Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

danielita7
1. nov 2012

@alenka600 Leni uz sme si to vyresili 🙂 s @prevenar

katrenka111
1. nov 2012

toto sa mi paci, hlavne to slovo premýšlat ! ,,Na záver by som chcela zdôrazniť, že očkovanie nie je bez rizika. Má svoje kontraindikácie a aj možné vedľajšie účinky. Bohužiaľ, veľa lekárov stále verí iba v dobro a prospech vakcín. Tento článok si nenárokuje na úplnosť, jeho cieľom nie je činiť rozhodnutia za rodičov, ale prinútiť ich premýšľať."

irenkask
1. nov 2012

@zaockujteajslnko
@manof
@prevenar
@katrenka111
@gubcikova https://www.modrykonik.sk/fotoblog/novomamina/?...
@petot a všetci ostatní dávam link na nový prípad rakoviny do pozornosti, ktorý sa začínal presne ako u našej Simonky . Najprv červený fliačik na mieste vpichu tak neškodnej BCG vakcíny . Zaujímavé aká to zase len nešťastná náhoda a samozrejme už tisíce dieťa ale vakcinacisti a im podobní pseudoodborníci by povedali jááááj ale veď to je náhodná súvislosť a onkológovia to zaklincujú pod vplyvom nahromadených vedomostí : Ve´d sa tešte to má vrodené a buďte radi že očkovanie to vyprovokovalo teraz a nie neskôr............

katrenka111
1. nov 2012

@irenkask to je už silna kava rakovina po ockovani???

katrenka111
1. nov 2012

@irenkask zimomriavky mam a je mi do placu, kto je za toto zodpovedný??? rodic??? pediater??? stat???

prevenar
1. nov 2012

@katrenka111 je tu o tom diskusia na konikovi skus tam .. ak si spominam tan nejak 40-50 mg na kilo vahy prevencne , pri chorobe 100g - 140g na kilo vahy . ale si to este over.

katrenka111
1. nov 2012

@prevenar ok dik

prevenar
1. nov 2012

@katrenka111 vzate na podlahu - rodic. neznalost neospravedlnuje. ..samozrejme lekar / stat by mal stat na strane zdravia a obcanov ..zial stoji na strane velkych ziskov za akukolvek cenu ^^ ..

prevenar
1. nov 2012

@katrenka111 nasa bezna zasoba Cvit doma je pol kila 😀

katrenka111
1. nov 2012

@prevenar coo?? pol kila na den ci??? 🙂

katrenka111
1. nov 2012

@prevenar aka nespravodlivost.... 😠

irenkask
1. nov 2012

@katrenka111 Myslela som si že to už vieš , ja so m preto proti očkovaniu lebo moja vnučka presne takto ochorela najprv začervenalo takmer zahojené plece si prečítaj stránku mojej dcéry Simonka webnode alebo fotoblog katka0210 tu na koníkovi a v tom čase keď tam bola malá pribúdali tam denne tieto deti ktoré mali takéto reakcie po očkovaní ako maku.A našu malú dali ako bonus na izbu ku dievčatku ktoré na neuroblastóm zomieralo. Potom keď sme to nezvládali tak nám poslali psychologičku s antidepresívami .
Vtedy som sa pýtala či je normálne že izby sú prepchaté a deti museli dávať aj na iné oddelenia. Odpoveď bola že to od roku 2008 tak mi to došlo že to bolo po zavedení hexy .

katrenka111
1. nov 2012

@irenkask no strasne, je mi to luto.... to je hrozneeee hrozne,nemam slova na to ☹ ☹

irenkask
1. nov 2012

@katrenka111 Preto som nekompromisný odporca očkovania, lebo oproti rakovine mi pripadajú všetky choroby úplná banalita alebo takmer hlúposť

prevenar
1. nov 2012

@katrenka111 nie LOL ! ..zasoba v skrini 🙂 ked sa minie , kupime dalsieho pol kila,, 🙂

zaockujteajslnko
1. nov 2012

este opakujem svoj vzor odmietnutia ockovacich latok, aby to bolo viditelnejsie....

MUDr. KRAVA JARABA
KLAMSTVOM PRESYTENA 1
666 66 GSK DO PRDELE
P.O. BOX S RUVZ JEDNA RUKA

Dátum: xxx

Vec: VYHLÁSENIE O ODMIETNUTÍ POUŽITIA NASLEDOVNÝCH OČKOVACÍCH LÁTOK.

Ja dole podpísaný rodič dieťaťa menovite XXXX, dátum narodenia XXXXX v XXXX(ďalej len „rodič“). uskutočňujem nasledovné vyhlásenie:
V súlade s právom na informovaný súhlas o zdravotnej starostlivosti, zakotveným v Dohovore o ľudských právach a biomedicíne (čl. 5 a čl. 6 — ods. 2), ktorý je na území Slovenskej republiky platný od 1.XII.1999 v znení Oznámenia MZV SR č. 40/2000 Z.z., bližšie upraveným v § 6 a § 11 ods. 8 Zákona č. 576/2004 Z.z. o zdravotnej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v zmysle ustanovení Ústavy SR o základných ľudských právach a slobodách vyhlasujem, že ODMIETAM POUŽITIE NASLEDOVNÝCH OČKOVACÍCH LÁTOK na mojom dieťati XXXXXXX (ALTERNATIVE VSETKYCH SVOJICH AJ NENARODENYCH DETOCH), narodenych XXXX v XXXXX, rč.XXXX/XXX (ďalej len „dieťa“).
všetky „Infanrix“ s ľubovoľnými prívlastkami, Infanrix Hexa, Infanrix Penta, Infanrix Polio, Infanrix-IPV+HiB všetky „Boostrix“ s ľubovoľnými prívlastkami, Boostrix Lag., Boostrix Polio, Boostrix Polio Lag., Cervarix, Priorix, Priorix Tetra, Priorix Tetra lag., , ProQuad, Synflorix, Prevenar, Prevenar 13, Pneumo 23, InfluVac, Tetavax, Imovax Polio, Engerix-B, Euvax B, Fendrix, Fluarix, Twinrix, Twinrix Adult, Twinrix Paediatric, Vaqta 25 U, Vaqta 50 U, Varivax, Vaxigrip, Vaxigrip Junior, Zostavax, Tritanrix HepB, Imovax D.T. Adult, Encepur Adults, Encepur Children, D.T.COQ/D.T.P., Dukoral, Dultavax, Act-HIB, Adacel, Alteana, Ambirix, Avaxim 160 U, BCG Vaccine SSI, Gardasil, Silgard, Havrix 720 Junior, *Havrix 1440, HBVaxPro, Idflu, Imovax Rabies Vero / Verorab, Ixiaro, Meningococcal Polysaccharide Vaccine A+C, Menveo, M-M-RvaxPro, NeisVac-C, RabiPur, Rotarix, Rotateq

Výrobcovia: Pfizer, GlaxoSmithKline, Statens Serum Institut, Sevapharma, Sanofi Pasteur, Crucell, Novartis, Baxter, Merck, Sharp & Dohme, Abbot, Intercell a iní.

Vyhlásenie platí aj pre uvedené očkovacie látky distubované pod inými obchodnými názvami od iného výrobcu, pokiaľ ide o rovnaké alebo podobné zloženie.
Akékoľvek iné očkovanie inými očkovacími látkami iných výrobcov sa musí konzultovať s rodičmi dieťaťa a pred očkovaním písomne odsúhlasiť obidvoma rodičmi dieťaťa. Ak sa takéto vyhlásenie o odsúhlasení očkovacej látky neexistuje, daná látka sa nesmie na dieťati použiť!.

Toto vyhlásenie je z dôvodu uvádzaných informácií samotným výrobcom v príbalových informáciách k vakcínam. Z tohto dôvodu nemám jasné presvedčenie vo výhradné pozitíva vakcinácie nasledovnými očkovacími látkami nad rizikami a negatívnymi dopadmi vakcinácie na zdravie a život nášho dieťaťa v budúcnosti vzhľadom na jeho imunitný systém. Týmto konám zásadne v prospech svojho dieťaťa.

Toto vyhlásenie žiadam založiť do zdravotnej dokumentácie dieťaťa ako aj urobiť zápis do zdravotnej dokumentácie dieťaťa o existencii tohto vyhlásenia. Toto vyhlásenie sú rodičia dieťaťa oprávnení upraviť alebo zmeniť len písomnou formou.

Prípadná vakcinácia dieťaťa uvedenými očkovacími látkami alebo iný nátlak a výzvy a obťažovanie napriek tomuto vyhláseniu bude riešená právnou cestou.

Upozorňujem, že podľa vyjadrenia Úradu na ochranu osobných údajov zo dňa 22.12.2011 č,12259/2011-Op-2, nie je možné zhromažďovanie a spracovávanie osobných údajov a ich oznamovanie iným subjektom napr. Regionálnemu úradu verejného zdravotníctva bez súhlasu danej osoby alebo jej zákonného zástupcu. Tento súhlas na rozširovanie osobných údajov (vrátane zdravotného stavu) o mojej osobe a mojom dieťati NEUDELUJEM A ZAKAZUJEM!.


PODPISANY Rodic UKRUTNE NASRATY
(DRUHY RODIC UKRUTNE NASRATY SA NIKDY NEPODPISE!)

(DOLEZITE !!!!! DAT SI PODPISAT PREVZATIE!!!!)

Prevzal: MUDr. KRAVA JARABA , XX.X.2012

svetlanaa
1. nov 2012

@irenkask hrozne, je mi z toho strasne smutno, ked to citam. A oni budu tvrdit, ze dnesne vakciny su uz uplne neskodne ☹

zaockujteajslnko
1. nov 2012

@svetlanaa
neskodne?...........ockovanie je dobrovolna poprava vlastneho dietata......

irenkask
1. nov 2012

@svetlanaa Sami onkológovia sa usvedčili z klamstva keď mi odmietali odpovedať na všetky moje otázky , doslova predomnou utekali. Ja som ináč sakra dobrý psychológ a chodili sa ma pýtať či som lekárka po mojich výrokoch.
Oni prednostka, docentka, primárka rozhodujú dokonca či a koľko dostanete od Dobrého aniela a kedy vám príspevky ukončia. A to ako ma vyhodili z ubytovne na kramároch ktorá je platená ligou proti rakovine z minúty na minútu aby som nesmela pomáhať vnučke a dcére len preto že som povedala že deti tu majú rakovinu z povinného očkovania to im doteraz nemôžem zabudnúť. Či dostanete niečo od nejakej nadácie tiež rozhodujú lekári ONI VŠEMOCNÍ A VŠEMÚDRI a VŠEHOSCHOPNÍ.
Vezmi si koľko nadácií sa živí na chorých deťoch a miesto aby financovali nejaký výzkum tak kupujú chorým deťom vitamíny od farmafariem s prímesou rôznych jedov. Čo by robili asi keby toľko chorých nebolo . Všetko je so všetkým spojené či chceme alebo nie. Mne sa to veru nepáči.

alenka600
1. nov 2012

@irenkask Je veru nie som militantna ako @zaockujteajslnko 😵 , ale ked som si pozrela ten fotoblog tej zeny..... chapes, tehotenske hormony mi teraz vladnu a som nastavena na totalnu ochranu potomstva....prosim Ta vysvetli mi co Ta udrzalo od toho aby si ich vo vasom pripade minimalne nepostrielala?

zaockujteajslnko
1. nov 2012

alebo inak........
potrat = legalne zabitie svojho dietata pred narodenim
ockovanie = legalne zabitie svojho dietata po narodeni

zaockujteajslnko
1. nov 2012

pride mi vtipne ako Japonci tradicny narod zvyknuty pachat seppuku, kamik a obetovat sa pre narod a spolocnost, presiel s ockovanim deti az na tek 2 roky!!!!!!!!!! im doslo ze ked uz obetovat svoje deti pre prospech farmafiriem tak aspon im dat nejaku sancu na prezitie!!!!!!!

europania?.......pokojne obetuju svoje deti zaockovanim este pred vybudovanim bariery medzi krvov a mozgom....... to sme tak sprosti alebo mozeme tak plytvat detmi v prospech GSK a Pfizeru?!?

irenkask
1. nov 2012

@alenka600 Všimni si že ja si minimálne neberiem servítku pred ústa a nazývam ich najhoršími menami, pretože v tom období som sa starala o veľmi ťažko chorú mamu , mne sa rapídne zdravotný stav zhoršoval ale štípala som sa do stehna , že sa musím zobudiť lebo som tomu stále neverila . Potom som si povedala že si popri tom urobím na onkológii vlastný výzkum a všímala som si všetko a nakoľko ja niesom na omáčky tak som im to všetko hovorila priamo.
Ja som si musela uvedomiť, že dcéra tam bude chodiť s malou celý život a oni sa môžu hockedy pomstiť na nej a na malej čo dokázali aj tak. Asi tak, že buď som plakala alebo zúrila.Nemám vysokú školu ale školu života.

l81
1. nov 2012

@irenkask vas prbeh je velmi smutny, strasne ma vytaca ta ignoracia doktorov. Uz som vam pisala o nasom pripade a to ma este nasa pediatricka-inac medzi recou mi spominala, ze sa obcas chodi pozriet na rozne protiockovacie fora-takze ak si to citate pani Dr. tak zdravim - presviedcala, ze to opätovne zacervenanie a hnisanie je uuuuuuuuuplne v poriadku a ze ak je to pod xy cm tak sa ockovat moze aj ked to hnisa, tak som chcela, nech mi ukaze , ze kde je to napisane, nevedela resp. nereagovala na otazku,takze som jej ukazala ja, este som jej to aj podciarkla: bolo tam napisane, ze ockovat sa nesmie, pokial chranicka nie je UPLNE vyhojena a ona si omielala dalej to svoje, ze panikarim a ze ved to uz je ako keby vyhojene atd. Na to sme sli na to plucne v BA , ako som vam uz napisala a tam to iste, vsetko uplne v pohode a ockovat dalej+ som dostala prednasku o VELMI NEBEZPECNOM CIERNOM KASLI-ale to som uz pisala, aby som sa zbytocne neopakovala. Ale to ze bola cakaren plna deti s hnisavymi plieckami bolo tiez asi uplne bezne.. 🙄 🙄 🙄

kikulka1
1. nov 2012

@zaockujteajslnko můžu toto použít i v CR, že? Perfektně napsané, Krava Jaraba a rodic ukrutne nasraty..., už jsem se dlouho tak nenasmála 😀 😀 😀

irenkask
1. nov 2012

@l81 Tak malá mala ranku skoro úplne vyhojenú a druhá hexa to rozbehla ale ja budem tvrdiť, že aj keď je pliecko úplne zahojené tak nikto nevie čo sa ďalej deje v telíčku takže všetko očkovanie je nebezpečné, lebo aj dieťa ktoré ho znáša úplne bez reakcií ( myslím tým pozorovateľných okom / tak si nikdy nemôže byť rodič a lekár istí čo sa udeje vnútri a za koľko to vybuchne ako časovaná bomba a akú chorobu to naštartuje. Obdivujem tú sebavedomú istotu lekárov ktorou sa pasujú nad všemocnú prírodu ktorú nikdy svojimi schopnosťami nedobehnú ani neporazia.

l81
1. nov 2012

@irenkask -ako skoro? len jazvicka? Alebo taka cervensia miniranka bez hnisu? ale jasne, ze budu tvrdit, ze je vsetko ok, tak ako tu uz niekto predo mnou napisal , keby boli ochotni a schopni spamätat sa a pozriet sa pravde priamo do oci, museli by si priznat, ze znicili zdravie a v niektorych pripadoch aj nepriamo zabili male bezbranne deticky a na to by uz museli mat teda velmi silny zaludok, aby s tym dokazali denno denne zit.Takto je to jednoduchsie-nahovarat si , ze ved to bola len zhoda okolnosti, geneticka predispozicia a moznoze uz choroba prebiehala v case ockovania , ale obycajnym vysetrenim sa to nedalo zistit a to ich bezne bla bla bla...

l81
1. nov 2012

@irenkask A Simonka bola ockovana niektorou z tych stiahnutych sarzi? A ako pokracujete dalej?

zaockujteajslnko
1. nov 2012

@kikulka1
cim viac to rozsiris tym lepsie.......... bodaj by to videla kazda pediatra denne aspon 10 krat......

"smrt" GSK a Pfizeru ako vyrovnanie si dlhov za pokus o zabitie mojich deti......

svetlanaa
1. nov 2012

@zaockujteajslnko neskodne som myslela v uvodzovkach..ja som tiez zazila neziaduce ucinky na mojom dietati, takze viem svoje...