Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

labaga
31. júl 2012

@nae
@tamix aka objektivita... všetko proočkovacie študie su tvrdo financované farmafirmamy, ktoré chcunakazit celý svet a potom drahými liekmi liečit

labaga
31. júl 2012

@katka0905 popýtat na detské ihriská?? mne stačia bludy o urieknutí.... asi tak vedia niektoré zhodnotit obj.stav

tamix
31. júl 2012

@alenka600
@molka
je škoda, že štatistika je len nepravdivý zdrap papiera. Sestrička u našej pediatričky tiež vravela, že nikde nič nehlásia a pritom priznala, že deti mávajú bujné reakcie na očkovania. Keby reakcie neboli, tak by sa ma pri ďalšom stretnutí hneď neopýtala, že "ako znášala malá očkovanie, neboli nejaké problémy?"

labaga
31. júl 2012

@slniecko77 pozor sice sposobuje astmu ale tá sa da 1kg vit. c vyliečit, podobne ako besnota...

zaockujteajslnko
31. júl 2012

@molka
alias RUVZ chudacikovia proste "nic nemozu s tym spravit lebo nevedia"....... vratane SUKL.......... a chudacikovia pediatri a lekari zese chudatka moje nenahlasuju lebo "nevedia co maju nahlasovat" :D........ realita SR v ockovani........."vysoka profesionalita a extremna kontrola"...........

keby takto fungovali vlaky, tak je mrtvych kazdy den stovky!!!

ale pediater zato vie pekne krasne nahlasit meno rodica ktory si dovolil neockovat!....... to dokaze, to je "vysoky intelekt a znacna profesionalita ku svojmu klientovi cim dieta a rodic je", to je fakt

fuj, hnus, grc...... z celeho systemu ohladom ockovania v SR..........hnus.......

janano
31. júl 2012

@labaga k tebe len tolko...si strasne naivna.

slniecko77
31. júl 2012

@labaga ved aj to som citala, ze ked budem pohryznuta zvieratom, ranu vymyt vodou s mydlom (proti tomu nic nemam) a potom verit, ze besnotu nedostanem 😉 😀

alenka600
31. júl 2012

@labaga Aky je vlastne Tvoj ciel v tejto diskusii?

slniecko77
31. júl 2012

uups nemala som reagovat 😉

labaga
31. júl 2012

@molka prečitaj si celu publ.megask.liečba..... ten koniec je čisto ako Maria Trebenova....
citujem.... pan xxx sa poštiaval, denne brala 1000gx5 vit. c a pil kysle mlieko. Po 2 mesiacoch problemy prestali....
... ale važne... fakt si niekto mysli že ak by veci skutocne tak fungoval ako v knihe ludí by tým neliečili.... lebo farmafirmy??? bože rozmyšlajte...

labaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujteajslnko
31. júl 2012

@tamix
lekarky sa boja nieco hlasit, lebo vsak sa zacne "vysetrovat" ci podali dobre ockovaciu latku a podobne......... a kto uz len sam na seba nasije kontrolu a problemy, ze ano :D .......radsej nech dieta aj skape, to je jedno.........vsak "my sme tu vakcinu nevyrobili, my s tym nic nemame, my len pocuvame rozkazy z hora!".......takto presne sa aj branili hitlerovci predtym ako ich povesali v norimbergu

syla
31. júl 2012

@slniecko77 tak tomu ver, zažila som na vlastnej koži a to si mala vidieť lekárov. Sami nevedeli, čo robiť 😀

labaga
31. júl 2012

@slniecko77 nie ale užit este 6000g.vit C. som zvedavý ak by besnezvierapohryzlo tu kohokolvek dieta, komu by ste ho zverili Jarcuskovi či tým dvom expertoom

syla
31. júl 2012

@labaga nedozvieš sa nič podstatné pre teba 😀

alenka600
31. júl 2012

@labaga AHa a ja ze chces sektu zachranit pred jej vodcom.....

labaga
31. júl 2012

@alenka600 komu by si zverila dieta??? pohryzie ho verifikovana besna líška.... petotovi, ci ani vakcinu by si nedala???? ci ako

alenka600
31. júl 2012

@labaga Neurobim Ti tu radost a s Tebou sa do diskusie nepustim 😵 Pises, ze sa tu na tom bavis, na tych blbostiach. Teda zaujem o nic rozumne nemas, tym padom nie je o com. A teraz kludne spusti, ze to hovorim preto, lebo neviem co povedat, alebo nebodaj, ze sa tu hanbim priznat, ze by som zverila dieta lekarovi. atd atd 😝 😝 😝 😝 😝

labaga
31. júl 2012

@alenka600 iste na diskusie tu mate kohuta. ten vam dsuva jednostranne informacie.... ALE ABY BOLO JASNE JA SOM ZA SLOBODU V OČKOVANI- na to by mala mat každa matka narok s tým suhlasim.

labaga
31. júl 2012

@alenka600 a komu zveria deti matky onko. pacientov....??? daju sa na megaskorb. liečbu???? ostava pri slovach.. odpoved poznaš... možno tomu hnusnému lekárovi ktorého platia farmafirmy a ktoré vyrabaju tie hnusné drahé lieky

tamix
31. júl 2012

@labaga snažím sa, ale neviem prísť na dôvod tvojho "hnevu" - ak sa to tak dá nazvať. Nik ťa nenúti prestať veriť v očkovanie. To, že manof robí to, čo robí? Je to jeho presvedčenie. Tak ako je tvojím, že svet zachránili vakcíny. Naša malá je len čiastočne očkovaná a napriek tomu je zdravá. Známa dala malého zaočkovať všetkým, čo sa dalo dokúpiť. Každý rok ho očkuje proti chrípka a chudák malý je stále chorý. Každý má možnosť voľby.

labaga
31. júl 2012

@tamix a podla tvojej uvahy je preto chorý že ho očkuju... nie jednoducho preto že je slabý jedinec ktorý by bez lek.starostlivost -atb atd. s najvačšou pravdepodobnostou neprežil???.ja si určite nemyslím že za to čo tu mame za Zdrav. starostlivost můžu vakcíny.... ale ocenujem prácu Manofa. robí to zanietene

hajanka
31. júl 2012

@labaga ja sa zase super bavim nad tvojou naivitiou a hlupostou 😀

co ty tu este robis?

OK, mas uplne odlisny nazor ako my, precitaj si prosim znenie diskusie a ak mas potrebu diskutovat, tak si vyhladaj prislusnu temu z nazvom "boj za ockovanie" alebo podobne nieco..

... ci ti azda zacali klesat trzby v ambulanciach z povinneho ockovania a predpisovania liekov? 😀 preto ten drasticky boj proti nam a proti vitaminom? (prisla som na dovod hnevu) 😀

z toho co si tu za tych poslednych par stran popisala absolutne nevyplyva, ze by si bola za slobodu v ockovani 😀

... a ked si uz tu, mozem mi prosim odpovedat na moje otazky par stran dozadu?

Co s dietatom ktore trpi zlyhanim imunity nasledkom ockovania? (podotykam, dovtedy zdravy ako ryba, takze ziaden slaby jedinec)
Ako je to s tou bezpecnostou hlinika?

tamix
31. júl 2012

@labaga onko.pacientov radšej ani nespomínaj. Je to pekné chrapúnstvo, a ako dobre sa tých deťoch zarába 😠 . určite sa pár deťom aj pomohlo, ale keby neišlo o peniaze, možno by ich žilo aj viac. Práve nedávno som sa rozprávala s jedným pánom, čo povedal, že treba vedieť kam zaklopať, čo zaniesť a šanca na prežitie je neporovnateľná, ako keď čakáte, že sa o vás lekár a onkológia postará, lebo je to jeho práca.

labaga
31. júl 2012

@hajanka prečitala si si niekedy tu publ.megask.liečba??????????????? dovtedy zdravý ako ryba??? o rybach vieš malo. slabý jedinec nieje len ten čo uhynie po narodení.....

labaga
31. júl 2012

@tamix
@hajanka pozri ako tu na MK vymyli mozog - tema detska onkologia.... skutočne ešte niekto pochybuje? že zaklopat???

hajanka
31. júl 2012

@labaga ano citala, nie vsak celu...

pocula si niekedy o takom niecom ako "porekadla"? 🙂 to ti asi vela nehovori... 😖
... a co ty vies o rybach 😀 zeby nejaka nova vakcina proti kaprej chripke? 😀

alenka600
31. júl 2012

@tamix @hajanka Ale baby nerieste ju, ved sama priznala, ze sa tu iba bavi nad hlupostou. tj nema ziaden seriozny zaujem, len zabijat nudu a caka na ochotne obete co sa s nou pustia do akejkolvek diskusie o hocicom. Takze to je hadzanie hrachu na stenu a uspokojovanie jej potreby kontaktu. dobru noc, caute zajtra

labaga
31. júl 2012

... ci ti azda zacali klesat trzby v ambulanciach z povinneho ockovania a predpisovania liekov? preto ten drasticky boj proti nam a proti vitaminom? (prisla som na dovod hnevu)

očkovanie je tažký biznis vitamíny charita????
@hajanka poznaš jarčušku???

hajanka
31. júl 2012

@labaga to je tvoj nazor 😉

aaach, ze ta to bavi..... nemam na teba slov..

labaga
31. júl 2012

@hajanka pozri si citacie... hlavne roky... tie citacie naktorých stojí kniha... to s tou besnotou... atd....ti nepríde divné??? ani trochu??? a nepride ti divné že nevznikla v med. sëriozna vetva liečením vit.C????