Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

mikymiky
10. okt 2012

@evicka1971 Uf, tak nech to cim skor prejde, ak budes mat energiu, precitaj si link ktory ti dala@nae o liecbe cierneho kasla vitaminom C. Za skusku nic nedas a treba vyskusat cokolvek, co ti moze pomoct. Na tvojom mieste by som ale malu dala aspon na par dni k niekomu na varovku, ak je to len trocha mozne, nakazit sa naozaj mozu aj ockovane deti, prave preto (nielen), ze su ockovane iba proti jednemu typu bakterie, pricom ta druha uz dnes pomerne sebavedome zabrala jej miesto. Lekarom by som v tomto velmi neverila...vela sil zelam.

babi1
10. okt 2012

@evicka1971 skoré uzdravenie ti prajem a hlavne nech malinka zostane zdravá

evicka1971
10. okt 2012

@zaockujteajslnko Podivej se ja se nechci s nikym hadat a neberu nikomu jeho nazor.Tak prosimte nemluv tak se mnou a opravdu nevim proc me urazis.Ja jsem na nikoho neutocila,ani nerikala at ockujou,takze si prosim nemluv takhle.

abus
10. okt 2012

@pectore
už tak trochu zmagorená som, sa mi o očkovaní už aj sníva...

evicka1971
10. okt 2012

@mikymiky Jo rada si necham poradit a chytnu se vseho co mi pomuze,protoze je to opravdu strasna nemoc a ja uz nemam silu.Doufam ze uz jsem z nejhorsiho venku protoze ja uz beru ATB tri tydny,ale teprve dnes se to potvrdilo na 100%.Dekuji za kazdou radu

evicka1971
10. okt 2012

@tean jo dekuji,zkusim to uz mi tu to jedna maminka psala,ale presto dekuji za rady

mikymiky
10. okt 2012

@evicka1971 tak to by si uz malu nemala nakazit, ked beries atb tri tyzdne. Cierny kasel bohuzial trva strasne dlho, minimalne dva mesiace. Podla cinskej mediciny je to ale ocistna choroba, ktora by ta mala zbavit negativnej energie, co ti ale moze byt v momente, ked si ides vykaslat dusu z tela, pravdepodobne soufl. Fakt zelam skore uzdravenie.

evicka1971
10. okt 2012

@mikymiky Dekuji,za povzbuzeni.Tak to potom urcite budu jak nova,protoze to je sila jestly mam v sobe tolik zla kolik kaslu tak to me potez.To my taky dneska rikal doktor ze mam pocitat z 8 az 10 tydny

zaockujteajslnko
10. okt 2012

@tean
tak tak urobil by som to iste........vitamin-C, b-komplex, magnezium........ to s tym zatoci.......... aj ked to niekomu pride smiesne, hoci vlastne sam nevie comu sa smeje

zaockujteajslnko
10. okt 2012

@evicka1971
a aku diagnozu vlastne mas?
A37: Divý kašel – pertussis
A37.0: Divý kašeľ vyvolaný Bordetella pertussis
A37.1: Divý kašeľ vyvolaný Bordetella parapertussis
A37.8: Divý kašeľ vyvolaný iným druhom Bordetella
A37.9: Nešpecifikovaný divý kašeľ

scrabble
10. okt 2012

@zaockujteajslnko skoda ze tu nieje moznost NEPACI SA MI TO s palcekom pekne dolu....Tvoje prispevky su vacsinou agresivne a nikomu skutocne nepomahaju. Az na par svetlych vynimiek.

betka2010
10. okt 2012

@abbey1 Môžem sa Vás opýtať, ak ste boli na prejednávaní "priestupku" v TT vo veci neočkovania, ako to tam prebiehalo, koľko to celé trvalo, na čo si treba dať pozor? Veľmi pekne ďakujem za každú radu 🙂

zaockujteajslnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
scrabble
10. okt 2012

@evicka1971 Prajem skore uzdravenie a dufam ze to mala od teba nedostane.

scrabble
10. okt 2012

@zaockujteajslnko To je o urovni akou vyjadrujes svoje nazory, ktore mozno ani nie su spravne. A mozno su, ale to nie je na mne aby som to posudzovala. Neriesim co si myslis ale ako to prezentujes.Preto by som rada dala ten palec dole.

zaockujteajslnko
10. okt 2012

@scrabble
prezentujem to presne tak isto ako RUVZ a pediatri prezentuju sami seba, a to este nech su radi ze neskoncili skopani niekde v kaluzi krvi.... aj na to moze dojst.....

scrabble
10. okt 2012

@zaockujteajslnko Tento prispevok iba dokazuje tvoju uroven. Dalsi palec dolu.

abus
10. okt 2012

@zaockujteajslnko
prečo toľko agresivity?

zaockujteajslnko
10. okt 2012

@scrabble
moju uroven nemas ako zhodnotit, ale pokial sa drzime pravidla kto do teba kamenom ty do neho chlebom tak sa ani necudujem ze RUVZ a pediatri su taki drzi a vsetko si dovoluju...

zaockujteajslnko
10. okt 2012

@abus
existuje aj stupidnejsia otazka? 😀

evicka1971
10. okt 2012

@scrabble Dekuji

abus
10. okt 2012

@zaockujteajslnko
jasné, preteba sú asi všetky stupídne, okrem tých tvojich. Myslela som, že si múdry človek, ktorý poradí...
fúú, toto som nečakala.

zaockujteajslnko
10. okt 2012

@evicka1971
tak strasne ti je zle ze az sedis za PC a dokazes sa sustredit na diskusie 🙂 no neviem, ked je mne zle tak lezim v posteli a je mi naozaj zle..... ale ako divadielko a velka scenka je to dobre.....

evicka1971
10. okt 2012

@zaockujteajslnko Podivej se to bude asi tim ze nejsem slovenka,ale ceska.Za druhe ja jsem nikomu nepsala utikejte ockovat,pouze jsem pridala muj zazitek.A nevim jak jsi prisla na oznaceni zmanipulovana svycarka?Ja jsem se nikdy za Svycarku nevydavala,ja tu pouze ziji,a nevim proc bych mela byt zmanipulovana kdyz tady je dobrovolne ockovani.Opravdu nevim kde se bere v tobe tolik zloby vuci me,Ja jsem nekomu mym prispevkem ublizila?

evicka1971
10. okt 2012

@zaockujteajslnko Ja nesedim,ale lezim a chtela bych videt tebe co by jsi delala kdyz uz lezis tri tydny?

scrabble
10. okt 2012

@zaockujteajslnko Ano mas pravdu nemala by som hodnotit tvoju uroven na zaklade niekolkych neslusnych prispevkov a pouzitych neslusnych slov. Ale bolo to silnejsie ako ja 😀 Obavam sa ze ludia s takym vyjadrovanim ako mas ty, robia zle meno a vrhaju zle svetlo na vsetkych ktori sme za skutocnu SLOBODU v ockovani. Nemam potrebu utocit na ludi len preto ze sa na rozhodli ockovat a ani na tych, ktori sa rozhodli neockovat. Verim ze kazdy sa rozhodol podla svojho najlepsieho vedomia a svedomia a nikto nema pravo ich za ich rozhodnutie urazat. A zvlast ked nikto na svete nevie co ho v zivote caka. Odkial beries tu istotu ze prave tvoj nazor je ten jediny spravny?

zaockujteajslnko
10. okt 2012

@evicka1971
prides na forum ludi o ktorych vies ze maju opacny nazor ako ty, a napises sem este aj bludy, tak ocakavas ze co sa stane?!.....takze bud v hlave toho vela nemas, alebo si prisla iba trollovat a manipulovat.

zaockujteajslnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evicka1971
10. okt 2012

@zaockujteajslnko Ja jsem zatim nadavky slisela jenom od tebe.A toto nebylo nabadani nikoho aby ockoval,nevim kolikrat ti to mam jeste rikat,jedinym slovem jsem se nevyjadrila ze ten druhy nazor je spatny.Kazda mame svuj nazor a je treba se jenom respektovat.O tom kdo ma co v hlave muzeme taky dlouho diskutovat,ze'

majusqwa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz