Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

maggie2
1. jún 2011

@tean a čo hovoríš na to, že už verejne začínajú lekári potvrdzovať existenciu lobistov vakcinačných spoločností a potvrdzujú svojim vyjadreniami že čím viacej očkovania, tým viacej autoimunitných ochorení? Čital si ten odkaz hore?

tean
1. jún 2011

@maggie2
ano, cital som to. Dnes ma na ten clanok upozornila moja zienka. Som rad, ze aj lekari sa konecne prebudzaju a ze im konecne zacina zalezat na zdravi deti.
Je dolezite, aby lekari poukazovali na to, ze sa ockuje prehnane a dokonca aj proti chorobam, ktorych prekonanie v detskom veku je prinosom pre imunitny system.
Tento pohlad tu uplne chybal a rodicia o nom ani len netusili.

mihic30
2. jún 2011

Nepozerali ste dnes telerano na Markize? Andy Timkova tam stihla na par sekund ukazat knihu J. Virapen Neziaduci ucinok:Smrt a doporucila ju vsetkym rodicom. A ak sa nemaju k nej ako dostat, ze nech poslu mail a posle im ju v PDF formate 😀 Potom hovorila o homeopatickej liecbe. Cele to trvalo do 2minut...

pia22
2. jún 2011

@mihic30 to vazne?! Sikulka🙂 A kam sa jej da napisat? Nejde nam archiv na markize☹

eaka
2. jún 2011

To môže? 🙂 Ja ju mám stiahnutú z netu...

mihic30
2. jún 2011

@pia22 mailovu add.tam neuviedla, skus cez kontakty na markizackej stranke..strasne to bolo rychle, kym som si uvedomila co tam hovori, uz bol koniec 😖

eaka
2. jún 2011

@pia22 Prosím Ťa, nepíš žiadnej Timkovej o pdf knižky, stiahni si ju z uloz.to

kryska5
2. jún 2011

Zdravím všetkých, trochu mimo témy, len by som rada vedela, či neviete, nemáte skúsenosť, pri odchode od pediatra či som povinná informovať ho akého nového pediatra mám. Resp. je lekár povinný dať dcérinu zdravotnú dokumentáciu mne, alebo môže operovať tým že ju pošle novému pediatrovi sám? Vďaka za všetky info, názory, skúsenosti 🙂

kryska5
2. jún 2011

beriem späť, už som k tomu niečo našla tu: http://www.udzs.sk/obcania/zdravotna-dokumentac...

manof
2. jún 2011

Ďalší komentár k perlám prof. Dluholuckého:
"Ad: Je očkovanie potrebné?"
http://www.slobodavockovani.sk/news/ad-je-ockov...

manof
2. jún 2011

@ludka78
Práveže kopec ľudí dostalo pokuty, ale je to rôzne podľa osobných sympatií i podľa jednotlivých RÚVZ. Niektorí sa odvolali a uspeli, iní sa odvolali a neuspeli a ďalší sa ani neodvolávali.

manof
2. jún 2011

@eaka
PDF knihy sa v zásade môže šíriť, ak s tým súhlasí vlastník autorských práv

@mihic30
Dnes dopoludnia Andy Timková bola na besede v BA-Rači, a dala mi aj vizitku. Na tej má adresu
timkova@andyreal.sk

@pia22
Tu máš priamy odkaz na stiahnutie Virapena v PDF:
http://www.ulozto.sk/8160735/neziaduci-ucinok-s...

manof
2. jún 2011

Dnes som si inak všimol, že po Bratislave je dosť reklám na cca dvojtýždňovú "výstavu faktov" o psychiatrických "liekoch", v rámci ktorej sa objaví aj Virapen (v nedeľu 5. júna 2011 od 14:00 do 17:00 v Kongresovom centre Družba, Botanická 25, Bratislava). A Virapen má taktiež byť v Teleráne, len už neviem, v ktorý deň.

http://www.cchr.sk/virapen

ludka78
2. jún 2011

@manof to je pre mna novinka, pretoze doteraz som vedela o tom tolko, ze sa niekto sudi a sa uvidi, ze co bude.

evca35
2. jún 2011

@manof v pondelok (ak sa to podarí)

manof
2. jún 2011

@ludka78
OK, nikto nevie všetko a ani ja neviem o všetkých. Napr. som vedel o 2 žalobách na (R)ÚVZ, a tuto @tean už hovorí o 4 žalobách, tak tie zvyšné dve sú pre mňa novinkou.

manof
2. jún 2011

@evca35
V pondelok (tzn. 6.V.2011) bude Virapen v Teleráne?

evca35
2. jún 2011

@manof tak mi to dnes povedala mama, ráno to vraj Andy Timková povedala. Teda ak ho podarí tam dostať
😉

prevenar
2. jún 2011

trochu na okraj, ale predsa.. pzeral dnes niekto Alex Jones show ?

https://www.youtube.com/watch?v=BvpUFQJWow8

celkom zaujimave, tak v tretej tretine dojde aj na ockovanie. spominaju tam takzvane "ciste ockovanie" pocul niekto ten termin niekedy ? v zasade tvrdia,ze tam ide o to,ze beznym ludom (urcenych na postupne znizenie populacie na zemi) sa podavaju tie svinstva ktore dostavame a pre vybranu elitu existuju ciste/ skutocne vakciny ktore skutocne ochrania cloveka temer pred vsetkym .. snad to niekoho zaujme 🙂

prevenar
2. jún 2011

@roo ja si myslim,ze v globale ide presne o toto ...vyrobcom/predajcom je jedno co posobia, je to hlavne ekonomika a ciel su maximalne mozne zisky. len zisky , nic viac nic menej ..proste obchod. podla mna sa snazia znicit prirodzenu imunitu co najviac aby bol clovek odkazany len na ich "produkty" najlepsie ockovat uplne kazdeho kazdy rok a navodit stav aby nikto nemohol existovat bez umelej imunity ktoru vam radi predaju. pozrite si nieco o firme "Monsanto" na youtube je to o genovom inzinierstve rastlín a zivocichov a ich nasledne patentovanie. konecny ciel je prinutit kupovat vsetko od nich a nasledna nemoznost dane rastliny a zivocichy mnozit - lebo to by bolo protizakonne "kopirovanie" ..ale vsetko pekne kupovat znovu kazdy rok. v ockovani je to urcite to iste ... moj tajny tip 🙂

maroli
3. jún 2011

@prevenar Ja som nedavno videla dokument o geneticky modifikovanej bavlne.Uz neviem v akom state to bolo.Vsetci rolnici nakupili drahe upravene semena od Monsanto,prvy rok dobra uroda,ale nesmeli pouzit dopestovane semena,lebo tie su dusevnym vlastnictvom firmy.Takze museli zas nakupit semena od nich.Ale dalsia uroda uz nebola dobra,ludia sa zacali zadlzovat a este k tomu im ta upravena bavlna vraj znicila podu,ze sa na nej uz nedala dopestovat ani bavlna z ich vlastnych prirodnych semien,ktore pouzivali predtym.Nato si zufali rolnici zacali brat zivoty!Vraj v tej dobe tam bolo zaznamenanych 200 000 samovrazd rolnikov.Hovorca Monsanta to s lahostajnym ksichtom okomentoval,ze samovrazdy tu boli aj predtym!Ked som to dopozerala chcelo sa mi grcat.Tusim sa to volalo Umieranie v blahobyte alebo tak nejak.Monsanto je tiez taka zgerba ako cely farmaceuticky priemysel,len hrabat a hrabat aj cez mrtvoly! 😠

poppy1
3. jún 2011

ahojte! mozno to vyznie smiesne, ale mam jednu otazku... dnes som objednana s mojou Dominikou na nastrelenie nausniciek. Niekde som vsak zacula, ze je vhodne, aby dieta pred nestrelenim malo aspon prvu hexu za sebou. Moja Dominika nema nic ockovane, (a do min., roka ani nic mat nebude) iba TBC. Myslite, ze je nejaka sanca, ze by sa nakazila napr. zltackou typu B??? Prosim poradte 🙂

pifina
3. jún 2011

@poppy1 moj nazor, ze ak ides nastrelovat do nejakeho pokutneho tetovacieho salonu, tak je mozne vsetko, ale ak je to normalne stredisko s normalnou hygienou, tak nevidim dovod 🙂

poppy1
3. jún 2011

je to klasicke kozmeticke studio v Pezinku...

poppy1
3. jún 2011

hmmm daju sa urobit nejake preventivne opatrenia, cim sa znizi riziko??

manof
3. jún 2011

@poppy1
povedal by som, že prevarenie náčinia (alebo ešte lepšie - podržanie nejaký čas v plameni) by malo HepB vírusy zlikvidovať. Dezinfekcia neviem, možno ako ktorá. Na rotavírusy funguje podľa Dr. Šimurku alkohol, ale na HepB netuším, či alkohol zaberá.

pia22
3. jún 2011

@sirinka
@eaka
@manof ďakujééém 🙂

poppy1
3. jún 2011

@manof hm no lenze pochybujem, ze v tom salone sa budu tymto zapodievat a ze budu tu pistol na nastrelenie drzat nad plamenom 😉 To asi v ziadnom salone...
Tak ja neviem, co mam robit?? ☹ Prepichnut jej urcite dat nechcem, to by si riadne vytrpela a ani by neobsedela podla mna... ma pol roka...to je ine, ako ked malinkemu novorodencovi prepichuju...

Tak co s tym nastrelenim? Ako to poriesit? 😒