Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

janano
9. aug 2012

@boska79 ved prave to, ze su tu ludia, co po ockovani zle dopadli, maju realnu skusenost...tu sa nepolemizuje, ze kupim, skusim, nepasuje, tak vymenim 😕 Tu ide o ludsky zivot...a tamtie tu budu takto vyskakovat... 😠 hned nadavat = akoze vyjadrovat svoj nazor.

hajanka
9. aug 2012

@zamilovanadonej nie ak je to off topic, kuk vykricnik pod prispevkom - neodbocuj od povodnej temy

janano
9. aug 2012

@zamilovanadonej vies co je najhorsie? Nam nevadi, ze ste si deti dali zaockovat, su to vase deti a vasa zodpovednost, zato ty so zouzelkovou nas tu NEZNASATE!

sirael
9. aug 2012

@zamilovanadonej A ty si nam sem vlastne co prisla povedat? Ze ockovanie je super? To je vsetko, co si nam chcela zdelit?

boska79
9. aug 2012

@zamilovanadonej komu neni vzhuru dano, v apatice nekoupi...

luthien.k
9. aug 2012

@zamilovanadonej
@zouzelkova
Jsou bohužel i tací, co očkování nepřežili... http://www.slobodavockovani.sk/news/smrt-po-ock...

zamilovanadonej
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zamilovanadonej
9. aug 2012

@luthien.k a jsou miliony těch, kterým očkování zachránilo život....

luthien.k
9. aug 2012

@zamilovanadonej a na to jsi, prosím, přišla jak? Přečti si třeba tato fakta o tom, jak klesala úmrnost na nemoci, na které se očkuje a jak to souviselo se zavedením vakcín: http://www.margit.cz/ockovani-hypotezy-versus-f...

boska79
9. aug 2012

@zamilovanadonej nie, ja som to myslela len na Teba, sama si sa pomenovala

zouzelkova
9. aug 2012

@zamilovanadonej nemaj asi co dělat 😀 už na to nereaguju at se vztekaj 😀

janano
9. aug 2012

@zouzelkova ty asi tiez nemas co robit, ked si tu zas 😕 a presne tak, nereagujte na nas a ockujte si dalej 😉

zouzelkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sirael
9. aug 2012

@zouzelkova A kto sa "vzteka"? Polozim ti tu istu otazku, ako som polozila @zamilovanadonej . Ona mi na nu neodpovedala. : A ty si nam sem vlastne co prisla povedat? Ze ockovanie je super? To je vsetko, co si nam chcela zdelit?

alenka600
9. aug 2012

@sirael Nie, zouzelkova ma vycibreny slovnik, ona nam prisla povedat nieco viac ako zamilovanadonej 😀

sirael
9. aug 2012

@alenka600 Tak ja sa pytam slusne, tak hadam mi jedna z nich aj slusne odpovie, lebo mna naozaj uprimne zaujima, ze co som sa vlastne dozvedela z tej ich navstevy tu 🙂

zouzelkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eaka
9. aug 2012

@sirael
@alenka600
@janano
@luthien.k
@boska79
@hajanka
Myslím, že kočky si svojich 15minút slávy v našej téme užili a mohli by sme sa na ne vy... Ničím k téme neprispievajú, iba ju zasie.ajú svojimi hlúpymi príspevkami o tom, ako môžu prispievať, kde len chcú a svojimi múdrosťami o problematike, ktoré tu boli už 1000x vyvrátené.. písať budú, kým na ne bude niekto reagovať..
Inak, to je nejaká nová móda na MK, liezť do tém, o ktorých nič neviem a robiť tam bordel?
Múdrejší ustúpi 🙂

janano
9. aug 2012

@zouzelkova iste, ako povies, ale poradim ti, najprv sa nauc slusne vyjadrovat, snad potom ta bude niekto brat vazne.

janano
9. aug 2012

@eaka hej, bolo to tu vzruuusa 😉

luthien.k
9. aug 2012

@eaka máš pravdu. Já moc nepřispívám, ale čtu a nevědomost a omezenost některých lidí mě prostě dokáže zdvihnout ze židle, to se klidně přiznám 🙂

tamix
9. aug 2012

@zamilovanadonej to je všetko v poriadku. Práve preto vám, 90% očkujúcim maminkám píšeme, že je super keď veríte v očkovanie, len tak ďalej. Nič sa ani nedeje a nik vás nechce presviedčať. Len sem nedávajte príspevky, aké sme nezodpovedné, keď neočkujeme. Je to úplne naša vec

tamix
9. aug 2012

@zouzelkova skús ísť na neurologickú kliniku pre deti a detskú onkológiu. Skús sa porozprávať s pár pokrokovými lekármi, nie zadubenými paprdkami, čo sú ako pokazený magnetofón, a smiech Ťa určite prejde. A možno sa budeš aj trhať za vlasy, čo si to svojmu dieťaťu spravila.

zouzelkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
halienka
9. aug 2012

@luthien.k veru a keď sa to ešte spojí s aroganciou a vybraným slovníkom, tak to je už totál zabité 😀 😀 😀
Babky, fakt na ne už nereagujte, ako radí @eaka , jedine tak zbalia svojich skvelých 5P a pôjdu o dúm dál 😉 🙂 bolo by fakt dobre keby si táto téma zachovala svoju úroveň, aj keď takýmto "vpádom" sa nevyhneme, ale ak ich dokážeme rozoznať včas a nereagovať na ne, tak si to tu zachová svoju pohodu a úroveň.

tamix
9. aug 2012

@halienka máš pravdu, len niekedy to človeku nedá a preto ešte jeden odkaz:

@zouzelkova "ježiš mě ty vaše nesmyslný kecy nezajímaj " - tak načo si sem prišla!!! Nás totiž tie tvoje kecy tiež nezaujímajú

zaockujteajslnko
9. aug 2012

@labaga
ano to by odborny lekar urobil asi ako posledne 😀

zamilovanadonej
9. aug 2012

@eaka Proto jsme ustoupili 😀

roo
9. aug 2012

Dakujem pani "zouzelkova" za vas podnetny prispevok !
(nebudem vas oznacovat, lebo o dalsie nazory nemate zaujem, respektujem vase prianie).
A vy ostatni - vy vsetci, co tu pisete, na celom Slovensku, na celom svete, kde sa hrabete na jej velmi dobru detsku lekarku! Zahodte vsetky studie, vsetky pripady, medicinske aj nemedicinske poznatky! Ja uz nemam ziadne pochybnosti. Asi poprosim pani "Zouzelkova" o kontakt na jej lekarku.
A teraz vazne - uzivatelka "Zouzelkova" ma toho este malo odziteho a s dietatkom malo zaziteho... (a ocividne aj malo precitaneho)

jaru30
9. aug 2012

Zdravím vespolek 🙂
pro uživatelku Zouzelkovou: mírněte se ve vyjadřování, mladá dámo. Takhle se bavte s kamarádkami u vás v Uhříněvsi. Tady na to nejsme zvědavé.
Myslím, že uděláte lépe, když zavřete Koníka a půjdete si dál čechrat vlásky před zrcadlo a fotit se u toho 😉 To by vám mohlo pomoci ke zklidnění. Tuto diskuzi prosím přenechte těm, kteří už o očkování něco ví...nevěří tomu, co jim doktoři a reklamy hustí do hlavy, a kteří na svých dětech poznali, že očkování není ta zdraví prospěšná "včelička".
Hezký den 🙂