Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

evicka_po
12. nov 2012

@kaja73 tak v tom mas pravdu...jej prispevky su predlhe a orafane z netu, mne sa to tiez mnohokrat nechce citat. Len som chcela povedat, ze mate dvojity meter a tema o vit.c je tiez uz zalozena. Mozno aj o mms, decku a pod.

kuriatko21
12. nov 2012

@prevenar poprosím pridať tiež do skupiny. Ďakujem!

kaja73
12. nov 2012

@evicka_po To mas pravdu zas ty,ze je aj ceckova tema-ine asi nie-ale ked tu debatia ti isti ludia,tak je to jednoduchsie -nebehat z temy do temy-ved aj v inych temach ak sa zidu ludia s podobnym zmyslanim,tak riesia potom aj ine spolocne veci a nezbehnu kvoli dvom- trom vetam do inej temy.
da sa proste na to pozerat ozaj rozne a zalezi na cloveku o co mu ide.
Ale myslim, ze toto je uz doriesene sukromkou,kde moze vstupi hocikto,kto nebude trolovat.

lucula73
12. nov 2012

@prevenar a možem teda poprosiť o prijatie do tej sukromnej temy?vďaka 🙂 🙂

prevenar
12. nov 2012

@lucula73 si v nej uz 30 minut 🙂

nymphetamine
12. nov 2012

@evicka_po Ja si myslim ze to ma s tym suvis

klara.jas
12. nov 2012

@prevenar prosim pekne tiez o prijatie do "dvojky". Diky! A tiez si myslim, ze je skoda, ze to tu neuvidia ti, co zacinaju vymyslat, co dalej... ale nakoniec, je tu predsa len 1600 stran pomerne aktualnych informacii a potom pekny navod, kde sa treba dalej ozvat, tak snad to nie je uplne koniec slobody slova 🙂

lucula73
12. nov 2012

@prevenar ďakujem 🙂

lyenka
12. nov 2012

@prevenar ahoj, mozem aj ja poprosit o zaradenie do sukromnej skupiny, dakujem 🙂

lias
12. nov 2012

@prevenar a ja by som rada s vami do súkromky 🙂

martinka1981
12. nov 2012

@prevenar tiež by som sa rada pridala ak možem 😉
vdaka.

miska212
12. nov 2012

@prevenar môžem k vám do súkromnej skupiny aj ja?

eaka
12. nov 2012

Téma "nesúhlas s povinným očkovaním" sa zmenila na tému "Prosím o zaradenie do súkromky" 😀 Júj, no diabloriťokisska splnila svoj cieľ..

kukina79
12. nov 2012

@prevenar ahoj,rada by som sa pridala do novej temy 😉 dakujem

xmalij
12. nov 2012

prosim o pridani do soukr.skupiny, neprispivam zatim, ale ctu vas a neockuju 🙂..diky

manof
13. nov 2012

@lucula73
Síce sa nedostane k informáciám každý/každá hneď, ale každý/každá sa môže dostať k informácii, že k informáciám sa dostane v súkromnej téme a že treba napísať @prevenar -ovi, aby ho/ju tam pridal.

Je to určité mínus, ale to, že tá súkromná téma je troll-free, je tak veľké plus, že toto malé mínus až tak veľmi nevadí.

Inak si naozaj nemyslím, že by cieľom admina bolo, aby sa neočkovacie nálady a informácie šírili vďaka verejnej téme, obzvlášť keď to tu každú chvíľu sponzoruje GSK a je to tu samá reklama na vakcíny. A zdevastovanie verejnej témy neviem či nebolo aj úmyselné, ale to už nechám na konšpiračných teoretikov.

Za mňa osobne - rád poradím každému, ale nie na tomto trollmi zasvinenom mieste, takže keď tak si napíšte @prevenar -ovi o vstup do súkromky a tam sa ma spýtajte. Podotýkam, že nečítam všetko, takže ak chcete moju odpoveď, treba do príspevku uviesť @manof

Alternatívne môžeme aj úplne verejne diskutovať tu:
http://forum.dojcenie.eu/viewtopic.php?f=12&t=2...
Tam čítam všetko.

zahira
13. nov 2012

@prevenar ahoj mozem tiez poprosit o pridanie do sukromnej temy? Pomohli ste mi s postupom ako neockovat v januari tohto roka. Dakujem 🙂

rybka08
13. nov 2012

@prevenar ahoj, poprosim o pridanie do sukromnej temy, rozhodujeme sa o ockovani - neockovani....stale si vas citam a chcem aj dalej!
Dakujem.

svetlanaa
13. nov 2012

Mne bolo najprv trochu luto, ze verejna tema nebude, ale ked vidim ako super funguje sukromna, tak uz nelutujem 🙂 . Ale zase je dobre, ze sa verejna tema otvorila, aspon sa ti, co ju citali lepsie dostanu k info o sukromnej 😉

eaka
13. nov 2012

@svetlanaa A okrem toho je tu stále cez 1600 strán plných informácií (sem - tam s trollmi, no nie tak strašne, ako od príchodu diablovej nevesty)

svetlanaa
13. nov 2012

@eaka vsak ano, to som nechcela spochybnit 😉 , az do prichodu menovanej osoby to bolo fajn, urcite sa oplati diskusiu precitat, aj ja som ju citala viac-menej celu. Ved aj preto mi bolo luto, ze by mala "zapadnut prachom".

tara
13. nov 2012

@prevenar aj ja chcem ist do sukromnej, ako to funguje? chytro ma pridaj 😉

zuzana357
13. nov 2012

@prevenar poprosim o pridanie do sukromky, dakujem

liat
13. nov 2012

@prevenar ahoj prosim ta mozes aj mna pridat do sukromky? dakujem

ajja21
13. nov 2012

@prevenar Môžem poprosiť aj ja o zaradenie do súkromnej témy 🙂 Dakujem

moira19
13. nov 2012

@prevenar Uz som tu davnejsie nebola a ani som netusila s akymi demonmi tu bojujete. Skoda, ze sa to takto skoncilo, lebo svojho casu prave tato tema nam posluzila ako odrazovy mostik k inofmraciam. Mnohi ludia nam pomohli a podporovali ked som hladala info o ockovani, ale aj o tom ako pomoct detom s problemami po ockovani. Dakujem Vam vsetkym. Chcela by som ta poprosit o pridanie do sukromnej temy. Dakujem.

kkl82
13. nov 2012

@prevenar prosim, zaradis aj mna do sukromky? dakujem 😉

kkl82
13. nov 2012

zaroven blahozelam @pectore k vitaztvu nad touto temou, je cela tvoja, tak sa nou mozes aj vies co... diskutuj si tu sama so sebou, resp. s mamickami, co chudatka nic netusiace o novom smerovani temy pridu ziadat o radu. ale zas, mozno si nejaka dobrovolne precita aj zopar predchadzajucich stran a hned jej svitne, ze s tebou diskutovat nema ziadnu informacnu hodnotu 😝

pectore
13. nov 2012

@kkl82 informacnu hodnotu nema demagogia....