Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

denisocka
31. júl 2009

je to velmi smutne 🤐

skolara
31. júl 2009

pane boze. Ludia strasne veria vakcinam. Ale to ze ziju po usi v chemikaliach to nikomu nevadi.
Deni ty si teda cislo 😵 😀 😀

denisocka
31. júl 2009

keby mi za tie moje keci aj niekto platil,tak by som šla debatiť aj k tým čo maju maniu na nakupy 😀

skolara
31. júl 2009

radsej tam nechod 😅 🙄 🙄 nebudem sa vyjadrovat 😖 😀 😀

denisocka
31. júl 2009

😝

bambusko
31. júl 2009

deni, ty si cislo 😀 😀 😀 treba im hodit priklad ten liek, co sa daval v 60-70/?/ rokoch v nemecku a rodili sa potom deti bez ruk, neviem si spomenut na nazov, ale niekto z vas mozno vie

denisocka
31. júl 2009

to chcem vidieť...o tom neviem,,,,, hote ho sem

bambusko
31. júl 2009

bol to myslim liek proti nevolnosti v tehu 😕

skolara
31. júl 2009

deni keby som mala mat take plytke myslienky a rozpravat sa o svetrikoch, hracicikach, ciapockach a dudlikoch hej a este som zabudla topanky, kabelky, a geeeeelove nechty tak to by musel byt prazdny zivot fakt 😝 😝
Nechcem tym nikoho urazit ale to nie je pre mna. 😎
No bambusko super ale aspon ze zistili ze to sposoboval ten liek pri vakcinach su vedlajsie ucinky zahadne nezistitelne 😕 😅 🙄

j.a.n.u.s.
31. júl 2009

skolara.....asi jsem na spravnem miste 😀

skolara
31. júl 2009

janus super 😵 ale fakt o com ten zivot je 😖 😖 nevravim ze nemam rada pekne a kvalitne veci ale toto je uz aj na mna vela a to som dost chapavy clovek ale toto nepochopim 😀 😀

bambusko
31. júl 2009

deni, tak som to nasla, liek sa vola thalidomid

http://apotheka.sk/article/285/50-vyrocie-conte...

valka
31. júl 2009

kristulatko, ja som fakty nasla...len sa mi nepaci, ze akonahle pride niekto s inym nazorom, tak ho tu uplne zdupete pod zem a este si aj "potlapkavate po pleci", ze ako sa ktorej podarilo protivnika zdupat...toto sa mi nepaci... 😉

denisocka
31. júl 2009

proste baby maju prachy navyše,tak prečo ich neoplieskať takto.... 😀 😅

vanish1
31. júl 2009

toto je tiež zaujímavé a je tam aj ultrazvuk http://www.szu.sk/ine/verejnezdravotnictvo/2006...

bambusko
31. júl 2009

vanish, az nato, ze ultrazvuk nie je ziarenie, ako to tam zaradili v tabulke. ked uz, malo to byt pri vibraciach/diskotekach 😉

valka
31. júl 2009

bambu, nad tym sa uz ani nepozastavujem, lebo som bola na vystave siemensu - technika v medicine ci co a tam bol usg vysvetleny, ze je to nieco ako ct, ale pouziva ine frekvencie (jasne, ze elektromagnetickeho ziarenia 😀 🙄 )

kristulatko
31. júl 2009

valka, nevim, kdo koho dupal, ale nahodne navstevnice se vzdy tvari jako nejchytrejsi a s prominutim nebo bez oznacuji nas "jine" za hloupe, nezodpovedne, zakon porusujici apod. nikdo tu nezacina s primym napadanim nekoho za jiny nazor, napadany jsme tu prave my.... 😉

dankakk
31. júl 2009

baby, citam vas velmi casto... prispejem, len ked ma nieco oslovi... no a teraz som zhrozena z toho tlaku... boze, z kazdej strany do nas hustia o prasacej chripne... nie su TN v ktorych to nespomenu... to je brutalna masaz mozgov... ach jaj, clovek, ktory nemam pristup k nezavislemu zdroju (net) sa da lahko zmanipulovat... potom sa necudujme, ze niekto sa chce dat ockovat dobrovolne.... a ked o tom zacne rozpravat kamoskam, pozeraju na mna divne - ze ja som ta sialena... http://www.cez-okno.net/clanok/stane-se-diky-pr...

j.a.n.u.s.
31. júl 2009

dankakk....ja jsem si myslela, ze jsem jediny"magor" v tomhle....kazdy na me kuli oci a DIVI se, ze se nedam ockovat a ze primo muzu ohrozit( 😀 )zivot sveho ditete, ale ani jednu nenapadne, ze tim sve dite vlastne chranim!!!!!

To je tak, ze jedna pani povidala...a uz to jede! Neoveri si nic, nechaj se naockovat...atd.

Ja jsem po tom vsem zacala jit od doby(se priznam), kdyz nebyla vakcina v CR na detske nemoci....(spalnicky, atd.)

Se zeptam, bo jsem tu nova....takze vase deti nemaji zadnou vakcinaci?

El ma ty co mela mit, ale ted uvazuju, zvazuju....

dankakk
31. júl 2009

janus, my babo zatial nemame... neuspesne sa snazime uz 3 roky... ale ockovat urcite nechceme.... ja som mala pred dvoma rokmi dostat tetanovku - nik ma nevolal a ja sa im doprosovat nebudem 🙂 ....

denisocka
31. júl 2009

janus,my mame zahlad,teda BCG+ 3x hexa + jeden poondiany prekliaty Prevenar, v 15.mes som na MMR už nešla -našťastie vdaka našemu virusovemu och- CMV , je to síce nanešťastie,ale vdaka tomu mame odklad MMR donevidim ........... od 4/2009 podstivo maly papa vitC. cca 1g denne,zatial sme zdravý a lekárku zdaleka odchadzame, poradne mu robim sama doma - poprípade jej potom oznámim,kolko kedy vážil a meral,aby si dopísala

j.a.n.u.s.
31. júl 2009

denisocka....ten vitamin C, jde sehnat uz i pro tak male deti?
El mela dvakrat rymu a teploty ze zubu, jinak nic 😵 ...uvidime ve skolce, tam se ta imunita projevi.

dankakk....at se brzo podari 😉

denisocka
31. júl 2009

dankak,dik za članok,asi ho rozpošlem mailom,aj ked ako viem,všetci budu hnili to vobec otvoriť

denisocka
31. júl 2009

o cečki sme tu hovorili na strany , zohnať sa da všetko a zaleži od teba,či to dáš aj dieťaťu,ja mu to davam - zatial vidim iba pozitíva,negatívum je,že zvyšok vyciká 😉

j.a.n.u.s.
31. júl 2009

aha...me jde o to, ze ten 1g(asi jako 1tabletka)....sorry....nak se nemuzu soustredit, ci co 😀
Existuji homeo na zvyseni imunity u tak malych deti(sorry za odklon)

j.a.n.u.s.
31. júl 2009

To mela byt otazka.... 😉

denisocka
31. júl 2009

tak ja som to už hodila na fb

denisocka
31. júl 2009

nepochopila som 😅 😀

artuse
31. júl 2009

janus: myslím, že v období chřipek a viróz se preventivně může brát homeo Oscilloccocinum