Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

irenkask
12. okt 2012

@abbey1
@zaockujteajslnko
@manof
@kaja73 Práve teraz odznel príspevok na TV JOJ že sú tam tri bábätká choré na neuroblastóm a všetky tri mamičky tvrdia že je to po povinnom očkovaní a ukázali záber na našu diskusiu na príspevky od nás na MK.Prednostka oddelenia Kaiserová má taký gestapácky ksicht no hnus z nej ide odpovedala že vraj to vôbec nemôže byť z toho a vyslovila akúsi debilnú štatistiku výskytu tohto ochorenia.
Keď naša malá dostala neuroblastóm z povinného očkovania tvrdili svorne že oni onkológovia neriešia príčiny týchto ochorení že ich to nezaujíma a takíto onkologickí debili liečia naše deti až mám zimomriavky po tele.
Dokedy ešte budú klamať všetkých mladých a robiť z nich ovce...........

desszi
12. okt 2012

@lucia2207 vydrzte, my sa pasujeme uz dva a pol roka, aj ked pomaly, ale ide to 🙂

lucia2207
12. okt 2012

@desszi áno, mohla by som poprosiť nejaké rady???, 🙂 dík

nae
12. okt 2012

Aby ste vedeli najnovšie info: v Nemecku je od 10.10.2012 zakázaných predávať a aplikovať 5 šarží hexavakcíny!!!!!!!!!

A21CB191C, A21CB193A, A21CB193B, A21CB193C, A21CB194A

Pozor tiež na: A21CB187B, A21CB337A, A21CB187C, A20CA742A, A20CA743A

(Bei Infanrix hexa®-Präparaten im Parallelvertrieb sind folgende Chargen betroffen:
- Emra-Med, Kohlpharma, Pharma Westen, Veron Pharma: A21CB187B
- CC-Pharma: A21CB337A
- Pharma Westen, Emra-Med, Kohlpharma, Veron Pharma: A21CB187C
- A.C.A. Müller: A20CA742A, A20CA743A)

Uaaaaaa!!!!! nemám čo dodať!!!! 😠 😠 😠

lucia2207
12. okt 2012

@irenkask je to smutné, je to jeden hnus a bude to trvať dovtedy kým sa budeme správať ako také ovce,☹ ale už pomaly dostávame rozum a začíname sa konečne brániť aspoň ja ,aj keď až po skúsenostiach s NÚ po očko..... 😖

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zaockujteajslnko
12. okt 2012

@irenkask
podla mna keby Kaiserová vyslovila teoriu ze to maju z ockovania da ju GSK zabit..... no nahodou by ju preslo auto, vieme ako sa to maskuje, ze ano......tak sa proste boji, GSK je mocnejsie ako mafia.....

zaockujteajslnko
12. okt 2012

@nae
mna tiez zaujalo ze v TV bolo nedavno ze na slovensku uz boli zakazane pouzivat DVE vakciny...........jedna je pre blbcov nicim nie infikovana hexa a ktora je ta druha?!

desszi
12. okt 2012

@lucia2207 zavisi od problemu - my mame potravinovu alergiu a ekzem - zacali sme biorezonanciou a produktami fy. energy (kontroly a uprava liecby kazdy mesiac alebo aj castejsie podla potreby), k tomu velmi prisna dieta s vynechanim prakticky vsetkych silnych alergenov - lepok, mliecne bielkoviny, laktoza, cukor, kukurica, vajcia, cely rad Ecok, hlavne emulgatory a sulfidy, drozdie a ine, ja ti to uz ani neviem vymenovat, pretoze zoznam bol prve mesiace obmedzeny prakticky na kralicie maso, ryzu, brokolicu a rastlinne mlieka - to boli veci, ktore mohol. Stav sa postupne upravoval, jedalnicek rozsiroval....po roku a pol sme presli na homeopatiu a Jonasove detox kvapky, konkretne deimun aktiv. K tomu vitamin C, vitamin D, bi-iomare a inubitabs. Dietu nadalej dodrziavame, ale uz nie je taka prisna, v zmysle, ze jedalnicek sa postupne rozsiril o veci, ktore predtym nemohol a dovoleny je maly "hriech" raz denne (napr. 1ks piskoty alebo bebe keksik), bez reakcie 🙂 Prvy rok a pol sme ju vsak skutocne striktne dodrziavali. Strava je zaklad.
Osobne si myslim, ze stravou a vitaminmi sa da vyrazne upravit ak nie vyliecit mnoho patologickych stavov, dokazom su svedectva aj niektorych ludi z diskusii tu na koniku.

nae
12. okt 2012

Oprava: je ich 10 + tá jedna zo svk.

irenkask
12. okt 2012

@lucia2207
@dominika1988
@zaockujteajslnko Ospravedlňujem sa áno štyri, prišlo mi hrozne zle, lebo ak budú podstupovať najagresívnejšiu liečbu ako naša Simonka tak sa majú na čo tešiť. Nespočetné množstvo narkóz, operácií,nákazy stafylokokom od personálu, chemoterapie,ožiarka. tabletková chemoterapia a hrôza kde je dieťa napoly mŕtve a napoly živé je transplantácia kostnej drene ktorú prežije máloktoré dieťa . Sú to mesiace, roky dieťa má strašné bolesti, bezmocnosť že neviete pomôcť , prebdené noci naša malá preplakala dva roky každú noc a my s ňou. Celé mesiace je dieťa napojené na infúzne prístroje , a užíva antibiotiká, kortikoidy denne . Nevládzete, plačete, stále dookola a potom v závere už nevládzete ani plakať......
Neviete čo bude o hodinu na druhý deň. nikdy a nikto vám nič nepovie a na začiatku liečby vám povedia že vám nič nezaručia a nesľubujú a opakujú to počas celej liečby.

lucia2207
12. okt 2012

@desszi no tak my sme na zdravej strave vlastne od prvých príkrmov, po skúsenostiach z minulosti 😀 ale u nás bol jeden z než. účinkov extrémne nechutenstvo a všetko ( zdravé) čo pekne jedol úplne odmieta.A teraz tvorí z 90% jedálneho lístka ovocie a nič iné ☹ ja som už zúfalá,ale nevzdávam to verím,že postupne sa dopracujeme v strave tam kde sme boli ☹ najhoršie na tom je to ,že jemu sa aj zauzlilo črevo a to vraj podporí ešte väčšiu nechuť do jedla ☹

kaja73
12. okt 2012

@nae odkial mas tu info-o tych 10 stiahnutych sarzach hexy?

nae
12. okt 2012

@kaja73 Z Rozalia, ale ak mi do IP pošleš mail, pošlem ti oficiálne nemecké oznámenie. Manofovi a na rizikaockovania.sk už som to posielala.

kaja73
12. okt 2012

@nae uz aj posielam do IP mail.
A posli mi aj link na Rozalia.-ten mozes aj sem.

sirael
12. okt 2012

@irenkask Aj ja som to videla a spomenula som si na vas ☹ Je to hrozne smutne a zle mi prislo z tej lekarky, ako to hovorila, ze to s ockovanim urcite nesuvisi!!! Vlastne ziadna choroba, ziadny NU nie je z ockovania ☹

irenkask
12. okt 2012

@nae Veď to je úplný masaker čo tie hyeny vyrábajú. Smrť zastrelením je pre nich vykúpením.Ja by som ich dala popraviť všetkých zodpovedných.

petot
12. okt 2012

@dai Môj predošlý príspevok o čiernom kašli bol samozrejme určený Tebe.

zaockujteajslnko
12. okt 2012

@irenkask
ked si to hlupe ovce daju napichat do svojich deti 😀 😀 😀 a este su radi 😀

petot
12. okt 2012

@evicka1971 Tvoje dieťa pravdepodobne začalo dostávať antibiotiká ešte pred paroxyzmálnym štádiom ochorenia. To znamená, že za ľahší priebeh poďakuj (v tomto prípade) včasnej diagnostike a ATB. Vakcína ešte ani nemala poriadne príležitosť sa prejaviť, ak by sa teda nejako prejaviť chcela/vedela...

desszi
12. okt 2012

@lucia2207 ovocie nie je zla volba, nezufaj, iste sa to upravi, vzdy lepsie ovocie ako cokolada, aspon je to ziva strava, bohata na cukry, enzymy, vitaminy a vlakninu, aj ked teda niekedy tie "super hyper marketove " pulty ponukaju len "cosi" co ma daleko od skutocneho ovocia. Jedine ze mate stastie a ovocie je zo zahrady 🙂 nas maly bol taky barometer toho, ze je cosi niecim napustene, krmene, striekane....ci uz to bolo maso, ovocie, zelenina....ak nebolo koser, do hodiny bol krasne cerveny 😝

halienka
12. okt 2012

@nae nvieš vyzistiť aké odôvodnenie dávajú nemci, že sa sťahujú tie vakcíny? by ma to vcelku zaujímalo...

slniecko77
12. okt 2012

@petot ak sa smiem spytat, preco zaockovane matky neprenasaju v materskom mlieku protilatky? Ked sa bavime o ciernom kasli

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
irenkask
12. okt 2012

@sirael My to máme čierne na bielom že je to reakcia na BCG vakcínu a začalo to po druhej hexe. Do očí nám napriek tomu klamali , hlavne dcére, mne si nedovolili to čo jej a vypytovali sa či som lekárka keď som im vychrlila čo som si naštudovala a utekali predomnou.Čisté svedomie veru nemali ani voči tým ťažko chorým deťom.

lucia2207
12. okt 2012

@desszi zatiaľ fungujeme na našom vypestovanom bio ovocí.keď boli slivky jedol slivky, keď hrozno tak hrozno a tak
to ide ďalej jablká, hrušky...........🙂

lucia2207
12. okt 2012

@zaockujteajslnko no mne stačila reakcia jednej matky, ktorá vraví: Konečne nás čaká tretia hexa ,musím si kôli tomu zobrať aj dovolenku lebo malá ma vysoké teploty ,bolo mi na grcanie. ☹

nae
12. okt 2012

@kaja73 Na ich webe to ešte nie je, prišlo to promptne cez konferenciu, v ktorej som zapojená. Tam sa riešia akútne veci, dotazy apod. Predopkladám, že Manof to zverejní ASAP na svojom webe, poslala som mu to.
@halienka Prišlo mi k tomu- Zdůvodnění je: Existuje možnost mikrobiologické kontaminace během výrobního procesu.
Nijak to neupřesnují, žádné další informace nelze zatím vyhledat.

mikymiky
12. okt 2012

@petot vsetko, co som mala na srdci, ale nenapisala som, pretoze sa mi nechcelo s dotycnou natahovat (ale stale mi to nedalo pokoj), si uplne famozne zhrnul🙂)

zaockujteajslnko
12. okt 2012

@lucia2207
a potom ze kto je sekta, ved oni su sekta napichania deti srackami.........robia to uplne s pasiou a bez rozmyslania, a maju aj vodcu (dluholucky,spanikova a dalsie osoby) co je znakom sekty!