Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

zigzag
17. nov 2012

@pectore 😠

tin007
17. nov 2012

@pectore a @zigzag prestante s osobnymi utokmi, lebo vas nahlasim!

pectore
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petot
17. nov 2012

@evicka_po Nedávno švajčiarska vláda vydala dokument, v ktorom označila homeopatiu za rovnocenný spôsob liečby s alopatiou. Placebom kontrolované skúšky pokiaľ viem existujú. Na rozdiel od vakcín.

Podrobnosti Ti nepoviem, homeopatii sa nevenujem ani ju neužívam. Mám radšej veci, ktorých fungovaniu rozumiem.

manof
17. nov 2012

@zigzag
Klídek, @denduska tiež neočkuje, našla si si nesprávnu obeť. 🙂

manof
17. nov 2012

Ďalšie pokračovanie prekladu knihy:
"Očkovacia ruleta: skúsenosti, riziká a alternatívy"

Kapitola 5:
"Vyvrátenie mýtov o očkovaní"
http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovacia-r...

kaja73
17. nov 2012

@tin007 tak vdaka manofovi ,uz viem ze sa Hirte nemylil,ked hovoril o vakcine na hemofila uz v rokoch 1974
http://pediatrics.aappublications.org/content/6... -toto bolo pisane v roku 1977

bubelko
17. nov 2012

@petot to je troska skreslene. akurat bolo prijate, ze poistovne budu preplacat niektore alternativne liecebne postupy uz v zakladnej poistke, ak ich uplatnuje lekar, ktory studoval klasicku medicinu - spada pod to aj homeopatia (ale aj cinska medicina a dalsie). ale ak chodis k homeopatovi, nepreplaca ti to nikto a nie je to dane na rovnaku uroven ako alopaticka medicina 😉musis mat na to extra pripoistenie 😉
ale ak sa mylim, rada si pozriem link na ten dokument.
sorry za OT 😕

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
17. nov 2012

@petot prosim pošli odkaz na placebom kontrolované skušky

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
17. nov 2012

@pectore - nikto ta v tejto teme evidentne nechce, je to tema - nesuhlas s povinnym ockovanim - ako nechapem, co tu robis, ked si fanda ockovania.... to je cista provokacia a doslovne "otravovanie vzduchu" ako ked sa mamicka s dietatkom na umelom mlieku ide bit do prs do temy o kojeni 😝 Je to vyslovene robenie zlej krvi 😖 Ze ti to treba 🙄

anjelicek26
17. nov 2012

Inak ako to citam spätne, to vas seriozne jedna osoba zahnala do sukromnej temy 😕 To mi je velmi luto, dufala som, ze odtialto budem cerpat informacie aj pri rozhodovani sa pre to najlepsie pre nase tretie babo 😖 Je to skoda 😖

kolostrum
17. nov 2012

@anjelicek26 stačí ist do sukromnej témy.. tam sa iného názoru nemusíš obávat

anjelicek26
17. nov 2012

@kolostrum - ved hej, poslem si ziadost, ale o tej teme treba vediet a mamina, ktora rozmysla nad prvym ockovanim, tu to ani nenapadne 😖 Keby ja mozem vratit cas, co ja by som par rokov dozadu za tie informacie dala 😖 Hneva ma, ze to moze takto dototo jeden nepoucitelny clovek 🤐 Toto ma fakt mrzi :( Tato tema bola viac ako informativna 😔

kolostrum
17. nov 2012

@anjelicek26 pozri je tu 1600 strán.... čítat a čítat

kolostrum
17. nov 2012

@alikaa tak si na to prišla

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
17. nov 2012

@kolostrum - to nejako prezijem 🙂

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
17. nov 2012

@anjelicek26 no tak jednoducho nezaočkuješ a maš.... ale osobné utoky aké su tu? paranoja vodcu.... . píšem, čítam, dozviem sa...

manof
17. nov 2012

Keďže sa ma na to ľudia opakovane pýtajú pomaly každý druhý deň, dal som to všetko do článku:

"Ako čo najlepšie odmietnuť konkrétne vakcíny z povinného očkovania detí na Slovensku":
http://www.slobodavockovani.sk/news/ako-odmietn...

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manof
17. nov 2012

@kolostrum
Pokiaľ mi len tie lajky závidíš, tak stačí povedať - naklikám Ti ich, koľko chceš.
🙂

Čo by som ja neurobil pre blížneho svojho.,,
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nae
17. nov 2012

@anjelicek26 ahoj, ak chceš stále sledovať, čo je nové, napíš @prevenar -ovi so žiadosťou o zaradenie do súkromky. Nás odtiaľto nevyhnali len trollovia, ale spojenie trollovia plus admin.

kolostrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kolostrum
17. nov 2012

@nae a mimozemštania. a admin ktorý napísal že je prípustný aj iný názor.