Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

zaockujteajslnko
27. okt 2012

@kolostrum
"kolostrum @zaockujteajslnko ako sa vyjadrujes? ako odpovedáš a reaguješ? primitívne, nadávky... tu ti to toleruju... tu ste sa našli..."
prosim ta taketo tvoje rakcie svedcia o tom ze si histrionik (hysterik)..... liecis sa na to?

l81
27. okt 2012

@kolostrum to ako co tym myslite-taketo spravanie? Ze si nenechame s.at na hlavu? No takze pan Dr. (ste vobec Dr.? podla vasho ega sudiac, ste) tieto casy sa uz davno skoncili, ludia si uz nenechaju skakat po hlave. A inac viete kde je najuzsi priestor na svete? Medzi rodicom a jeho dietatom, takze uz sa v tom moc nerypte, dajte si nejaky ten Diazepam a chodte si lahnut.

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujteajslnko
27. okt 2012

@kolostrum
pise sa to paranoia 😀 pan "doktor", asi mate dost medzery vo vela oblastiach 😀

kolostrum
27. okt 2012

je pozoruhodné, ako za každu cenu máte v umysle kohokolvek vyštvat. pričom nikdy som neschvaloval povinné očkovanie-- iste ste si to nevšimli.... ale to nikoho nezaujíma... podstatné je že nenadávam, nehreším moje dieta nie je postihnuté

l81
27. okt 2012

@kolostrum vy ste dieta? Ja som Diazepam odporucila vam, naucte sa citat. A ano , kedze som pracovala dost dlhu dobu vo farmaceutickom priemysle v zahranici, tak ano, vyznam sa. a ako co nemam robit?

domique
27. okt 2012

@vlnka81
@kolostrum
Kolostrum, vlnka je vtipna dost. Ja som sa raz priserne dobre bavila na jednom jej prispevku kde pisala, ze jej manzel je taky skvely analytik ze za tri tyzdne dokazal utrobit analyzu( samozrejme len z netu) ci maju alebo nemaju ockovat ich dieta. Vlnka by si mala asi nastudovat co je to analyza. 😀

jonas17
27. okt 2012

@domique nie som otec, som matka, ale aj otec sa zaoberá...nebudem ti tu hľadať žiadne štúdie, hľadaj, čítaj si sama..mne stačí, že mi to povedali minimálne piati lekári, z toho dvaja diabetologovia, ked moje dieťa hospitalizovali. dokonca to aj v správe je zaznamenané, že bol očkovaný, hoci sa to dá chápať všelijak...len mi je to čudné, že sa všetci na príjme zaujímali, či bol očkovaný...ked mňa prijímali do nemocnice, nikoho moje očkovanie netrápilo...a si videla príbalové letáky k jednotlivým vakcínam? ako nežiaduci účinok máš napísané od výrobcu, že táto vakcína môže spôsobiť diabetes...ty by si neverila tomu?
pozri, určite k tejto chorobe dopomohli aj lieky, atb, nielen povinné , ale aj dobrovoľné očkovanie, ktoré nám tiež odporúčali lekári, ono je to ako začarovaný kruh...ale jedno viem, že dalšie dieťa tomuto nevystavím, našťastie, oproti očkovaným kamarátom je zdravé, tamtí berú atb za atb, trifedy a neviem čo...plus dalšie očkovania a katastrofa je na svete...ešte šťastie, že sa mi otvorili oči...

zaockujteajslnko
27. okt 2012

@kolostrum
vystvavate sa sam, pan doktor, ale to vam asi tazko dojde s takou diagnozou...... ked pridete do fora "odporca jezkov" a zacnete im nadavat ze neznasaju pichlave veci "primitivi jedni" tak asi necakajte ze vas odtial coskoro nevyhodia 😀
mate radi ked niekde narobite bordel aby ste mohli "zvitazit" a hrdo "odist", ze? 😀

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
l81
27. okt 2012

@kolostrum he? ste padnuty na hlavu? to preco by som akoze tak mala tisit dieta???

zaockujteajslnko
27. okt 2012

@kolostrum
zase hystericka reakcia, manipulativna.......no co uz 😀

miskaska
27. okt 2012

@zaockujteajslnko OFF topic..pise sa to paranoJa 😉

zaockujteajslnko
27. okt 2012

@miskaska
paranoidna porucha osobnosti sa pise paranoJidna porucha osobnosti? 😀 😀 😀

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujteajslnko
27. okt 2012

@kolostrum
zase vasa utocna hystericka reakcia za ucelom vzbudit negativne emocie a zmanipulovat k citeniu sa viny 🙂..... 😀

kolostrum
27. okt 2012

@miskaska jemu to je tak jedno

kaja73
27. okt 2012

@miskaska pise sa to aj tak aj tak 😀 http://cs.wikipedia.org/wiki/Paranoia
http://sk.wikipedia.org/wiki/Paranoja

ale asi je jedno po cesky

domique
27. okt 2012

@jonas17 Prepac ze som z teba urobila otecka 😉 Pohladam si to. Len som chcela vediet ci to lekari boli vobec ochotni spajat s ockovanim. Najviac mi lezie na nervy, ked sa niektori Dr. tvaria ze ockovanie nema ziadne rizika 😝

miskaska
27. okt 2012
l81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
l81
27. okt 2012

@kolostrum mohla by som to napisat aj inac, ale to by som klesla na vasu uroven 😉

vlnka81
27. okt 2012

@domique 😀 😀 😀 no niekomu to trva 3 tyzdne a niekto k ziadnemu zaveru nedospeje ani za cely zivot - vid svoj priklad 😀 😀 a teda co je podla teba analyza?? si si to niekde vyguglila?? ehmm som sa pobavila na tvojej "analolize" voci panovi doktorovi kolostrovi 😀

zaockujteajslnko
27. okt 2012

@miskaska
paranoja je slovo upravene a prijate do slovnika ako mnozstvo inych, ale ked napises niekde paranoja tak je jasne ze o tom nic nevies viac ako z toho sme.sk a TV 😀

kolostrum
27. okt 2012

@zaockujteajslnko nemaš chybu. 😀 slovo prijaté do slovníka... s pozr kssj

l81
27. okt 2012

@kolostrum hehe, moj liek? ja lieky neberem ziadne. Tak ok, dajte si medovkovy caj a chodte uz konecne spat

zaockujteajslnko
27. okt 2012

@vlnka81
no 3 tyzdne analyzy ohladom okcovania je podla mna o 20 dni a 23 hodin a 59 minut viac ako to kedy analyzoval ktorykolvek pediater 😀 ako to jasne vyplyva z mojej osobnej skusenosti s tymito exemplarmi.....

miskaska
27. okt 2012

@zaockujteajslnko ja vam nechcem spamovat temu, ale ked sa to raz pise paranoja, tak sa to pise paranoja. A nebudem sa vysmievat cloveku, ktory to spravne napise 🙂