iste 😀
Ak by sme im zobrali konc. poplatky, poziadali by o navysenie

moira19
12. júl 2011

@maggie2 Ved prave preto som pisala, ze zaujimava je hexa, kt. ma 2 zlozky 🙂 V podstate ani nevedia, co hovoria a snazia sa tvarit mudro (po grecky som sa neucila, ale 4roky latiny tiez nie su na zahodenie 🙂 )

tean
12. júl 2011

@maggie2
co, kde o 21:45 ?

musko
12. júl 2011

@maggie2 - to vieš správne, ale ako terminus technicus sa v medicíne používa bivakcína :o)

kedicik
12. júl 2011

Dakujem vam vsetkym za odpovede... 🙂 trpezliva som dost, takze ma to netrapi kvoli mne, len kvoli malej, lebo jej to evidentne nie je prijemne (cerveny zadocek a pod.)... ale skusim C-cko, to z DM, o ktorom ste tu viac krat uz pisali 🙂

llara1110
12. júl 2011

@moira19 aj Brusel je v tom až po uši.....

maggie2
12. júl 2011

@tean ja som nepísala aby mala TV príjem LEN z reklamy, ja som písala, aby mala TV príjem LEN z koncesií s tým že má zakázané podnikať v reklame. Ak dokázala žiť za komunizmu bez reklám, nech žije i dnes tak, kvalita programu je rovnaká

maggie2
12. júl 2011

@tean o 21:54

musko
12. júl 2011

obávam sa, že kvalita programu je horšia a prudko klesá

maggie2
12. júl 2011

@tean je rozdiel platiť koncesie a je rozdiel ak ich platí štát z daní. Pretože ak ich platí občan, štát veľké H zaujíma ako si TV bačuje. A neznamená že občan má byť nejako dodatočne zdanený, nech si štátni úradníci na vláde a politici kupujú lacnejšie autá, pc techniku, koberce, pikniky a žranice v parlamente, bude dosť na živenie TV.

llara1110
12. júl 2011

zmente temu.......alebo založte inu,tu je reč o očkovani.dakujem

samiana
12. júl 2011

@kedicik

ja navrhujem skúsiť homeopatiu, ak máš záujem, napíš mi IP.

maggie2
12. júl 2011

@llara1110 riešime širšie súvislosti, Ty si čítaj svoje 😉

musko
12. júl 2011

@iiara1110 - ale to s tým súvisí - je tu reč o objektívnom informovaní masovokomunikačnými prostriedkami aj o očkovaní - ďakujem

prevenar
12. júl 2011

@manof dnes som sa nemal cas nejak moc zamyslat :P ..ale tak na prvu ranu by som urcite poriadne zvyraznil 3 odkazy, ktore by boli v riadku hned pod obrazkom. 1) co su vakciny a o co vlastne ide ( ortut, hlinik ... statistiky 1900 vs 1960 , nulove testovanie , manipulovanie mieknou, lzami , lekarmi , politikmi za ucelom maximalizacie zisku) - strucne a kratko, ziadne rozpisovacky 2) FAQ - tych 10 otazok. 3) "ako na ruvz"

- to "menu" je cele nejak tak stratene v tom texte. mozno ho umiestnit centralne a farebne zvyrazit , alebo len zvyraznit.
- urcite by som tam dal "shop" kde si ludia budu moct kupit knizky, plagaty a tricka :D rad spravym nejaky "smrtiaci dizajn" na tricka 😉 "chcete znicit imunitny system vasho dietatka ? dajte ho zaockovat ! " hehe
-, heh co tak zalozenie nejakej nadacie ? ..na pravnika :D -uz som to tu rozvijal raz.

zvysok by mohol ostat ako je , len by bolo dobre ,ze ked mysou nabehnes na odkaz vyrolovali by sa temy ktore su pod nim . nech clovek moze rychlo prebehnut obsah aj s podtemami.

to je zatial vsetko, neviem ci je to idealne 🙂 ale zajtra sa skusim zahlbit este raz :D

denduska
13. júl 2011

@manof inac s tym clankom, podla mna v nom nebolo absolutne nic prevratne nez sa uz predtym pisalo, len si niekto uz zo zlosti povedal ze dost..ved predsa antivakcinacni laici nemaju co hladat v mediach a uz vobec nie dostavat tolko priestoru ako "odbornici"..ako vo Fokuse, vsak, pan profesor 🙄 🙄 🙄

zuzana26
13. júl 2011

@manof prelistovala som 27-ku zo 6. júla a nič tam nie je. Asi to bude 29-ka, keď ani v 28-ke nič nie je.

pifina
13. júl 2011

@zuzana26 vcera to tu rozoberali, ze to vedenie novin nepustilo napriek reklame, zatial nie je jasne, ci to pusti v dalsom cisle (tipujem skor nie 😝 )

manof
13. júl 2011

Vláda USA prichytená pri falošnej očkovacej kampani, ktorej účelom bolo zbierať DNA civilistov:
http://www.slobodavockovani.sk/news/vlada-usa-p...

zuzana26
13. júl 2011

už som prečítala ďalej

manof
13. júl 2011

@moira19 fíha, to si sa na akej škole učila 4 roky po latinsky?

moira19
13. júl 2011

@manof Rok na strednej z vlastnej iniciativy a 3 na vs (historia, alebo podla pana prof. Kuceru: hystericky 🙂 )

manof
13. júl 2011

@moira19
Aha, takže Ty si vlastne študovaná historka (alebo hysterka)?
😀 😀 😀

moira19
13. júl 2011

@manof Podla nemenovanej dr v ke hysterka 😀, podla diplomu filozofujuca historicka, kt. miluje historky. Za poslednych par rokov som jej vsak bola neverna ☹

manof
13. júl 2011

@moira19
Komu neverná?
Nemenovanej Dr.?
Alebo filosofii?
Alebo histórii?
Alebo hystérii?
😀 😀 😀

moira19
13. júl 2011

@manof Uz obom filozofii aj historii. Hysterii? To musia posudit iny 😀 Ale ked este raz stretnem nemovanu Dr, tak je dost pravdepodobne, ze sa neovladnem a zacnem hystercit 😀

prevenar
13. júl 2011

@manof toto robia uz davno. nelegalne odoberaju krv uz babatkam a bez ich vedomia ukaladaju DNA informaciu do databaz. je to priprava na buducnost ..aby mohli lepsie najst a odpisat ludi ktori budu nepohodlni . ako napriklad ludia kt sa budu burit proti ockovaniu. o europe by som si tiez nejake velke iluzie nerobil. mozno to tu este nie je take ,, ale speje to tam . mame EU prezidenta kt nikto nevolil atd. atd ...

manof
13. júl 2011

@prevenar
no jo, prezident EÚ, ale v podstate bábka.
Aké on má vôbec právomoci?

prevenar
13. júl 2011

@manof to neviem , len ma serie,ze vobec existuje.. a ze existuje vela dalsich veci.. ale to je uz na inu temu :P

sorciera24
13. júl 2011