Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

jerryjanka
31. jan 2012

@manof neviem ako sa to robí skusim sa popýtať ale on začal pracovať až pred 2 týždnami tak neviem ako tie 2% sa zučtovaju

manof
31. jan 2012

@zuzana_m vyraziť Ťa môže lekárka len v pripade, že nespadáš do jej obvodu.

manof
31. jan 2012

@jerryjanka ak neodvádzal daň z príjmov celý minulý rok, tak potom nič

jerryjanka
31. jan 2012

minuly rok len mesiac pracoval takže až buduci rok sa to bude dať?

manof
31. jan 2012

@jerryjanka ten jeden mesiac keď sa rozpočíta, tak nebude žiadnu daň platiť. Naopak - mali by mu vrátiť preddavky na daň z príjmov. Takže až o rok. Ešte by si rodičov a svokrovcov mohla skúsiť ukecať, ak pracujú alebo podnikajú.

jerryjanka
31. jan 2012

moj otec je invalid, svokor je na dôchodku, skusim svokru ale ta myslim niekam už 2% dava dlhodobo neviem či nie na plamienok, ale spytam sa
@manof

zaockujte_aj_slnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujte_aj_slnko
31. jan 2012

@prevenar
ten kto nenadava je vzdy podozrivy 😀

zaockujte_aj_slnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moira19
31. jan 2012

@zaockujte_aj_slnko Ked si bezny zamestnanec, nevyhnes sa plateniu :( Vdaka Hranolovi Furtnasratemu platime poriadne palky :( Vedeli by sme ich urcite lepsie vyuzit, ako davat statu na rozhajdakanie.

halienka
31. jan 2012

@moira19 😀 😀 😀 ja umriem 😀 😀 že Hranolovi Furtnastratému 😀 😀 😀 sa tu váľam od smiechu... 😀 😀

prevenar
31. jan 2012

@moira19 ..ono, musim podotknut ..ze to nie je koli nemu. "on" neexistuje .. je uplne jedno kto tam je, na tejto podstatnej veci - nekonecne zvysovanie dani sa nikdy nic nezmeni bez ohladu na to kto tam je. nezmeni sa to kym nas bude riadit svetovy menovy fond a nebude vykradat ludi cez system statnych poziciek a eura. ..a kym si stat nezacne tlacit vlastne peniaze bez tvorby statneho dlhu. stat musi mat v rukach nastroje revalvacie/devalvacie meny, podla toho co prave potrebuje a nie sukromne banky.

je to o tom o com su tie videa ktore som sem pred casom pridal. politici su uz "nikto" len babky pre zabavu, o nicom skutocne podstatnom nerozhoduju. a ak rozhoduju, tak nie v zaujeme statu a ludi , ale v zaujme niekoho ineho.

ale to jedno.. prosim CHODTE DEMONSTROVAT v piatok do BA ak mozte 🙂 nozno, to bude zaciatok ..

zaockujte_aj_slnko
31. jan 2012

@prevenar
vyhadzanie caju z obchodnej lode bol tiez pokrok vpred....... a hodenie vajcom alebo bananom je trestny cin? Hrusovsky asi prechrapal vyucovanie historie alebo chrape doteraz 😀

prevenar
31. jan 2012

@zaockujte_aj_slnko ved to 😝

manof
31. jan 2012

@jerryjanka
OK. Tak keď nič, tak nič, však snáď niekto iný dačo dá. Keby tak nejaká firma, to by bol zaujímavejší obnos.

manof
31. jan 2012

@zaockujte_aj_slnko
Súhlasím, že daň z príjmov je totálna kravina. Stačili by len spotrebné dane.
Nuž ale keď máme tú možnosť čosi tomuto debilnému skorumpovanému vakcinacistickému štátu zobrať, tak to treba urobiť.

prevenar
31. jan 2012

@zaockujte_aj_slnko hrusovsky ..hmm.. preco mi kazis naladu na vecer ..co som ti spravil 😅 kurnik uz som bol temer kludny a teraz toto .. hrusovsky 😨

prevenar
31. jan 2012

@manof ..stacilo by keby 70% z toho co zaplatime "statu" neslo rovno sukromnym spolocnostiam na uroky >> zas sa vraciame k falosnemu statnemu dlhu.

zaockujte_aj_slnko
31. jan 2012

@manof
a co keby si sa opytal KAZDEJ STRANY co si mysli o zachovani povinneho ockovania, a pekne tie splechy do odpisu hodil do tabulky a na www... to by bolo zaujimave aby ludia vedeli co a koho volit...... resp. ci vobec volit 😀

asimon
31. jan 2012

@manof pisala som ti na mail ...ked mam dat 2% z dani,chcem ich dat na rozumnu vec 😉 takze ta poprosim o udaje pre zaslanie 😉 🙂

prevenar
31. jan 2012

@zaockujte_aj_slnko ty si o nieco koledujes 😝 nespratnik 🙂

prevenar
1. feb 2012

aj takto vyzera sloboda a demokracia LOL (radsej si zvykajte ..alebo.. )

http://zeitung.cz/kultura/203-umelec-zadrzen-na...

zaockujte_aj_slnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofhia
1. feb 2012

@luba41 mozno b udu najnovsie protestovat aj tieto mamicky, za vratenie ockovania TBC 😀 ked... vacsina ludi si stale mysli, ze lekari su bohovia. ☹

anicka1981
1. feb 2012

@verka888 no my mame poschodie, budeme mat oddelene vchody, vojst sa bude dat len z vonku,normalne cely samostatny vchod, z vnutra sa nebude dat prejst, to bola moja podmienka, a kym to nebude urobene, tak sa ani nestahujem,,, a aj tak nadsena z toho nie som, vies, na zaciatku sluby, ano budeme budeme sami, byt, a bla bla, a prd z toho,,,, keby, ze nemam maleho, tak ma tam nedostanu nikdy v zivote...... a vies, ja nie som povaha, ktora vie nieco skadede pluvnut do tvare, ale nerucim, ked ma vytocia, ze co urobim,,, a navyse, svokra bola porodna sestra celz zivot, teraz uz na dochodku, tak mi budu zrat nervy cely den, som zvadava, co bude ked pride na nedelne kostoly 😀 , no nech necakaju, za tam budem chodit, alebo, ze mi budu brat maleho, a navyse som zvadava, co povedia na neockovanie,,,,, 😝 .. takze totalny pesimizmus zo stahovania mam, aj ked vrch uz je pekne prerobeny, maju prist montovat kuchynsku linku aj skrine dnes,,, no len neako svokrovcom sa musim zbavit,,,, niekto neaky tip 😀 😀 😀 zeby som im zaplatila vakciny na chripku 😝 som zla viem,,,, ale neako mi to prerasta cez hlavu,,, a neako nemozem s tzm nic robit, kebz som bola sama, balim kufre uz davno, a som zase pekne v anglicku,,,, ach jaj..... co uz.... 🤐

vefi89
1. feb 2012

@luba41 áno, tá diskusia je vysoko nákazlivá 😀 to budú isto riadny učenci 😉
@prevenar ja to vidím, že čo chvíla sa oprášia plynové komory 😀😀

tepka
1. feb 2012

Ja nechcem dať moju malu už očkovať mame TBC ☹ chodíme na plucne samozrejme na nervy...ale ostatok už nechcem dať lebo mi ide o jej zdravie..Dr povedala že je to na nas nech sa sami rozhodneme tak neviem či nas ide nahlasiť teda ak nedame 😒 uvidíme..pripajam dobre linky kuk http://www.auria.sk/blog/historia-ockovania a druhe je toto http://www.voxvictims.com/2011/12/11/vaccinatio... napíšte mi IP ktorí ste odmietli očkovať pokecame a date mi rady 😉 🙂 díki moc!

adikaw77
1. feb 2012

Dnes ma pediater vytočil-v jeho dlhočiznej prednáške/kedysi bol primárom detského oddelenia/mi okrem iného vmietol cez úsmej do tváre,že vraj mi za moju nespoluprácu pri očkovaní malého môže štát vziať i detské prídavky!!!To čo malo byť za pokus?Na to by mali právo?

didulka85
1. feb 2012

@zaockujte_aj_slnko teba tu ma niekto velmi rad. 😀
Si mazany jedna radost.

Mimochodom, tento moj prispevok je tiez mimo temy okovanie, tak by mal byt zmazany.