Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

svetlanaa
1. nov 2012

@irenkask zial iba mi potvrdzujete to co viem a tusim, nemam velke izluzie ani o nadaciach..Na detskej onkologii som,
nastastie este nebola, to by som asi nezvladla, stacilo mi, ked som chodila na onkologiu za mojim otcom. Drzim velmi palce, nech je vnucka zdrava.

nikimax
1. nov 2012

@irenkask presne tak, musíme to zrejme riešiť takto bez servítky, lebo ked im to hovoríš slušne,kultivovane, tak sú oni neslušní a arogantní a vôbec ťa neberú do úvahy, proste ťa pošlapú. A pritom tí poškodení sme stále len MY.... Fakt mať peniaze, tak ich žalujem,nech by to trvalo aj 50 rokov, až kým nedosiahnem spravodlivosť... 😠 😠

irenkask
1. nov 2012

@l81 Simonka sa narodila v roku 2007 a očkovaná bola v roku 2008 v marci alebo apríli presne na deň neviem musela by som sa hrabať v prefotenej dokumentácii mám všetko odložené. Ja som na základe odpozeraného a vypočutého od rodičov ďalších a podľa prečítaného usúdila že je to riadne svinstvo všetky vakcíny keďže reakcie detí na ne sú také ťažké a nepredvídateľné , hrozivé.
Jednoducho nechcem sa vychvaľovať ale mám vysoko rozvinutú intuíciu a keď sa do čohosi zahryznem tak si všetko zistím a veľa vecí viem posúdiť aj bez nejakých odkazov, odborných článkov, len to neviem vysvetliť prečo to viem že je to tak. Poviem ti to tak že mám aj nejaké skúsenosti s princípom homeopatie tak podľa mojej teórie som bola presvedčená na 1000% že vakcíny sú kontaminované nielen biologicky ale aj negatívnymi informáciami tá vakcína nesie informačný materiál.
Možno že ma teraz nepochopíš, ale ja ti fakt doporučujem prečítať si knihy od nášho významného lekára a psychiatra . Ja ich čítam doteraz a pomohlo mi to pochopiť aj veci ktoré sa nedajú vidieť očami. Akurát keď malá bola na onkológii sa mi dostali do rúk volá sa TEODOR ROSINSKÝ. Úžasný a skromný vedec pozri si na nete keď si naklikáš aké má úžasné schopnosti. Vďaka nemu som sa naučila napojiť na malú Simonku a posielať jej uzdravujúcu energiu ani ja som neverila čoho je človek schopný a uverile som až keď malej pomáhal na diaľku jeden liečiteľ . Ty , keby si vedela ako čumeli na onkológii a krútili neveriacky hlavou keď sa jej behom jednej hodiny upravil krvný obraz . Ja som im ponúkala že takto by mala spolupracovať alternatívna medicína s klasickou tak ma strašili že jej mohol poškodiť a toto odmietali automaticky. Som si pomyslela koľko detí by sa takto mohlo zachrániť ako naša malá. Ale oni slepí a hluchí.........

irenkask
1. nov 2012

@irenkask Zabudla som dodať , že po marcovom alebo aprílovom očkovaní slávnou hexou už bola koncom apríla na detskom oddelení v Martine v nemocnoci a o tri týždne na onkológii v Bratislave v poslednom štádiu neuroblastómu to je štvrté, konečné s veľkou metastázou na krku z ktorej ani nechceli brať vzorku tak sa báli........ So šancou na prežitie tak najviac 10 až 20%. Skvelý výsledok zdravotníckej vedy a popredných bielych vrahov a popravcov malých detí ..
A ešte má drzosť tu napísať že ich tak niekto nazýva... Mňa to nezaujíma pretože keď dokážu tak udatne bojovať s nasadením života za platy tak neobstojí že za životy detí sa nedá lebo taký zákon alebo taký........To niesú žiadne autority pre mňa sú to obyčajné konkrementy a nech si tú vizitku o sebe prečíta ten špinavec ktorý tu prispieval asi predvčerom.

zaockujteajslnko
1. nov 2012

@nikimax
aka to servitka?............niekto ti tu chce zabit alebo zmrzacit deti hlavne nech sa eurace sypy..... a ty mas mat servitku?........ no ja teda nie......

l81
1. nov 2012

@zaockujteajslnko v dnesnej dobe uz ani ja, ale na zaciatku u mna stale prevladala slusna vychova-vies, ako nas vzdy ucili, k panu doktorovi a ucitelovi musis by vzdy slusny. Slusna vychova a sebaovladanie ma definitivne opustili u nas na plucnom, kde nas sestra nechala hodinu cakat,medzi asi 30 starymi tuberakmi, len koli tomu, ze som si ja, obycajna pacientka dovolila zaklopat na dvere a oznamit jej, ze som tam s malym dietatom, nech nas pusti dnu-aka bola reakciaa si nemusim popisovat,ale ked mi 3x po hodine zabuchla dvere pred nosom, som jej tie dvere skoro roztrieskala. A tam skoncila moja slusna vychova, mas uplnu pravdu-bez servitky, tak ako oni s nami, tak aj my s nimi.

hajanka
1. nov 2012
hajanka
1. nov 2012

@irenkask velmi ta obdivujem aj tvoju dceru a vnucku, naozaj obrovsky obdiv!!!

irenkask
1. nov 2012

@hajanka Vieš ja si považujem za povinnosť svätú toto posolstvo odovzdať všetkým ktorí chcú poznať pravdu a varovať čím najviac ľudí , lebo aj ja som chodila k lekárom ešte pred siedmimi rokmi s úplnou dôverou a odovzdanosťou a potom sa to začalo sypať ako lavína . Vieš a ja som taký dobráčisko , je mi ľúto všetkých tých detí a mladých ľudí a chcem aby sa tomu vyhli čo postretlo nás. Jednoducho vždy to nejde a potom ten kríž každý nevládze niesť lebo je nepoučiteľný a už je niekedy neskoro na všetko........

brumka111
1. nov 2012

@irenkask ako sa vola kniha od p. Rosinskeho, ktoru odporucas?

hajanka
1. nov 2012

@irenkask keby som mohla, dam ti 1000 lajkov minimalne, mala by si napisat knihu, velmi rada ta citam, aj ked je to vacsinou aj velmi smutne (az tu slzim), ale nikdy tvoje prispevky nepreskocim 🙂 dakujem, ze robis to co robis, ze to siris dalej, ze sa do toho tak obuvas 🙂

irenkask
1. nov 2012

@brumka111 Ja odporúčam všetky aj choroby z nenávisti aj duchovné bytosti . Najprv si kúp tieto dve . Ja som musela čítať desaťkrát a čítam stále lebo táto literatúra mi pomáha pochopiť ďalšie veci v živote ktorým som nerozumela alebo vôbec nepoznala. Som rada že sa o to zaujímaš pretože ti vysvetlia veci ktoré zrakom nevnímaš a naštartuje to v tebe ten vnútorný zrak.Vyžadujú maximálne sústredenie takže treba radšej v kľude po troškách čítať však to sama uvidíš ako ti bude najviac vyhovovať. Prečítaj si aj o autorovi aký je to génius a kde všade pôsobil a dlhé roky si tieto poznatky overoval ako lekár na psychiatrickej klinike. Nieje to nijaké esoterické tliachanie ale vedecká práca.

dyba
1. nov 2012

@manof ano , okres Piešťany

dyba
1. nov 2012

@prevenar
@zaockujteajslnko takže podpisovať nebudem, nechám to tak. povodne som to chcela poslať nepodpísané s nejakým ,,sprievodným komentárom,, , ale asi by som len pichala do osieho hniezda. takže to nechávam celé tak. dakujem za odpovede

irenkask
1. nov 2012

@hajanka Vďaka , sľubujem že tú knihu raz napíšem ale ešte si dovtedy musím všeličo naštudovať. A to som sem nenapísala zďaleka všetko čo som v tom období prežila .Ver že by si plakala ešte viac . Ale dík že si to aspoň ktosi vezme k srdcu a odovzdá ďalej, to je moja najväčšia radosť že vybudím ľudí ku ďalšiemu poznaniu.

brumka111
1. nov 2012

@irenkask mna takato odborna literatura rozhodne zaujima a velmi rada si ju nastudujem..dakujem za odporucenie. Knihy si zaobstaram.

irenkask
1. nov 2012

@brumka111 Kľudne sa ma na čokoľvek opýtaj čo bude treba rada odpoviem čo viem . Ja som si pri tom čítaní pripadala akože bože toľko toho neviem . A ver, že keby sa o tieto veci zaujímali lekári a študovali to nikdy v živote by nedoporučili očkovať, ani iné praktiky nezmyselné a škodlivé.

l81
1. nov 2012

Prave som zbadala jednu temu tu na MK, vola sa , ze :Nová pneumokoková vakcína Synflorix. Testovali ju na vašom dieťati? - je tam napisane, ze rodicia deti, kt. bola podana tato vakcina, mali podpisat informovny suhlas. Celkom by ma to zaujimalo, kedze mam dieta ockovane outo vakcinou, ale nic som nepodpisovala
Vie niekto nieco o tom?

babi1
1. nov 2012

@irenkask pridávam sa k hajanke, vďaka za osvetu ktorú šíriš, aj tvoja dcéra. Vďaka vášmu smutnému príbehu som sa začala zaujímať o očkovanie, respektíve neočkovanie. My sme prišli o prvého vnúčika pri pôrode... tiež už lekárom nedôverujem a mám na nich ťažké srdce. Druhý vnúčik sa narodil presne pred 4 mesiacmi a dcéra aj zať odmietli očkovať - veľmi sa teším, že sa tak rozhodli. Som vďačná za všetky informácie, ktorými sem prispievajú ďaľší osvetári, dúfam, že sa dočkáme slobodného rozhodovania.

irenkask
1. nov 2012

@babi1 Teší ma že sa na nás poučí veľa ľudí aspoň tak si poviem že to malo svoj zmysel . Vďaka za vašu múdrosť ktorú máte a všímate si rôzne varovania v živote . Ja teraz musím pracovať na svojich nedostatkoch, aby som mohla byť sama so sebou spokojná a pomáha mi vyššie spomenutá literatúra a tá dobrá neviditeľná energia, ktorá mi dopriala toto poznanie objaviť a skúmať ďalej . Aj vám všetkým prajem to isté aby sa vám to podarilo tiež . Len neviem ,čím ďalej tým viac si myslím že to asi nebude možné bez obetí .

katarinka81
1. nov 2012

@majusqwa to s tymi protilatkami si dala zistovat kamaratka. Obvolala labaky a jeden jej bol schopny spravit testy, no len na čierny kasel a hepatitidu, spravne si pamatas. Na ostatne choroby vraj nemaju sety a asi sa to ani od vtedy nezmenilo (bolo to 3/4 roka dozadu)kedže bola jedina za tie roky co si nieco take ziadala robit . A po dvoch preockovaniach hexou mala nulove protilatky proti čiernemu kaslu a na hepatitidu protilatky mali.

kkl82
1. nov 2012

ahojte, pridam dnesnu skusenost s ockovanim u nas v rodine... boli sme prave u mojej devatdesiatrocnej babicky, ked jej volal bratranec, ze dnes nemozu prist, lebo ich starsi syn (ma 13 rokov) je v nemocnici s ciernym kaslom. samozrejme, plne ockovany a preockovany, jeho rodicia ho ockovali doteraz vsetkym aj nepovinnym, lebo "ho chcu ochranit pred tymi zlymi chorobami". ale to nie je nijak prekvapive, kedze vsetci vieme, ake je ockovanie "ucinne". co ma vsak prekvapilo, bola reakcia mojej babky - ze "to je mozne, aby taky stary chlapec mal cierny kasel?". ked som sa jej pytala, ze ako to myslela, tak vysvetlila, ze za jej casov mali cierny kasel iba male deti. z toho vyplyva, ze takmer vsetci ho prekonali v detstve a ako starsi uz boli imunni. takze tot nasa kolektivna imunita...

petah82
1. nov 2012

@kkl82 nech zije ockovanie! presne tak, nech sa opytaju starych ludi, co je taka strasne zla bububu choroba, proti ktorej treba nieco vymysliet. si myslim, ze na MMR by babka aj v jej veku chytila zachvat smiechu, so vsetkou uctou. 🙂

babi1
1. nov 2012

@irenkask asi ideme ako rodina vo vašich šľapajách, od smrti malého aj my mnohé veci ináč vnímame a začali sme sa hlavne my ženy venovať literatúre a informáciám, ktoré by nám pomohli prijať čo sa stalo. Jedna dcéra momentálne tiež pracuje na svojich nedostatkoch pomocou literatúry. Mne sa stala zvláštna vec, zoznámila som sa so ženou, ktorá mi možno zachránila život, venuje sa psychotronike, teraz je moja najlepšia kamarátka...
Moja druhá dcéra sa pozná s rodičmi malého Samka, keďže sú z Levíc... rozhodovanie neočkovať to len urýchlilo.
Ja osobne by som chcela vedieť, ako by sa zmenili počty detičiek chorých na rakovinu, keby nebolo očkovanie... možno raz tí, čo teraz naháňajú kolektívnu imunitu si priznajú kolektívnu vinu, možno to už teraz vedia, alebo tušia...
Myslíte, že v tomto dušičkovom čase zapália aj sviečku za svoje obete?

zaockujteajslnko
1. nov 2012

@dyba
ako vidis oni ta (aj mna, nas) "len" poucuju, akoze aby sme nemohli trvrdit ze "sme nepouceni" 😀 ....... ja ti doporucujem zmenit lekarku niekam mimo kraj trnava..... a to okamzite..... idealne niekam kraj trencin.... co nie je daleko od tvojho bydliska....... a to urob okamzite............nech si pediatricky v trnavskom kraji skapu hladom, ked maju arogantnych idiotov na RUVZ... tiez by sa mohli na tych tupcov tam stazovat na UVZ, ale ocividne tak nerobia a neurobia........ich problem, pridu o pacientov....... alebo nech si ziju z totalnych tupcov co si nechavaju poskodzovat deti ockovanim a dobrovolne, ich problem.,

petah82
1. nov 2012

na klinike testuju, ako pouzit virus osypok na likvidaciu nadoru mesotheliomu http://www.survivingmesothelioma.com/news/view.... tak naco ockovat? ked prekonanie osypok nam moze posilnit imunitu tak, ze prekoname rakovinu lahsie a mozno ani o nej nebudeme vediet. idu robit pokus, ze budu chorym ockovat kazdych 28dni az 6x virus osypok, ktory bude zabijat rakovinove bunky, ale aj vyvolat protinadorovu-imunitnu odpoved, ktora bude znasobovat tento utok...

zaockujteajslnko
1. nov 2012

@dyba
ja som tiez chcel na to reagovat, ale to nema zmysel, oni len pochopia ze si "problemova umyselne" takto sa mozu "len" domnievat ze si proste hlupa alebo zmetena..... tak ich v tom nechaj, UVZ ich v tom podrzi keby ti aj dieta podrezali tak UVZ bude za nimi stat....... tu argumenty neplatia, tu je to o prachoch a velkych prachoch, nie o pravde...................je to jedna banda zavsivavena...... V Trnave vraj dostanes maximalnu pokutu aj keby si sa na hlavu postavila, vsetko bude irelevantne, tak nech tam skapu lekarky hladom, mne to moze byt jedno.........ked im to vyhovuje asi teda maju v tom prsty vsetci spolu a podporuju sa navzajom.....

zaockujteajslnko
1. nov 2012

@l81
pochybujem zeby nejaky rodic suhlasil s chemickymi testami ockovacej latky Synflorix na svojom dietati, taky padnuty na hlavku hadam nie je ani "ta ktorej meno nespominame" 😀 Samozrejme ze najskor nikomu nic nepovedali...... a pekne to do deti napichali bez suhlasu.....

hlupak je kazdy rodic co si neda 1000 krat pozor co to do jeho dietata vlastne pichaju a naco to je alebo ma byt dobre a suhlasi so vsetkym..............tu sa ocividne deju svinstva za ake vesali nacistov v norimbergu a pekne krasne pred ocami vsetkych.........aj teraz dole podo mnou ako to pisem ide reklama na ocividnu sracku "rotarix" 😀 ................dobra zivotunebezpecna srackova alebo dobre zreklamovana 😀

zaockujteajslnko
1. nov 2012

@dyba
starej pediatre ani nemusis nic hovorit, najdi si novu, a prihlas sa s dietatom k nej. Nova pediatra si kartu od sterej vyziada postou. Cize sa nemusis "vypytat" od starej pediatricky, ani jej nic "vysvetlovat", ani sa citit trapne, ani nic podobne. Prihlas dieta k novej pediatre mimo kraj Trnava. To je to najlepsie co mozes pre seba a svoje dieta urobit......