Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

didulka85
18. nov 2011

Vcera moj muz pri debate o ockovani povedal: Neboj nic, farma firmy si nas pekne vychovavaju. Popichaju tym detom kadeco, aby mali co liecit.

anicka1981
18. nov 2011

@manof no podla toho ako radi ockovat, tak urcite ano,,,, 🙄

anicka1981
18. nov 2011

@prevenar no mozno neaka reinkarnacia Josefa Mengeleho 😝

anicka1981
18. nov 2011

@didulka85 presne tak, hraju sa cislami, napr cholesterol,, posunieme o 2 cislielka dole hranicu, kedy je cholesterol uz zvyseny a mame razom o par tisic ludi viac so zvysentm cholesterolom, a mozeme im predpisovat medecinky na zvyseny cholesterol,,,a tak to bude so vsetkym, lieky na cholesterol znizuju cholesterol a kazia pecen, oblicky a vsetko, a tak dookola, ale ze sa uchylu k tomu, ze picahaju(vedome) svinstvo do malych deti, to je vrchol hyenizmu, nasrana som totalne, a vlastne, koli tomu co som sa dozvedela som zmenila - prehodnotila svoj postoj k spolocnosti ako takej,,,, a politike tiez,, je to ako z metrixu po cervenej tabletke, ako tu uz bolo spominane,,,,....

manof
18. nov 2011

@bambi2
však to @zaockujte_aj_slnko chcel písať ministrovi zdravotníctva. My sme s ním už trochu komunikovali a v podstate s ním vôbec nie je reč. Reaguje spôsobom "neotravujte ma, nerušte môj biznis".

manof
18. nov 2011

@vefi89
Mali by sme poslať celé MZ SR, aj s ÚVZ SR a ŠÚKL do Číny, tam už si s nimi poradia:

"V roku 2007 v Číne popravili bývalého riaditeľa úradu pre bezpečnosť potravín a liekov, usvedčeného z úplatkárstva, ktoré viedlo k výrobe životu nebezpečných liekov a úmrtiam niekoľkých pacientov."
http://www.topky.sk/cl/11/1290967/Sef-statnej-f...

prevenar
18. nov 2011

@manof
to by u nas mohli popravovat na 3 zmeny ^^ a nemoli by hotovi ani o rok.

manof
18. nov 2011

Evropou se šíří neléčitelné infekce
Příčinou je zneužívání antibiotik
http://blisty.cz/art/61051.html

manof
18. nov 2011

@prevenar
To by bola asi prvá rozumná vec, čo by sa tu od 1989-eho urobila.
Teda myslel som tým zaviesť čínske metódy na potieranie korupcie.

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

myslite ze spisany odklad o 24 mesiacov dany lekarke bude hlasit na ruvz? Nakoniec tato mudr s nami konci ten isty den, tak jej to moze byt jedno...

bambi2
18. nov 2011

@manof nech idu teda vsetci do riti... 😖

manof
18. nov 2011

@zaockujte_aj_slnko
Pravdepodobne to bude hlásiť.

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

@manof
takze myslis ze je lepsie cakat teda ked dalsie ockovenie po TBC ma byt az 3-4 mesiac dietata?!.....
ale co sa zmeni za 3-4 mesiace....holy trt sa zmeni...... akurat ze budu vtedy volby! 😀

manof
18. nov 2011

@zaockujte_aj_slnko povedal by som, že farmaceutický biznis drží opraty pevne v rukách bez ohľadu na akékoľvek voľby. Pritom je tiež sponzorom predvolebnej kampane nejedného politika. Preto u nás tie zákony vyzerajú tak, ako vyzerajú a výrobca vakcín je prakticky nepostihnuteľný ani za sebeväčší priestupok. Ale malé ryby (rodičov) naháňajú a zdierajú o niekedy aj o posledných pár desiatok €. Schválne: kedy dostal lekár pokutu za zle vykonané očkovanie? A kedy firma za nekvalitnú vakcínu?

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

@manof
nedalo by sa na stranke vytvorit ZOZNAMY LUDI...... KTO JE KTO.........hlavy hygienik atd.
aby sa vedelo ktory cu-rak a iny vyraz je v tom namoceny.........keby sa k tomu dali ODKAZY a ich weby s ich fotkami, to by bolo POSOBIVE...... a ista forma psychickeho natlaku....... co uz ine mozeme robit..... velryby a ich vylov mi az tak nevadi, ale ze sa sere niekto do mojho dietata to mi vadi

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

napr. by som rad videl tu MUDr. Máriu Avdičovú, PhD., co je to za pripad pre odbornika 😀

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

lebo pokial je niekto verejna osoba, napr. minister, pracovnik na urade.. tak sa jeho meno, podobizen, da brat nadarmo, je verejna osoba

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

@didulka85
aha diky.........vyzera byt taka "mila" ze ani nevie co vlastne pacha 🙂

didulka85
18. nov 2011

@zaockujte_aj_slnko no ale to ju neospravedlnuje. Vsak ano?!
Citam tvoje prispevky a musim ti napisat, ze povinnost ockovat v nasej krajine je len a len vdaka nasej povahe slovenskej. Z vlastnej skusenosti viem, ze ked pride mamicka k doktorke s tym, ze jej dieta uz par dni nevie stat na nohach a doktorka povie, ze je to v pohode, tak to ma byt. Mamicka pride domov a je pokojna. Vsak tak to ma byt, co sa bude vzrusovat. Pohodka...
Suhlasim s tebou, ze treba otravovat ludi. Ci uz politikov, lekarov, atd atd. Ja to robim. Co som sa uz napisala mailov roznym ludom. Casto pisem maily ako reakcie na nejake clanky. Minimalne tym zneprijemnim niekomu zivot a ver tomu, ze pri nejakom pichanci svojho dietata sa ten dotycny bude bat. Casto mi vycitaju, preco strasim. Strasim, len nech sa boja. Je sa coho bat.
Ked nas bude viac otravnych, len vtedy sa to cele moze nejakym sposobom pohnut.

manof
18. nov 2011

@zaockujte_aj_slnko v zásade by to šlo, ak to budú len odkazy na iné stránky a fotky inde uverejnené. To je v princípe beztrestné, takýto kompilát. Chce sa Ti zozbierať nemá, weby, fotky a prípadne životopisy? Ak dodáš materiál, rád ho uverejním.

prevenar
18. nov 2011

@manof samozrejme by to dopadlo ako vzdy ..cinske metody by sa pouzili na nas ^^ ..a nie na nich . heh.

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

@manof
vies taky vypis a "vyfot" na jednom mieste to je ako prave ten norimbergsky sud 🙂..... navyse by ich to sralo a prinutilo upravovat vlastne stranky, rusit si tam fotky a podobne...... 😉

ale ja neviem "kto je kto", kto za co moze ze tento stav je takto ako to je...... v tomto sa neorientujem

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

toto ste videli? mame svoju PDF 🙂
http://www.vzbb.sk/sk/urad/narodne_centra/nrc_p...

manof
18. nov 2011

@zaockujte_aj_slnko
To je ale už trošku starší matroš (2003).

vavrenka
18. nov 2011

@zaockujte_aj_slnko normalne mi az mraz behal po chrbete, ked som to citala. absolutny duch totalitneho demagogickeho oblbovania naroda. normalne som tam az citila lutost, ze uz sa rodicia odmietnuvsi vakcinanciu nedaju razantne potrestat ako za totaca. neznasam duch sociku, neznasam. mam na to alergiu, fuj 🙄

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

tak som teda videl ten Focus z 25.2.2011 .......to teda bola fraska........aj papuca tam bola........ aj panko neludsky..... preco takito deduskovia a babicky nejdu krmit mrtve holuby na bystricke namestie?!?

prevenar
19. nov 2011

zas trosku z politiky. ak chcete vediet kto je jediny clovek v EU parlamente ktory stoji za vami a pomenuva veci pravym menom, tak tu je. mikrovideo 2.39 min , anglictina.

https://www.youtube.com/watch?v=qKidMcJFWp8
manof
19. nov 2011

O údajnom "zmiznutí" detskej obrny:
http://www.slobodavockovani.sk/news/o-udajnom-z...

manof
19. nov 2011

Milióny vyhodené za nevyužité vakcíny
http://www.slobodavockovani.sk/news/miliony-vyh...