Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

erikasadek
29. jún 2009

v nasla som toto, ale prelozte si to... , je odmena 130 000 dolarov kazdemu lekarovy a vdcovi ak vypije, kokteil, , sajrajtou, ktore su vo vakcinach nasich deti do 6 rokov...
z atie roky nikto este sa naozajstne neprihlasil.. 😀

erikasadek
29. jún 2009

http://www.alterinfo.net/Alerte-Hepatite-B,-beb...

toto je bomba, prelozte si to.. prosim ja nemozem... 😉

erikasadek
29. jún 2009

http://sante-medecine.commentcamarche.net/actua...
nasla som toto DT polio, stahnute minulky rok , s trhu, s dovodu ,a na alergicke reakcie;;.

erikasadek
29. jún 2009

nemozem najst infarinx.. je tu toho vela;. a nemma teraz cas, tak neskor dobre,

erikasadek
29. jún 2009

ta stranka nebude fungovat, ale nasl asom to iste napisane, len ina stranka..

http://www.lepost.fr/article/2008/12/21/1363963...

naozaj stoji zato, len prelozit cez google.. 😉

barborka08
29. jún 2009

Erika, vdaka za link a info, je to vazne zaujimave.

denduska
29. jún 2009

mozete sem dat link na prelozene, ja som hotentot, neviem to urobit 😅 dakujem 🙂

addaa
29. jún 2009

Ahojte chcem napísať názor na očkovanie jedného spisovateľa M. Herzán z knihy Totalitná svetovláda, ktorú zrovna pomaličky čítam.
V nej autor píše, že očkovanie ako aj kedysi používaná flourizácia vody majú za následky zmenu chovania, ľahké poškodenie mozgu...V skratke povedané, očkovanie je legálne, je podporované vládami a ministerstvami zdravotníctiev všetkých štátov. Cieľom očkovania je podľa autora zámerná zmena chovania, myslenia ľudí, vlastne skrotenie ľudí do poslušných manipulovateľných robotov.
Len som sa chcela s Vami podeliť aj s takýmto názorom autora, kniha je zaujímavá, nevenuje sa očkovaniu, toto tu bolo len okrajovo spomenuté, ja som sa 3 strany o očkovaní pokúsila pretransformovať do dvoch viet 😀

erikasadek
29. jún 2009

denduska, nacitaj stranku a, cez googel, normalne by si mal amat prelozit.. a precitaj si to.; naozaj ma to dostalo..

vanish1
29. jún 2009

niečo zaujímavé som povyberala, vďaka erika 🙂

Zo 120 detí, skúmal, 6 z nich zomrelo v ten istý deň alebo nasledujúci deň po očkovaní. Cette multiplication des cas nous a alerté. To zvyšuje výskyt varovala. Il ya environ 300 médecins légistes en Allemagne, on se connaît entre nous. Existuje asi 300 lekárov v Nemecku, poznáte nás. J'ai parlé avec certains de mes collègues qui avaient observé de tels cas. D'après eux, tout semble indiquer qu'il ya un lien entre le vaccin hexavalent et les décès survenus le jour même ou dans les 48 h suivant la vaccination. Rozprával som s niektorými svojimi kolegami, ktorí majú pozorovať tieto prípady. Podľa nich všetko naznačuje súvislosť medzi šesťmocného vakcín a úmrtie ten istý deň alebo do 48 hodín po očkovaní. ». .

Fabian narodil v Nemecku dňa 24. februára 2006, po Hexavac bola stiahnutá z trhu koncom septembra 2005. Selon sa maman, pendant ses 5 premiers mois il avait toujours été en parfaite santé. Podľa jeho matky, počas prvých 5 mesiacov bol vždy v dokonalom zdravia. Il sera vacciné un lundi de juillet par le seul vaccin hexavalent disponible. Bude očkované v pondelok v júli jediný dostupný šesťmocného vakcíny. Dans la soirée il va avoir une forte fièvre qui oscillera dans les jours suivants. Vo večerných hodinách, bude mať vysokou horúčkou, ktorá sa líši v nasledujúcich dňoch. Il décèdera une semaine après, le lundi 24 juillet, d'un œdème du cerveau que l'autopsie classera d'origine inconnue. Zomrel o týždeň neskôr, v pondelok 24. júla, a opuch mozgu, ktorý sa radí autopsiu neznámeho pôvodu. Le médecin-chef dira que la vaccination remonte à trop longtemps pour être incriminée ! Šéf lekárskej dôstojník povedal, že očkovanie siaha príliš dlhé, aby sa vinníka! Mais la notice mentionne que ce type de complication peut survenir 7 jours après la vaccination… Preuve que ce n'était pas le premier cas pour ce vaccin. Ale záznamu vyplýva, že tento druh komplikácií môže nastať, 7 dní po očkovaní ... Dôkaz, že to nebol prvý prípad tejto vakcíny. Voilà donc un cas qui devrait intéresser l'enquête de l'Institut P.

Navyše súčasná imunizácia rozvrh odporučila, aby v rovnaký deň, iné miesto, vakcíny "Prevenar" so siedmimi valence pneumococci.
C'est donc 6 + 7 = 13 vaccins que l'on se propose de faire le même jour, à un nourrisson de 2 mois... Takže 6 + 7 = 13 Vakcína sa navrhuje, aby bol v ten istý deň, dieťa na 2 mesiace ... qui dit mieux ? Kto hovorí, že lepšia?
Očakávam vážne problémy v nasledujúcich mesiacoch a rokoch v dojčatá a malé deti.
Je pense que cette information intéressera vos adhérents et je me permets donc de vous en faire part pour que vous puissiez la diffuser et mettre en garde les parents qui ne souhaitent pas réaliser ce vaccin chez leur enfant. Myslím, že táto informácia bude záujem vašich členov a já bych teda viete, že môžete ho šíriť a varujú, že rodičia, ktorí nechcú, aby táto vakcína so svojím dieťaťom.
Cordialement. S pozdravom.
Dr Dominique LE HOUEZEC Dr Dominique Le Houezec
Pédiatre, Conseiller médical REVAHB ». Pediater, lekárske poradca REVAHB.

vanish1
29. jún 2009
barborka08
29. jún 2009

vanish1
30. jún 2009

zaujímavé, čo sa nachádza v príb. letáku k vakcíne DTP str. 11 - Adverse events reported during post-approval use of Tripedia vaccine include idiopathic thrombocytopenic purpura, SIDS,
anaphylactic reaction, cellulitis, autism, convulsion/grand mal convulsion, encephalopathy, hypotonia, neuropathy, somnolence
and apnea.

https://www.vaccineshoppe.com/image.cfm?doc_id=...

erikasadek
30. jún 2009

ahojte, nemas zaco, ale chyba ti to najzaujimavejsie.; takze toto co je napisane, je zhrnutie , jedneho dokumntu ktiory bezala, na francuzsko nemeckej stanice arte...

takze , v poslednej dobe zaznamenali vela umrti , u dojcat, velmi zahadnych.. pre d kamerou bol, legista.. uz neviem ako s avola slovensky , lekar co prevadza pitvu..
takze on ma za sebou asi viac ako 10 000 ppitiev a vel askusenosti a zistil, ze u tychto naockovanych deti, pri pitve , bol opuchnuty stvrdnuty mozog..
je vela deti co zomrelo tesne v den po ockovani, a lebo do 48 hodin.. zahadne..

tento fakt si vsimli aj jeho nemecky kolegovia po celej lrajine;..
je to akoby sme spachali vrazdu na tychto detoch, len , akosi ..legalne.. 😅 😖 a nikto zatial netaha za zvonec a alarmujuci.. asi tak v skratke , o com bol clanok.. 😉

martina46
30. jún 2009

vanish, takze v pribalovom letaku je spomenuty autizmus.... no, to mozem mojej dr aspon povedat....

jarka007
1. júl 2009

ahoj erika kedy to bezalo na arte ? a ako sa to vola ? mozno to este pojde, tak chcem byt pripravena 😉 .

Inak sa postupne objavuju utrzky rozsiehlej studie, ktoru robil Robert Koch Institut (najvyssia instancia pre ockovanie v Nemecku), ma 400 stran a stoji neuveritelnych 90 Euro 😲 !!!!. Porovnavali sa ockovane a neockovane deti. Pristupilo sa k tomu vlastne kvoli Hexavac-u, kedy ho stiahli z trhu a nariadila sa takato studia. Tusim mala r. 2009 koncit, asi uz skoncila 😕 ? A malo sa potom rozhodnut, ci teda Hexavac znovu zaradia, alebo nie. www.kiggs.de

Niektore utrzky:

In den Altersgruppe der 10- bis 17-Jährigen Geimpften haben im Schnitt 14,2 % Neurodermitis, 16,2 % Heuschnupfen und 12 % ein allergische Kontaktekzem,
Bei den komplett Ungeimpften in dieser Altersgruppe haben 7,3 % neurodermitis, 9 % Heuschnupfen und 1,8 % ein allergische Konataktekzem.

Vo vekovej kategorii 10-17 rocnych ockovanych mali 14,2 % Neurodermitis, 16,2 % sennu nadchu, 12 % alergicky kontaktny ekzem
Neockovani : Neurodermitis 7,3 %, senna nadcha 9%, kontktny ekzem 1,8 %.

Takze zo statistickych udajov vyplyva, ze ockovanie sposobuje choroby 😉 . Osobne si ale myslim, ze to suvisi aj s tym, ze neockovane deti casto ziju a stravuju sa inak ako ockovane. Takze to nema pre mna az taku velku vypovedaciu hodnotu, pretoze abstrahuje od niektorych faktorov ako je napr. strava, sposob zivota a pod.

Dufam, ze ju niekedy aj zverejnia, zadarmo, som zvedava, co na tych 400 stranach popisali.

ewelyne
1. júl 2009

Babusky vsetky - Ja keby som nebola taka blba a pocuvala jednu znamu, a nedala maleho zaockovat... bol na TBC este na porodnici a tri povinne... No a po tretom povinnom mu ostala na nohe hrca, a riesili sme to rok a nieco... ta hrca rastla a vsetci davali od toho ruky prec... bolo to strasne, a zacal byt chorlavy... az nakoniec to zacalo tento rok v marci rast tak rapidne ze 0,5-1 cm za mesiac... proste hrca skoro na cele male stehienko nasho drobca... normalne opuzdrena cysta pod kozou 2,5x3x2,5 cm... 2 rocne dieta... Na Kramaroch nam povedali, ze mame pockat 10 rokov, ze prestane rast a vstrebe sa... ked sme zhanali ineho odbornika v BA a boli ochotni zaplatit hocico a hocikomu, vsetci nas odbili, ze s 2 r. dietatom na Kramare a oni beru len deti od 6 r. a dospelych, dokonca aj vo vsetkych sukromnych poliklinikach.... Nakoniec sme si dohodli sukromne stretko na cierno s jednou lekarkou a ta nas poslala za kamoskou na Haydukovu na cytologiu, ze co to je... Inak na Kramaroch nam povedali, ze ked chceme, tak oni mu to vyrezu- nevedeli co , ale chceli razat a v uplnej narkoze chore 2 r. dieta... no mali sme dost... Nakoniec to bol chvalabohu... "len HNIS"- mal rok v nohe hnis a bakterie z ockovacej latky, kt. telo odmietlo, lebo ved to nie je prirodzene, ale chemia... a z toho ma imunitu uplne "mesuge" chuda male. Po tom, co mu zobrali vzorku, to rastlo tak rychlo, a sa to asi narusilo tym vpichom-chvalabohu, ze to puklo same a vytieklo, ale to by ste nechceli vidiet... viac ako deci hnisu z takej malej nohy a po nom nic len diera... Stale sa mu to hoji, chodime k homeopatovi do Sale a prirodne sa cisti u P. Simu- liecitela z Prahy. Prirodna baza. No a ten homeopat, co mal vsetko za pripady s ockovanim... Sami lekari sa nedavaju ockovat, jeho kolega ORL, nebol cely zivot ockovany,ma 65 r. a cely zivot robil s chorymi.. a je tu. On ma take pripady, ako sme mali my, ale hnis malemu chlapcovi sa dostal az do kosti, druhemu zasa poskodil nervy a tak kriva, jedena mala" prihluchla" , z jedneho je autista, dalsie ma cukrovku... ine ostalo ment.postihnute.... CO sme to za krajinu, kde aj nahlasite problem po ockovani, tak lekarka to nenahlasi dalej a tak mame 0 % problemov v statistikach... Ked si precitate na lige za uvedomenie si rizik ockovania pribehy, ze napr. 3 mes. dieta po zaockovani na cierny kasel, dostalo cierny kasel , pani ucitelka ma po preockovani na tetanus nohu ako slon opuchnutu a nezmizne to uz nikdy... jeden chlapcek skolaboval hodinu po podani tetanovy a koniec...a kopec inych pribehov. Moja sestra zije v londyne a maleho nedala zaockovat, stastne to dieta. rozpravala som sa jednou pani, kt. ma 4 dospele deti a tiez neboli nikdy ockovane... A statistiky? V bulharsku maju 100% preockovanost na TBC a najvyssi vyskyt TBC...no comment. Najnizsi vyskyt TBC je v Holandsku a statoch Beneluxu a tam je minimalne percento preockovania na TBC. Mam kopec knih a studii o ockovaniach.. a mam dost. Neviete ako ten gen zmutuje vo vasom tele. Prirodzena imunita podporuje inak a ockovania nie su na nic dobre, len robia zle a babatkam toboz...

Nedam si zaockovat ziadne dieta, ani seba, nemaju pravo, su to moje deti, ja ponesiem zodpovednost. Zoberie si niekto z nich na zodpovednost, ked sa mu narusi nervovy system? Nie, a pekne sa to ututle, ze to nie je z ockovania ako vzdy, zahadne zmiznu vysetrenia, vysledky z krvi a vsetky ine dokazy... a vy budete mat doma chore dieta, ktore mohlo byt zdrave.
Sorry, ale taka som vytocena, lebo maly si svoje prezil a mne je do revu, ked vidim tu dieru v jeho nohe....
Nechcela som nikoho strasit, ale uvazte ci ste ochotne takto riskovat, mozete mat stastie a nic sa nestane, ale nemusite... je to hop alebo trop.

Chcem odmietnut dalsie a pri druhom vsetky, ale neviem ako na to a mam neskutocny strach... ale vasci je o zdravie mojich deti a nechcem mat doma akokolvek chore dieta, hlavne nie psych....

denduska
2. júl 2009

ewelyne ☹ to mi je strasne luto..ale naozaj ani nevies ako...ja neviem ako by som nieco take zvladla...drzte sa.

nas caka prave tretia hexa, a strasne sa jej chcem vyhnut 😖

barborka08
2. júl 2009

ewelyne, nechcem si ani predstavit co musite prezivat. U nas to bolo podobne pri starsej dcere, nemala sice hrcu na nozke ako tvoj chlapcek, ale tiez sme sa dlho trapili s uzlinami a nemalo to konca kraja, lekari do nej pchali len antibiotika a tiez davali ruky prec, a hlavne som sa napocuvala ako z toho urcite vyrastie... Mladsia nie je zaockovana (okrem BCG). Skusali na nas vsetko mozne, dokonca aj vyhrazky hygienou, pokutami, ako malej skodim, no proste vselico. Nepohli so mnou a dokonca naposledy uz nebol ziadny problem a len ze ked budem chciet ockovat ze jej zostavi detska lekarka individualny ockovaci kalendar. Zrazu sa to da...
Velmi vam drzim palce nech je malicky co najskor v poriadku. Chudatko malicke, je mi to tak luto, ked sa nase deticky trapia a celia ochoreniam. Drzte sa.

erikasadek
2. júl 2009

ewelyne , ams byt preco vytocena;. vytrpela si si poriadne a hlavne maly.. ☹

jark avraj to islo niekedy v novembry 2007...
ale natocili aj novy , ktory isiel na vianocea ktory som zmeskala samozrejme... 😠 ak nieco najdem tak bud to natocim, alebop ti dam vediet.. 😉

vanish1
2. júl 2009

ewelyne, tak to mi je ľúto, držte sa, nechcela by si svoj príbeh zverejniť na www. rizikaockovania.sk? A absolútne s tebou vo všetkom súhlasím.

saska.t
2. júl 2009

ahojky,

tak my sme boli v pondelok na rocnej prehliadke a mali nam ockovat MMR rovno som Dr povedala ze ockovat sa nebude, no dal mi prednasku ze je to dost podstatna vakcina hlavne ked mam dievca a nech si to rozmyslim, no potom ma prekvapil svojim odporom k ockovaniu proti meningokokom, ovcim kiahnam a vsetkym tymto ostatnym ockovaniam, tak neviem co si mam o tom mysliet kedze ani on ich neodporuca dokonca ma na tabuli velke oznamenie ze ich ordinacia neockuje deti proti mening. skor ako po 5 roku a ked to rodicia chcu maju si najst Dr. ktory im to zaockuje, no uplne ma zblbol, co si o tom myslite? 😒

denduska
2. júl 2009

saska, aj my mame taku ockovaciu doktorku, a moj muz chcel malu ockovat proti meningokokom a ona na to ze nie, neodporuca, nakolko najviac nachylna á zaroven najrizikovejsia skupina su adolescenti.

inac neviete ako sa da v dnesnej dobe chytit rubeola?? nasa mala v nedelu mala teploty take 37,5 az do pondelka, v utorok sa vysypala, no docista ako rubeola to vyzera ked som porovnavala na obrazku, alergia to nie je, nesvrbi, nereaguje na fenistil, myslela som ze od slnka ale ma to tam aj kde slnko nesvieti a potnicky to nie su...najprv tvar krk ramienka, zislo dole na chrbatik, hrudnik, rucky nozky ma take ruzove mramorove...a uz to mizne...ja by som sa len tesila, ale skor si myslim ze to nie je to, to moju mamku napadlo inak..mna ani vo sne... 😕

fibi
2. júl 2009

ahojte, dokedy sa dá odložiť očkovanie na TBC? Nechcem, aby mi krpca zaočkovali už v pôrodnici...

ewelyne
2. júl 2009

baby, dakujem za pochopenie....

denduska, ved to, to bola ta tretia hexa ... po druhej mal len taku mini mini malinku hrcku, ta sa vstrebala... tak som to neriesila, aj ked modrinu po tom mal este par mesiacov.

A este nieco ako moze mat dieta zoslabenu pecen, ked nebralo ziadne ATB??? Zeby z ockovani? Ved pecen je organ, kt. ma schopnost regenerovat sa este aj ked pracuje len na 30%... Asi by sa vsetci rodicia cudovali, keby dali detom urobit pec. testy... No a dost na tom, ze keby nasa vseobecna det. lekarka, urobila jeden jediny odber, co som ju o odbery prosila rok, tak by sa zistilo, ze maly ma zapal v tele hadam aj skor...

barborka08
2. júl 2009

denduska, k tej rubeole, mne to tiez zacalo na tvari a postupne sa sirilo smerom dole po tele. Ak mate rubeolu nedame stretko? 😀

fibi, do 6 tyzdna.

ewelyne
2. júl 2009

no a mali sme fakt stastie, ze to nezasiahlo svaly a nervy a ze chodi normalne na tu noh, ale uz aj tak sledujeme ako chodi a kazde zakrivanie sledujem ako sup.... 😒

fibi
2. júl 2009

ďakujem 🙂 A potom zaočkuje normálne pediater? Alebo musím do pôrodnice?

barborka08
2. júl 2009

fibi, podla toho ako sa dohodnes. Kamaratka sa dohodla ze pride do porodnice, nemali s tym problem.