Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

sofhia
27. jan 2012

@didulka85 a ako riesis odstranovanie vodneho kamena v pracke?

manof
27. jan 2012

@chanella je mi ľúto, ale vôbec netuším, o čom hovoríš. Keď tak mi skopíruj to moje vyjadrenie, na ktoré sa pýtaš

didulka85
27. jan 2012

@sofhia neriesim. 😀 To co ti likviduje kamen, nici ine veci v pracke. Takze to mas jedno.

prevenar
27. jan 2012

@chanella dik 🙂 ..drzim palce 😎

manof
27. jan 2012

@chanella podľa príbalových letákov je v Synflorixe 4x viac neurotoxického hliníka. V Prevenare 13 je zase polysorbát 80, ktorý poškodzuje pohlavné orgány. Toľko priznávajú výrobcovia. Skutočnosť však býva spravidla oveľa horšia, než výrobcovia priznávajú.

chanella
27. jan 2012

@manof prepac, toto si mi minule poslal:

Ak chceš ísť na istotu, tak treba odmietnuť aj všetky registrované alternatívy k Priorixu, tzn.:
1. Priorix
2. Priorix Tetra
3. MMRVaxPro
4. ProQuad

Idem pisat to vyhlasenie, tak som sa len chcela ubezpecit, ze je to presne. Alebo mam dat len Priorix?

petot
27. jan 2012

@didulka85 Ak si pamätáš, približne v čase odtrhnutia Kosova boli v Srbsku demonštrácie. Médiá hovorili, že asi 40000 demonštrantov po búrlivej demonštrácii zdemolovalo americkú ambasádu. Poznám človeka, ktorý bol osobne v tom čase v Belehrade, demonštrácia bola absolútne pokojná (on sa tam pomedzi dav vozil na kolieskových korčuliach) a bolo tam cca 1 a pol milióna ľudí.

Ulička s americkou ambasádou bola uzatvorená políciou. Potom údajne z ambasády zavolali, nech ide polícia preč, a keď sa polícia stiahla, krátko nato sa tam dovalila partia gaunerov sprevádzaná novinármi, ktorá urobila bordel, rozhádzala smetné koše a zase zmizla aj s novinármi. A hneď potom boli v médiách titulky o tom, ako sa demonštrácia zvrhla, ako demonštranti dobreže nezbúrali ambasádu atď.

Niečo podobné ako keď na Havla "zaútočili Slováci" v Bratislave. Viacerí očití svedkovia povedali (jedného poznám), že tí, čo mu zakývali autom a hádzali vajíčka, tam prišli a aj odišli s ním.

petot
27. jan 2012

@chanella Vytlač si vyhlášku 585/2008, stanovisko ÚOOÚ, možno aj zákon o ochrane osobných údajov. Vyhláška hovorí v §13 ods. 3, čo má lekár poznačiť pri očkovaní a neočkovaní. Stanovisko hovorí, že menovite hlásiť odmietnutie očkovania je protizákonné. Zákon o ochrane osobných údajov hovorí, že osobné údaje cudzieho človeka nesmieš používať, ak Ti na to nedá písomný súhlas. Výnimkou sú len prípady, kedy to povoľuje zákon, a za konkrétnym stanoveným účelom. Žiadny zákon toto pre lekára a RÚVZ neprikazuje ani nepovoľuje. Novelizovaná vyhláška to síce žiada, ale vyhláška nie je zákon, vyhláška je nižšia právna norma.

manof
27. jan 2012

@chanella daj všetky. Nič tým nestratíš - skôr získaš.

prevenar
27. jan 2012

@petot spravodajstvo " a la " V-for vendetta ^^ .. dnes som cital na markize .."par sto demonstrantov sa zislo na demonstracii gorila" ..bolo tam tak 3000 ludi ..ved v podstate je to par sto .. 😖

eaka
27. jan 2012

@prevenar mazanie vreciek očividne funguje aj tam...

kbeata
27. jan 2012

@sofhia odkial si? ja chodim v BA k jednej dobreeej

verka888
27. jan 2012

@anicka1981 ..asi zdielame podobny osud..ja som sa tiez prestahovala z mesta na vidiek (ze do manzelovho domu:P)..tu zdochlo vsetko :D vid Kosicka Polianka

prevenar
27. jan 2012

@eaka ..sorry ,, ale tomuto nerozumiem aj ked sa moc snazim 🙂 "mazanie vreciek" ? co si mam pod tym predstavit ? 😕 a na ktory koment reagujes 🙂 + skus to trochu preformulovat a rozvit 😝

prevenar
27. jan 2012

inak, koho este zaujal fakt ,ze jednej z najvacsich protistatnych demonstracii za poslednu dobu , kde sa zhromazdilo niekolkotisic ludi venovala markiza a jojka par sekund na konci sprav 😕 ..pritom ludia hadzali vajicka a banany na parlament. asi sa im to nezdalo az take "zaujimave" ..

eaka
27. jan 2012

@prevenar Na ČT toho bolo trošku viac 😉

eaka
27. jan 2012

@prevenar na ten koment, pod ktorým sa ten môj koment vyskytuje... gorila odhalila korupciu, nie? a Ty si naznačil, že na Markíze zľahčujú informácie až neinformujú o dianí o tejto "afére", pritom aféry sú ich krvnou skupinou, tak ma napadlo, že holt korupcia bude fungovať asi aj tam..

prevenar
27. jan 2012

@eaka jaaaj ,, uz to chapem 😀 "mazanie vreciek" ..ako "plnenie" / uplatkarstvo 🙂 ..to je niekde inde ako uplatkarstvo . je to o par tried vyssie .. je to o tom , ze kto vlastni tie media a ze ich pouziva k fabrikovaniu "skutocnosti" pre ekonomicko-politicky prospech a nie realne informovanie o skutocnosti.

urcite si pozri V-for vendetta , tam to bolo pekne rozvedene 🙂

sofhia
28. jan 2012

@kbeata prosim posles mi cez IP meno, a kontakt...a aj co ti liecila? a ako dlho liecba trvala... cca. dakujem.

prevenar
28. jan 2012

@sana15 dik za upozornenie 🙂

prevenar
28. jan 2012

ludia, skoro som sa usulal ..prave som pocul v radiu ,ze Liptak poslal otvoreny list, mediam, vlade a premierke ..ze chce vyhlasit nudzovy stav ..lebo hrozia UMRTIA VELKEHO MNOZSTVA ludi ..koli "krize" v ockovani... nevieme to napadnut ako sirenie poplasnej spravy ? ved to je trestny cin , nie ? 😀 😀 😀

martinka1981
28. jan 2012

@prevenar moje nervy 😖 😖 😀 😀 to je riadny pako.
To aby sme nikam nešli ked sa bude hromadne umierať 😝

vefi89
28. jan 2012

@prevenar takže by som mala rýchlo utekať sakra dobre poistiť svoje dieťa, aby to bolo výnosné?! 😀😀😀

zaockujte_aj_slnko
28. jan 2012

@sana15
aha, takze pani dotkori sa zrazu MOZU OBRATIT NA USTAVNY SUD, ale len ked sa to tyka ich zikov a eurikov......... inak nie...........pokrytci!

luba41
28. jan 2012

aj v takomto prípade budú nahlasovať neočkovačov? 😕 Ak nenahlásia, porušia vyhlášku. Lekári budú postihovaní. Vyhláška na takýto stav asi nepamätá 😕

zaockujte_aj_slnko
28. jan 2012

@prevenar
ano podaj tr. oznamenie vo veci sirenia poplasnej spravy..... ja som to nepocul a neviem kde sa to pise, urobil by som tak obratom

prevenar
28. jan 2012

@martinka1981 presne tak .. najdi si pekne miesto pre seba a svoje deti, kde pockate na smrt ^^ ..ktora pride rychlo (podla tychto informacii) ..a bude kosit v desiatkach tisicov.. 😝 uz teraz mam z toho hrozu, radsej sa tusim otravim este preddym , nez tato pliaga udrie 😕 Liptak !! zachran ma !! prosim !!

zaockujte_aj_slnko
28. jan 2012

@sana15
MuDr. Liptakovi asi skor hufne vymieraju tie zdravotne sestry ked ich stale hlada 😀 😀

prevenar
28. jan 2012

@zaockujte_aj_slnko

VAROVANIE ! tento text sa neodporuca citat ak mate labilnejsiu povahu! hrozi psychicky kolabs a smrt zadusenim ! mozu sa objavyt aj pripady uplneho vymytia mozgu s TRVALYMI nasledkami ! citat len na VLASTNE RIZIKO!

kratka ukazka:

"je ohrozené zdravie a životy veľkého počtu ľudí a preto je nevyhnutné okamžité vyriešenie situácie vyhlásením núdzového stavu podľa ústavného zákona z 11. apríla 2002 o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu tak, aby bolo možné nariadiť zdravotným poisťovniam okamžité obstarávanie vakcín akýmkoľvek možným spôsobom.. " ..ak pocitujete problemi, necitajte dalej !

varoval som vas..

http://www.zzz.sk/?clanok=11854