Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

lady511
28. okt 2012

@aduskatt ja viem enmyslela som to na teba...ale na niekoho ineho 😉

lady511
28. okt 2012

@billam jasne už len ten nick svedčí o svojom 😀

billam
28. okt 2012

🙂 ozaj

zaockujteajslnko
28. okt 2012

@lady511
coze si to nemala?......tak pockat 5-30 rokov a potom tvrd nieco ze tvoje deti nemali ziadnu negativnu reakciu po ockovaniach...... co ajtak uz nikdy nezistis.....takze tvrdit ze nemali je klamstvo, ale neviem ci ti to dojde..

aduskatt
28. okt 2012

@lady511 adresovane to bolo mne, tak som reagovala

lady511
28. okt 2012

@zaockujteajslnko ja si svoje dietat očkovat dam,,ty tu mdruješ ani nevieme či deti amš tak čo sa ozívaš,,,?čo som akože zla matka že dam zaočkovat dieta?aj ked by som ju nedala nikd yočkovat a da sa zaočkovat napr ked bdue dospela aj napr tetanoukou,,može niečo chytit,,to nejde len o očkovanie ekd je dieta male,,,

hajanka
28. okt 2012

@lady511 si v zlej teme 😉

prevenar
28. okt 2012

@lady511 ahoj

- mala by si si viac nastudovat pre bezpecnost tvojho dietatka . to ze sa "nic nestalo" sa neda povedat na isto nikdy. vychadza to z povahy latok vo vakcinach su to toxicke kovy ako hlinik, ortut .. a dalsie latky. zaroven je to koktail roznych virusov , kontaminacii a pod. tieto latky sa kumuluju ,,kazdy cloviecik je iny , niekoho to polozi hned "na prvu ranu" dalsie vydrzi 3 niekedy 5 a potom podlahne. je to risk za nic .. vakciny maju velmi slabu a v mnohych pripadoch ziadnu ucinnost , je to obrovsky a dobre vynosny podvod a hlavnu rolu hra zdravie tvojho dietata . oplati sa tomu venovat cas.

je dobre precitat si aspon 500 poslednych stran tejto diskusie ..aj celu ..ved ide o tak vela. najdes vela kvalitnych informacii.
+ tu mas pad dobrych linkov ne prezretie.

lekarka prehovorila - http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/101014917...

dalsi nazor - http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/1029

slovensky dokument -

https://vimeo.com/40119480

vyborna stranka - zoznam linkov - http://vakcina.szm.com/

tak vela stastia , zvysok je uz na tebe .

irenkask
28. okt 2012

@prevenar
@zaockujteajslnko a ostatní kuknite nové argumenty o očkovaní a novú tému https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-ockovat/pravda-o-ockovani/ každý kto nemá okamžité nežiadúce reakcie pokojne očkujte ďalej , nadávajte tým čo vám dobre radia do vulgárnych a uvidíme čo urobí imunitný systém za pár rokov, vlastne by ste boli dobrí adepti na dobrovoľné pokusy farmakomafie na deťoch stačí prihlásiť sa do štúdie . Videli by sme aspoň čo sa udeje ďalej.

lady511
28. okt 2012

@hajanka prepač len reagujem na mudrlanta 😉

prevenar
28. okt 2012

@ssisska heh , aj nasa je najvacsia chudera ..akurat ma novy dom bez uveru a kazdych 5 rokov nove auto 😉

katarinka81
28. okt 2012

@lady511 Nenechaj sa vytočiť slnkom. Si dobrá matka, už len preto že sa nad danou problematikou aspon trochu zamýšľaš. Nik ti žiadne tvoje rozhodnutie nemôže mať za zlé, či budeš alebo nebudeš očkovať. Ako milujúca mamina sprav to že si pozrieš všetky info z každej strany a potom sa rozhoudni. Nie je to ľahké a človek nemá nikdy istotu že urobil dobre. Ja som svoje prve dieťa najprv očkovala a kvoli NU som prestala a začala sa o to zujímať viac a až sa mi oči otvárali, koľko poloprávd do nás vtláčali či už v škole alebo neskôr cez lekárov alebo média. Hold je to biznis ako skoro všetko dnes.

prevenar
28. okt 2012

@irenkask podla mna to zavru , je to redundantna tema k tejto .. ved uvidime 🙂 v kazdom pripade dik za upozornenie 🙂

billam
28. okt 2012

Ja sa len chcem opytat tých, ktori nám, co sme si dali zaočkovať svoje deti /povinným ockovanim/ nadavaju a citovo vydieraju cez deti....vase deti nemajú ani jedno ockovanie? ani proti tbc?...nic?

lady511
28. okt 2012

@prevenar dakujem ale ja svoje dieta dam zaočkovat..

prevenar
28. okt 2012

@lady511 kludne 🙂 je to tvoje dieta .. ty snim zijes a budes zit. ked ti po vakcine prestane chodit, rozpravat, alebo sa mu vyrazne zmeni spravanie (deje sa to castejsie ako si myslis) tak budes vediet z coho to bolo , kedze tvoja lekarka sa tomu urcite bude cudovat ako somar novym vratam .. "neeevvviieeeeem z cohooo by to tak mohlo byt ...asi nieco v geeenoooochhh, ale z vakciny URCITE NIE ! "

lady511
28. okt 2012

@billam ja neviem ale na mna tu reaguju muži,,a neviem naozaj to su tu len rodičia čo neočkuju deti?

hajanka
28. okt 2012

@lady511 nechapem preco si sa potom pytala (a preco v diskusii ktora je proti povinnemu ockovaniu), mala som pocit ze nevies ci mas dat ockovat 🙂

billam
28. okt 2012

@prevenar tvoje dieta/deti sú ockovane?...maju ockovanie proti tbc?

lady511
28. okt 2012

@katarinka81 dakujem,,určite sa nenechám odratit už len takými čo ani poriadny profil nemaju neviem čo su to zač a už vobec nie naikym chlapom čo o tom asi vie prd makový 😀 ,ja ntvrdím že sa to nemohlo stat že deti rpestali chodit alebo čo ja viemčo,,ale to sa može stat aj zaočkovaním detom,,

lady511
28. okt 2012

@hajanka anoo a stále neviem lebo ej to poslana vakcína zatials me to znášali velmi dobre..myslela som že mi to niekto objasní,,teda či ej ten prevenar nebezpečný,,alebo ako,,ale dost am rozčulilo čo mi tu par mudrlantov napísalo,,preto som reagovala,,

katarinka81
28. okt 2012

@lady511 Spravne, v tejto téme sú prevažne rodičia čo neočkujú deti. Alebo taký, čo očkovali, mali NÚ a bohužiaľ aj taký čo majú deti trvalo poškodené očkovaním. ☹
Ak si definitívne rozhodnutá že chceš očkovať, tak ti poradím. Nečítaj si radšej nič, lebo keď sa náhodou niečo stane tak si to neodpustíš do konca života.

manof
28. okt 2012

@lady511 faktom je, že už v troch rôznych štátoch boli aféry, kedy zastavili používanie Prevenaru kvôli tomu, že bolo po očkovaní Prevenarom podozrivo veľa úmrtí - v Japonsku, Holandsku i Portugalsku.

@zaockujteajslnko to síce po formálnej stránke prepískol, ale jeho príspevok rozhodne má racionálne jádro

hajanka
28. okt 2012

@lady511 praveze vacsina nas je tu takych, co si prave po ockovani a neziaducich ucinkoch uvedomili, ze to ockovanie nie je az take skvele ako sa prezentuje a vtlka do naivnych hlav, co ich primelo k podrobnejsiemu studovaniu az sa dostali do stadia "ockovanie - nie!", toto ale este nie je "tvoje" stadium 😅 asi .... bud rada, ze zatial ste nemali to "stastie"

prevenar
28. okt 2012

@lady511 ...ved tot , teraz zomrel na orave 3 mesacny chlapcek 3 DNI po vakcinacii - zo sarze kontaminovych vakcin . samozrejme mama dostala ubezpecenie, ze TO URCITE NEBOLO Z VAKCINY . urcite , urcite urcite .. moze si to vyvesit na stenu a cestou na cintorin sa na to vzdy pozriet . co k tomu dodat , ista skupina (majoritna) je proste nepoucitelna - kym nepride "rad" na nich. potom zmeni kazdy "ton".. ale to uz je neskoro.

hajanka
28. okt 2012

@lady511 vsetky vakciny dnes vyrabane a podavane su nebezpecne

lady511
28. okt 2012

@katarinka81 ano viem že keby sa niečo stalo,,,a bolo to zaopričinene vakcinou,,určite by som zmenila nazor,,,ale neviem či by som si odpustila aj to keby som neočkovala dieta,,budem s ním niekde v obch,,centre kde bude behat 20kadejakých migrantov,, čo budu kíchat o dušu do vzduchu a prenášat kadejake hávede..a potom si bduem byt hlavu o mur že tým padom moje dieta dostalo dajaky čierny kašel alebo ine svinstvo 😒

billam
28. okt 2012

@hajanka aj teba sa opytam, kedze mi nikto neodpoveda ☹...tvoje dieta/deti boli ockovane?...napr.proti tbc?

prevenar
28. okt 2012

@billam ano ma ockovanie TBC a nasledny atopicky ekzem ..je to "super" doporucujem to kazdemu ^^ ..zapasime s tym uz druhy rok. 😖 nastastie sa to zlepsuje. ☹ ..to je presne to ked je uz neskoro plakat nad rozliatym mliekom. ☹

lady511
28. okt 2012

@hajanka pochybujem že všetky pretože načo by to podávali a predávali?aby nakazili pol štátu?
dakujem nemusíš na mna vaic reagovat