Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

desszi
2. mar 2011

@jerrymona dakujem, myslela som ze vies o nom viac, ale je jednoznacne, ze je VELMI proti ockovaniu. A sa mi nechce verit, ze ludstvo by sa znizilo k tomu aby tymto sposobom (teda aj ockovanim) redukovalo populaciu na zemi, ci? 😕

desszi
2. mar 2011

@bambi2 🙂

jerrymona
2. mar 2011

@bambi2 je nieco aj v nemcine? ja som anglicky analfabet. 😅

jerrymona
2. mar 2011

@desszi ak to vyslo z par mudrych hlav za velkou mlakou, tak by som sa ani velmi necudovala. 😒

bambi2
2. mar 2011

@jerrymona http://www.gesundheitlicheaufklaerung.de/
toto je tiez super stranka, najdes tam vela rad a tipov...

jerrymona
2. mar 2011

@bambi2 lepsia by bola nemecka stranka, lebo ten preklad je na houby, ked preklada pocitac ci internet ci kto to. 😅

desszi
2. mar 2011

@jerrymona 😕 ☹ ako v nejakom matrixe...ja som zase nemecky analfabet, okrem Vielen Dank fur die Blumen .... toho vela neviem 😀

bambi2
2. mar 2011

@jerrymona iny nemam a v nemcine to asi nebude... ☹

bambi2
2. mar 2011

no a ja sa hanbim, ja mam doma anglicana... 😀

tamix
2. mar 2011

@desszi poslala som Ti žiadosť na FB

jerrymona
2. mar 2011

@desszi uz len nejakeho cloveka, co ti ich daruje, aby si mu to mohla povedat. 😀
@bambi, tak to by som sa hambila aj ja.😀

desszi
2. mar 2011

@bambi2 ked sa dorozumiete aj bez slov, tak je to uplne v pohode 😉

bambi2
2. mar 2011

@desszi ale kde, my doma po nemecky... 🙂

desszi
2. mar 2011

@tamix oki, pozriem sa na to
@jerrymona vdaka Bohu, doma mam takeho, ale tuto vetu som sa naucila z rozpravky Tom a Jerry (ale to nikomu nehovor 😵 )

jerrymona
2. mar 2011

@desszi neboj, budem mlcat ako hrob. 😀

bambi2
2. mar 2011

a Loibner mi este neprisiel, neviem ci na mna zabudol ci co.... ☹

jerrymona
2. mar 2011

este nieco od johna virapena, ktory roky pracoval pre farmaceuticke firmy. napisal aj knihu "Vedlajsi ucinok - Smrt" (mam objednanu, len sa jej nechce dojst 😅 ).
http://a.blip.tv/scripts/flash/stratos.swf?file...
zas s anglictinou a s nemeckym prekladom. nech sa tesia obe strany. 😉

jerrymona
2. mar 2011

@bambi2 ktora kniha? Impfen - das Geschäft mit der Ungewissheit?

bambi2
2. mar 2011
desszi
2. mar 2011

@jerrymona vcera som ju zacala citat - no poviem ti tie praktiky farma firiem 😝
@tamix potvrdene 🙂

tamix
2. mar 2011

@desszi už som videla, ďakujem

jerrymona
2. mar 2011

@desszi a teraz uz veris, ze zijeme v matrixe? 😅 zial, stale boli, su a budu existovat ludia bez skrupul, ktori sa nabaluju na ukor a zdravie ineho cloveka. 😖 rada by som vedela, kolki lekari su si vedomi, co take ockovanie sposobuje a predsa ockuju dalej. mozno sa mi lahko hovori, lebo nie som v ich kozi, ale mne by svedomie asi nedovolilo vykonavat toto nadalej. 😒

desszi
2. mar 2011

@jerrymona a to ja som mala ist na medicinu!!! ako dobre, ze som nesla, vymyli by mi mozog az do dna 😨 alebo by som umrela od hladu, lebo by som na to nemala zaludok a svedomie 😒

jerrymona
2. mar 2011

@desszi no pripadne by si zmenila atestaciu (dufam, ze to je to co som myslela 😅 ) z nejakej vseobecnej lekarky na nieco ine. aby si ockovat nemusela.

evina34
2. mar 2011

@desszi ...ja som si dnes pozrela na youtube Billa Gatesa...{je to z nejakej TED prezentacie ohladom CO2, globalne oteplovanie, z februara 2010}...kde priamo hovori... "dnes je na svete 6.8 miliard ludi, ich pocet smeruje k takmer 9 miliardam...a potom pokracuje...if we do a really good job on new vaccines, health care and reproductive health services we could lower that by perhaps 10 to 15 percent. /ak sa odvedie skutocne skvela praca na novych vakcinach, zdravotnej starostilvosti a reprodukcneho zdravia /...potraty/...mohlo by sa toto cislo znizit o takych 10 az 15 percent...takze Bill Gates priznava ze vakciny sluzia na znizenie svetovej populacie.../aspon ja to tak chapem/

manof
2. mar 2011

@andreajakubska
Svetozár Dluholucký (* 9. november 1940, Martin)
http://sk.wikipedia.org/wiki/Svetozár_Dluholucký

Takže 70 aj čosi

manof
2. mar 2011

@ju11i
Vitaj medzi neočkujúcimi Žilinčan(ka)mi. Priznám sa, že sám by som rád poznal odpoveď na túto otázku, ale nie a nie nájsť rozumného detského lekára v Žiline alebo okolí, tak je mi ľúto.

Ak chceš, máme Žilinské e-mailové (ne)očkovacie fórum, mohli by sme Ťa pridať.

Bola si na besede v Žiline?