Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

eaka
21. jan 2012

@prevenar súhlas, veď Gates sa aj kdesi vyjadril, že treba rast populácia spomaliť (eufemizmus, myslím, že povedal, že treba populáciu zredukovať...)

prevenar
21. jan 2012

..prve "lastovicky" demorkacie a kontroli internetu na styl , New World Order. 13 najnavstevovanejsi server na svete Megaupload , zavrety .. bez sudu, bez dokazovania ..len sa tak proste rozhodli. majitelia zatknuti..

http://pc.zoznam.sk/novinka/megaupload-nefunguj...
www.megaupload.com

toto je len zaciatok ..budu nasledovat dalsie a dalsie stranky, nedivte sa ked jedneho dna nepojde youtube ! zrejme to nebude ani tak dlho trvat.

prevenar
21. jan 2012

@eaka

https://www.youtube.com/watch?v=syHdzFVaSz8

hovoril o tom na CNN 😕 ..ale to sa nestalo, je to konspiracna teoria. ..teda aj ked sa to stalo. hovori o tom od 25sekundy. vzdy som vravel, ze ockovanie je vlastne taky kruty IQ test .. ti co "neprejdu" proste vymru ..skor ci neskor.

ludia si neuvedomuju , vysoku uroven genovej manipulaciu akej su dnes vedci schopni .. napriklad 100m pod zemou vo vojenskych vyskumnych laboratoriach kde pracuju vodne v noci na cielenych zbraniach hromadneho nicenia.. dokazu vyvynut virusi ktore mozu "spat" v tele ..a aktivuju ich vypustenym nejakej dalsej choroby do vzduchu, ti co boli zaockovani proste zomru . toto si viem predstatit uplne ,ze v pohode. a ako som vzdy vravel ,,ani len boh netusi co v tych vakcinach vlastne je. 🤐 ..mozno jedneho dna zistime ,ze tie "katastroficke" filmi bolo vlastne dokumenty a vysmechom nasej hluposti ..ze nam to este aj ukazali a aj tak sme to nepochopili.

eaka
21. jan 2012

@prevenar Je zaujímavé, ako najprv hovorí, že zníži chorobnosť a potom že sa zredukuje populácia...

zaockujte_aj_slnko
21. jan 2012

@schilk22
ja som otecko 😀.. ale ked tak rozmyslam co sme boli 2 krat v chorvatsku za 3 roky (este bez dietata) tak podla toho CO A KDE sme sa vyskytovali, tak ani neviem kde by mohla dcera nieco "chytit"..... a samotna cesta?...no neviem my sme sli v kuse vlastnym autom.....znovu neviem o niecom kde by bolo vacsie riziko ako kdekolvek inde.... vo vonkajsom priestore sa podla mna ziadna choroba chytit neda, a osobny styk ma to dieta na dovolenke s kym?....rizikove su spolocne priestory kde je viac ludi, mozno.... spolocne predmety ktore sa podavaju, voziky v supermarkete, kosiky, MALE nevetrane priestory...

...ked ide clovek na dovolenku tak vymysla blbosti ze sa mu zaiste strane nieco hrozne, ja viem 🙂

zaockujte_aj_slnko
21. jan 2012

@prevenar
no tak namiesto Megaupload vzniknu dalsie 4 ine zdielacie sluzby....... 🙂 a ludia si daju vacsi pozor......navyse to dokazovanie ludom z MU bude asi trochu dost komplikovane...... zaiste mali v stanovach ze sa tam nesmie uploadovat autorsky chraneny material....

toto sa uz riesi pokial viem co sledujem 10 rokov.... pamatam este stary (a dost zly) NAPSTER..... ked zrusili napster, vznikolo P2P zdielanie (nezrusitelne), neskor rapidshare, torrenty (vlastne plne legalne male subory a zlocin pacha ktoviekto, lebo u nas je tiez legalne STAHOVAT Z NETU.......dokonca legalne je stahovanie MP3!..ono sa tak isty cas vyjadrila generalna prokuratura 🙂

prevenar
21. jan 2012

@eaka hmm.. mozno to prenho znamena to iste znizuje chorobnost, cize populaciu ^^ .. 😲

eaka
21. jan 2012

@prevenar aha... ďalšia položka do tvojho slovníka
znižovanie chorobnosti (premnoženia) ľudí na tejto zemi

elannor
21. jan 2012

Prosim, viete o nejakej lekarke z KE, ktora nerobi velke "sceny" v pripade neockovanych deti? prosim info do IP

petot
21. jan 2012

@monikamajova Podľa jednej čerstvej túdie, očkovanie proti chrípke vyvolá u tehotnej podobnú zápalovú reakciu ako skutočná chrípka. Keďže práve zápalová reakcia je tou okolnosťou, ktorá aj v prípade skutočnej chrípky môže poškodiť plod, tak je zrejmé, že aj očkovanie môže poškodiť plod, prípadne spôsobiť potrat. V USA mnohonásobne stúpol počet "spontánnych" potratov v sezóne keď sa mamičky húfne očkovali v mediálnom strachu z prasacej chrípky.

erikasadek
21. jan 2012

@prevenar odpoved na zatvorenie MEGAUPLOUDU ;; 😉

https://www.youtube.com/watch?v=_lXau4TDt7M

mimo temy snad mi odpustite mimochodom vsetkych vas pozdravujem..

zaockujte_aj_slnko
21. jan 2012

@elannor
neviem ci lekarky robia "sceny".....skor maju DRISTY..... manipulativne KYDY....... ako keby predavali zivotne poistky alebo chceli predat bambusove ponozky.........."sceny" skor z tych kydov chyti rodic.... 🙂

prevenar
21. jan 2012

@zaockujte_aj_slnko ..to je na posledy co si urazal bambusove ponozky !!

prevenar
21. jan 2012

@erikasadek ..jo, je to huste 🙂 -V-

vefi89
22. jan 2012

@prevenar náhodou mne sa páči, ako pekne to @zaockujte_aj_slnko porovnal 😀 s chuti som sa na tom veru zasmiala 😀😀

prevenar
22. jan 2012

@vefi89 heh, ved aj mne ,, o to pokoj 😀

anicka1981
22. jan 2012

@prevenar
@zaockujte_aj_slnko joj, uz som na to prisla, to nie moj, ale kamaratkyn, ten co bol v nemocnici, chrobacik drobunky, ma hospitalizmus, snad to rychlo prejde 😉 , uz sa zotavuje, ale prakticky 2 tyne po navrate nechcel ani nic papat, ale uz je dobre, zacal priberat 😉

manof
22. jan 2012

@elannor vieme, vieme, ale také veci sa nepíšu ani do IP. Totiž admini tohto servera si môžu čítať aj IP. Zároveň tu až priveľmi často majú reklamu výrobcovia vakcín. 2+2=? Takže keď tak napíš na sloboda.v.ockovani@gmail.com

chanella
22. jan 2012

Ahojte, prave som nasla tuto temu, je tu ale milion stranok a urcite sa o tom uz pisalo. Mohli bz ste mi poradit aky dokument treba na odmietnutie povinneho ockovania, ci mam podpisovat to, co mi da dr. alebo mam napisat vyhlaseni ja, caka ma pokuta a tahanice po sudoch? Nejake priestupkove predvolanie tam asi bude, vsak? Dakujem pekne

zaockujte_aj_slnko
22. jan 2012

@chanella
par stran dozadu si najdes co mas urobit. Napis vyhlasenie TY. Nepodpis NIC lekarke, ONI MAJU PRIPRAVENU PASCU, predtlaceny taky panflet, skoda ze ho nemam odfoteny lepsie ako len mobilom, ale nemal som vtedy lepsi fotak..... v tom panflete lekarke prehlasis ze si uvedomujes rizika a odmietas ockovanie na choroby, nie odmietas ockovanie vakcinou tou a onou a to je priestupok.

ak odmietnes len vakciny konkretne nemozu ta za nic potrestat pokutou. Ziadne sudne konanie nema byt ake. To akoby si odmietla tvojmu praktickemu lekarovi podanie nejakeho antibiotika, tak tiez ti ho nemoze narvat do krku lebo ON JE LEKAR!.

prevenar
22. jan 2012

@chanella ahoj,, no, mas pravdu, je tu milion stranok a asi aj milion krat sa na toto odpovedalo 😝 ..ak sa chces skutocne pustit do neockovania, tak ta to bude stat vela casu , studovania a otravovania sa aj s uradmi ..atd. na precvicenie by som doporucuroval prebehnut si aspon poslednych 300 stran .. co moze trvat tak 30 min tvojho casu. popri tom,ze zistis odpoved na tvoju otazku , zistis aj dalsie informacie a odkazy na dalsie zdroje. vela stastia v boji 🙂 urcite sa oplati.

chanella
22. jan 2012

@zaockujte_aj_slnko
@prevenar dakujem velmi pekne. Idem teda este studovat tieto stranky, ved ak poziadam o odklad, budem mat na to casu viac a dufam, ze sa spravne rozhodnem.

prevenar
22. jan 2012

@chanella ..zas , aby si nepovedala,ze sa tu o teba nikto nestara .. 😉 tu mas vzor odmietnutia od manofa..

=====================

My, dolu podpísaní MATKA MATKOVÁ (nar. DD.MM.RRRR v MESTO) a OTEC OTCOVIČ (nar. DD.MM.RRRR v MESTO), týmto odmietame očkovanie našich detí SYN SYNOVIČ (nar. DD.MM.RRRR v MESTO) a DCÉRA DCÉROVÁ (nar. DD.MM.RRRR v MESTO) očkovacími látkami: ZOZNAM VAKCÍN.

MATKA MATKOVÁ ........ (PODPIS)
OTEC OTCOVIČ........ (PODPIS)

======================

V zásade môže byť aj len MATKA prípadne len OTEC, čo je nakoniec aj strategickejšie. Ale to už nechám na Tebe.

Zoznam vakcín, použiteľných v povinnom očkovaní, nájdeš tu (všetky, čo sú podfarbené inak než bielou):
http://www.slobodavockovani.sk/news/prehlad-ock...
.....................................................

a tu je moj .. manofov je lepsi, v mojom najdes aj nejake vysvetlenia.

Po prestudovani pribalovych letakov ockovacich latok sme sa rozhodli,ze nepovolime ich aplikaciu na nase dieta. Jedna sa o nasledovne vyrobky ........ tu by som vymenovat vsetky vakciny ktore su pouzitelne na vakcinaciu na slovensku. (poprosil som manofa, aby zverejnil kompletny zoznam na jeho stranke ..tak uvidime ) Dane latku nebudu nasmu dietatu ani ziadnym buducim detom aplikovane z dovodu moznych vaznych neziaducich ucinkov , ktorych dokazom su pribalove letaky samotnych vyrobcov.

podpis .

(neodmietaj ockovanie ako take. len konkretne vyrobky ... ty si za ockovanie (samozrejme) ale latkami ktore nemaju vazne vedlajsie ucinku , to ,ze take neexistuju , tak za to ty predsa nemozes )

...............................................................

osobne by som sa na odklad vykaslal a hned odmietol .. ale este si nieco prestuduj a kludne sa pytaj .. drviva vacsina stalych navstevnikov 🙂 neockuje vobec ..a kazdy tyzden pribudaju dalsi. urcite by si nebola "sama" podla mna je nas par tisis.

petot
22. jan 2012

@chanella Nemusíš ani písať vyhlásenie. Lekárke oznámiš svoje rozhodnutie a ona napíše do záznamu dátum, názov vakcíny, výrobcu, dávku, dôvod neočkovania. napr. : Dňa 1.1.2012, vakcína Priorix, GSK, 1. dávka, očkovanie nevykonané. Dg: Z.28
Nemusíš dokonca ani nič podpisovať.

zaockujte_aj_slnko
22. jan 2012

@chanella
odklad by som nerobil, jednak to moze byt RUVZ brane ako odmietnutie a nebudu sa tym proste zaoberat. Odmietni KONKRETNE OCKOVACIE LATKY!. Ja som chcel onehdy tiez riesit odklad do 2r veku, ale na to sa vyseru a zoberu to ako odmietnutie celeho ockovania.

zaockujte_aj_slnko
22. jan 2012

@petot
co ale lekarka zapise do zdravotnej dokumentacie nemas pod kontrolou 🙂. Nam chcela (pred par dnami) lekarka dat podpisat ten panflet o odmietnuti, ziaden zapis ako opisujes ty...... Takze lepsie je mat vlastne napisane vyhlasenie o odmietnuti konkretnych vakcin (odvolat sa na ich pribalove letaky 🙂 a podpisane jednym rodicom.

zaockujte_aj_slnko
22. jan 2012

@chanella
jo, nepocitaj ze lekarka bude "s tebou" ona bude vzdy proti tebe, akoby to bola jedna predlzena ruka RUVZ. Ona si nebude robit komplikacie lebo ty (a tisice dalsich) nechcu ockovat "decko". Takze neocakavaj od nej pomoc ze bude konat v tvoj prospech, nebude 🙂

supocka
22. jan 2012

tiez nechcem dat dceru zaockovat,hoci syn ma v sebe vsetky povinne ockovania.Ked som ho bola zaockovat,minutu po ockovani mi jeho pediatricka( 70 rocna ) povedala,ze ma 4 synov a ziaden z nich nebol nikdy ockovani.Vraj nebude do deti to svinstvo pchat.Taku reakciu by som od nej nikdy necakala.

jerryjanka
22. jan 2012

@manof - ak dožijem 26.januara tak sa stretneme vo včielke 🙂

prevenar
22. jan 2012

@petot to by bolo super ..ale sama ti to tam nikdy nezapise , lebo to by bolo v tvojom a nie jej zaujme. ..mozno keby si jej oprel 9vinu o hlavu tak by to tam zapisala tak ako ches ty 😕 (samozrejme fungovali by aj dalsie kalibre, nie len 9 😝 )