Novinka : Nové adminky

janocka
8. okt 2009

Ahojte. Na zaklade konkurzu na admina https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea..., ktory bol vyhlaseny 21. 09. 2009 a ukonceny 28. 09. 2009 sme sa rozhodli spomedzi viacerych kandidatok vybrat prave "aguaverde" a "kalerat". Adminovat budu stranky www.modrykonik.cz ale je mozne, ze sa s nimi sem-tam stretnete aj na inych nasich strankach. Tym, ktori sa konkurzu zucastnili este raz dakujem a novym adminkam prajem vela stastia, pevne nervy a co najmenej prace 😉 😵

makak21
8. okt 2009

Gratulace a pevné nervy 🙂 😉

kristi
8. okt 2009

taky gratuluju

janocka
autor
8. okt 2009

este doplnim, ze mame nove adminky aj na svadobnych strankach 😉 http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...

sasiki
8. okt 2009

ale sa množíte 😀
aj ja gratulujem 🙂

janocka
autor
8. okt 2009

noo, krista a emjee maju rodicovske povinnosti a nemaju cas tolko adminovat, ikke primarne adminuje strechu a slovenskeho konika, takze ked sa to tak vezme, nie je nas az tak vela 😝

jakoubka
8. okt 2009

kal a agi-gratuluji 😵
agi bude adminovat rovnou dvakrát 😵

ikarkulka
9. okt 2009

gratuluju oběma a přeju pevné nervy 😵

aguaverde
9. okt 2009

Všem děkujeme...pevné nervy potřebovat budeme 😅 😕 já teda určitě pač už teď tu tápu jak slepej ve tmě 😅 😀 😀 😀

ikarkulka
9. okt 2009

budeme vaše slepecké hůlky 😉 😀

sasiki
9. okt 2009

jasne janocka 🙂 chapem 🙂

bobulle
9. okt 2009

Taky gratuluju 🙂

alcatko.j
9. okt 2009

holky, gratulace 🙂 a ted nastane teror 😅 😅 😅 😀

ikarkulka
9. okt 2009

alčino, ty máš výjimku, páč máš sama doma dvě teroristky 😝 😀

miroslava89
10. okt 2009

gratulujem😉

anta
31. dec 2009

Všem adminům správný vstup do nového roku a hlavně hodně zdravíčka nejen jim ale i jejim dětičkám přeji a ať se tady zase všichni v míru sejdeme 🙂 😉
(nevěděla jsem, kam to napsat, tak jsem nechtěla kvůli tomu zakládat nové téma 😉

dzio2
6. mar 2014

Potrebujem sa obratit na nejaku adminku , neviem tuna najst svoju temu viete mi pomoct? dakujem odpovede poprosim do IP

asura
2. apr 2014

Ahojte som tu nova, prosim poradte ako sa mam dostat do IP? Zhanam liek, a pise sa v prispevkoch, ze piste do IP> Som z toho jelen 🙂 alebo jelenica 🙂 dakujem

klemca
2. apr 2014

@asura Kukni na vrchnú časť stránky. Je tam taká obáločka. Keď klikneš, uvidíš prijatú poštu. Poslala som Ti návod ako písať do IP 😉