Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

zaockujteajslnko
8. okt 2012

@zuzana92101
samozrejme ono samotne nutene ockovanie je zlocinom proti ludskosti a ludskym pravam, cize ci ti tam napichaju jedy viac alebo kontaminaciu viac, co uz, je to ajtak zlocinom uz predtym 🙂

zaockujteajslnko
8. okt 2012

pravdepodobne som neockovanim HEXA svojmu dietatu zachranil zdravie a mozno aj zivot - dokazatelne na papieri cierne na bielom......... to je ale "prekvapenie", nech este nejaka sliepocka na RUVZ alebo pediatricka si otvori hubu na mna v tejto veci.....tam niet o com diskutovat, len o tom ze som zachranil svoje dieta....

cigaretka5
8. okt 2012

vazeni nedalo by sa aj toto vytiahnut na "pohovore " s RUVZ ? kiazdy den cakam list,?

hajanka
8. okt 2012

@cigaretka5 urcite!
ps: som zvedavana na ich argumenty... zeby plany poplach? alebo je to len preventivne opatrenie? (ako tu uz jedna mamicka rano napisala)

zaockujteajslnko
8. okt 2012

@cigaretka5
samozrejme ja to na predvolani vytiahnem a dolozim do zapisnice, ako jasny dokaz nebezpecnosti HEXA vakciny.......to je dokaz ktory musia zohladnit, ked nie , ide to na prokuraturu

zuzana734
8. okt 2012

Precitajte viac na TVNOVINY.sk...

zaockujteajslnko
8. okt 2012

@hajanka
prevencia sa nerobi pokial je vazny dovod si mysliet ze doslo ku kontaminacii, takze to akoby niekto povedal ze to ze sa stiahne pokazene maso z obchodu je len preventivne opatrenie 😀

hajanka
8. okt 2012

@zaockujteajslnko noooo... vysvetli to niektorym menej chapavym 😅

jizzlgirl
8. okt 2012

@mariynka co sa tyka ockovania proti tetanu, tak ja si myslim, ze to je jedno z najzbytocnejsich ockovani.... Aspon tu v nemecku je to tak, ze ked prides do nemocnice s poranenim, alebo po uraze ta idu operovat, dostanes toto ockovanie okamzite bez toho ci si zaockovana alebo nie.
Niekde som citala pekne porovnanie, ze to by si sa musela hrat niekde v afrike v blate a spinavej vode, aby si dostala tetanus.

pectore
8. okt 2012

@zaockujteajslnko boze...!!!! .....a ked bola prohybicia v Cechach tak tiez stiahli vsetok podozriví alkohol od 20% hore .... a nebol vsetok kontaminovamy metanolom.... zas tu nafukujete a robite s komara somara...normalny bezpecnostny postup pokial doslo k nejakym problemom....... a tu sa robi s toho šou...ale jak inak..... ked sa chcem pobavit tak som na spravnom mieste..... 😀 😀 😀

sirael
8. okt 2012

@cigaretka5 My mame predvolanie na RUVZ na november a ver, ze tam toto veru vytiahnem!!!! A som velmi zvedava, co mi na to povedia!

mj30
8. okt 2012

@pectore tak myslim ze by si sa mala ist hrat na iny piesocek lebo toto je velmi vazna vec a nie je to sranda 😠

romea
8. okt 2012

@pectore hej stiahli alkohol pretoze bola pravdepodobnoat ze obsahuje metanol aj v tych vakcinaciach moze byt kontaminacia neznamena ze ked v nahidnych vzorkach nic nenasli ze tam nic nebude. Je to jak ruska ruleta moze aj nemusi samozrejme ze stat nebude riskovat ze ak v nejakej vzirke nieco bude predsa sa jedna o zivot a nie o fazulky

magdal1
8. okt 2012

http://vybrali.sme.sk/c/Dalsie-pochybenie-vyrob...

ŠÚKL nariadil stiahnutie hexavakcíny....

pectore
8. okt 2012

@mj30 neboj ja som v tejto teme doma.... na piesocku...uz sme tu viedli s panom manofom a inymi zaujimave debaty....ohladom ockovania a "odbornych" clankov co tu vesaju..... a pre mna to tu bude asi sranda navzdy.... pokial to nedostane aspon aku taku zdrojovu úroven.

pectore
8. okt 2012

@romea presne tak stiahnuto pretoze to je standartny postup..... ale tu uz niektory pisu ze to je 100% kontaminovane.... 😉

evicka_po
8. okt 2012

a kolko ludi umrelo kym stiahli ten alkohol???? dufam, ze vakcina sa ozaj stahuje preventivne a nikomu nou neublizili...aj ked pochybujem, bude ich to stat kopu prachov a zlej reklamy...

mj30
8. okt 2012

@pectore podla mna kto je v tejto teme doma sa na nej nebavi

mimi
8. okt 2012

@mj30
@romea nereagujte na nu, uz len na nu sa cakalo, kedy trepne svoju verziu 😝

romea
8. okt 2012

@pectore to nikto nepovedal ze 100% ale moze tam byt kontaminacia a kto by to riskoval? Druha otazka je ako im.ma clovek verit nielen neziaduce ucinky este aj toto!

pectore
8. okt 2012

@mj30 podla mna je to naopak

mj30
8. okt 2012

@pectore raz mozno dospejes a pojde ti to do hlavky lahsie 😉

pectore
8. okt 2012

@romea nikomu nic nemusite verit.... lenze to nieje problem len vakcin ale vsetkeho ..jedla ,oblecenia, vzduchu co dychame...vody co pijeme..... komplet vsetkeho..... tak to je pruuuser.....

jizzlgirl
8. okt 2012

@petah82 @koralinka,
My sa zaoberame touto temou uz velmi dlho, no a v tehotenstve sme sa informovali velmi velmi intenzivne a rozhodli sme sa dieta neockovat! Teraz viem, ze sme urobili spravne.

Vyvin neockovanych deti je ovela rychlejsi, a bezproblemovy, deti su veselsie, neplacu, nemali sme ziadne problemy so spankom, so zubkami; neboli ziadne place v noci, vazne vsetko bez problemov! A predovsedkym su zdrave!!

.... bohuzial to ockovanim nekonci... 😢 Pred par tyzdnami sme boli na kontrole a doktor nas poucil ze MUSIME jej davat zubnu pastu s fluoridom, pravidelne jej davat D vitamin a nezabudnut na jod a fluorid v soli a strave.
Samozrejme kupujeme pastu bez fluoridu - stoji ovela viac ako ta s fluoridom - a dietatko dostava vsetky vitaminy ktore potrebuje z potravin.

Mojim nazorom je, ze Farmaceuticke firmy potrebuju robit profit, a ten budu mat len vtedy ak ludia budu dostavat lieky. Cize my nie sme pacienti ale sme ZAKAZNICI! No a ako si najlepsie zabezpecit staleho zakaznika?!?! Tym, ze bude stale chory. A ako docielit aby boli ludia casto chori? Napumpovat ich liekmi, ockovaniami a pod, ktore maju neziaduce ucinky, vyvolavaju ine choroby a tym padom sme uz v tom zacarovanom kolobehu - stavame sa stalymi zakaznikmi!! Najsmutnejsie na tom je, ze sa lekari v dnesnej dobe ani nesnazia zistit co pacient ma, jeho cielom je predat lieky s co najvacsim profitom- ziskom.
Je to smutne....

nikimax
8. okt 2012

Takže som crngla na GSK, ohľadom informácií, ale prišlo mi, že to nejako nepúšťajú von. Najprv vyzvedali, či nie som lekár, alebo z médií. Dali mi kontakt, mám si napísať otázku na mail a do dvoch dní mi odpovedia. A uistili ma, že ak aj boli náhodou moje deti touto šaržou očkované, tak sa im určite nič nestane a nemám sa ničoho báť 😝 😝 😝 Majú to tam informačne rozdelené: pre lekárov a odborníkov(iné odpovede) a pre "nahlúple" mamičky, ktoré sa strachujú o svoje deti- iné oddelenie. Páčila som z neho čo v tom našli, ale mohol by byť partizánom- nepovedal ani za nič 🙄 🙄

liat
8. okt 2012

@pectore dufam ze sa tebe toto co tu vypisujes nikdy nevrati na tvojom dietatku

pectore
8. okt 2012

@mj30 neboj nic ja to mam v hlavke upratane co sa ockovania a neockovania tyka.... nezobem ani jednej a ani druhej strane z ruky.... ale porovnavam.... urcite vsak nebudem verit clankom ktore su manipulovane vyjadrenim prevdepodobne neockovacieho fanusika...stylom : "možno oprávnene pochybovať, však možno tipovať, Nech už je tak či onak - toto rozhodnutie je očividne rozporuplné"....toto je jednostranne hodnotenie ....a podsuvanie vlastneho nazoru autora clanku.... praobycajna manipulacia.... citajte len zdroje a tak si vytvarajte nazor...

pectore
8. okt 2012

@liat a ja dufam ze vase deti sa nikdy nenakazia nejakou infekcnou pliagou .....

mj30
8. okt 2012

@pectore akoze v tvojom pripade mi nezostava nic ine len napisat jeden velavravny monolog z filmu:"ja jsem vasi p...u taky nevidel a verim ze ji mate" asi tolko zelam ti pekny den

vlnka81
8. okt 2012

@pectore prosim ta kolko ti GKS plati za to ze tu vypisujes take kraviny? lebo normalne zdrvao rozmyslajuci clovek by na tvojom mieste ani nepipol. ako mozes ak mas aspon nejake IQ porovnavat metanol v alkohole ktory bol vypity dospelymi ludmi z ich vlastnej vole a HEXA vakcinu ktora bola pichnuta bezprannemu dietatu - povinne zo zakona??? akoze nechcem reagovat na pribrzdenych ludi a nikoho urazat ale co je vela to je vela. este aj lekari su z toho zhrozeni a este len budu zle spavat z toho co napichali detickam a ty si tu rozpravas akoby to nic nebolo??? ty mas nejake svedomie?? alebo zdravy rozum??? tak ak mas pocit ze to nic nie je tak si daj este dnes pichnut tuto hexu a daj to aj svojim detom a potom tu ved taketo hrdinske reci. mne sa nad tvojimi komentarmi zastavuje mozgova cinnost...