Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

prevenar
27. okt 2012

@zaockujteajslnko musim povedat,ze taki seriozne existuju ..v pocte zhruba 0,5% ☹

prevenar
27. okt 2012

@kolostrum vies citat ^^ super ..aspon nieco .. zbohom 🙂

zaockujteajslnko
27. okt 2012

@kolostrum
aha, cize ked niekto povedzme odsudzuje nacizmus a pokusy dr. mengeleho tak je podla teba na nacizmus tiez len "zatrpknuty"? 😀

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofia2008
27. okt 2012

@kolostrum ako ja neviem, kde ty zijes..nas bohuzial postihla rodinna tragedia, autonehoda, kde mi zomrela moja mama a teta v den mojich narodenim, prezila iba moja sestra a VDAKA tomu, ked to uz tak musim napisat, ze sme bohata rodina, mame styky /sam minister zdravotnica nam vybavol prevoz vrtulnikom do inej nemocnice/ plno prachov na uplatky dodnes zije, to co sme zazili za 5 rokov, aki su lekari, ako ti dokazu nastavit ruku a pytat peniaze, situacie, ktorych som bola sama svedkom, ma nikdy nepresvedcia o tom, ze ini..su to len len ku...y .len jeden jediny lekar nezobral uplatok...

jonas17
27. okt 2012

@kolostrum a čuduješ sa jej? po tom, čo ti napísala? tak jej pomôž, nie ľutuj....

jonas17
27. okt 2012

@kolostrum útoky? prečítaj si svoj prvý príspevok...

kolostrum
27. okt 2012

@sofia2008 je pekné že ste bohatá rodina a máte styky...
@zaockujteajslnko ty o čom točíš? píšeš tu poriadne nezmysly... tie vyhrážky, prokuratúra.... si tzv.troll, takých je dost na sme.sk

sofia2008
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petah82
27. okt 2012

@kolostrum prisiel si tymto ludom povedat aj nieco k veci, nejake fakty, nieco na zamyslenie, ci mas len na urazanie? ze su zatrpknuti, drzi, ale pytaju sa ta a ty im neodpovedas. ked mas zdrave deti, preco sa montujes do ludi, co si zazili svoje s chorymi detmi. oni sa pytaju aj doktorov a nikto im nic nepovie. vsetci su ticho, nikto nema ani na to, aby ukazal nejaku studiu, nejaky material, kde by sa potvrdili ich slova, oni Dr. si len myslia, ze ked nieco povedia, tak to tak je, lebo to tak povedali. a ked sa spytas preco? tak lebo.... ale takto to nefunguje v ziadnom povolani, kazdy sa snazi robit veci na podklade novych poznatkov a ked niekto pride s otazkou, tak si ju nastudujem a dojdem za nim, ze aha, nemate pravdu! alebo mate...! ked to tak nerobim, tak koncim, nemam sancu prezit v konkurencnom prostredi, ale Dr. sa vezu so systemom...

l81
27. okt 2012

@kolostrum no tak pan Dr. cakam na odpoved.
A @sofia2008 vam tym chcela napisat, ze pokial neuplatite , tak sa ziadnej pomoci nedockate, cize vas nechaju aj zdochnut.To je tiez podla Hippokratovej prisahy?

prevenar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujteajslnko
27. okt 2012

@kolostrum
ake vyhrazky? ja mam trestne oznamenie pripravene na odoslanie, ale prave cakam na to ci porusovanie svojich prav lekarmi a uradnkmi na RUVZ budem musiet riesit trestnopravne alebo nie..... Ja nesirim ziadne vyrhrazky, ale to je realita. Nevidim preco sa nemam branit proti porusovaniu svojich osobnych a rodicovskych prav.

Co lekar to podvod, vymysly, manipulacie a klamstva.... osobna skusenost......

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irenkask
27. okt 2012

@kolostrum Seriem ti na falošnú ľútosť,pýtam sa ťa znovu ako chceš pomôcť mojej zťp vnučke, ktorá má čierne na bielom napísané že má rakovinu z povinného očkovania a ťažko podlomené zdravie, ako chceš vrátiť život mojej maminke, ktorá zbytočne zomrela lebo desaťkrát zvýšené zápalové parametre nie sú DOVODOM NA JEJ HOSPITALIZÁCIU a keď som to vymohla už bolo neskoro.
Teraz ukáž aký si chlap no čakám .Tvoja kritika je len prázdne tliapanie chcem vidieť tvoje chlapské skutky.

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
l81
27. okt 2012

@sofia2008 Inac tie protichripkove vakciny stahuju aj v CH-myslim ze od Novartis-u. Moja babka mala pred 5 rokmi presne tu istu reakciu po rovnakej vakcine. Ibaze s tym rozdielom, ze jej ju lekarka bez opytania pichla, proste babka si prisla dat predpisat lieky a doktorka jej oznamila, ze sa bude ockovat, lebo ona uz vakcinu kupila. Tak a vies si predstavit, ako sa 80 rocna pani branila, nijako, len ticho sedela. No a nasledujuci den presne ta ista reakcia ako ty, preslo to do zapalu pluc, babka nam skoro exla-a to aj vdaka maximalnej ignoracii doktorov + zvysneho zdravotnickeho personalu.

domique
27. okt 2012

@prevenar" Pretoze na svete existuje aj velke mnozstvo neockovanych deti. A choroby sa im nevyhybaju.. " URCITE ???!!!!!! daj link na nejaku studiu , rad si precitam . moze byt aj po anglicky ,alebo nemecky. dik .

- ty si moj posledny prispevok asi nepochopila, tak skusim este raz: - je mi totalne jedno co si myslis, rob , alebo nerob co len chces, ziadnym sposobom sa ma to netyka . kludne ockuj svoje deti 2x do roka vsetkym co existuje. drzim palce . paa"

URCITE!!!!! A link daj ty, tiez si rada precitam.......

jonas17
27. okt 2012

@kolostrum nevravím, že každý píše slušne, ale myslím, že si zaútočil prvý ty...a tiež musíš chápať, že fakt sme tu všetci očkovaním "postihnutí"...naše deti sú bud natrvalo choré, niektoré mali menej šťasti a umreli a my, rodičia, musíme s nimi trpieť, vieš veľmi dobre, ked trpí dieťa, rodiť trpí viac...môj syn sa so svojou cukrovkou zmieril za tri dni, ja dodnes...ved si lekár, tak musíš súcitiť s rodičmi, musíš ích chápať, aj ked ťa budú biť po hlave, tak oni sú tí zúfalí...vieš, čo mi je smiešne? že ked neziskovky obrali chudákov o prachy, tí chudáci im ich dobrovoľne dali, nikto nikoho nenútil, tak ich štát chcel odškodniť! ved to je nonsens...a my sme naše deti pod nátlakom zaočkovali , deti ochoreli a teraz niet vinníka, o odškodnení ani nehovorím...fakt sa nám nečuduj, že sme ako osy, ked prídeš sem so svojim príbehom, so zdravými deťmi a budeš nás odsudzovať s našim trápením, akoby sme si za neho mohli sami a tý poznámka o zatrpknutosti a ľútosti ma dostala, prepáč...

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujteajslnko
27. okt 2012

@kolostrum
aha takze podla teba lekar moze aj umyselne vrazdit, hlavne ze nebude pri vrazdeni vulgarny 😀 😀 😀 😀

zaockujteajslnko
27. okt 2012

@kolostrum
nuz slovo primitiv si v prvom rade vyskusaj sam na sebe, ako to povinne ockovanie 😀 a potom ak prezijes, mozes tak veselo okrem seba nazyvat aj inych ty neprimitiv 😀 😀 😀

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irenkask
27. okt 2012

@kolostrum No tak to ťa ľutujem, lebo tebe ani nedochodí čo som napísala, no tak som úplne zhrozená akých máme lekárov čo im to ťažko chápe. Tým chcem povedať, že tí bieli darebáci čo majú 1000 eur plat si nezaslúžia ani pohár slanej vody a suchý chlieb . Vieš po tom dobrom očkovaní čo je zdravé musí byť moja dcéra už štyri roky doma a nemôže sa zamestnať a musí žiť s hypotékou na byt z 200eur mesačne, lebo vnučka je neustále chorá. Preto ťa žiadam o radu čo by si nám poradil ako odborník v zdravotníctve. A prv ako ma skritizuješ tak si prečítaj všetko o následkoch po očkovaní a potom sa tu snaž excelovať a najagresívnejšia som tu ja nie tí ostatní chlapci.

zaockujteajslnko
27. okt 2012

@kolostrum
mojim detom a tak isto aj mne, prospeje neockovanie, a ako vidim mojmu dietatu to neockovanie len a len a len a len a len 100 krat prospieva, takze ty neprimitiv mi to ako chces vyvratit to co vidim na vlastne oci? 😀

ja reagujem len na reakcie pediatrov na to ze som si "dovolil" pouzit rozum a nepocuvat ich ako bohov na slovo...... a uff zrazu tu mame ich prudku narcisticku reakciu, co sa da ale aj cakat. Nuz co lekar to narcis, toto je ale aj pritomne u inych profesii, ale u lekarov je narcizmus akosi zrejme dost premoreny ako ich osobne infekcne ochorenie 😀

domique
27. okt 2012

@jonas17 Existuje nejaka studia ktora by potvrdzovala priamu suvislost medzi povinnym ockovanim a vznikom cukrovky u deti? Ak ano daj link prosim. Ako otec choreho dietata sa tym asi dost zaoberas. Dik.

vlnka81
27. okt 2012

@kolostrum mozem sa spytat aka je tvoja specializacia ako Dr? celkom by ma to zaujimalo ... a este by ma zaujimalo ci tvoja manzelka nema nahodou nick pectore ?