Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

eaka
27. jan 2012

@didulka85 Shak o tom bol aj film s D.Hoffmanom 🙂 Umelo vytvoril vojnu tuším v Srbsku... všetko natočené v štúdiu, ľudia v Srbsku úplná pohoda... aj tam mal taký koment, niečo v zmysle "Čo je v telke, to je pravda!"

zaockujte_aj_slnko
27. jan 2012

@prevenar
ja stale nemozem uverit ze skutocne Ladina zabili..........ani popravde neverim ze ujo Ladin vobec existoval 🙂

prevenar
27. jan 2012

@eaka urcite nemazat .. ono, ked si niekto mysli ,ze "povinne" ockovanie vyriesi len rozoberanim ockovania a zakonov okolo ..tak taky clovek ma velmi zuzeny pohlad na vec. samozrejme ,ze vsetko so vsetkym suvisi a nic nie je nahodne. samozrejme , ze za GMO potravinami, chemoterapiou , ockovanim , vojenskym vyskumom, politikou , ekonomikou a bankami su ti isti ludia s rovnakymi zaujmami. v podstate ak sa nevyriesi vsetko, nevyriesi sa nic , obrazne povedane. vobec nezaskodi , ked si ludia uvedomia aj nejake sirsie navaznosti tychto javov a ich previazanost , tak to urcite nezaskodi. povinne ockovanie nie je nejaky izolovany problem , ale zapada do mozaiky utlaku a globalizmu, ktory je kazdym dnom silnejsi. zaroven, vzdy kazdemu poradime ..

eaka
27. jan 2012

@prevenar Vlastne máš recht, iba sme tu jasne dokázali, akú výpovednú hodnotu ten test asi reálne má...

prevenar
27. jan 2012

@zaockujte_aj_slnko uplne pochopitelne,ze ho nezabili ..aspo nie pri tejto poslednej "akcii" ..

nas pribeh.. cize zautocia , zabiju ho ... nevyhotovia ziaden obrazovy zaznam a potom ho hodia do mora ? no a o tomto sa v spravach hovorilo malo .. ale par tyzdnov na to pri cviceni vybuchla helikoptera . no ,, a kto bol v tej helikoptere ? no kto ? ..ano, v tej helikoptere , ktora pri cviceni vybuchla a vsetci zomreli bol ten isty team ktory "zabil" bin ladina . no nie je to ale zaujimava nahoda ?

1) cize neexistuje ziadna fotka mrtveho ladina
2) ani ho nikto nevidel, lebo ho po ceste hodili do mora
3) a vsetci co boli na akcii su mrtvy, lebo umreli par tyzdnov na to pri "nehode"
4) jaj ...

to je taka nahoda ako ked ti dieta dostane po ockovani horucku a zapal mozgovych blan, alebo osypky, alebo TBC 😕

hajanka
27. jan 2012

Taaaak toto mi prave takmer vyrazilo dych! Hlavne sposob, akym to je podane.

"uzivatelka:
Milujem tie sku..ene članky ako je zle ked sa da babetko očkovat do p..e,chodte stymi rečami niekde nechcem tu použit vsetok moj slovnik lebo mi skolaboval cely koň
Dnes o 11:40 • Pridaj komentár • Páči sa mi to • "

😕 😕 😕 😕

halienka
27. jan 2012

@hajanka 😝 😀 😀 😀 koľkože má daná osoba? 19 rokov?

jerryjanka
27. jan 2012

duchaplné vyhlásenie.

eaka
27. jan 2012

@hajanka Tak to kvôli nej mi pred chvíľou padol kôň? 😀 😀 To bude ďalší inteligentný prírastok slovenskej populácii... vychovaný ňou..

eaka
27. jan 2012

@hajanka V akej téme to bolo?

didulka85
27. jan 2012

@sofhia urcite by som tu Lovelu nepouzivala. Pradlo musis niekolko krat vyprat, aby si ju dostala z vlakien.
Z ekzemu sa dostala hned ako som vsetko milion krat vyprala v cistej vode.
A z toho po ockovani sa dostavala asi mesiac.

manof
27. jan 2012

@jerryjanka
Mrzí ma to, ale ja naozaj nemôžem za to, že dotyčná pani Dr. zrovna podstúpila operáciu. Asi to bolo dosť náhle, keď ešte pred mesiacom súhlasila s účasťou na besede. To je mimochodom názorná ukážka toho, ako dopadnú tí, čo veria súčasnému mainstreamovému medicínskemu systému. 🙂

manof
27. jan 2012

@jerryjanka
To ani v BA nebýva cez 30 ľudí. Ak, tak len veľmi zriedkavo.

Ja myslím, že účasť bola rozumná s ohľadom na veľkosť mesta.

jerryjanka
27. jan 2012

@manof ved ja ti nenadavam - ktovie či fakt šla na operaciu 😀 možno sa len vyhovorila lebo sa bála konfrontácie 😀

manof
27. jan 2012

Ďalšia petícia za záchranu internetu:
https://secure.avaaz.org/en/eu_save_the_interne...

jerryjanka
27. jan 2012

@manof to fakt? no ludia sú uvedomelí a nechodia lebo ved očkovanie je prospešné a hlavne uplne bezpečné 😀

sofhia
27. jan 2012

@didulka85 diky, tak kupim opat tie vlocky. ci myslis, ze aj to je blbost? no my sme mali ock. akurat TBC a 1.davku Hexa a spol. nasledne sa k nam dostali info o tejto stranke a o vsetkom,a uz nebolo nic ine, ani nebude, mala bude mat o par dni 15m

hajanka
27. jan 2012

@eaka to bola správa vo fotoblogoch, do minuty bola zrušená adminom

didulka85
27. jan 2012

@sofhia nam povedala homeopatka, ze nase vysypy boli sposobene TBC. Ale lekari tvrdia, ze odkedy sa picha prevenar, tak je tolko ekzemov ako nebolo nikdy. To je jedno, uz je neskoro hladat vinnika.
Co sa tyka vlociek... Myslim, ze je to o maly kusok lepsie ako lovela. Ale stale je to len s "prepacenim" ropny produkt. Niektore mamicky si pochvaluju napriklad pracie gule. Ja na orechy nedam dopustit. Pradlo samozrejme nevonia, biele veci ti zasednu a flaky nevyperies uplne, ale odkedy v tom periem aj nase veci, tak ma nesvrbi pokozka a aj mm si vsimol zmenu. K bielemu pradlu pridavas trosku aktivneho kyslika, potom veci az tak nezosednu.
Moja kamoska robila v top-manazmente jednej velkej firmy co predava vacsinu sajrajtov do domacnosti a na pranie. A perie v orechoch. 😀 Lebo ze vie, co je to za svinstvo.

prevenar
27. jan 2012

koho by zaujimalo , ako vyzera "konspiracna" teoria na zivo ..a kam, v akych mnozstvach a akym sposobom zatikaju a drzia uplne nenasilnych protestujucich , nech si pozrie tento novy dokument. tolko k slobode zhromazdovat sa a k slobode slova .. odporucam, je to ako vylet do buducnosti. (americka sucastnost)

anglictina / 14 a 4 min.

https://www.youtube.com/watch?v=NnQNYiUJfM0


https://www.youtube.com/watch?v=IGgZ8lgGfmU
chanella
27. jan 2012

@petot ahoj, mozes mi prosim ta poradit, ktory zakon si mam vytlacit? Je tam pisane, ze dr nahlasi len odmietnutei a nemoze nahlasit meno? Najradsej by som to mala pisomne, lebo som si ista, ze dr. povie, ze musi dat moje meno RUVZ. http://rizikaockovania.sk/leg/leg11-vyhlaska_zm...
dakujem pekne

chanella
27. jan 2012

@prevenar trochu neskor sa ozyvam, ale musim povedat, ze si sa pekne rozpisal 🙂 ale mas uplnu pravdu, ja sa do medicinkych debat pustat nejdem, nie som odbornik a nepotrebujem aby ma dr chytala za slovicka. Jednoduche vyhlasenie a basta V utorok ideme na to 🙂

chanella
27. jan 2012

@manof dakujem ti velmi pekne 🙂 mozem sa spolahnut, ze je to 100% presne? 🙂

chanella
27. jan 2012

@heimdalls dakujem 🙂 idem to vyhlasenie napisat cez vikend a v utorok je nas den D 🙂 strasne som zvedava, to bude okolo toho rozruch, podla mna u nas este nikto neodmietol... napisem ako to dopadlo

chanella
27. jan 2012

@kilecko tak toto si vystihol uplne presne, o tych kocikoch a autosedackach... vies, oni sa riadia podla toho, ze co je povinne, musi byt aj dobre (myslim, povinne ockovanie)

chanella
27. jan 2012

mozete mi vysvetlit aky je rozdiel medzi prevenarom a synflorixom, nam dali s hexou synflorix, nie prevenar. No a vtedy som sa do toho este nevrtala a slepo doverovala....

zaockujte_aj_slnko
27. jan 2012

@hajanka
to su take "nadavky" 😀.... asi je krestanka alebo sa boji ze ju webmaster zmaze...... cize je pod vyplyvom superega, cize sa prilis kontroluje, ta osoba nie je velmi uprimna...... a neuprimni ludia nie su velmi prijemni, cize je to proste neuvedomela osoba, ktorej nazor je ajtak bez vacsej hodnoty 🙂

sofhia
27. jan 2012

@didulka85 ake orechy? to su tie pracie gule? ako to funguje? ked vies co, ja kaslem na flaky, a na to,ze biele zosedie, moja mama ma zo mna hrozu, ale ja davam minimum prasku akehokolvek, nech periem hocico, a periem takmer vzdy na 30 min programe. ved sa nevalame v sr...ch, s prepacenim 🙂 ked zacneme kydat hnoj, tak potom to bude ine.

didulka85
27. jan 2012

@sofhia moja dcera nedovoli aby som ju krmila, takze po kazdom jedle ju komplet prezliekam. 😀 Po takej cvikle alebo spenate je oblecenie nadherne. 😀 😀
To su orechy zo stromu.
http://www.bioshop.sk/bio-a-eko-v-beznom-zivote...

Klasicky prasok obali vlakno a chemikalia je doslova vsiaknuta v latke. Ked si oblecenie oblecies, trie sa o pokozku a drazdi ju. Citliva pokozka dietata potom reaguje. Hlavne v lete, ked sa deti viac potia, je to horsie.

didulka85
27. jan 2012

@sofhia maju ich v kazdom bio-obchode.