Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

prevenar
8. feb 2012

@kaja73 diky, vecer si to pozriem 🙂

prevenar
8. feb 2012

@lucik85 ahojky ..

zakladny fakt ktory si treba uvedomit,ze MMR tvoje dieta neochrani absolutne vobec pred nicim. tusim v 2008 ochorelo vo svajciarku v jednej oblasti 18 000 deti , 80% z nich bolo zaockovanych proti mumpsu . cize ochorie ci z ockovanim ci bez ..

to plati na kazdeho cloveka , ci sa nakazi je otazkou jeho imunitneho systemu v danom momente. takto nejak to vidim ja .

piacere
8. feb 2012

pozerali ste dnešný reflex?

Dvojičky... do pol roka zdravé. Od pol roka epileptické záchvaty a zastavený psycho-motorický vývoj. Deti majú 2,5 roka a sú stále na úrovni 7-8 mesačných... Lekári NEVEDIA zistiť príčinu...

prsky
8. feb 2012

@piacere hej pozerala a tiez uz (asi deformacia) ma napadlo, ze ci sa nekonalo nejake ockovanie 🤐 a zdalo sa mi, ze boli aj na urovni okolo 6m, ved 7-8m uz zvycajne same sedia, urcite sa minimalne na rucickach drzia a tie babulky "iba" pasli koniky ☹

petot
8. feb 2012

@lucik85 Riešiš očkovanie dieťaťa a odpovedala si si v podstate sama - očkovaná si bola, mumps si aj tak dostala. Aký to malo zmysel... 😉

monikamajova
8. feb 2012

Ahojte,idem vám povedať akú NOVINKU ponúka 1 p.doktorka.Pred očkovaním si dajte svojmu dieťaťu homeopatiká,potom dieťa zaočkuje a potom nasadí homeopatiká znovu.To znamená-vyčistí organizmus,nabudí imunitný systém,tresne do tela chémiu a potom zasa čistí organizmus od chémie a ak chcete,môžete si termín očkovania prispôsobiť podľa lunárneho kalendára..Hlavne pre rodičov,ktorí sa boja negatívnych účinkov očkovania..no aspoň uznáva,že to nie je celkom ok..viete čo som povedala?Že ja mám svoje dieťa natoľko rada,že do neho nebudem pchať žiadnu chémiu..nato pani sestrička poznamenala,že choroby sa bojíme a neočkovať,to sa nebojíme?
Povedala som,že my sa choroby nebojíme a že v prípade,že by sme aj ochoreli na takú chorobu,proti ktorej sa očkuje,že my vieme,na koho sa máme obrátiť,ale že určite sa nebudem spoliehať na klasickú medicínu,lebo to bude jasný dôkaz,že očkovanie nefunguje,pretože všetky deti sú zaočkované,iba moje nie,tak odkiaľ by to moje dieťa to dostalo?No predsa od zaočkovaných,lebo oni tiež môžu byť prenášači,keď im to raz pichli vo vakcíne... 😉
A že by ich veľmi zaujímalo,čo budeme robiť...
Tak som povedala,že existuje aj alternatívna medicína,liečitelia,zelené potraviny,koloidné striebro,zapper-od DR.Clarková-ničenie chorôb cez volty a herze,derivačný kúpeľ ale že ak chce,že je aj medicína 21.storočia čo robí aj jej p.profesor,to je fakt uznávaná kapacita,u ktorého študovala,tak nech sa ho bližšie opýta ako funguje ten drahý prístroj cez počítač,čo diagnostikuje cez bunkové jadrá všetky ešte neprejavené choroby v tele,ale že ja nie som doktor,tak jej to neviem popísať.. 😲
No dobre,tak prídite o rok,a keby ste si rozmysleli,že chcete očkovať,zavolajte..No to určite.. 🙂
Ja si myslím,že doktori dobre vedia,len treba všetky info tajiť,zahmlievať,spochybňovať..čo poviete?

prsky
8. feb 2012

@monikamajova nechapem, ze ak nie je pani dr. homeopatka, preco predpisuje/odporuca homeopatika a ak je homeopatka, ako moze ockovat?

monikamajova
8. feb 2012

@prsky ona je homeopatka, a očkuje..ale takýmto spôsobom-homeopatiká,očkovanie,homeopatiká..stále rozmýšľam,čo z toho má,a už viem,lekáreň,kam chodíme objednáva všetky homeopatiká a preto má aj vyššie ceny a myslím že zisk si dele na polovice..ak chcela mať ľudí,musí ponúkať niečo viac ako iné doktorky a tak ponúka homeopatiu..a očkuje normálne ako každá detská lekárka a vieš akú paniku chytala keĎ som k nej išla a povedala rovno,že čo sa týka očkovania,že v tomto sa nezhodneme?

prsky
8. feb 2012

@monikamajova no prave .. v tom bude pes zakopany, ze nie je homeopatka preto, ze tomu veri ale preto, aby bola "ina" ☹

monikamajova
8. feb 2012

@prsky ja si myslím,že verí,a dokonca berie aj jačmeň a chlorelu,ale..keďže je doktorka "kto chce vlkom byť musí s vlkmi vyť " 😝 nemôže rozprávať to,čo si možno naozaj myslí ☹ ani pred sestričkou,aby neprišla o licenciu a to by jej mohli zobrať titul a čo by potom robila? 😕 a ešte keď sa vyhrážajú takými pokutami,tak treba dať klapky na oči 😎

prsky
8. feb 2012

@monikamajova no, je to tazke, ja by som ale nedokazala pichat do deti nieco, o com som presvedcena, ze dobre nie je, ze ich to dokonca poskodzuje ... mojmu svedomiu by nepomohla ani homeopaticka clona

monikamajova
8. feb 2012

@prsky ani ja..ale keby ti 6 rokov vymývali na medine mozog,že očkovanie je to naj naj a strašili by ťa aké sú tie choroby hrozné..takto aspoň si našla nejakú cestičku...hlavne,že sa nehádame a nenúti ma očkovať a sestrička nech si vraví čo chce..ona sa tiež učila 4 roky to isté..

lucik85
8. feb 2012

@petot kiezby to tak bolo ako pises hned by sa mi lahsie rozhodovalo ..narodila som sa v 85tom,v zdr.zazname mam v roku 86 morbilli,87 rubeola, mumps sa este neockoval ..mumps som dostala v r.91 a az v r.97 som ockovana trimovaxom ..

hoota
8. feb 2012

Ahojte, sledujem sporadicky tuto temu, chcela by som sa spytat, mozno trochu odveci... rada by som isla zajtra rano na besedu o ockovani v BA, ale nema mi kto postrazit maleho (9 mes.), mozem ho tam vziat so sebou? neviem ako tie besedy prebiehaju

tin007
8. feb 2012

@hoota ak pojdes doobeda do Race, tak to pojdes do materskeho centra; neboj sa, bude to v herni a deti sa budu hrat; manof uz ma skusenosti s takymi prednaskami (kde sa mu deti tmolia pod nohami) 😉 takze maleho urcite vezmi, on sa vyhra/poplazi/potmoli

777anjelik777
8. feb 2012

@kbeata Dakujem,pozrem si to,lebo neviem ci dat alebo nedat maleho zaockovat.

hoota
8. feb 2012

@tin007 vdaka za info.. a nevies prosim ta ako dlho ta prednaska asi trva?

tin007
8. feb 2012

@hoota tak 1.5 hod aj s diskusiou

prevenar
8. feb 2012

@monikamajova je to "super" ..cize najprv do dietata vstrekneme NEPOTREBNE toxicke latky a potom sa ich dalsimi liekmi snazime z tela zas odstranit ...tomu ja vravim POKROK ! ale v podstate nemam slov 🤐

prevenar
8. feb 2012

@hoota ahoj 🙂 mozes ho tam kludne zobrat ..v tom krdli placucich deti sa to tvoje urcite strati 😝

prevenar
8. feb 2012

@petot malo to velky vyznam ,ale koli tomu, ze nie si lekar to nedokazes pochopit (proste, nemas na to dostatocne vzdelanie) 😀

prevenar
8. feb 2012

@piacere ..no predsa nahoda , zly vzduch a genetika. co ine 😕

evca35
8. feb 2012

@verka888 aj mne bola doporučená, bola som za ňou s deťmi, ale na detoxikáciu.

evca35
8. feb 2012

písala som IP dr. Kalistovi, všimla som si že je zaregistrovaný v komentároch u Katrenky, pýtala som sa na ten návrh na US a odpísal mi toto:
Dobry den,
Navrh sme chceli podat, ale potrebujete k tomu 30 poslancov... Co sme bohuzial nezohnali. Aj podla toho sa da zistit, komu a ako na rodicoch zalezi... Vysledkom je, ze zatial zostavame iba pri snahe, mozno v buducom parlamente, ak nam volici daju doveru.

S pozdravom

Peter Kalist

manof
9. feb 2012

Odpoveď kandidátky na poslankyňu za stranu „Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti“ na otázky k právnej stránke očkovania:
http://www.slobodavockovani.sk/news/odpoved-kan...

tin007
9. feb 2012
moira19
9. feb 2012

@lucik85 Proti comu ta ockovali? Ved tie choroby si prekonala skor... ak som to teda dobre pochopila.

mates22
9. feb 2012

Potřebovala bych poradit, je pravda, že v podstatě stačí 3 dávky infantrix hexa? Prý je to i v letáku, ale ten nemám, tak nevím. Proč se pak dává ještě 4. dávka????

jerryjanka
9. feb 2012

@mates22 v podstate stačia 2 dávky. rozdiel medzi druhou a treťou je 1-3%

prevenar
9. feb 2012

@mates22 ..aby niekto zarobil este viac penazi na nicom ? 😕 inak prezradim ti tajomstvo, tvoje dieta nepotrebuje ani jedinu davku hexa. dokonca bude mat ovela vacsiu sancu ,ze bude zdrave bez roznych poruch ako ekzemy , alergie, rozne poruchy imunity, autizmis atd ..