Očkování zarděnky-příušnice-spalničky. Měly vaše děti nějakou reakci?

tiki
29. máj 2008

Holky, měly vaše dítka nějakou reakci? Mně sestra při očkování řekla, že devátý den může mít teplotu, ale trvá to prý jen jeden den. Včera to byl osmý den a Zdíša večer dostala teplotu. Měla necelých 38, dneska taky pořád nad 37 a teď večer mi přišla zase nějaká teplejší (nepodařilo se mi ji ale změřit ani rychloběžkou dokonce ani když usnula 😒 ). Trvalo to u vás taky dýl???

dorinek
7. nov 2013

@jennyska - odkaz je zajímavý, v očkovacím kalendáři máte uvedeno, že se TBC očkuje u rizikových skupin...Jak se ty skupiny určují, kdo je rizikový ??

jennyska
7. nov 2013

@dorinek Ahoj, to by možná stálo za to doplnit do článku. Takže pokud by ses ráda tímto zajímala a doplnila tak tento článek, budeme jen rádi 😉 Wiki knihovnička totiž funguje stejně jako wikipedie a sice tak, že články může měnit a doplňovat kdokoli. Stačit se obrátit na Napiš nám, kt. je u každého článku a poslat nám rozšíření a nebo úpravu existujícího článku 😉 J.

jana2180
18. nov 2013

@beatrice.h nezlobte se na mě, ale jste blázen, z jedné vakcíny jste na kapačkách a jdete na nepovinného meniongoka, nepochopím !!!! 🤐

mvmk
11. feb 2014

@eicul82 presne tohle se udelalo malemu od me kamaradky po ockovani TBC 😝