Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

tean
22. feb 2011

vyborne. som milo prekvapeny z toho Reflexu.
A teraz len zvysit tlak na politikov a "odbornu" verejnost.

certica
22. feb 2011

ako fakt super spracovane. ja som len zvedava, dokedy to zostane v archive tv markizy...

sonica
22. feb 2011

da sa to niekde v archive dohladat? rada by som hodila odkaz dalej 🙂

certica
22. feb 2011

@sonica v archive to bude najskor az zajtra si myslim, mozno neskor

kbeata
22. feb 2011

vyyyborna relacia 🙂 🙂 🙂

sonica
22. feb 2011

dik, dofam ze sa tu potom objavi link, ja to moc hladat neviem 😅 obcas sa mi podaria najst uplne ine veci 😀 nez co som hladala 😀
ale verim ze toto stoji za to sirit dalej 🙂

tean
22. feb 2011

inak bolo to hrozne pozerat, cim si niektore deti presli a s cim musia nadalej zit.
Hrozne. Ale Liptak s tym ocividne nema problem. Ockujme hlava -nehlava.

olifcek
22. feb 2011

toho liptak aby som bila hlava nehlava, dvihol mi tlak!!! neprajem mu nic zle, naozaj, ale....

boddez
22. feb 2011

jednoznačne dobre urobený reflex.... o Očkovaní pre a proti bol skvelý....naozaj na nič sa nezabudlo a nebolo to len ako propagaia očkovania...necch si ludia uvedomia že očkovanie je len špinavý biznis Velkých med.koncernov...ani sofinka nieje a nebude očkovana...deti v jej veku su chore už treti krát nalepi sa na nich každy bacííl sofinka?..papa zeleninku ovocie zdrave veci preventivne jej dávam vitamin C a nezakašlala ešte ani raz...nebudem riskovať na ukor jej zdravia možne kontraindikácie len preto lebo v našej bananovej republike je to povinne...som ráád že takato reportáž vznikla. 🙂 🙂 🙂 🙂 už šlo aj podakovanie do redakccie...zajtra sa teším na besedu v Stonožke v KE 🙂 🙂 🙂

boddez
22. feb 2011

@olifcek 🙂 🙂 🙂 taktieeež....fakt silnýý ujo toto.. 🙂 🙂

olifcek
22. feb 2011

@boddez idews na besedu? pod na 17 hod. i ja idem

certica
22. feb 2011

liptak aj mne nadvihoval zadok zo zeme 😀 😝
ze: "co je rokmi zabehnute (akoze vakcinacia) musi byt jednoducho spravne.." kks, normalne pokrokove zmyslanie jak svina. tak preco neupalujeme nadalej carodejnice..?

tean
22. feb 2011

Liptak je fasa chlap. Este ze upalovanie zrusili zopar storoci dozadu, lebo my, ktori sme odmietli ockovat vlastne deti, by sme zhoreli na hranici, pretoze je to zabehnute upalovat neziaduce individua.

boddez
22. feb 2011

@olifcek eee...tak neskoro mi to nevyhovuujeeee....ideme o desiatej.....musim vziataj Sofinku...🙂 🙂 🙂 🙂

boddez
22. feb 2011

@tean 🙂 🙂 🙂

olifcek
22. feb 2011

@boddez ved i ja s oliv idem... no uvidime, mozno i na 12 stihneme, i ked skor nie... kedze na kontrolu ociciek ideme... len aby si dosiel, nie ako na protest v ke ohladom RP, kde si sa tiez slubil a paq... 😝 😝

andreajakubska
22. feb 2011

a koľko mamičiek sa zrazu prebudilo 😉

boddez
22. feb 2011

@olifcek na 12?...nieje to o 10?...my ideme do stonožky....a pridem na 100%.....

boddez
22. feb 2011

@andreajakubska 🙂 a otecckov..🙂

olifcek
22. feb 2011

@boddez jaaaj, je o 10... boze... do 12tej je lekarka.. tak ak by mi oliv skor vstala, tak by sme mozno i zasli na besedu a odtial na ocne 🙂

bubinko83
22. feb 2011

super reflex,dufam že otvorili oči viacerim mamičkam aj nemamičkam 😒 a konečne sa začne s tym niečo robit pokial porodim druhe baby 🙂 A to ta pokuta tych 300evri je za všetky očkovania spolu alebo len za jedno odmietnutie? Neurobia nejaku akciu na to aby to bolo lacnejšie??? 😀 😀 😀

boddez
22. feb 2011

@olifcek sem se lekže sa niečo zmenilo...to my skoro rano vstavame tak či tak...stihame si dat šlofika desiatu...mliečko a prideme...na 100%....ta stonožka to je tam za starou nemocnicou...ak sa nemýlim že,?..sme tam raz tušim boli...

boddez
22. feb 2011

@bubinko83 videla si aka je možnosť že tu pokutu skutočne zapaltíííš..🙂)smiešne...no mohli by urobit rodinne cenove ..alebo fakt akciu...10 očkovani za cenu jedneho..🙂

olifcek
22. feb 2011

@boddez my sme dlho hore, preto dlhsie psinkame, ale vcera sme zahajali uz o 22.3, ze wow... tak snad sa zajtra vidime x;o)

bubinko83
22. feb 2011

@boddez ,no to by bola super akcia 🙂 Ale aj tak by som tych 300 evri obetovala pre zdravie svojho dietata 😉 škoda že pri prvom som bola neznala rizika očkovania 😒

boddez
22. feb 2011

my pravidelne o 20:00 spinkame do 6tej 7mej...oki tak zajtra...🙂) 🙂 🙂 🙂 🙂

martinba
22. feb 2011

ak chcete podporte dnesny reflex aj v diskusii tu: http://www.markiza.sk/clanok-relacia/reflex/548...
mozno to tvorcov povzbudi a budu pokracovat v podobnych reportazach. My tu na fore to asi nepotrebujeme ale stale je tu majorita obyvatelstva ktori veria iba tomu co je v telke....

boddez
22. feb 2011

@bubinko83 to je samozrejme že ta pokuta sa neda zrovnat zo zdravím vyvinom dieťaťa... 🙂 🙂

bubinko83
22. feb 2011

@boddez ,len aby sme nedopadli ako ta češka ktoru chceli zavriet do basy 😒

martinka1981
22. feb 2011

☹ ja som tiež nepozerala. Dufam že zajtra to tam bude a pozrieme si to....