Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

prevenar
3. nov 2012

@tean ..amen. 😎

adka0029
3. nov 2012

@czechzuzanaba vela stastia, a verim ze ta tu onedlho uvidime 🙂

hajanka
3. nov 2012

@tean super napisane

pectore
4. nov 2012

@czechzuzanaba mne o nic zle nejde...ja len chcem hladat silne argumenty ktore ma presvecia o pravde....argumenty ktore dokazu konkurovat mojim pochybnostiam.... mam ich dost a ako matka si nedovolim stavat nazor na domnenkach a nazoroch ludi o ktorych nic neviem.... trpezlivo cakam kto co napise a kto ma ako presveci.... vysledok vidis sama... moje pochybnosti a argumenty pokladaju za utok.... dockavam sa len vysmechu a ponizovania....som sklamana...nech uz moj prejav posobi akokolvek.... 😒

pectore
4. nov 2012

@adka0029 nestasny sposob a na nespravnom mieste by bol pre mna bez odozvy... .. co i len jeden clovek ktory sa zamysli a vazi situaciu ...je pre mna prinosom.....

petot
4. nov 2012

Podľa posledného príspevku to vyzerá, že troll si zakladá bunku 😉

domique
4. nov 2012

@prevenar Mas pravdu. Suhlasim s tvojim prispevkom z 22:43. Tato diskusia vsak nebude mat nikdy uroven pokial sa tu bude ukajat taky pako ako
@zaockujteajslnko . Jeho prispevky su plne utokov a vysmechu pre kazdeho kto ma nejake otazky. Alebo sa nenarodil s poznanim a vedomostami o ockovani. A niektori ludia tu mu este tlieskaju a maju ho radi zato ze je vraj vtipny. Aj Hitler urcite dokazal zaperlit a napriek tomu sa stal vojnovym zlocincom. Krutost a povyseneckost nie su vtipne a@zaockujteajslnko je kruty a bezcitny kreten. Ale ved mu kludne tliekajte dalej , ved obcas je aj vtipny. Zbohom.

zaockujteajslnko
4. nov 2012

@domique
dobry hystericky vykon zakonceny tym krasnym "zbohom" 😀

prevenar
4. nov 2012

@pectore cakas zbytocne , NIKOHO to totizto nezaujima co spravis. KLUDNE ockuj, pre teba bude ockovanie to najlepsie riesenie. si v zlej teme ! toto nie je tema "presviedcajte ma pol roka , aj tak sa vam to nepodari" ..ale "Nesúhlas s povinným očkovaním" - pre lepsie pochopenie N-E-S-U-H-L-A-S !!!!!!!!!! ..a chodia sem ludia ktori N-E-S-U-H-L-A-S-I-A s povinnym ockovanim a hladaju moznosti ako ho O-D-M-I-E-T-N-U-T.

to ,ze sa ti zda ockovanie vyhodne je OK ! nic a nikto ti nebrani v ockovani a zaroven tvoje ockovanie sa netyka nikoho na tomto fore. v takomto pripade znovu opakujem ,ze si v zlej teme , nas vyhody ockovania N-E-Z-A-U-J-I-M-A-J-U , kedze sme pochopili NADPIS TEMY a chodime sa sem radit ako N-E-O-C-K-O-V-A-T. zaroven , ak ta zaujimaju informacie zrovna z tejto stranky, tak si ich P-R-E-C-I-T-A-J !! je tu 1600 stran informacii !! ak chces , ak nechces aj tak OK ! je to TVOJA VEC !

urob si laskavost a zaloz si nejaku otazku, alebo temu ktora VYSTIHUJE to co si zelas, alebo hladas. tato tema je totizto presne na OPACNEJ strane toho co hladas ^^ a z tohto faktu vyplyvaju aj odpovede kt. dostavas.

- NEODPISUJ MI , kedze niet o com "diskutovat" , kedze tento text je len opis faktu, ze si v zlej teme a faktu ,ze tvoj "nazor" na ockovanie ma nijako nezaujima. dakujem.

pectore
4. nov 2012

@prevenar budem prispievat...moje prispevky suvisia s temou i ked niesu nazorovy mainstream a su skeptickejsie.... pre vas je to nepochopitelne...iny to chapu.... ale bohuzial. Viem ze sa tu ludia chodia rozhodovat ... a vladne tu povacsine DEMAGOGIA a pseudopravda .....a toto je DISKUSIA! Najdisi co je to diskusia..hm?

domique
4. nov 2012

@zaockujteajslnko To " zbohom" na koénci, malo byt. " No zbohom. " A ak ta ako jedine v mojom prispevku zaujalo toto, tak si fakt chudak bez chrbtovej kosti. Ale nemozem predsa nutit niekoho aby sa nad sebou zamyslel..... Zvlast ked mas asi nejaku vaznejsiu psychoporuchu mozno sposobenu prave ockovanim.... u niekoho to naozaj zanecha vaznejsie nasledky, dokonca aj na cely zivot... Skoda ze o tom nevedeli tvoji rodicia pred x rokmi.

prevenar
4. nov 2012

Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním Nesúhlas s povinným očkovaním, Nesúhlas s povinným očkovaním .. je to DISKUSIA o ODMIETANI ockovania ..je to dokonca v NAZVE temy.

nic, nema to ziaden zmysel , s debilom proste nema zmysel diskutovat ..z toho vyplyva, ze debila je najlepsie nechat jeho vlastnemu osudu.

maxii
4. nov 2012

@pectore
ked chces diskutovat, naozaj bude lepsia moznosst pre teba zalozit si svoju temu a pre mna za mna, daj si sem kludne aj link na tu svoju temu, aby ti, pre ktorych su tvoje prispevky prinosne vedeli kde ta najdu,a tu uz nezneprijemnuj stalym prispievatelom a citatelom cas, tu uz s tebou nebude diskutovat nikto, cize tvoj ciel "DISKUTOVAT" tu uz nebude naplnany....vela stastia pri hladani pravdy po ktorej tak bazis, ale ozaj tu nie si na spravnom mieste

billam
4. nov 2012

@prevenar si trápny!

prevenar
4. nov 2012

@billam hlavne ,ze ty nie si 🙂

manof
4. nov 2012

@nae
Netušil som, že robíš farárku. 🙂

billam
4. nov 2012

@prevenar ja si tu neliecim svoje ego...nenadavam a neposielam nikoho preč!

zaockujteajslnko
4. nov 2012

@domique
to vies s histrionickou poruchou sa ti vazne tazko zije 😀 , kazda tvoja reakcia sa da predvidat dopredu.....

prevenar
4. nov 2012

@billam no vidis, preto mas super prispevky, kvalitne rady a hodnotne informacie pre uzivatelov ..a presne preto mas desiatky lajkov, lebo ludia sa uz nevedia dockat , kedy zas nieco napises. peace.

domique
4. nov 2012

@zaockujteajslnko Napadlo ta vobec aj nieco rozumne v poslednej dobe?

billam
4. nov 2012

@prevenar asi si ma s niekym mylis, pretoze nemam ani jeden príspevok so žiadnou radou a presviedcanim, aby ľudia isli ockovat svoje deti...ja som sem vzdy prispela len s tym, že sa mi nepáči, ako nadavate a ako sa k iným spravate...si veľmi arogantny clovek!!!

manof
4. nov 2012

@pectore
Pre extrémne nechápavých uvádzam, aké príspevky súvisia s témou Nesúhlas s povinným očkovaním:
1. Návody ako odmietnuť povinné očkovanie.
2. Právna úprava povinného očkovania.
3. Skúsenosti s lekár(ka)mi a RÚVZ pri odmietaní povinného očkovania.
4. Argumenty (právne i zdravotné) prečo odmietnuť/nesúhlasiť s povinným očkovaním.
5. Odkazy na články/videá/audiá podporujúce nesúhlas s povinným očkovaním.
6. Alternatívne metódy prevencie prenosných ochorení NAMIESTO odmietnutého povinného očkovania (sem spadajú aj vitamíny, čo podaktorí tu prítomní trollovia očividne doteraz nepochopili).
7. Alternatívne (orezané/rozložené) očkovacie schémy a vakcíny.
8. Skúsenosti s povinným očkovaním a jeho nežiaducimi účinkami.
9. Porovnanie svojich neočkovaných detí s očkovanými.

Tento zoznam je snáď vyčerpávajúci (dúfam, že som na nič nezabudol).
Každopádne je zjavné, že VŠETKY TVOJE PRÍSPEVKY SÚ MIMO TÉMU!!!

hajanka
4. nov 2012

@billam bozinku, ak tu nie si kvoli nesuhlasu s ockovanim tak si naozaj m-i-m-o nikoho nezaujima ci sa ti paci alebo nepaci ako tu diskutujeme, s kym a preco..... ak nemas co poveda k nesuhlasu s povinnym ockovanim tak preco tu este pises?

domique
4. nov 2012

@manof
@prevenar Asi by ste mali temu premenovat. Pretoze "nesuhlas s povinnym ockovanim" je podla nazvu temou aj pre ludi ktori ockuju ( ci uz vsetko alebo len nieco) ale nesuhlasia s tym aby to bolo povinne vdaka svinstvam obsiahnutych vo vakcinach.. To ako vysvetlujete napln vasej "diskusie" by skor zastresil nazov temy: Nesuhlas s ockovanim. Potom by to malo hlavu aj patu co pisete.

billam
4. nov 2012

@hajanka vies prečo? Pretoze v novembri maju byt moje deti ockovane, našla som si tuto temu a chcela som si nieco prečítať, prečo neockovat deti.... začala som si citat a nic ine ako urazanie - z vašej strany a aroganciu som nenasla....a uz tvoj príspevok - "nikoho nezaujíma, co sa ti to paci alebo nepáči ako tu diskutujeme, s kým a prečo" svedčí o tom, akí ľudia tu prispievajú....zial ☹

manof
4. nov 2012

Predslov k slovenskému vydaniu knihy „Očkovanie v otázkach a odpovediach pre premýšľajúcich rodičov“:
http://www.slobodavockovani.sk/news/vysla-kniha...

domique
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaja73
4. nov 2012

@billam ale na take rozhodnutie predsa nema sluzit diskusia na MK-na to mas rozne linky o vakcinach,ockovaniach,rozne knihy-je to dlhodobe studium,nie citanie nazorovludi na MK 😕
Tu- v tejto teme-sa vacsinou stretavaju ludia co uz SU rozhodnuti a nepotrebuju to stale niekomu vysvtlovat-ze preco sa tak rozhodlia robit to stale dokoa a dokala a dokola-vzdy inemu nerozhodnutemu navacikovi v tejto teme. 😲
Na to si ozaj pohladaj linky-je ich aj tu dost a zozen si knihy-napr-Hirte-ockovanie pre a proti, Strunecka a jej kniha o ockovani,Kotok a jeho nova kniha-nazov mi vypadol-aha manof na nu prave hodil link-13,23-prispevok ,Buchvald................a studuj.
Myslim, ze proockovacich nazorov je okolo nas dost-ci uz v TV,reklame-aj tu hned hore dokola bezi 😝 ,stranka sprievodcaockovanim-tam mas len a len proocko nazory a striktne odmietanie akehokolvek nasladku po vakcinach nasimi "odobrnikmi-v style Dlouholudsky-prosete toho je neurekom.
A ak chces opak chod na stranky slobodavockovani,ci rizikavockovani-tam mas zas opacne info a rozhodni sa sama-nie podla nazoru nas tu na MK. 😉

hajanka
4. nov 2012

@billam pozri, uz to tu bolo napisane x krat, preco niekedy reagujeme 😖
kopirujem

" preto, ze sa tu snad kazdy mesiac objavi novy ockovac, ktory sa snazi ostatnych presviedcat o vyhodach ockovania, prave preto to tu uz nikoho nebavi predkladat rovnake argumenty"

ten kto ma naozaj chut sa dozvediet nieco nove a nepride sem s umyslom vyryvat, presviedcat nas o tom aku chybu robime, ked sme o opaku presvedceni uz davno, o tom, ake je ockovanie prospesne..... atd., s tym sa vzdy DA diskutovat, lebo ma zaujem o nove poznatky, pyta sa a opodvedame, jednoducho nepride sem s tym ze ich ide hned spochybnovat alebo z nas robit hlupakov a sektarov, vsetci dlhodobi prispievatelia do temy maju v tomto jasno a nepotrebuje sa uz dohadovat ci ano alebo nie, kludne si precitaj preco nie, preco sme o tom NIE presvedceni, ak budes chciet viac, pytaj sa, nic ti v tom nebrani

hajanka
4. nov 2012

@domique o com tocis? uz ma to dotahovanie prestava bavit.... ak nemate co k teme, tak si vyhladajte inu temu, ktora bude splnat vase predstavy