Očkování zarděnky-příušnice-spalničky. Měly vaše děti nějakou reakci?

tiki
29. máj 2008

Holky, měly vaše dítka nějakou reakci? Mně sestra při očkování řekla, že devátý den může mít teplotu, ale trvá to prý jen jeden den. Včera to byl osmý den a Zdíša večer dostala teplotu. Měla necelých 38, dneska taky pořád nad 37 a teď večer mi přišla zase nějaká teplejší (nepodařilo se mi ji ale změřit ani rychloběžkou dokonce ani když usnula 😒 ). Trvalo to u vás taky dýl???

denduska
25. aug 2011

@skirt 😀 ved to, keby ze sa z toho vykrutili nejak "do stratena" ale este to otocia proti mne...tak teda 😠 😠 😠 ako som minule citala nejaky clanok o ocku (v teme vo volnej diskusii dal niekto link) a tam pani dr. to uviedla v takom style ze tie neziaduce reakcie (teplota, plac atd atd) nie su vlastne neziaduce, oni su normalne az ZIADUCE lebo to je znak toho ze ocko ucinkuje...tak zachvilu kazde decko co ani nezateplotuje budu pre istotu asi pichat na stokrat 🙄 🙄 🙄

skirt
25. aug 2011

@denduska doktori jsou proste zmanipulizovani ... a hlavne ... nejvetsi vtip je treba ten, ze kdyz byla ve svycarsku pandemie priusnic, dostalo je 15tis deti ... a 80 % bylo ockovanych. Myslite si ze se o tom nekde mluvilo? ta pani v tom dokumentu tvrdi, ze ockovani nema s ochranou proti te nemoci vubec nic spolecneho, a za deset let jejiho pusobeni ji to jeste nikdo nebyl schopny vyvratit. A to je maras.

sunysara
25. aug 2011

@skirt já se na to tedka dívám s pusou otevřenou dokořán. to je hrozný, dr dali přísahu kuwa a ne že budou podplatitelní. cena zdraví tady nic neznamená, bohužel ani u dětí a to je strašné a alarmující

skirt
25. aug 2011

@sunysara ja jsem si pak nadavala, ze jsem se na ten dokument divala, ale pak jsem si rikala, ze je dulezite aby se o tom mluvilo, protoze to fakt vypada ze je to vsechno pravda. Koneckoncu vse co ona tam tvrdi, si clovek muze vyhledat, nebo overit ...

sunysara
25. aug 2011

@skirt koukám dál a je to drsný teda. ta paní zřejmě opravdu ví o čem mluví.

skirt
25. aug 2011

@sunysara to teda ano, mozna se na to nekdy podivam podruhe. Akorat by me zajimalo, proc zadna farmaceuticka firma na ni nejak neutoci . .nebo mozna jo, ale nerika se to tam. Uz i podle toho to vypada, ze mluvi pravdu. Kdo by si takhle nechal spinit jmeno ze? 🙂

denduska
25. aug 2011

@skirt
@sunysara baby, Anita Petek uz nie je medzi nami 😔 zomrela tusim minuly rok..

skirt
25. aug 2011

@denduska jj, ja vim, cetla jsem. Ale vubec nevim okolnosti. Vis neco? .. . aby v tom nahodou nekdo nemel prsty.

denduska
25. aug 2011

@skirt ee, myslim ze mala nejake dlhotrvajuce ochorenie ale konkretne uz neviem co..mozno niekto bude vediet... ale urcite to nebola nasilna smrt 😅

skirt
25. aug 2011

@denduska hmm .. ale skoda ji :( .. fakt byla presvedciva ....

sunysara
25. aug 2011

tak to jsem ani nevedela, ona očkování nemela že???

kam.zyk
25. aug 2011

@skirt ano, peníze hýbou světem. Ale - očkování...stejný problém je všude, například - strava. Každý den dostáváme do sebe potravu. A ta nás nesmírně ovlivňuje. Dovede ovlivnit naší plodnost, naší schopnost regenerace, imunitu, atd.atd. Jedinou možností je být informován, aspoň částečně se zajímat o to, co jím, a taky mít povědomí třeba o chemii, biologii, atd.- a pak už, vyzbrojen informacemi, stačí už jen používat zdravý rozum. Pak už se nemusíme bát, protože pak už je to o volbě.

skirt
25. aug 2011

@kam.zyk ano, stejný problém je všude. Viděla jsem dokumenty i tom, co jíme, a odkud se to bere a podobně, ale to bych z toho musela zešílet, abych to striktně řešila. Musela bych mít za barákem lán zahrady nebo svého vlastního pěstitele zeleniny a farmáře s dobytkem, abych byla klidná a neměla strach, že cokoli sním může obsahovat e-colli a nebo jiné bakterie, a že budu mít jistotu, že kráva, kterou jím, se pásla na trávě a ne se válela v bahně a byla vykrmená kukuřicí. .. Pořád mi to ale přijde jako nic proti tomu, když někdo tlačí do malých miminek takové nebezpečné látky. Hold se musíme smířit, že jsme se do téhle doby narodily, a říkat si "hooo, to mám štěstí, že nežiju někde v Iráku, ještě vlastně můžu být šťastná, že jsem naživu .. chjo :(

lojzina
25. aug 2011

@denduska ahooj,klikla sem na odkaz,je to na dlouhe cteni,prectu si to vsechno vecer...jen se chcii zeptat,ktery clanek se tyka vas?

denduska
25. aug 2011

@lojzina malo by ti to otvorit rovno nas pribeh..aspon mne to otvorilo tak..ak nie, tak ten, kde je napisane MUDr.Denisa F.....to som ja 😅 😅 😅

lojzina
25. aug 2011

@denduska jj,cetla jsem,otevrelo se mi to take na 1.strane,tak to jsi ty...silna kava 🙄 .............................
Tak si rikam,kolik takovych reakci,z kolika,se objevi?1ze 100?

lojzina
25. aug 2011

My teda take mely reakce po hexe a prevenaru,byly naock.naraz,ted uz asi enzjistim jestli to souvisi s tim ockem????? 😕 Dodatecne si to vybavuju...ekzem,o 2 mes.pozdeji stred.ucho...to ne,to neni mozne 😔

takyja
25. aug 2011

@denduska Četla jsem a jen mohu potvrdit, že po Prevenaru se nám poprvé rozjel trochu ekzém... pak se vždy s očkováním Prevenarem opakoval, jen mne to trklo pozdě.. Naštěstí jsme se z toho "vykrémovali".

sunysara
25. aug 2011

😖 my jsme meli ekzém podle dr atopický po očkování asi páč ted už ho nemáme ale asi to bylo z toho páč mi moje dr říkala že je to možné. ale jak je to možné teda??????????????

petot
25. aug 2011

@kam.zyk Asi je to preto, lebo tie veci spolu úzko súvisia 🙂 Veľmi zaujímavý celkový pohľad do toho vnáša prof. Blaylock: http://www.slobodavockovani.sk/news/vakciny-vyv...

petja
26. aug 2011

@petra.vavra Peti,sdílím plně tvůj názor,jenže právě ta ´´imunita´´ očkovaných dětí,proč mé nenaočkované tudíž nenakazí jejich očkované zní mě naprosto logicky,ale jako argument pro školku či doktorku nemá žádný význam 🙄
Já jsem nechala všeho odklad a řekla bych vyplatilo se.
Když někdo moc jede do farma společností a nepřestane,buď musí emigrovat,nebo skončí a to doslova.Tyto společnosti stejně jako tabákové a další velké machinace mají obrovskou sílu a nenechají si ´´svoje vzít´´ Když tohle člověk jednou pochopí a prozře z těch nesmyslů co do nás hustí,tak už nikdy nemůže věřit doktorům naplno
@skirt,vědomí o očkování by mě nikdy nezastavilo v touze mít dítě.To je právě o tom uchránit jej co to půjde a očkovat tě nikdo nutit nemůže,naopak dnes je to jednodušší než kdy dřív,se tomu postavit

denduska
26. aug 2011

aby sme boli v teme tak si holky precitajte ako to moze u nas dopadnut
http://www.slobodavockovani.sk/news/vysoke-horu...

sunysara
26. aug 2011

mě z těch článků mrazí je to strašný. ☹

sunysara
26. aug 2011

@denduska jak to mohli proboha udělat???????? za zády mámy???? kde to kuwa jsme 😠

petra.vavra
26. aug 2011

@petja
@denduska
@sunysara
a od 1/2012 bude moct každý lékař očkovat Vaše dítě bez Vašeho vědomí!!!!

petja
26. aug 2011

@petra.vavra a to víš z jakých zdrojů?

skirt
26. aug 2011

@petra.vavra to jeste neni schvalene, projednava se to, a ja doufam ze to neprojde. Je to v rozporu s ustavou, zakladni listonou prav a svobod a s nadnarodnim pravem .. nechapu jak se to mohlo dostat az tak daleko!!!

petja
26. aug 2011

já psala dnes na rozalio,zajímá mě to.je to v rozporu s ústavou,stejně jako s chartou,která je porušována už tím,že je zde očkování povinné.Já věřím,že to neprojde.Své dítě tomuto stejně nepodvolím

skirt
26. aug 2011

@petja no pokud by to proslo, tak muzou rodice za to stihat .. nevim no .. doufam ze to neprojde, nebo me trefi. Kdyz uz jooo musi ockovat, tak minimalne s dvouletym odkladem ... a pres to proste nejede vlak. ... ja prave dnes nasla na testu // .. takze to budu asi brzo aktivne resit... 😅

lucy222
26. aug 2011

@skirt tak nejdrive gratulka k // 😉
a k tomu novemu zakonu-tak at mne stihaji. Soudy u nas trvaji dlouho a nez to dobehne,tak uz ubehne i ta doba,o kterou chci toto ockovani posunout 😅
Take nechapu jak mohl zakon kdy dite muze byt naockovano bez vedomi rodicu, dojit tak daleko 😝